click fraud detection
logoMontaz
Працюємо 8:00 - 20:00

Mонтаж Тех Сервіс

Команда наших фахівців на сторожі чистоти каналізаційних мереж 24/7. Надаємо широкий спектр послуг з прочищення каналізації швидко та якісно. Наші клієнти власники приватних будинків, квартир, а також ресторани, кафе, станції техобслуговування, мийки, заводи і підприємства. Гарантований результат. Оплата після виконаних робіт. ВСЕ ПРОСТІШЕ з "Монтаж Тех Сервіс"

blank

Ми виконуємо комплексне обслуговування абонентів Водоканалу і не тільки. Довіритися Монтаж Тех Сервіс - означає довіритися професіоналам

Mонтаж Тех Сервіс

Наші послуги

Комплексне обслуговування абонентів водоканалу

Комплексне обслуговування абонентів водоканалу

Прочищення каналізації

Прочищення каналізації

Відкачування вигрібних ям

Відкачування вигрібних ям

Обслуговування жировловлювачів і утилізація жирів

Обслуговування жировловлювачів і утилізація жирів

Монтаж і ремонт систем каналізації

Монтаж і ремонт систем каналізації

Проектування і монтаж зовнішніх мереж

Проектування і монтаж зовнішніх мереж

Комплексне обслуговування абонентів водоканалу

Комплексне обслуговування абонентів водоканалу

Надаємо послуги комплексного обслуговування абонентів водоканалу. Компанія Монтаж Тех Сервіс є партнером Водоканал Львів, співпрацю підтверджено договором. Також пропонуємо аварійне обслуговування, в будь-який час, працюємо 24/7. Ми працюємо в приватних будинках, офісах, кафе, ресторанах, житлових комплексах, підприємствах, магазинах, квартирах. Проводимо: гідродинамічне, профілактичне прочищення каналізації – розширений аналіз після прочищення – обслуговування жировловлювачів і утилізацію жиру – відкачування і злив на підстанції водоканалу РПВ – відео діагностику труб – очищення жировловлювачів – чистку труб зливової каналізації – монтажні роботи будь-якої складності

Прочищення каналізації

Прочищення каналізації

Монтаж Тех Сервіс – професійне прочищення каналізації у Львові та Львівській області. Також аварійне обслуговування каналізації, в будь-який час дня і ночі.

Відкачування вигрібних ям

Відкачування вигрібних ям

Монтаж Тех Сервіс проводить відкачування вигрібних ям у всіх районах Львова і Львівської області. Наші постійні клієнти – власники приватних будинків, котеджних містечок нашого міста, ресторани, кафе, СТО, мийки, підприємства. Ми впораємося з будь-якою ямою і будь-якими відходами. Професійне обладнання, і кваліфіковані майстри швидко і чисто зроблять необхідні роботи

Обслуговування жировловлювачів і утилізація жирів

Обслуговування жировловлювачів і утилізація жирів

Жировловлювач – надійний захист каналізації від жирів, масел та інших забруднень. Жирові відходи, які накопичуються в жировловлювачі, відносяться до класу небезпечних, їх утилізація повинна відбуватися на спеціалізованих полігонах з наданням звітних документів. Монтаж Тех Сервіс проводить професійну чистку жировловлювачів з утилізацією.

Монтаж і ремонт систем каналізації

Монтаж і ремонт систем каналізації

Монтаж систем каналізації – це комплекс робіт з монтування та ремонту каналізаційних мереж. Майстри Монтаж Тех Сервіс володіють усіма необхідними навичками і великим досвідом для виконання робіт з монтажу систем каналізації внутрішньої, зовнішньої, заміни стояка каналізації.

Проектування і монтаж зовнішніх мереж

Проектування і монтаж зовнішніх мереж

Монтаж зовнішніх мереж

Замовити послуги у Львові

 • Личаківський
 • Шевченківський
 • Залізнодорожний
 • Галицький
 • Франківський
 • Сихівський

Ціни

Вид робіт Од. виміру Ціна Замовити
1 Подача машини виїзд 450 грнвиїзд
2 Гідродинамічна прочистка каналізації пог.м от 50 грнпог.м
3 Аварійний виїзд (до 10 метрів) послуга 1500 грнпослуга
4 Механічна прочистка внутрішньої каналізації ДУ 50-100 пог.м від 50 грнпог.м
5 Механічне прочищення зовнішньої каналізації пог.м від 50 грнпог.м
6 Прочищення вертикальних труб каналізації (поверх) послуга 250 грнпослуга
7 Чистка колодязів (колодязь) шт від 50 грншт
8 Аварійний виїзд екіпажа (нічний, чистка до 10 метрів) послуга 2500 грнпослуга
9 Телеінспекція трубопроводу (до 10 метрів) послуга 1500 грнпослуга
10 Відкачування каналізації (за 4 куба) послуга 2400 грнпослуга
11 Відкачування рідини пилососом шт 250 грншт
12 Відкачування мулу куб.м 800 грнкуб.м
13 Обслуговування жироприймачів і утилізація жирів куб.м 600 грнкуб.м
14 Відкачування внутрішнього жироприймача ( під мийкою) шт 1000 грншт
15 Аналіз стічних вод (30 інгредієнтів) послуга 1500 грнпослуга
16 Аналіз стічних вод (10-12 інгредієнтів) послуга 900 грнпослуга
17 Йоршування пог.м 100 грнпог.м
blank

Якість

Видаляємо будь-які каналізаційні засмічення

blank

На ринку з 2005 року

blank

Результативність

Ми вирішуємо 100% поставлених завдань

blank

Гарантії

Ми даємо гарантію на виконані роботи

Технології робіт

Механічний метод прочищення каналізації — застосовується для труб діаметром від 50мм до 200мм, довжина яких не перевищує 50 м. Відкладення всередині каналізаційної системи прибираються механічним впливом, за допомогою електромеханічного апарату ROTHENBERGER R600. Такий метод прочищення каналізації застосовується як для прочищення каналізації всередині квартири так і основного стояка всередині будинку.

Гідродинамічний метод прочищення каналізації – проводиться за рахунок сильного напору тиску води. Вода потрапляючи в труби за допомогою шлангів високого тиску і спеціальних насадок (форсунок) ефективно усуває локальні засмічення або коли необхідно провести повне очищення трубопроводу від відкладень.

Відеодіагностика труб проводиться після їх прочищення і дозволяє упевнитися в якості проведених робіт. За допомогою відеодіагностики трубопроводу можна дізнатися, де і в якому місці треба прочистити каналізацію і труби або водостоків. Із застосуванням високоефективних технологій, здійснюється глибоке і повне прочищення каналізації і усунення засмічень.

Де ми працюємо

Логотип Roshen
Логотип Київміськбуд
Логотип Велика кишеня
Логотип АТБ
Логотип Пузата хата
Логотип Метробуд Київ
Логотип Radisson
Логотип Dreamtown
Логотип Premier palace hotel
Логотип Хачапури и Вино
Логотип Патон
Логотип Форвард Київ сервіс
Логотип Електронприлад
Логотип Атлант
Логотип аэропорт Київ
Логотип Агромат
Логотип Wine Bureau
Логотип Квадрат
Логотип Sport Life
Логотип Руккола
Логотип Руккола

Нам вже довіряють

Видаляємо будь-які каналізаційні засмічення.

Наші клієнти завжди залишаються задоволені результатом. За час існування МТС ми успішно закрили біля 1000 проектів

blank

Чистка каналізації труб у Львові

Прочистка каналізації у Львові є однією з найбільш потрібних послуг сьогодення, адже місто досить давнє і каналізаційна система потребує належного догляду. Та й нові будинки не є винятком, бо через помилки забудовників чи через безвідповідальних сусідів в них також виникає багато проблем. Наприклад, засмічені труби можуть стати причиною того, що нечистоти можуть розповсюдитися по території помешкання, викликавши повну антисанітарію, яка може призвести до захворювань у мешканців приміщення.

Проблема засміченого каналізаційного трубопроводу не з’являється раптово, забруднення відбувається поступово й осідає на стінках каналізації у вигляді мулу, жиру, іржі та інших мінеральних речовин. На осаді поступово накопичуються частки побутових відходів, через які діаметр труб значно звужується, а з часом настає повна непрохідність. Іноді причиною затору може стати невеликий предмет на кшталт ганчірки чи поліетиленового пакетика, який сам по собі нікуди не дінеться тому що такі предмети не розчиняються у воді. Результатом та величезною проблемою стане неприємний запах з каналізаційного отвору.

Що ж робити коли сталося засмічення і проблему потрібно вирішувати терміново? Звичайно, можна спробувати впоратися з цим власноруч, озброївшись підручними засобами або спеціальним обладнанням. В такому випадку може знадобитися:

 • трос;
 • вантуз;
 • сода та оцет;
 • хімічні засоби.

Проте якщо засмічення досить серйозне, то підручними засобами та власноруч можна і не розв’язати проблему, більше того використовуючи підручне обладнання можна пошкодити стару систему каналізації, що призведе до затоплення та пошкодження майна, як власного, так і сусідського.

Гідродинамичний спосіб чистки каналізації

Для прочистки каналізації у Львові краще звернутись до кваліфікованих служб, які мають необхідне обладнання та знаються на своїй справі, бо цей процес не такий простий, як може здатись на перший погляд. Проблемні забруднення часто виникають в важкодоступних місцях, таких як кутові з’єднання, деформовані ділянки труб, що ускладнює проведення чистки, тому таку роботу краще довірити професіоналам, які якнайшвидше визначать місце засмічення та відновлять водостік.

Найпоширенішим способом прочищення каналізаційних стоків у місті Львів є гідродинамічна чистка, яка відновлює прохідність завдяки потужному потоку води у трубопроводі, завдяки чому виводяться не лише засмічення, а й повністю очищаються стінки каналізаційних труб від застарілого нальоту та іржі. Щоб ефект був максимальним, гідродинаміку потрібно використовувати для чистки кілька разів. Після такого процесу каналізація засмічується набагато повільніше.

Переваги гідродинамічного способу:

 • процес відбувається досить швидко та якісно;
 • мінімальні ризики поламки трубопроводу;
 • ефективно очищає каналізаційні стоки навіть у самих важкодоступних місцях;
 • застосовують при низьких температурах, що дозволяє позбутися льодяних заторів;
 • незначні витрати води;
 • безпечний для екології навколишнього середовища.

Гідродинамічна чистка каналізації у Львові проводиться наступними видами апаратів: портативні: електричні, пропанові та бензинові машинки; технічні спецзасоби (дизельна, бензинова або пропанова установки).

Електромеханічний спосіб чистки каналізації у Львові

Не менш розповсюдженим та дієвим є електромеханічний спосіб чистки каналізації, це очищення та промивання труб за допомогою спеціальних електротехнічних машин. Застосовується зазвичай на невеликих ділянках трубопроводів та більш ефективний для прочищення труб у важкодоступних місцях у порівнянні з гідродинамічним способом.

Під час електромеханічної прочистки використовують спіраль з насадкою необхідного діаметру, яка ефективно справляється з твердим відкладенням на стінках каналізаційних стоків. Для більшої ефективності після використання електромеханічних машин труби промивають гідродинамічним способом.

Переваги чистки каналізації цим способом:

 • висока ефективність;
 • швидка ліквідація засмічення;
 • видалення найстійкіших забруднень;
 • очищення труб у важкодоступних місцях;
 • можливість працювати з трубами різного діаметра;
 • ефективність роботи при низьких температурах;
 • застосовують для трубопроводів як внутрішньої, так і зовнішньої системи каналізації;
 • безпечний та екологічний.

Отже, щоб уникнути зайвих витрат та зберегти своє майно та матеріальні цінності сусідів, при виникненні засмічень каналізаційної системи необхідно терміново звертатися за допомогою до кваліфікованих спеціалістів, які прибудуть на виклик у найкоротші строки, швидко та ефективно справляться з засміченнями будь-якої складності, приємно здивують цінами на послуги та дадуть гарантійний строк виконаних робіт.

Корисні статті
Як прочистити каналізацію на кухні та в ванній
Як прочистити каналізацію в приватному будинку?
Прочистка каналізації: ефективні методи
Як пробити сильне засмічення в трубі?