click fraud detection
logoMontaz

Ваше місто:

logoMontaz

Ваше місто:

Працюємо 8:00 - 20:00
Телеінспекція труб
Телеінспекція труб

Телеінспекція труб

Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

Ціни

Вид робіт Од. виміру Ціна Замовити
1 Телеінспекція трубопровода пог.м 1500 грнпог.м
2 Гідродинамічне прочищення каналізації пог.м 40 грнпог.м
3 Механічна прочистка внутрішньої каналізації ДУ 50-100 пог.м 40 грнпог.м
4 Механічне прочищення зовнішньої каналізації пог.м 40 грнпог.м
5 Чистка колодязів шт 50 грншт
6 Прочищення стояка каналізації поверх 250 грнповерх
7 Аварійний виїзд екіпажа (нічний, чистка до 10 метрів) послуга 2500 грнпослуга
8 Комплексне і сервісне обсуговування абонентів водоканалу послуга 2000 грнпослуга
9 Аналіз стічних вод (30 інгредієнтів) послуга 1500 грнпослуга
10 Аналіз стічних вод (10-12 інгредієнтів) послуга 900 грнпослуга
11 Відкачування вигрібних ям куб.м 300 грнкуб.м
12 Відкачування мулу куб.м 800 грнкуб.м
13 Відкачування внутрішнього жироприймача (під мийкою) куб.м 600 грнкуб.м
14 Розмивання і обмивання відстійника колодязя послуга 1500 грнпослуга
15 Відкачування рідини пилесосом шт 200 грншт
16 Йоршування пог.м 100 грнпог.м

Телеінспекція труб — швидке виявлення проблеми

Для нормального функціонування систем комунікацій важливо стежити за їх станом. Якщо зовнішні дефекти легко помітити, то з внутрішніми набагато складніше. Тому в такому випадку без застосування спеціального обладнання не обійтися.

За допомогою телеінспекції труб можна без проблем оцінити їх стан та виявити проблему. Таке обстеження проводять не тільки на промислових об’єктах, але і в приватних будинках або квартирах.

Процедуру можна проводити в трубах з діаметром 40-500 мм. Змінна камера закріплюється на кінці довгого і міцного кабелю. Його довжина може досягати до 50 м, що цілком вистачить для нормального обстеження.

Фахівці Монтаж Тех Сервіс за допомогою такої діагностики швидко знайдуть проблему та усунуть її. Вам більше не доведеться ні за що переживати.

Наші об'єкти

Наші відео

Наша команда

Технології робіт

Механічний метод прочищення каналізації — застосовується для труб діаметром від 50мм до 200мм, довжина яких не перевищує 50 м. Відкладення всередині каналізаційної системи прибираються механічним впливом, за допомогою електромеханічного апарату ROTHENBERGER R600. Такий метод прочищення каналізації застосовується як для прочищення каналізації всередині квартири так і основного стояка всередині будинку.

Гідродинамічний метод прочищення каналізації – проводиться за рахунок сильного напору тиску води. Вода потрапляючи в труби за допомогою шлангів високого тиску і спеціальних насадок (форсунок) ефективно усуває локальні засмічення або коли необхідно провести повне очищення трубопроводу від відкладень.

Відеодіагностика труб проводиться після їх прочищення і дозволяє упевнитися в якості проведених робіт. За допомогою відеодіагностики трубопроводу можна дізнатися, де і в якому місці треба прочистити каналізацію і труби або водостоків. Із застосуванням високоефективних технологій, здійснюється глибоке і повне прочищення каналізації і усунення засмічень.

Відгуки(34)

Читати всі

Замовити послуги по Києву

 • Голосіївський район
 • Деснянський район
 • Оболонський район
 • Святошинський район
 • Дарницький район
 • Дніпровський район
 • Печерський район
 • Солом'янський район
 • Подільський район
 • Шевченківський район
Телеінспекція труб

З якою метою проводиться телеінспекція труб

Розвиток технологій торкнувся всіх галузей, істотно полегшивши життя сучасної людини. Телеінспекція труб, з’явившись відносно недавно, дозволяє проводити детальне обстеження каналізаційних комунікацій, знаходити пошкодження, засмічення в важкодоступних місцях.

Чудова якість зображення, що передається на монітор, дає можливість виявити найдрібніші тріщини, дефекти, які можуть завдати чимало клопоту в майбутньому, стати причиною аварійної ситуації. Це відноситься тільки до тих випадків, коли під час телеінспекції каналізації використовується сучасне першокласне обладнання.

Примітно, що пристрої використовуються не тільки для зданих в експлуатацію систем. Сумлінні, відповідальні забудовники проводять таку діагностику перед здачею об’єкта. У цьому ситуації телеінспекція трубопроводів допомагає зрозуміти, чи не допущені помилки під час його монтажу, перевірити якість швів, зрозуміти, чи не потрапили в мережу сторонні предмети.

В європейських державах уже понад п’ятдесят років використовують цей метод. Україна приєдналася до числа цих країн відносно недавно, але методика стрімко завойовує популярність, витісняючи інші, застарілі, малоефективні способи. Різноманітні пристрої різної комплектації дозволяють вирішувати безліч питань.

Яка апаратура потрібна для телеінспекції труби?

Перед тим як перейти безпосередньо до різновидів, слід сказати про те, що віддавати перевагу слід девайсів, виготовленим на заводах відомих концернів, для придбання яких можна звернутися в спеціалізований магазин. Лише в цьому випадку можна розраховувати на те, що телеінспекція труб увінчається успіхом.

Невеликі портативні пристрої, що представляють собою шланг, на одному кінці якого розташована відеокамера; Переносний оснащення, що складається з барабана з намотаним на нього кабелем, який штовхальних рухами просовується всередину комунікації. Більшість пристосування дозволяють записувати матеріал для його подальшого аналізу. Спеціальні датчики вимірюють довжину, пройдену камерою; теледіагностику трубопроводів може проводитися за допомогою гаджетів з функцією дистанційного керування. Їх застосовують для труб різного діаметру – від 100 до 1200 мм. Телекамера розміщується на самохідної платформі; Високотехнологічні роботи – використовуються для певного виду ремонтних робіт, допомагають координувати і контролювати процес.

Існує також обладнання з додатковою мікрокамерою – з його допомогою здійснюється телеінспекція труби і її відгалужень, що полегшує пошук несправностей. Практично всі пристрої працюють від акумуляторів, тому діагностика не залежить від того чи є можливість підключитися до електромережі.

Іноді обставини складаються таким чином, що потрібно відеодіагностіка в екстремальних умовах, під водою.Виробники врахували і цей момент, розробивши і створивши девайси, здатні працювати в подібній обстановці.

Переваги використання подібних технологій

Складно не погодиться з тим, що телеінспекція каналізації позбавляє від зайвого клопоту, додаткових фінансових розтрат. Раніше досить проблематично було в повній мірі оцінити стан каналізаційної мережі. Якщо виникли проблеми нерідко доводилося демонтувати цілі ділянки, переривати вулиці, на що витрачалося багато часу, сил.

Прогрес внесла свої суттєві корективи в цю область. Зараз спосіб діагностики, в основі якого лежить використання спеціальної апаратури, надзвичайно затребуваний, дає можливість досягти чудових результатів. З величезної кількості переваг виділяються наступні:

 • При виникненні проблем з водопроводом можна легко знайти причину їх утворення, навіть якщо мова йде про важкодоступних ділянках;
 • Київ часто використовує відеотехніку перед здачею водопроводу в експлуатацію – це зводить до мінімуму ризик виникнення неполадок, поломок в майбутньому;
 • Можна швидко виявити незаконні врізки в систему; в будь-який момент є можливість провести профілактичний огляд;
 • Визначити ідеально підходить спосіб прочищення, що, в свою чергу, допомагає заощадити час, гроші;
 • Доступна ціна телеінспекції трубопроводів і прочищення труб.Це лише частина причин, що пояснюють, чому слід залишити в минулому застарілі методики, віддавши перевагу відеодіагностиці. Телеінспекція каналізаційних труб, проведена компанією «Mонтаж Тех Сервіс», допоможе оцінити стан внутрішніх комунікацій. Ми надаємо послуги не тільки в межах столиці, а й на території Київської області в режимі 24/7.
Корисні статті
Як прочистити каналізацію на кухні та в ванній
Як прочистити каналізацію в приватному будинку?
Прочистка каналізації: ефективні методи
Як пробити сильне засмічення в трубі?