click fraud detection
logoMontaz

Ваше місто:

logoMontaz

Ваше місто:

Наші послуги

Комплексне обслуговування абонентів водоканалу

Комплексне обслуговування абонентів водоканалу

Прочищення каналізації

Прочищення каналізації

Відкачування вигрібних ям

Відкачування вигрібних ям

Обслуговування жироприймачів і утилізація жирів

Обслуговування жироприймачів і утилізація жирів

Монтаж і ремонт систем каналізації

Монтаж і ремонт систем каналізації

Проектування і монтаж зовнішніх мереж

Проектування і монтаж зовнішніх мереж

Комплексне обслуговування абонентів водоканалу

Комплексне обслуговування абонентів водоканалу

Надаємо послуги комплексного обслуговування абонентів водоканалу. Компанія «Монтаж Тех Сервіс» є партнером Водоканал Київ, співпрацю підтверджено договором. Також пропонуємо аварійне обслуговування, в будь-який час, працюємо 24/7. Ми працюємо в приватних будинках, офісах, кафе, ресторанах, житлових комплексах, підприємствах, магазинах, квартирах.

Проводимо: – гідродинамічну, профілактичну прочистку каналізації – розширений аналіз після прочищення – обслуговування жировловлювачів і утилізацію жиру – відкачування і злив на підстанції водоканалу РПВ – відео діагностика труб – очищення жировловлювачів – чистку труб зливової каналізації – монтажні роботи будь-якої складності

Прочищення каналізації

Прочищення каналізації

Монтаж Тех Сервіс – професійне прочищення каналізації в Києві та Київській області. Також аварійне обслуговування каналізації, в будь-який час дня і ночі.

Відкачування вигрібних ям

Відкачування вигрібних ям

Монтаж Тех Сервіс проводить відкачування вигрібних ям у всіх районах Києва і київської області. Наші постійні клієнти – власники приватних будинків, котеджних містечок нашого міста, ресторани, кафе, СТО, мийки, підприємства. Ми впораємося з будь-якою ямою і будь-якими відходами. Професійне обладнання і кваліфіковані майстри швидко і чисто зроблять необхідні роботи

Обслуговування жироприймачів і утилізація жирів

Обслуговування жироприймачів і утилізація жирів

Жировловлювачі – надійний захист каналізації від жирів, масел та інших забруднень. Жирові відходи, які накопичуються в жировловлювачах, відносяться до класу небезпечних, їх утилізація повинна відбуватися на спеціалізованих полігонах з наданням звітних документів. Монтаж Тех Сервіс проводить професійну чистку жировловлювачів з утилізацією.

Монтаж і ремонт систем каналізації

Монтаж і ремонт систем каналізації

Монтаж систем каналізації – це комплекс робіт з монтування та ремонту каналізаційних мереж. Майстри Монтаж Тех Сервіс володіють усіма необхідними навичками і великим досвідом для проведення робіт з монтажу систем каналізації  – внутрішньої, зовнішньої, заміни стояка каналізації.

Проектування і монтаж зовнішніх мереж

Проектування і монтаж зовнішніх мереж

Монтаж зовнішнх мереж

Ціни

Вид робіт Од. виміру Ціна Замовити
1 Гідродинамічна прочистка каналізації пог.м 40 грнпог.м
2 Механічна прочистка внутрішньої каналізації ДУ 50-100 пог.м 40 грнпог.м
3 Механічне прочищення зовнішньої каналізації пог.м 40 грнпог.м
4 Чистка колодязів (колодязь) шт 50 грншт
5 Прочищення унітаза (квартира) послуга 900 грнпослуга
6 Розмивання і обмивання відстійника колодязя послуга 1500 грнпослуга
7 Аварійна служба каналізації послуга 1500 грнпослуга
8 Аварійний виїзд екіпажа (нічний) послуга 2500 грнпослуга
9 Телеінспекція трубопроводу (до 20 пог.м) послуга 1500 грнпослуга
10 Послуги асенізатора куб.м 800 грнкуб.м
11 Відкачування каналізації куб.м 200 грнкуб.м
12 Відкачування рідини пилососом шт 250 грншт
13 Викачування мулу куб.м 800 грнкуб.м
14 Обслуговування жироприймачів і утилізація жирів куб.м 600 грнкуб.м
15 Відкачування внутрішнього жироприймача ( під мийкою) шт 600 грншт
16 Аналіз стічних вод (30 інгредієнтів) шт 1500 грншт
17 Аналіз стічних вод (10-12 інгредієнтів) шт 900 грншт
18 Йоршування пог.м 100 грнпог.м

Де ми працюємо

Mонтаж Тех Сервіс

Команда наших фахівців на сторожі чистоти каналізаційних мереж 24/7. Надаємо широкий спектр послуг з прочищення каналізації швидко та якісно. Наші клієнти власники приватних будинків, квартир, а також ресторани, кафе, станції техобслуговування, мийки, заводи і підприємства. Гарантований результат. Оплата після виконаних робіт. ВСЕ ПРОСТІШЕ з "Монтаж Тех Сервіс"

Ми виконуємо комплексне обслуговування абонентів Водоканалу і не тільки. Довіритися Монтаж Тех Сервіс - означає довіритися професіоналам

Mонтаж Тех Сервіс

Якість

Видаляємо будь-які каналізаційні засмічення

На ринку з 2005 року

Результативність

Ми вирішуємо 100% поставлених завдань

Гарантії

Ми даємо гарантію на виконані роботи

Технології робіт

Механічний метод прочищення каналізації — застосовується для труб діаметром від 50мм до 200мм, довжина яких не перевищує 50 м. Відкладення всередині каналізаційної системи прибираються механічним впливом, за допомогою електромеханічного апарату ROTHENBERGER R600. Такий метод прочищення каналізації застосовується як для прочищення каналізації всередині квартири так і основного стояка всередині будинку.

Гідродинамічний метод прочищення каналізації – проводиться за рахунок сильного напору тиску води. Вода потрапляючи в труби за допомогою шлангів високого тиску і спеціальних насадок (форсунок) ефективно усуває локальні засмічення або коли необхідно провести повне очищення трубопроводу від відкладень.

Відеодіагностика труб проводиться після їх прочищення і дозволяє упевнитися в якості проведених робіт. За допомогою відеодіагностики трубопроводу можна дізнатися, де і в якому місці треба прочистити каналізацію і труби або водостоків. Із застосуванням високоефективних технологій, здійснюється глибоке і повне прочищення каналізації і усунення засмічень.

Логотип Roshen
Логотип Київміськбуд
Логотип Велика кишеня
Логотип АТБ
Логотип Пузата хата
Логотип Метробуд Київ
Логотип Radisson
Логотип Dreamtown
Логотип Premier palace hotel
Логотип Хачапури и Вино
Логотип Патон
Логотип Форвард Київ сервіс
Логотип Електронприлад
Логотип Атлант
Логотип аэропорт Київ
Логотип Агромат
Логотип Wine Bureau
Логотип Квадрат
Логотип Sport Life
Логотип Руккола
Логотип Руккола

Нам вже довіряють

Видаляємо будь-які каналізаційні засмічення.

Наші клієнти завжди залишаються задоволені результатом. За час існування МТС ми успішно закрили біля 1000 проектів

Замовити послуги по Києву

 • Голосіївський район
 • Деснянський район
 • Оболонський район
 • Святошинський район
 • Дарницький район
 • Дніпровський район
 • Печерський район
 • Солом'янський район
 • Подільський район
 • Шевченківський район

Замовити послуги по Україні

прочистка канализации киев

Прочищення каналізації в Києві і області —  що потрібно знати кожному

Дані статистики говорять про те, що приблизно раз на рік кожен житель міста Київ потрапляє в ситуацію, коли потрібне негайне прочищення каналізації. Засмічення, що утворилось здатне перетворити звичайний побут в катастрофу глобальних масштабів, паралізувати діяльність підприємств, громадських закладів. Своєчасне усунення засмічення є неймовірно важливим. Не діяти, сподіваючись на те, що все вирішитися само по собі не можна, оскільки якщо вчасно не провести чистку каналізації, постраждати може сусідня квартира. Блискавична реакція дозволяє заощадити не тільки час, нерви, а й фінанси. Історія каналізаційної системи йде в далекі часи. Незважаючи на те, що тоді вона була досить простою, нехитрою, люди розуміли, що за нею потрібен догляд, що полягає як в прочищенні каналізації, так і в правильній експлуатації. І перша, і друга умова актуальні в наші часи, особливо з огляду на той факт, що система зараз набагато складніша, тому нехтування цими правилами призводить до серйозних наслідків. Кожному зрозуміло, що сам по собі затор виникнути не може – є ряд причин, що призводять до його утворення. Від їх характеру вибирається спосіб, що ідеально підходить для ліквідації пробки. Грамотний підхід до вироблення плану дій – гарантія того, що усунення засмічень каналізації дасть позитивний результат.

Коли потрібне прочищення каналізації і як її проводять?

На те, що прийшов час прочистити каналізацію, вказують такі «симптоми»:

 • Уповільнений стік рідини, її застій в раковинах;
 • Видиме підвищення рівня води в унітазі;
 • Поява виразного неприємного запаху, який просочує весь будинок.Будь-яка з цих ознак – попереджувальний сигнал, який вказує на те, що необхідно усувати пробку самостійно або ж замовити у професіоналів послуги з очищення каналізації. Вирішувати питання про те, вдаватися чи до допомоги сторонньої слід, грунтуючись на масштаб проблеми.

Якщо пробка утворилася дуже далеко або ж в труби потрапив сторонній предмет, виправити становище зможе тільки професійна чистка каналізації, оскільки справитися без належного досвіду, знань, обладнання нереально. Наявність всього переисленного позволяэ підібрати оптимальний ефективний метод ліквідації засмічення.

Безпосередньо чистка каналізаціі – ряд маніпуляцій, мета яких – повернути початкову пропускну здатність трубах. Швидкість, з якою просувається робота, безпосередньо залежить від ступеня складності, масштабу труднощів. Від цих факторів також залежить ціна чистки каналізації.

Які прийоми використовують для очищення?

Перший полягає у використанні спеціальних засобів, до складу яких входять компоненти, що роз’їдають засмічення, що накопичилися в каналізаційній системі сміття, жир. Подібна очищення каналізації підходить для незначних забруднень.Але якщо перешкода утворилася далеко від зливного отвору, немає сенсу використовувати подібну побутову хімію.

Ще один, так званий домашній, прийом полягає у використанні троса, за допомогою якого можна усунути певні типи засмічень. Ці способи і пристосування Україна успішно використовує для простих завдань.

Складний аварійний випадок вимагає іншого підходу. Тут вже прочищення каналізації в Києві неможливе без використання сучасного обладнання. Що стосується методів – існують два основних:

Механічний – суть його полягає в усуненні пробки за допомогою спеціального агрегату, до якого приєднаний шланг з насадками різного виду. Сантехнік змінює наконечники, в залежності від характеру засмічення. Дуже часто чистка каналізації в Києві відбувається саме таким чином;

Гідродинамічний – в систему під великим тиском подається вода, що змітає на своєму шляху всі перепони, не порушуючи цілісність каналізації.

Кого кликати на допомогу?

Кожен хоче, щоб приїхали на «місце події» умільці швидко і якісно впоралися зі своєю роботою. Приватний майстер, який надає послуги з прочищення каналізації або викачування ям, не завжди може похвалитися необхідним рівнем кваліфікації. Тому краще всього довіритися професіоналам, що працюють офіційно.

Так як неприємність може виникнути в будь-який час дня і ночі, завжди тримайте під рукою номер компаній, що працюють цілодобово. Краще за все не витрачати час, намагаючись вирішити все самостійно, а відразу викликати професійну бригаду. Так ви зможете уникнути додаткових ускладнень, таких, наприклад, як пошкодження цілісності труб.

Компанія «Mонтаж Тех Сервіс» працює в режимі 24/7, повертаючи спокій, комфорт жителям столиці. Прочищення каналізації в Київській області та столиці – те, в чому ми досягли приголомшливих висот. Ми бережемо свою репутацію, працюємо на результат. Ще одна наша перевага – послуги наші коштують недорого, що не може не радувати.

Корисні статті
Як прочистити каналізацію на кухні та в ванній
Як прочистити каналізацію в приватному будинку?
Прочистка каналізації: ефективні методи
Як пробити сильне засмічення в трубі?