click fraud detection
logoMontaz

Ваше місто:

logoMontaz

Ваше місто:

Працюємо 8:00 - 20:00
Гідродинамічне прочищення каналізації
Гідродинамічне прочищення каналізації

Гідродинамічне прочищення каналізації

Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

Ціни

Вид робіт Од. виміру Ціна Замовити
1 Гідродинамічне прочищення каналізації пог.м 40 грнпог.м
2 Прочистка труб пог.м 40 грнпог.м
3 Механічна прочистка внутрішньої каналізації ДУ 50-100 пог.м 40 грнпог.м
4 Механічне прочищення зовнішньої каналізації пог.м 40 грнпог.м
5 Чистка колодязів шт 50 грншт
6 Прочищення стояка каналізації поверх 250 грнповерх
7 Аварійний виїзд екіпажа (нічний, чистка до 10 метрів) послуга 2500 грнпослуга
8 Комплексне і сервісне обслуговування абонентів водоканалу послуга 2000 грнпослуга
9 Аналіз стічних вод (30 інгредієнтів) послуга 1500 грнпослуга
10 Аналіз стічних вод (10-12 інгредієнтів) послуга 900 грнпослуга
11 Викачування мулу куб.м 800 грнкуб.м
12 Відкачування внутрішнього жироприймача ( під мийкою) куб.м 600 грнкуб.м
13 Відкачування небезпечних відходів (жирів) з утилізацією куб.м 800 грнкуб.м
14 Розмивання і обмивання відстійника колодязя послуга 1500 грнпослуга
15 Відкачування рідини пилесосом шт 250 грншт
16 Йоршування шт 100 грншт
17 Ершевание пог.м 100 грнпог.м

Гідродинамічне прочищення каналізації — ефективний і результативний метод чистки

Чистка каналізації — необхідна і важлива процедура. Щоб позбутися від усіх засмічень, важливо використовувати ефективні методи. Одним з таких вважається гідродинамічна чистка.

Процес відбувається завдяки сильному натиску тиску води. Шланг з одягненою форсункою певного діаметра опускають в трубу і таким чином вода потрапляє всередину. Під її впливом усуваються засмічення і видаляються зі стінок різні відкладення.

Така процедура не завдасть жодної шкоди трубам, якщо її будуть виконувати фахівці. Співробітники Монтаж Тех Сервіс проведуть чистку за всіма правилами і ваші комунікації будуть в ідеальному порядку.

Наші об'єкти

Наші відео

Наша команда

Технології робіт

Механічний метод прочищення каналізації — застосовується для труб діаметром від 50мм до 200мм, довжина яких не перевищує 50 м. Відкладення всередині каналізаційної системи прибираються механічним впливом, за допомогою електромеханічного апарату ROTHENBERGER R600. Такий метод прочищення каналізації застосовується як для прочищення каналізації всередині квартири так і основного стояка всередині будинку.

Гідродинамічний метод прочищення каналізації – проводиться за рахунок сильного напору тиску води. Вода потрапляючи в труби за допомогою шлангів високого тиску і спеціальних насадок (форсунок) ефективно усуває локальні засмічення або коли необхідно провести повне очищення трубопроводу від відкладень.

Відеодіагностика труб проводиться після їх прочищення і дозволяє упевнитися в якості проведених робіт. За допомогою відеодіагностики трубопроводу можна дізнатися, де і в якому місці треба прочистити каналізацію і труби або водостоків. Із застосуванням високоефективних технологій, здійснюється глибоке і повне прочищення каналізації і усунення засмічень.

Відгуки(34)

Читати всі

Замовити послуги по Києву

 • Голосіївський район
 • Деснянський район
 • Оболонський район
 • Святошинський район
 • Дарницький район
 • Дніпровський район
 • Печерський район
 • Солом'янський район
 • Подільський район
 • Шевченківський район
Гідродинамічне прочищення каналізації

Гідродинамічне прочищення каналізації – впорається з усіма видами засміченьу трубопроводах

Напевно немає такої людини, яка б не зіткнулася з засміченням труб. Незважаючи на те, що стічні комунікації прокладаються так, щоб відходи життєдіяльності людини не затримувалися в трубопроводах, при тривалій експлуатації їх утворюється налипання на внутрішніх стінках труб, що приводить до засмічення. Тому всірозуміють, наскількиважливоретельно і своєчаснодоглядати за системою каналізації та проводити профілактичні роботи, щоб не порушувати комфорт проживання. Гідродинамічна чистка каналізації – досить популярний та ефективний метод на весь Київ боротьби з різними засміченнями в трубопроводах. Він дозволяє очищати навіть важкодоступні ділянки системи, що відстрочує повторні ремонтні роботи.

Гідродинамічна чистка каналізації не займає багато часу. Цей метод засновано на активній дії струменя води під високим тиском. Після такого очищення, труби стають практично новими, в них не залишаються засмічення (більш того, відкладення не утворюються протягом тривалого часу), що продовжить їх термін служби. Проте варто зазначити, що такі роботи не безпечні, потрібно дотримуватися суворих правил безпеки їх проведення.

Принцип методу досить простий: в систему запускається шланг, вода подається через його форсунки при заданому тиску (повинен бути не вище 200 атмосфер), внаслідок чого змиваються шари забруднень (навіть самих застарілих) та пробиваються засмічення, які неможливо усунути сантехнічним тросом або хімічними засобами. Для цього методу чистки каналізації використовують спеціальні машини. І незважаючи на те, що всі види обладнання мають однакові основні робочі компоненти, а саме насос, шланг та форсунки, вони відрізняються між собою.

Тому при виборі обладнання треба врахувати наступне:

 • Тип каналізації (зовнішня або внутрішня);
 • діаметр та матеріал труби;
 • довжину трубопроводу.

Переваги гідродинамічного методу очищення стічних вод

Гідродинамічне очищення має багато переваг, які відрізняють його від інших методів обслуговування каналізації. Він підходить для всіх трубопроводів, незалежно від їх конфігурації, типу, матеріалу та схеми монтажу. Гідродинамічна прочищення каналізації є високоефективною, щадною до поверхні труб та здійснюється навіть при максимальному діаметру труб 500 мм, довжині до 100 метрів.

Можна виділити основні переваги використання цього методу:

 • висока швидкість роботи;
 • якісний результат, видаляються всі важкодоступні пробки та руйнуються закам`янілі відкладення;
 • можливість використання в найскладніших каналізаційних системах завдяки гнучкому шлангу для насадки;
 • екологічна безпека (відсутність хімікатів);
 • дбайливість (струмінь води не пошкоджує поверхню труб, навіть якщо в ній є шари каменю);
 • економічність (очищення дешевше, ніж заміна ділянки трубопроводу);
 • використовувати можливо навіть при мінусових температурах, внаслідок чого можна видалити навіть крижані пробки.

Мінусів у такого очищення просто немає, до них можна віднести лише високу вартість цих машин та локальність дії насадки. З іншого боку, через якість прибирання ціна виправдана відсутністю витрат на хімічні засоби. Ефективність методу настільки висока, що навіть вартість такого обладнання не турбує.

Види насадок для гідродинамічної чистки каналізації

Одним з найважливіших елементів у гідродинамічних пристроях є насадка. Вона закріплена на шланг, який вводиться в трубу через технологічний отвір, потім підключається агрегат – подається вода під високим тиском. Внаслідок чого розмиваються засмічення в каналізаційній системі.

Зовні насадки нагадують металеві форсунки, вони є різних розмірів і властивостей (загострені, сферичні, з ланцюжками), типів (пробивні та роторні) та видів:

 • універсальна (використовується для усунення поширених забруднень);
 • перфорована (для видалення старих щільних засмічень);
 • нижня (для обслуговування зливової каналізації, з її допомогою видаляється листя, пісок, дрібні гілки);
 • ланцюгова карусель (призначена для усунення дуже щільних відкладень, які не піддаються впливу інших видів).

Кожна насадка має своє призначення, і для того, щоб робота була виконана на найвищому рівні, її потрібно правильно вибрати – враховую чи діаметр труб та тип каналізаційної системи. Гідродинамічна чистка повністю безпечна для наступних видів трубопроводів: чавунних, металевих та пластикових.

Ціна розраховується, як правило, від складності, обсягу, тривалості роботи та типу насадки. Дізнатися конкретну вартість очищення системи каналізації гідродинамічним методом можна тільки звернувшись до фахівців. Після огляду безпосередньо на об’єкті вони нададуть вартість послуги.

Корисні статті
Як прочистити каналізацію на кухні та в ванній
Як прочистити каналізацію в приватному будинку?
Прочистка каналізації: ефективні методи
Як пробити сильне засмічення в трубі?