click fraud detection
logoMontaz

Ваше місто:

logoMontaz

Ваше місто:

Гідродинамічне прочищення каналізації
Гідродинамічне прочищення каналізації

Гідродинамічне прочищення каналізації

Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

Ціни

Вид робіт Од. виміру Ціна Замовити
1 Гідродинамічне прочищення каналізації пог.м 40 грнпог.м
2 Прочистка труб пог.м 40 грнпог.м
3 Механічна прочистка внутрішньої каналізації ДУ 50-100 пог.м 40 грнпог.м
4 Механічне прочищення зовнішньої каналізації пог.м 40 грнпог.м
5 Чистка колодязів шт 50 грншт
6 Прочищення стояка каналізації поверх 250 грнповерх
7 Аварійний виїзд екіпажа (нічний, чистка до 10 метрів) послуга 2500 грнпослуга
8 Комплексне і сервісне обслуговування абонентів водоканалу послуга 2000 грнпослуга
9 Аналіз стічних вод (30 інгредієнтів) послуга 1500 грнпослуга
10 Аналіз стічних вод (10-12 інгредієнтів) послуга 900 грнпослуга
11 Викачування мулу куб.м 800 грнкуб.м
12 Відкачування внутрішнього жироприймача ( під мийкою) куб.м 600 грнкуб.м
13 Відкачування небезпечних відходів (жирів) з утилізацією куб.м 800 грнкуб.м
14 Розмивання і обмивання відстійника колодязя послуга 1500 грнпослуга
15 Відкачування рідини пилесосом шт 250 грншт
16 Йоршування шт 100 грншт
17 Ершевание пог.м 100 грнпог.м

Гідродинамічне прочищення каналізації — ефективний і результативний метод чистки

Чистка каналізації — необхідна і важлива процедура. Щоб позбутися від усіх засмічень, важливо використовувати ефективні методи. Одним з таких вважається гідродинамічна чистка.

Процес відбувається завдяки сильному натиску тиску води. Шланг з одягненою форсункою певного діаметра опускають в трубу і таким чином вода потрапляє всередину. Під її впливом усуваються засмічення і видаляються зі стінок різні відкладення.

Така процедура не завдасть жодної шкоди трубам, якщо її будуть виконувати фахівці. Співробітники Монтаж Тех Сервіс проведуть чистку за всіма правилами і ваші комунікації будуть в ідеальному порядку.

Наші об'єкти

Наші відео

Наша команда

Технології робіт

Механічний метод прочищення каналізації — застосовується для труб діаметром від 50мм до 200мм, довжина яких не перевищує 50 м. Відкладення всередині каналізаційної системи прибираються механічним впливом, за допомогою електромеханічного апарату ROTHENBERGER R600. Такий метод прочищення каналізації застосовується як для прочищення каналізації всередині квартири так і основного стояка всередині будинку.

Гідродинамічний метод прочищення каналізації – проводиться за рахунок сильного напору тиску води. Вода потрапляючи в труби за допомогою шлангів високого тиску і спеціальних насадок (форсунок) ефективно усуває локальні засмічення або коли необхідно провести повне очищення трубопроводу від відкладень.

Відеодіагностика труб проводиться після їх прочищення і дозволяє упевнитися в якості проведених робіт. За допомогою відеодіагностики трубопроводу можна дізнатися, де і в якому місці треба прочистити каналізацію і труби або водостоків. Із застосуванням високоефективних технологій, здійснюється глибоке і повне прочищення каналізації і усунення засмічень.

Відгуки(26)

Читати всі

Замовити послуги по Києву

 • Голосіївський район
 • Деснянський район
 • Оболонський район
 • Святошинський район
 • Дарницький район
 • Дніпровський район
 • Печерський район
 • Солом'янський район
 • Подільський район
 • Шевченківський район
Гідродинамічне прочищення каналізації

Гідродинамічне прочищення каналізації в Києві: особливості та причини популярності

Вражаюча результативність — основна причина того, що гідродинамічне прочищення каналізації в Києві використовується все частіше. Для ліквідації засмічення використовується спеціальна машина зі шлангом, в комплекті з яким йде набір спеціальних наконечників. Вибір різновиду сопла залежить від типу засмічення.

Дуже важливо правильно відрегулювати тиск і вибрати насадку. Для цього попередньо проводять діагностику з використанням спеціального обладнання. Справитися з цим можна тільки при наявності досвіду, знань, тому гідродинамчну чистку каналізації проводять висококваліфіковані фахівці.

Подібний спосіб з однаковим успіхом використовується як в квартирах, будинках, так і на промислових об’єктах. Вода, що подається в систему, руйнує нальоти на стінках, пробиває тверді пробки. Метод не тільки ефективний, а й безпечний -— не порушується герметичність труб, не страждає екологія, оскільки гідродинамічна очистка труб відбувається без використання хімікатів.

Ще одна перевага полягає в тому, що по закінченню робіт не тільки зникає закупорка — система очищається повністю, по всій довжині. Це, в свою чергу, позбавляє від необхідності в найближчому майбутньому знову викликати бригаду. З огляду на ці особливості, стає зрозуміло, чому в Україні цей метод настільки затребуваний.

Класифікація обладнання для гідродинамічного прочищення каналізації в Києві

Техніка, яка використовується фахівцями, буває наступних видів:

 • Електрична — для її експлуатації потрібне підключення до електромережі.Може використовуватися всередині будівель;
 • Бензинова або пропанова — завдяки наявності автономного джерела енергії може експлуатуватися для гідродинамічної очистки труб в польових умовах. У закритих приміщеннях краще не використовувати через вироблення продуктів згоряння;
 • Потужні установки, які розміщуються на вантажівці, автопричепі. Це обладнання допомагає повернути пропускну здатність зовнішніх мереж, центральної системи.

Принцип дії будь-якого з перерахованих вище типів техніки однаковий. Реактивна тяга, що виникає завдяки натиску води, просуває шланг по трубопроводу. Гідродинамічна чистка каналізації відновлює первинну пропускну здатність. Використовуючи подібний метод можна усунути практично будь-яке засмічення.

Завдяки гнучкості самого шланга забезпечується високий рівень маневреності, що дозволяє тросу не застрявали на поворотах. Вода подається як по ходу просування троса, так і в зворотному напрямку, забезпечуючи більш ефективне очищення від різного роду відкладень.

Звичайно ж, не варто вдаватися до цього методу при виникненні найменшої проблеми з комунікаціями. Іноді може допомогти і більш простий механічний спосіб пробивання каналізації або ж використання підручних інструментів (вантуза, троса), хімічних препаратів, які Київ пропонує в широкому асортименті.

Насадки: які вони бувають

Правильний вибір сопла — гарантія того, що прочищення каналізації гідродинамічним способом дасть бажаний результат. Найчастіше використовуються такі різновиди наконечників:

 • Для вирішення нескладних завдань підходять універсальні насадки;
 • Для руйнування щільної задавненої пробки використовують пробивне сопло;
 • Ланцюгово-обертальні вибирають для особливо серйозних ситуацій, наприклад, коли в трубах застряг камінь або проросли корені дерев;

З використанням донної насадки відбувається гідродинамічне прочищення труб від мулу, піску, листя, що застрягли в зливній системі.

Вибравши слушний варіант, сантехнік досягає поставленої мети при мінімальній витраті часу, енергії. Важливо так само правильно підібрати вид техніки з відповідними характеристиками, такими як довжина шланга, максимальний тиск, продуктивність.

Переваги співпраці з професіоналами

З огляду на той факт, що гідродинамічна очистка трубопроводів — досить складна процедура, що вимагає уважного підходу, знань, досвіду, довіряти її проведення слід тим компаніям, які відмінно зарекомендували себе.

Компанія «Mонтаж Тех Сервіс» надає киянам широкий спектр послуг, спрямованих на усунення проблем різної складності. Гідродинамічне прочищення каналізаційних труб — один з напрямків нашої діяльності. За час свого існування ми вивчили всі тонкощі процедури.

Кожен клієнт, який звернувся до нас за допомогою, може розраховувати на оперативну реакцію, виїзд на об’єкт протягом десяти хвилин вдень або вночі, акуратну роботу. Демократична ціна гідродинамічного прочищення каналізації — ще одна перевага співпраці з нами.

Корисні статті
Як прочистити каналізацію на кухні та в ванній
Як прочистити каналізацію в приватному будинку?
Прочистка каналізації: ефективні методи
Як пробити сильне засмічення в трубі?