click fraud detection
logoMontaz

Ваше місто:

logoMontaz

Ваше місто:

Послуги асенізатора
Послуги асенізатора

Послуги асенізатора

Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

Ціни

Вид робіт Од. виміру Ціна Замовити
1 Послуги асенізатора куб.м 300 грнкуб.м
2 Прочищення труб пог.м 40 грнпог.м
3 Гідродинамічне прочищення труб пог.м 40 грнпог.м
4 Механічне прочищення внутрішньої каналізації ДУ 50-100 пог.м 40 грнпог.м
5 Чищення колодязів шт 50 грншт
6 Прочищення стояка каналізації поверх 250 грнповерх
7 Аварійний виїзд екіпажа (нічний, чистка до 10 метрів) послуга 2500 грнпослуга
8 Комплексне і сервісне обслуговування абонентів водоканалу послуга 2000 грнпослуга
9 Аналіз сточних вод (30 інгредієнтів) послуга 1500 грнпослуга
10 Аналіз сточних вод (10-12 інгредієнтів) послуга 900 грнпослуга
11 Відкачування мулу куб.м 800 грнкуб.м
12 Відкачування внутрішнього жироприймача (під мийкою) куб.м 600 грнкуб.м
13 Відкачування небезпечних відходів (жирів) з утизлізацією куб.м 800 грнкуб.м
14 Розмивання і обмивання відстійника колодязя послуга 1500 грнпослуга
15 Відкачування рідини пилососом шт 200 грншт
16 Відеодіагностика каналізаційної мережі послуга 1500 грнпослуга
17 Йоршування пог.м 100 грнпог.м
18 Ершевание пог.м 100 грнпог.м

Послуги асенізатора — популярний спосіб викачування ями

Для нормального функціонування каналізаційної системи важливо постійно стежити за вигрібною ямою і періодично її чистити. Природно самостійно з цим процесом не впоратися, тут потрібно звернутися за допомогою.

Найпопулярніший і простий спосіб відкачки вигрібної ями — використання асенізатора. Це спеціальна машина-цистерна, яка обладнана потужним насосом. Шланг опускається в яму і через нього всі нечистоти потрапляють всередину цистерни.

Ваше завдання, коли будете замовляти таку послугу, повідомити про обсяг вигрібної ями і про тип каналізації. Далі всю роботу проведуть фахівці Монтаж Тех Сервіс і ваша система комунікацій буде в ідеальному стані.

Наші об'єкти

Наші відео

Наша команда

Технології робіт

Механічний метод прочищення каналізації — застосовується для труб діаметром від 50мм до 200мм, довжина яких не перевищує 50 м. Відкладення всередині каналізаційної системи прибираються механічним впливом, за допомогою електромеханічного апарату ROTHENBERGER R600. Такий метод прочищення каналізації застосовується як для прочищення каналізації всередині квартири так і основного стояка всередині будинку.

Гідродинамічний метод прочищення каналізації – проводиться за рахунок сильного напору тиску води. Вода потрапляючи в труби за допомогою шлангів високого тиску і спеціальних насадок (форсунок) ефективно усуває локальні засмічення або коли необхідно провести повне очищення трубопроводу від відкладень.

Відеодіагностика труб проводиться після їх прочищення і дозволяє упевнитися в якості проведених робіт. За допомогою відеодіагностики трубопроводу можна дізнатися, де і в якому місці треба прочистити каналізацію і труби або водостоків. Із застосуванням високоефективних технологій, здійснюється глибоке і повне прочищення каналізації і усунення засмічень.

Відгуки(26)

Читати всі

Замовити послуги по Києву

 • Голосіївський район
 • Деснянський район
 • Оболонський район
 • Святошинський район
 • Дарницький район
 • Дніпровський район
 • Печерський район
 • Солом'янський район
 • Подільський район
 • Шевченківський район
Послуги асенізатора

Викликаємо асенізатор в Києві для очищення вигрібних ям

Власники приватних будинків не можуть не погодитися з тим, що асенізатор в Києві – одна з найбільш затребуваних одиниць спеціалізованої техніки, за допомогою якої проводиться відкачка нечистот з подальшою утилізацією . Сфера його послуг не обмежується подібними послугами – цю спецтехніку часто замовляють для осушення затоплених котлованів. Невід’ємна частина сучасної техніки – вакуумний резервуар, куди і закачуються нечистоти, відходи. Спеціальні датчики захищають від переповнення, після заповнення вихід надійно закривається. Тому ассенізаторна машина спокійно долає великі відстані, не забруднюючи навколишнє середовище. Все частіше послуги асенізаторів в Києві замовляють, коли потрібно очистити септик. Так, на сьогоднішній день проводяться спеціальні хімічні, біологічні препарати, компоненти яких роз’їдають відходи, усувають запах. Але рано чи пізно буде потрібно викачка залишків. Не можна доводити ситуацію до критичної точки – туалет, вчасно не очищений, становить серйозну загрозу для здоров’я, життя тих, хто ним користується. Страждає також навколишнє середовище, сусіди, змушені вдихати сморід. Скориставшись послугами асенізаторів, можна легко вирішити подібні проблеми.

Особливості асенізаторських послуг

Компанія, що надає послуги асенізаторської машини, повинна мати відповідну ліцензію, що дає право зливати відходи в строго відведених місцях. Багато, вважаючи цей бізнес дуже вигідним, не роздумуючи набувають техніку, а потім не знають, що з нею робити. Адже, так само як і мулосос, вона потребує грамотного управління, своєчасного техобслуговування. Підприємство, яке надає послуги асенізаторів має подбати про:

 • Кваліфікованих працівників, які вивчили всі тонкощі управління машиною;
 • Різноманітності – в автопарку повинні бути різні моделі, що відрізняються місткістю резервуара, наявністю додаткових функцій;
 • Отриманні необхідних дозволів до початку своєї діяльності.Для того щоб знайти подібну компанію, необхідно ретельно вивчити всі пропозиції, а не звертатися по оголошенню, наклеєному на дверях під’їзду. Власний сайт, наявність юридичної адреси, портфоліо – це говорить про те, що фірма не перший день на ринку надання послуг асенізаторських машин.

  Переваги та сфери використання спецтехніки

  Як вже згадувалося вище, подібне обладнання використовується не тільки в тих випадках, коли вигрібна яма потребує викачування відходів. Київ звертається до фахівців, коли виникає необхідність в розмитті мулу, твердих опадів, очищення уловлювачів жиру, пісковловлювачів, викачування води, що затопила підвали, котловани. Це означає, що не тільки власники приватних будинків, де відсутня централізована каналізація, користуються асенізаторськими послугами, а й господарі підприємств, діяльність яких пов’язана з утворенням великої кількості відходів, будівельних фірм. Не обійтися без них і вчасно ремонту водопроводу. Вже давно Україна оцінила всі вигоди від використання таких одиниць сучасної техніки. Перше, про що слід згадати – висока швидкість, з якою відкачуються відходи. А оскільки в умовах сучасної реальності час – найцінніший ресурс, подібний плюс не можна ігнорувати. Після того, як бригада покине об’єкт, власникові не доведеться турбуватися про утилізацію – ці клопоти бере на себе той, хто приїхав на виклик. Немає потреби самостійно вирішувати проблему, ризикуючи своїм здоров’ям.

  Які чинники впливають на вартість?

  Цим питанням задаються всі, перед тим як замовляти виїзд екіпажу. Ціна на послуги асенізатора не є фіксованою і залежить від:

 • Відстані до об’єкта;
 • Типу відходів, які належить викачувати – можливо, знадобиться більш сучасна техніка, така як мулосос, оренда котрого дорожча;
 • Обсягу зливної ями;
 • Часу доби – роботи в нічний час оцінюються вище.Провівши аналіз, можна стверджувати, що асенізаторські послуги не можна назвати дорогими, враховуючи специфіку роботи, всі складнощі, з якими стикаються фахівці, витрати на обслуговування спецтехніки. Звичайно, можна зіткнутися з тими, хто навмисно, необґрунтовано підвищує розцінки, тому вибір фахівців слід здійснювати ретельно. Звернувшись в аварійну службу каналізації «Mонтаж Тех Сервіс», кожен зможе замовити асенізатор в Київській області за найпривабливішими цінами, розраховувати на високий рівень професіоналізму співробітників. Ми виїжджаємо в будь-який район столиці вдень або вночі, оперативно, якісно виконуємо свою роботу, оскільки націлені на довгострокове співробітництво і дорожимо кожним замовником.
Корисні статті
Як прочистити каналізацію на кухні та в ванній
Як прочистити каналізацію в приватному будинку?
Прочистка каналізації: ефективні методи
Як пробити сильне засмічення в трубі?