click fraud detection
logoMontaz

Ваше місто:

logoMontaz

Ваше місто:

Працюємо 8:00 - 20:00
Послуги асенізатора
Послуги асенізатора

Послуги асенізатора

Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

Ціни

Вид робіт Од. виміру Ціна Замовити
1 Послуги асенізатора куб.м 300 грнкуб.м
2 Прочищення труб пог.м 40 грнпог.м
3 Гідродинамічне прочищення труб пог.м 40 грнпог.м
4 Механічне прочищення внутрішньої каналізації ДУ 50-100 пог.м 40 грнпог.м
5 Чищення колодязів шт 50 грншт
6 Прочищення стояка каналізації поверх 250 грнповерх
7 Аварійний виїзд екіпажа (нічний, чистка до 10 метрів) послуга 2500 грнпослуга
8 Комплексне і сервісне обслуговування абонентів водоканалу послуга 2000 грнпослуга
9 Аналіз сточних вод (30 інгредієнтів) послуга 1500 грнпослуга
10 Аналіз сточних вод (10-12 інгредієнтів) послуга 900 грнпослуга
11 Відкачування мулу куб.м 800 грнкуб.м
12 Відкачування внутрішнього жироприймача (під мийкою) куб.м 600 грнкуб.м
13 Відкачування небезпечних відходів (жирів) з утизлізацією куб.м 800 грнкуб.м
14 Розмивання і обмивання відстійника колодязя послуга 1500 грнпослуга
15 Відкачування рідини пилососом шт 200 грншт
16 Відеодіагностика каналізаційної мережі послуга 1500 грнпослуга
17 Йоршування пог.м 100 грнпог.м
18 Ершевание пог.м 100 грнпог.м

Послуги асенізатора — популярний спосіб викачування ями

Для нормального функціонування каналізаційної системи важливо постійно стежити за вигрібною ямою і періодично її чистити. Природно самостійно з цим процесом не впоратися, тут потрібно звернутися за допомогою.

Найпопулярніший і простий спосіб відкачки вигрібної ями — використання асенізатора. Це спеціальна машина-цистерна, яка обладнана потужним насосом. Шланг опускається в яму і через нього всі нечистоти потрапляють всередину цистерни.

Ваше завдання, коли будете замовляти таку послугу, повідомити про обсяг вигрібної ями і про тип каналізації. Далі всю роботу проведуть фахівці Монтаж Тех Сервіс і ваша система комунікацій буде в ідеальному стані.

Наші об'єкти

Наші відео

Наша команда

Технології робіт

Механічний метод прочищення каналізації — застосовується для труб діаметром від 50мм до 200мм, довжина яких не перевищує 50 м. Відкладення всередині каналізаційної системи прибираються механічним впливом, за допомогою електромеханічного апарату ROTHENBERGER R600. Такий метод прочищення каналізації застосовується як для прочищення каналізації всередині квартири так і основного стояка всередині будинку.

Гідродинамічний метод прочищення каналізації – проводиться за рахунок сильного напору тиску води. Вода потрапляючи в труби за допомогою шлангів високого тиску і спеціальних насадок (форсунок) ефективно усуває локальні засмічення або коли необхідно провести повне очищення трубопроводу від відкладень.

Відеодіагностика труб проводиться після їх прочищення і дозволяє упевнитися в якості проведених робіт. За допомогою відеодіагностики трубопроводу можна дізнатися, де і в якому місці треба прочистити каналізацію і труби або водостоків. Із застосуванням високоефективних технологій, здійснюється глибоке і повне прочищення каналізації і усунення засмічень.

Відгуки(34)

Читати всі

Замовити послуги по Києву

 • Голосіївський район
 • Деснянський район
 • Оболонський район
 • Святошинський район
 • Дарницький район
 • Дніпровський район
 • Печерський район
 • Солом'янський район
 • Подільський район
 • Шевченківський район
Послуги асенізатора

Послуги асенізатора можливо заказати у місті Київ

Асенізація – це одна з найважливіших послуг якої потребує місто Київ. Така технологія використовується, як в приватних об’єктах, так і на промислових ділянках. Будь-який будинок потребує час від часу позбавлення від відходів життєдіяльності людини. Всім будівлям необхідне обслуговування муніципальними централізованими очисними спорудами. Ефективно боротися з розблокуванням каналізації можливо за допомогою очисної машини під назвою асенізатор.

Якщо виникли проблеми з вигрібною ямою, септиком, біотуалетом або системою каналізації, то треба звернутися в спеціальну компанію, яка може надати послугу асенізатора. Роботи повинні проводиться, згідно з екологічними та санітарними правилами. Своєчасне очищування допоможе не тільки повернути комфортне мешкання, а й уникнути екологічних проблем.

Регулярне очищення вигрібних ям, септиків, біотуалетів запобігає багатьом небажаним наслідкам.

Наприклад, несправні системи можуть наступне:

 • Завдавати серйозну загрозу здоров’ю людини;
 • Погіршити навколишнє екологічне середовище, особливо озера, струмки та підземні води;
 • Нести каналізаційні, неприємні запахи;
 • Створити надзвичайні ситуації.

Щоб не виникло вищенаведених наслідків, треба заздалегідь звернутися до фахівців, які можуть усунути проблеми. За допомогою сучасної та якісної техніки можливо оперативно здійснити відкачування рідких відходів. Власник каналізаційної системи може укласти договір на обслуговування, також можливо орендувати машину асенізатор. В будь-якому випадку кожен сам вирішує, як усунути проблему з відходами, але краще рішення – це звернення до фахівців.

Принцип роботи машини асенізатора

Машини мають вакуумний шланг, спеціальний контейнер для накопичення відходів та насос для відкачування різних рідин. Також асенізатори оснащені трубопроводом і сигнальним пристроєм. Навіть, в деяких складних роботах використовуються машини з додатковими резервуарами.

Обладнання автомобіля працює дуже просто – всі відходи збираються у спеціальну ємність. Водій автомобіля контролює та регулює процес роботи за допомогою панелі управління (яка знаходиться у кабіні машини), щоб не допустити переповнення відходами спеціальної ємності, і якщо за недбалістю фахівця та починає переповнюватись, то насос вимикається.

Отже, один такий асенізатор, здатен вивозити за один рейс до чотирьох – п’яти кубічних метрів відходів. Машина має невеликий розмір, що дозволяє їй під’їжджати в важкодоступні місця. Іще однією перевагою цього автомобіля є те, що працювати можна у будь-яких температурних умовах.

Основною відмінністю в конфігурації машини є:

 • обсяг ємності для відходів;
 • габарити машини;
 • різні параметри потужності й швидкості відкачування вигрібної ями, септика та каналізації.

Унікальність машини полягає в тому, що вона максимально оперативно та якісно виконає роботу. Середня тривалість заповнення ємності машини відходами коливається приблизно від 15 до 20 хвилин (в залежності від обсягу робіт). Вона не тільки допоможе очистити вигрібну яму, біотуалет тощо від відходів, а й подбає про утилізацію рідких відходів. Важливою перевагою утилізації стічних вод являється можливість прибрати будь-які осади з відходів.

Як утилізуються відходи після асенізації та вартість послуги асенізатора

Після перероблювання та обробки відходів, яка збирається на початку процесу можна більшу його частину використати на сільськогосподарські угіддя фермерам для добрива, або для виробництва енергії при переробці відходів. Для цього розроблена ціла технологія.

Зазвичай каналізаційні системи потребують обслуговування кожні два – п’ять років, залежно від кількості людей, які користуються системою, та обсягу щоденного стоку стічних вод. Тому власникам будинків слід заздалегідь знайти фахівців, які будуть їх обслуговувати, укласти з ними договір на постійне обслуговування, щоб назавжди забути про проблеми з викачуванням рідких відходів.

Щоб дізнатись цінупослуги асенізатора в Київської області, треба знайти добросовісних професіоналів, які усунуть проблему з відходами та вивезуть їхна утилізацію. Ціна на послуги асенізатора являється лояльною, тому, обговоривши з менеджером компанії обсяг і складність роботи, можна прийти до взаємовигідних умов. Обов’язково варто ознайомитися з ліцензією на всі види послуг, яку надає компанія.

В послугу асенізатора входить наступне:

 • викачування рідких побутових відходів с вигрібних ям, басейнів, туалетів, біотуалетів та мулу;
 • очищення септиків, стоків, каналізації, колодязівта багато іншого;
 • санітарна антисептична обробка вигрібних ям.
Корисні статті
Як прочистити каналізацію на кухні та в ванній
Як прочистити каналізацію в приватному будинку?
Прочистка каналізації: ефективні методи
Як пробити сильне засмічення в трубі?