click fraud detection
logoMontaz

Ваше місто:

logoMontaz

Ваше місто:

Аварійна служба водоканалу
Аварійна водоканалу

Аварійна служба водоканалу

Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

Ціни

Вид робіт Од. виміру Ціна Замовити
1 Аварійний виїзд екіпажу (нічний, чистка до 10 метрів) послуга 2500 грнпослуга
2 Прочищення труб пог.м 40 грнпог.м
3 Гідроднамічне прочищення каналізації пог.м 40 грнпог.м
4 Механічне прочищення внутрішньої каналізації ДУ 50-100 пог.м 40 грнпог.м
5 Механічне прочищення зовнішньої каналізації пог.м 40 грнпог.м
6 Чищення колодязів шт 50 грншт
7 Чищення стояка каналізації поверх 250 грнповерх
8 Комплексне і сервісне обслуговування абонентів водоканалу послуга 2000 грнпослуга
9 Аналіз стоків післе прочищення (30 інгредієнтів) послуга 1500 грнпослуга
10 Аналіз стічних вод (10-12 інгредієнтів) послуга 900 грнпослуга
11 Відкачування мулу куб.м 800 грнкуб.м
12 Відкачування внутрішнього жировловлювача (під мийкою) куб.м 600 грнкуб.м
13 Відкачування небезпечних відходів (жирів) з утизлізацією куб.м 800 грнкуб.м
14 Розмивання і обмивання відстійника колодязя послуга 1500 грнпослуга
15 Відкачування рідини пилесосом шт 200 грншт
16 Відеодіагностика каналізаційонної мережі послуга 1500 грнпослуга
17 Йоршування пог.м 100 грнпог.м

Професійна аварійна служба водоканалу — якісне усунення виниклих проблем з комунікаціями

Справні системи водопроводу і каналізації радують своєю роботою всіх користувачів. Ось тільки в їх функціонуванні часто трапляється збій.

Прорив, пошкодження труби, утворення засмічення — ці проблеми потрібно якомога швидше ліквідувати. Адже ви не можете користуватися комунікаціями. До того ж ризикуєте затопити сусідів або пошкодити майно.

У таких ситуаціях потрібно якомога швидше звернутися в аварійну службу водоканалу. Фахівці швидко виїдуть на виклик і усунуть проблему. Для роботи вони використовують спеціальне обладнання, що дозволяє працювати з різними комунікаціями.

Співробітники Монтаж Тех Сервіс на зв’язку 24/7 і виїжджають на об’єкт протягом 10 хвилин. Ви будете приємно здивовані якістю та надійністю виконаних робіт.

Наші об'єкти

Наші відео

Наша команда

Технології робіт

Механічний метод прочищення каналізації — застосовується для труб діаметром від 50мм до 200мм, довжина яких не перевищує 50 м. Відкладення всередині каналізаційної системи прибираються механічним впливом, за допомогою електромеханічного апарату ROTHENBERGER R600. Такий метод прочищення каналізації застосовується як для прочищення каналізації всередині квартири так і основного стояка всередині будинку.

Гідродинамічний метод прочищення каналізації – проводиться за рахунок сильного напору тиску води. Вода потрапляючи в труби за допомогою шлангів високого тиску і спеціальних насадок (форсунок) ефективно усуває локальні засмічення або коли необхідно провести повне очищення трубопроводу від відкладень.

Відеодіагностика труб проводиться після їх прочищення і дозволяє упевнитися в якості проведених робіт. За допомогою відеодіагностики трубопроводу можна дізнатися, де і в якому місці треба прочистити каналізацію і труби або водостоків. Із застосуванням високоефективних технологій, здійснюється глибоке і повне прочищення каналізації і усунення засмічень.

Відгуки(26)

Читати всі

Замовити послуги по Києву

 • Голосіївський район
 • Деснянський район
 • Оболонський район
 • Святошинський район
 • Дарницький район
 • Дніпровський район
 • Печерський район
 • Солом'янський район
 • Подільський район
 • Шевченківський район
Аварійна служба водоканалу

Аварійна водоканалу вирішує найскладніші проблеми

Навіть саме дбайливе ставлення до каналізаційної системи не завжди допомагає уникнути зустрічей з такою службою, як аварійна водоканалу. При виникненні екстреної ситуації, з якою неможливо впоратися своїми силами, необхідно терміново кликати на допомогу. Фахівці подібної організації зобов’язані негайно реагувати на виклик.

При цьому неважливо про який об’єкт іде мова — квартиру, приватний будинок, громадський заклад, промислове підприємство — справжні майстри своєї справи мають достатній досвід, кваліфікацію, для того щоб усунути найсерйозніші наслідки в максимально стислі терміни. Аварійна водоканалу в Києві швидко повертає пропускну здатність в трубах.

На жаль, Київводоканал не завжди оперативно реагує на виклик, а рівень кваліфікації співробітників залишає бажати кращого. Такий стан справ призвів до того, що жителі міста і області воліють звертатися за допомогою до приватних компаній, які з більшою відповідальністю ставляться до справи, не залишають після себе бруду, безладдя.

Тому нікого не дивує той факт, що Київ вважає за краще звертатися до комерційних компаній, відгуки про роботу яких вселяють довіру. Найчастіше у таких служб є кілька чергових постів, що дозволяє їм швидко виїжджати в будь-який район. А в арсеналі співробітників – сучасне обладнання, за допомогою якого вони творять чудеса.

Основні завдання служб аварійних водоканалу

Каналізація являє собою складну інженерну мережу. Вихід її з ладу може доставити масу неприємностей, обмежити або повністю зупинити діяльність підприємств, що в свою чергу веде до фінансових втрат, зверненням клієнтів до конкурентів. Тому при виникненні серйозних проблем набирайте телефон аварійної служби водоканалу.

Приїхавши на виклик, співробітники діють у такий спосіб:

 • Проводять діагностику, використовуючи спецобладнання;
 • Виходячи з отриманих даних, визначають місце локалізації проблеми;
 • Після цього фахівці вирішують, який спосіб буде найбільш ефективним для вирішення того чи іншого завдання, і приступають до роботи.

Особливі вимоги Україна пред’являють до співробітників таких служб. Вони повинні пройти спеціальне навчання, постійно підвищувати свою кваліфікацію, вміти поводитися зі спеціалізованою технікою, знати і дотримуватися правил безпеки. Відповідальне ставлення до своєї роботи, націленість на результат — запорука успіху.

Більшість викликів пов’язана з ушкодженнями трубопроводів міської системи каналізації. Диспетчер, який прийняв заявку, негайно відправляє аварійну водоканалу за вказаною адресою, яка відразу ж приступає до прочищення каналізації.

Об’єкти, з якими працюють подібні служби

Ніхто не застрахований від виникнення екстремальної ситуації , тому слід тримати під рукою телефон компанії, що займається усуненням наслідків подібних прикрих пригод. Це дозволить заощадити дорогоцінний час, оскільки в таких обставинах кожна секунда — на вагу золота.

Оперативна реакція на виклик дозволяє істотно мінімізувати можливий збиток, скоротити витрати. Приватна аварійна служба водоканалу відмінно орієнтується в карті міста, знає найкоротші шляхи, що дозволяє швидко приїжджати на місце. Досвідчені фахівці усувають протікання, засмічення на будь-якому об’єкті:

 • У квартирах;
 • Приватних будинках;
 • У торговому центрі;
 • На промисловому підприємстві.

Співробітники працюють з трубами будь-якого діаметру, виготовленими як з металу, так і з пластику. Укладення договору на сервісне обслуговування — правильне рішення для великих підприємств, комерційних об’єктів. Планові огляди, профілактичні дії допоможуть уникнути частих зустрічей з такою організацією, як аварійна водоканалу.

Команда профі усуне будь-яку проблему

У більшості випадків час витрачається на те, щоб визначитися, до кого звертатися за допомогою в разі виникнення подібних ускладнень. Погодьтеся, що коли вода б’є безупинно, заливаючи все навколо, немає часу на те, щоб перегортати довідник в пошуках контактів необхідної організації.

Державна аварійна служба водоканалу недостатньо оперативно реагує на виклики, а якщо біда трапилася вночі, розраховувати на неї не доводиться. Але вихід є — звертайтеся в компанії, які надають послуги цілодобово в столиці та Київській області. Тоді не доведеться чекати ранку по коліно у воді.

Сервісна компанія «Mонтаж Тех Сервіс» готова прийти на допомогу за першим сигналом. Ми вирішуємо завдання будь-якої складності, про що свідчать вдячні відгуки клієнтів. Вартість наших послуг доступна — ціна виклику аварійної служби водоканалу вас приємно здивує, як і якість проведених робіт.

Корисні статті
Як прочистити каналізацію на кухні та в ванній
Як прочистити каналізацію в приватному будинку?
Прочистка каналізації: ефективні методи
Як пробити сильне засмічення в трубі?