click fraud detection
logoMontaz

Ваше місто:

logoMontaz

Ваше місто:

Працюємо 8:00 - 20:00
Чистка пластинчастих теплообмінників

Чистка пластинчастих теплообмінників

Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

Ціни

Вид робіт Од. виміру Ціна Замовити
1 Промивання пластинчатого теплообмінника послуга 1000 грнпослуга

Наші об'єкти

Наші відео

Наша команда

Технології робіт

Механічний метод прочищення каналізації — застосовується для труб діаметром від 50мм до 200мм, довжина яких не перевищує 50 м. Відкладення всередині каналізаційної системи прибираються механічним впливом, за допомогою електромеханічного апарату ROTHENBERGER R600. Такий метод прочищення каналізації застосовується як для прочищення каналізації всередині квартири так і основного стояка всередині будинку.

Гідродинамічний метод прочищення каналізації – проводиться за рахунок сильного напору тиску води. Вода потрапляючи в труби за допомогою шлангів високого тиску і спеціальних насадок (форсунок) ефективно усуває локальні засмічення або коли необхідно провести повне очищення трубопроводу від відкладень.

Відеодіагностика труб проводиться після їх прочищення і дозволяє упевнитися в якості проведених робіт. За допомогою відеодіагностики трубопроводу можна дізнатися, де і в якому місці треба прочистити каналізацію і труби або водостоків. Із застосуванням високоефективних технологій, здійснюється глибоке і повне прочищення каналізації і усунення засмічень.

Відгуки(34)

Читати всі

Замовити послуги по Києву

 • Голосіївський район
 • Деснянський район
 • Оболонський район
 • Святошинський район
 • Дарницький район
 • Дніпровський район
 • Печерський район
 • Солом'янський район
 • Подільський район
 • Шевченківський район
Чистка пластинчастих теплообмінників

Чистка пластинчастих теплообмінників — що потрібно знати про цю послугу?

Сьогодні класичні кожухотрубні теплообмінники зустрічаються набагато рідше. Їм на зміну приходять пластинчасті. Якщо говорити про їх конструкції, то вони нагадують пакет, всередині якого в ряд стягнуті гофровані пластини, виготовлені з міді, титану або графіту. Саме по ним і проходить тепло, нагріваючи холодне середовище. Коли пластини стягують, з’являються спеціальні канали. По них тече рідина, необхідна для теплообміну. Також наголошується, що саме в цих каналах змішуються гарячі і холодні шари. Незважаючи на всі переваги, регулярне чищення пластинчастого теплообмінника залишається важливою процедурою.

Особливості

Не дивно, що на багатьох промислових підприємствах встановлено саме пластинчасті теплообмінники. На відміну від застарілих кожухотрубних агрегатів, теплообмінники, що складаються з пластин, показують велику ефективність. Коефіцієнт теплопередачі в три рази вище, а площа, яку вони займають, в кілька разів менше.

Особливості пристроїв полягають в наступному:

 • теплообмінники захищені надійної арматурою, і є повністю автоматизованими;
 • скорочення кількості теплоносія, потрібного для підігріву води;
 • скорочується кількість електроенергії, яка витрачається в роботі;
 • зменшується діаметр трубопроводів та арматури.

Наявність таких особливостей дозволяє заощадити не тільки гроші, але і місце. Але це не означає, що не потрібно робити чистку пластинчастих теплообмінників, так як утворення накипу, сліди корозії та засмічення можуть скоротити працездатність пристрою.Найгіршим ворогом для теплообмінників, що складаються з ряду пластин, є накип. З метою продовження експлуатаційного терміну, а також підвищення продуктивності, рекомендується проводити регулярну очистку пластинчастих теплообмінників.

Хімічний спосіб очищення

Не всі пластинчасті теплообмінники можна чистити способом, який передбачає розбирання деталей. Найчастіше проблема саме в конструкції пристрою. Також труднощі можуть полягати в певних трудових і тимчасових витратах, які збільшують ціну такої послуги. В такій ситуації на допомогу приходить хімічна очистка пластинчастих теплообмінників. Проведення послуги не забирає багато часу, а результат перевершить очікування.

Даний спосіб має такі характеристики:

 • очищення хімічним шляхом дає можливість не розбирати конструкцію, тим самим, зберігши її герметичність і заводську цілісність;
 • вартість промивання пластинчастого теплообмінника в рази нижче, а сама послуга виконується досить швидко;
 • підсумковий результат буде якісним, так як передбачається, що реагент буде використовуватися в такому ж обсязі, як і теплоносій;
 • за допомогою такого методу можна промивати теплообмінники, що мають клеєні та паяні конструкції;
 • при грамотному розрахунку концентрації і підборі миючого засобу можна сміливо гарантувати цілісність і безпеку елементів (засіб підбирають з урахуванням металу, з якого зроблений теплообмінник) .

Що стосується самої процедури, її реалізація не супроводжується жодними труднощами.Як правило, очищення пластинчастих теплообмінників речовинами, що складаються з хімікатів, полягає в тому, що реагент під тиском вводять в трубу. З цією метою майстри використовують промивні насоси. Опинившись всередині труби, хімічні речовини циркулюють в пристрої, і виводяться назовні після того, як в теплообміннику розчинилися і відшарувалися сліди накипу і інші відкладення.

Як формується ціна?

Як правило, майстри, які приїхали на об’єкт, оглядають елементи опалювальної системи, оцінюють стан котла, і тільки потім кажуть, що в даному випадку дійсно допоможе хімічне очищення. Ціна хімічної промивки пластинчастих теплообмінників включає в себе вартість проведених робіт і використаних реагентів.

Зрозуміло, що в кожному конкретному випадку вартість може відрізнятися. Причина криється в металі, з якого зроблений теплообмінник, конструктивних і технічних особливостях, серйозності забруднення і складі відкладень. Формуючи вартість, майстри також враховують такі чинники, як:

 • габарити теплообмінника;
 • кількість пластин;
 • час, який минув з моменту останньої чистки;
 • режим і тривалість використання;
 • параметри потужності.

На закінчення варто додати, що чистка пластинчастих теплообмінників — ефективна послуга, яка дозволить продовжити термін служби пристрою і збільшить тепловіддачу. Майстри нашої компанії виконують такі роботи на високому рівні і за доступними цінами. Телефонуйте за вказаним номером телефону, щоб замовити послугу.

Корисні статті
Як прочистити каналізацію на кухні та в ванній
Як прочистити каналізацію в приватному будинку?
Прочистка каналізації: ефективні методи
Як пробити сильне засмічення в трубі?