Гідродинамічне прочищення каналізації – впорається з усіма видами засміченьу трубопроводах
Напевно немає такої людини, яка б не зіткнулася з засміченням труб. Незважаючи на те, що стічні комунікації прокладаються так, щоб відходи життєдіяльності людини не затримувалися в трубопроводах, при тривалій експлуатації їх утворюється налипання на внутрішніх стінках труб, що приводить до засмічення. Тому всірозуміють, наскількиважливоретельно і своєчаснодоглядати за системою каналізації та проводити профілактичні роботи, щоб не порушувати комфорт проживання. Гідродинамічна чистка каналізації – досить популярний та ефективний метод на весь Київ боротьби з різними засміченнями в трубопроводах. Він дозволяє очищати навіть важкодоступні ділянки системи, що відстрочує повторні ремонтні роботи.
Гідродинамічна чистка каналізації не займає багато часу. Цей метод засновано на активній дії струменя води під високим тиском. Після такого очищення, труби стають практично новими, в них не залишаються засмічення (більш того, відкладення не утворюються протягом тривалого часу), що продовжить їх термін служби. Проте варто зазначити, що такі роботи не безпечні, потрібно дотримуватися суворих правил безпеки їх проведення.
Принцип методу досить простий: в систему запускається шланг, вода подається через його форсунки при заданому тиску (повинен бути не вище 200 атмосфер), внаслідок чого змиваються шари забруднень (навіть самих застарілих) та пробиваються засмічення, які неможливо усунути сантехнічним тросом або хімічними засобами. Для цього методу чистки каналізації використовують спеціальні машини. І незважаючи на те, що всі види обладнання мають однакові основні робочі компоненти, а саме насос, шланг та форсунки, вони відрізняються між собою.
Тому при виборі обладнання треба врахувати наступне:
- Тип каналізації (зовнішня або внутрішня);
- діаметр та матеріал труби;
- довжину трубопроводу.
Переваги гідродинамічного методу очищення стічних вод
Гідродинамічне очищення має багато переваг, які відрізняють його від інших методів обслуговування каналізації. Він підходить для всіх трубопроводів, незалежно від їх конфігурації, типу, матеріалу та схеми монтажу. Гідродинамічна прочищення каналізації є високоефективною, щадною до поверхні труб та здійснюється навіть при максимальному діаметру труб 500 мм, довжині до 100 метрів.
Можна виділити основні переваги використання цього методу:
- висока швидкість роботи;
- якісний результат, видаляються всі важкодоступні пробки та руйнуються закам`янілі відкладення;
- можливість використання в найскладніших каналізаційних системах завдяки гнучкому шлангу для насадки;
- екологічна безпека (відсутність хімікатів);
- дбайливість (струмінь води не пошкоджує поверхню труб, навіть якщо в ній є шари каменю);
- економічність (очищення дешевше, ніж заміна ділянки трубопроводу);
- використовувати можливо навіть при мінусових температурах, внаслідок чого можна видалити навіть крижані пробки.
Мінусів у такого очищення просто немає, до них можна віднести лише високу вартість цих машин та локальність дії насадки. З іншого боку, через якість прибирання ціна виправдана відсутністю витрат на хімічні засоби. Ефективність методу настільки висока, що навіть вартість такого обладнання не турбує.
Види насадок для гідродинамічної чистки каналізації
Одним з найважливіших елементів у гідродинамічних пристроях є насадка. Вона закріплена на шланг, який вводиться в трубу через технологічний отвір, потім підключається агрегат – подається вода під високим тиском. Внаслідок чого розмиваються засмічення в каналізаційній системі.
Зовні насадки нагадують металеві форсунки, вони є різних розмірів і властивостей (загострені, сферичні, з ланцюжками), типів (пробивні та роторні) та видів:
- універсальна (використовується для усунення поширених забруднень);
- перфорована (для видалення старих щільних засмічень);
- нижня (для обслуговування зливової каналізації, з її допомогою видаляється листя, пісок, дрібні гілки);
- ланцюгова карусель (призначена для усунення дуже щільних відкладень, які не піддаються впливу інших видів).
Кожна насадка має своє призначення, і для того, щоб робота була виконана на найвищому рівні, її потрібно правильно вибрати – враховую чи діаметр труб та тип каналізаційної системи. Гідродинамічна чистка повністю безпечна для наступних видів трубопроводів: чавунних, металевих та пластикових.
Ціна розраховується, як правило, від складності, обсягу, тривалості роботи та типу насадки. Дізнатися конкретну вартість очищення системи каналізації гідродинамічним методом можна тільки звернувшись до фахівців. Після огляду безпосередньо на об’єкті вони нададуть вартість послуги.