click fraud detection
logoMontaz

Ваше місто:

logoMontaz

Ваше місто:

Працюємо 8:00 - 20:00

Наші послуги

Комплексне обслуговування абонентів водоканалу

Комплексне обслуговування абонентів водоканалу

Прочищення каналізації

Прочищення каналізації

Відкачування вигрібних ям

Відкачування вигрібних ям

Обслуговування жироприймачів і утилізація жирів

Обслуговування жироприймачів і утилізація жирів

Монтаж і ремонт систем каналізації

Монтаж і ремонт систем каналізації

Проектування і монтаж зовнішніх мереж

Проектування і монтаж зовнішніх мереж

Комплексне обслуговування абонентів водоканалу

Комплексне обслуговування абонентів водоканалу

Надаємо послуги комплексного обслуговування абонентів водоканалу. Компанія «Монтаж Тех Сервіс» є партнером Водоканал Київ, співпрацю підтверджено договором. Також пропонуємо аварійне обслуговування, в будь-який час, працюємо 24/7. Ми працюємо в приватних будинках, офісах, кафе, ресторанах, житлових комплексах, підприємствах, магазинах, квартирах.

Проводимо: – гідродинамічну, профілактичну прочистку каналізації – розширений аналіз після прочищення – обслуговування жировловлювачів і утилізацію жиру – відкачування і злив на підстанції водоканалу РПВ – відео діагностика труб – очищення жировловлювачів – чистку труб зливової каналізації – монтажні роботи будь-якої складності

Прочищення каналізації

Прочищення каналізації

Монтаж Тех Сервіс – професійне прочищення каналізації в Києві та Київській області. Також аварійне обслуговування каналізації, в будь-який час дня і ночі.

Відкачування вигрібних ям

Відкачування вигрібних ям

Монтаж Тех Сервіс проводить відкачування вигрібних ям у всіх районах Києва і київської області. Наші постійні клієнти – власники приватних будинків, котеджних містечок нашого міста, ресторани, кафе, СТО, мийки, підприємства. Ми впораємося з будь-якою ямою і будь-якими відходами. Професійне обладнання і кваліфіковані майстри швидко і чисто зроблять необхідні роботи

Обслуговування жироприймачів і утилізація жирів

Обслуговування жироприймачів і утилізація жирів

Жировловлювачі – надійний захист каналізації від жирів, масел та інших забруднень. Жирові відходи, які накопичуються в жировловлювачах, відносяться до класу небезпечних, їх утилізація повинна відбуватися на спеціалізованих полігонах з наданням звітних документів. Монтаж Тех Сервіс проводить професійну чистку жировловлювачів з утилізацією.

Монтаж і ремонт систем каналізації

Монтаж і ремонт систем каналізації

Монтаж систем каналізації – це комплекс робіт з монтування та ремонту каналізаційних мереж. Майстри Монтаж Тех Сервіс володіють усіма необхідними навичками і великим досвідом для проведення робіт з монтажу систем каналізації  – внутрішньої, зовнішньої, заміни стояка каналізації.

Проектування і монтаж зовнішніх мереж

Проектування і монтаж зовнішніх мереж

Монтаж зовнішнх мереж

Ціни

Вид робіт Од. виміру Ціна Замовити
1 Гідродинамічна прочистка каналізації пог.м 40 грнпог.м
2 Механічна прочистка внутрішньої каналізації ДУ 50-100 пог.м 40 грнпог.м
3 Механічне прочищення зовнішньої каналізації пог.м 40грнпог.м
4 Чистка колодязів (колодязь) шт 50 грншт
5 Прочищення унітаза (квартира) послуга 900 грнпослуга
6 Розмивання і обмивання відстійника колодязя послуга 1500 грнпослуга
7 Аварійна служба каналізації послуга 1500 грнпослуга
8 Аварійний виїзд екіпажа (нічний) послуга 2500 грнпослуга
9 Телеінспекція трубопроводу (до 20 пог.м) послуга 1500 грнпослуга
10 Послуги асенізатора куб.м 800 грнкуб.м
11 Відкачування каналізації куб.м 200 грнкуб.м
12 Відкачування рідини пилососом шт 250 грншт
13 Викачування мулу куб.м 800 грнкуб.м
14 Обслуговування жироприймачів і утилізація жирів куб.м 600 грнкуб.м
15 Відкачування внутрішнього жироприймача ( під мийкою) шт 1000 грншт
16 Аналіз стічних вод (30 інгредієнтів) шт 1500 грншт
17 Аналіз стічних вод (10-12 інгредієнтів) шт 900 грншт
18 Йоршування пог.м 100 грнпог.м

Де ми працюємо

Mонтаж Тех Сервіс

Команда наших фахівців на сторожі чистоти каналізаційних мереж 24/7. Надаємо широкий спектр послуг з прочищення каналізації швидко та якісно. Наші клієнти власники приватних будинків, квартир, а також ресторани, кафе, станції техобслуговування, мийки, заводи і підприємства. Гарантований результат. Оплата після виконаних робіт. ВСЕ ПРОСТІШЕ з "Монтаж Тех Сервіс"

blank

Ми виконуємо комплексне обслуговування абонентів Водоканалу і не тільки. Довіритися Монтаж Тех Сервіс - означає довіритися професіоналам

Mонтаж Тех Сервіс
blank

Якість

Видаляємо будь-які каналізаційні засмічення

blank

На ринку з 2005 року

blank

Результативність

Ми вирішуємо 100% поставлених завдань

blank

Гарантії

Ми даємо гарантію на виконані роботи

Технології робіт

Механічний метод прочищення каналізації — застосовується для труб діаметром від 50мм до 200мм, довжина яких не перевищує 50 м. Відкладення всередині каналізаційної системи прибираються механічним впливом, за допомогою електромеханічного апарату ROTHENBERGER R600. Такий метод прочищення каналізації застосовується як для прочищення каналізації всередині квартири так і основного стояка всередині будинку.

Гідродинамічний метод прочищення каналізації – проводиться за рахунок сильного напору тиску води. Вода потрапляючи в труби за допомогою шлангів високого тиску і спеціальних насадок (форсунок) ефективно усуває локальні засмічення або коли необхідно провести повне очищення трубопроводу від відкладень.

Відеодіагностика труб проводиться після їх прочищення і дозволяє упевнитися в якості проведених робіт. За допомогою відеодіагностики трубопроводу можна дізнатися, де і в якому місці треба прочистити каналізацію і труби або водостоків. Із застосуванням високоефективних технологій, здійснюється глибоке і повне прочищення каналізації і усунення засмічень.

Логотип Roshen
Логотип Київміськбуд
Логотип Велика кишеня
Логотип АТБ
Логотип Пузата хата
Логотип Метробуд Київ
Логотип Radisson
Логотип Dreamtown
Логотип Premier palace hotel
Логотип Хачапури и Вино
Логотип Патон
Логотип Форвард Київ сервіс
Логотип Електронприлад
Логотип Атлант
Логотип аэропорт Київ
Логотип Агромат
Логотип Wine Bureau
Логотип Квадрат
Логотип Sport Life
Логотип Руккола
Логотип Руккола

Нам вже довіряють

Видаляємо будь-які каналізаційні засмічення.

Наші клієнти завжди залишаються задоволені результатом. За час існування МТС ми успішно закрили біля 1000 проектів

Замовити послуги по Києву

 • Голосіївський район
 • Деснянський район
 • Оболонський район
 • Святошинський район
 • Дарницький район
 • Дніпровський район
 • Печерський район
 • Солом'янський район
 • Подільський район
 • Шевченківський район

Замовити послуги по Україні

прочистка канализации киев

Чистка каналізації в Києві

Київ – велике місто, в якому існує два види каналізації: самопливна і напірна, яка в сучасному світі є буденною частиною життя. Люди звикли до комфорту і не замислюються, що вона вимагає постійного догляду та обслуговування. Потрібно періодично стежити за системою та проводити профілактичні роботи. Періодичні заходи з очищення системи каналізації допоможуть уникнути аварій та подовжать експлуатацію мережі трубопроводів.

Каналізація збирає різні типи стічних вод з відводів, з’єднаних з будинками та промисловими підприємствами. Неправильно закриті або відсутні кришки люків також можуть призвести до потрапляння сміття з поверхні в каналізаційний трубопровід. Треба обов’язково проводити професійну чистку каналізації.

Коли стічна лінія забивається, відходи починають витікати з трубопроводу, вони мають жахливий запах і створюють антисанітарні умови. Причини, які можуть засмітити або порвати лінію, не завжди очевидні для людини. Іноді власники помешкань чи побутових приміщень не знають, що потрібно почистити або відремонтувати каналізаційну трубу.

За наданням послуги очистки каналізації необхідно звертатися до фахівців, які правильно розставлять пріоритети при технічному обслуговуванні та допомагають виявити пошкодження у трубопроводі. Ліцензований технічний працівник може відстежити проблему і дати відповідні рекомендації.

Ціна прочистки каналізації залежить від багатьох факторів:

 • метода прочищення;
 • обсягу та складності роботи;
 • місця розташування засмічення.

Попередній огляд каналізації

Щоб каналізаційна лінія знаходилась в робочому стані та ефективно відводила стічні води необхідно, аби в трубі не було перешкод, які можуть заважати оптимальному потоку відходів. Неправильний рух каналізаційної рідини з часом може привести до таких проблем: сильне засмічення труб, корозія, перелив та неприємні запахи.

Перед проведенням робіт з очищення каналізації та, за необхідності, її ремонту, необхідно провести огляд труби системою відеоспостереження (CCTV). Камера огляду встановлюється і підключається до пульта дистанційного керування та монітору. Діагностичний шланг вставляється в каналізаційний отвір. Зазвичай використовується кабель завдовжки 50 м. В міру просування по трубах, система відеоспостереження знімає кадри, а потім передає їх в комп’ютерну систему. Прилад може переміщуватися по каналізації й допомагає точно визначати внутрішній стан трубопроводу.

Переваги огляду системи відеокамерою:

 • допомагає швидко та ефективно виявити затори чи несправності в будь-якій частині каналізації;
 • дозволяє визначити ймовірні причини виникнення проблеми та підібрати найефективніші заходи її усунення;
 • використавши камеру можна значно скоротити час та витрати для відновлення нормального функціонування трубопроводу.

Ефективні методи чистки

Прочистка каналізації повинна бути регулярною, щоб система збору працювала належним чином і зводила до мінімуму ймовірність засмічення. Зазвичай труби невеликого діаметра схильні до засмічення через накопичення жиру і проникнення коренів дерев, тому їх необхідно очищати частіше. Професійна чистка каналізації дає ефективний результат.

Основні методи, якими можна прочистити каналізацію:

 • гідродинамічний – при виявленні затору в каналізації у найближчу до нього точку доступу вставляється сопло, та під високим тиском випускається вода, яка виштовхує засмічення в основну каналізаційну систему. Операції з промивки можуть виконуватися з використанням промивних резервуарів і пожежного рукава, де раптовий потік води на високій швидкості пропускається через каналізаційний колектор, ефективно очищаючи його;
 • механічний – при цьому методі використовуються силові, ручні штанги та дренажні шнеки, які можуть розрізати, зіскрібати, витягати й виштовхувати сміття з труби. Таким чином можна ефективно зрізати коріння або подрібнити великі блоки зібраного сміття. Ця операція зазвичай вимагає подальшого гідродинамічного методу очищення, оскільки механічний більш ефективний при усуненні заторів;
 • хімічний – спеціальні засоби використовуються для контролю росту коренів, видалення жиру, усунення неприємних запахів, знищення гризунів і комах. При використанні цього методу дозволені тільки ті хімічні речовини, які ухвалені органами місцевого самоврядування.

Для прочищення каналізаційних труб та налагодження роботи системи водостоку варто звернутися за допомогою до кваліфікованих працівників, які професійно проведуть діагностику та визначать найефективніші методи розв’язання проблеми. Не варто зволікати, адже правильна робота каналізації – це комфортні умови проживання, безпека родини та гарантія цілісності майна.

Корисні статті
Як прочистити каналізацію на кухні та в ванній
Як прочистити каналізацію в приватному будинку?
Прочистка каналізації: ефективні методи
Як пробити сильне засмічення в трубі?