click fraud detection
logoMontaz

Ваше місто:

logoMontaz

Ваше місто:

Працюємо 8:00 - 20:00
Аварійна служба водоканалу
Аварійна водоканалу

Аварійна служба водоканалу

Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

Ціни

Вид робіт Од. виміру Ціна Замовити
1 Аварійний виїзд екіпажу (нічний, чистка до 10 метрів) послуга 2500 грнпослуга
2 Прочищення труб пог.м 40 грнпог.м
3 Гідроднамічне прочищення каналізації пог.м 40 грнпог.м
4 Механічне прочищення внутрішньої каналізації ДУ 50-100 пог.м 40 грнпог.м
5 Механічне прочищення зовнішньої каналізації пог.м 40 грнпог.м
6 Чищення колодязів шт 50 грншт
7 Чищення стояка каналізації поверх 250 грнповерх
8 Комплексне і сервісне обслуговування абонентів водоканалу послуга 2000 грнпослуга
9 Аналіз стоків післе прочищення (30 інгредієнтів) послуга 1500 грнпослуга
10 Аналіз стічних вод (10-12 інгредієнтів) послуга 900 грнпослуга
11 Відкачування мулу куб.м 800 грнкуб.м
12 Відкачування внутрішнього жировловлювача (під мийкою) куб.м 600 грнкуб.м
13 Відкачування небезпечних відходів (жирів) з утизлізацією куб.м 800 грнкуб.м
14 Розмивання і обмивання відстійника колодязя послуга 1500 грнпослуга
15 Відкачування рідини пилесосом шт 200 грншт
16 Відеодіагностика каналізаційонної мережі послуга 1500 грнпослуга
17 Йоршування пог.м 100 грнпог.м

Професійна аварійна служба водоканалу — якісне усунення виниклих проблем з комунікаціями

Справні системи водопроводу і каналізації радують своєю роботою всіх користувачів. Ось тільки в їх функціонуванні часто трапляється збій.

Прорив, пошкодження труби, утворення засмічення — ці проблеми потрібно якомога швидше ліквідувати. Адже ви не можете користуватися комунікаціями. До того ж ризикуєте затопити сусідів або пошкодити майно.

У таких ситуаціях потрібно якомога швидше звернутися в аварійну службу водоканалу. Фахівці швидко виїдуть на виклик і усунуть проблему. Для роботи вони використовують спеціальне обладнання, що дозволяє працювати з різними комунікаціями.

Співробітники Монтаж Тех Сервіс на зв’язку 24/7 і виїжджають на об’єкт протягом 10 хвилин. Ви будете приємно здивовані якістю та надійністю виконаних робіт.

Наші об'єкти

Наші відео

Наша команда

Технології робіт

Механічний метод прочищення каналізації — застосовується для труб діаметром від 50мм до 200мм, довжина яких не перевищує 50 м. Відкладення всередині каналізаційної системи прибираються механічним впливом, за допомогою електромеханічного апарату ROTHENBERGER R600. Такий метод прочищення каналізації застосовується як для прочищення каналізації всередині квартири так і основного стояка всередині будинку.

Гідродинамічний метод прочищення каналізації – проводиться за рахунок сильного напору тиску води. Вода потрапляючи в труби за допомогою шлангів високого тиску і спеціальних насадок (форсунок) ефективно усуває локальні засмічення або коли необхідно провести повне очищення трубопроводу від відкладень.

Відеодіагностика труб проводиться після їх прочищення і дозволяє упевнитися в якості проведених робіт. За допомогою відеодіагностики трубопроводу можна дізнатися, де і в якому місці треба прочистити каналізацію і труби або водостоків. Із застосуванням високоефективних технологій, здійснюється глибоке і повне прочищення каналізації і усунення засмічень.

Відгуки(34)

Читати всі

Замовити послуги по Києву

 • Голосіївський район
 • Деснянський район
 • Оболонський район
 • Святошинський район
 • Дарницький район
 • Дніпровський район
 • Печерський район
 • Солом'янський район
 • Подільський район
 • Шевченківський район
Аварійна служба водоканалу

Аварійна служба водоканалу – якісне усунення проблем з комунікаціями

Аварійна водоканалу – це служба, що надає екстрену допомогу підприємствам житлово-комунального господарства та житлово-експлуатаційним конторам, оперативно усуває несправності та неполадки водопровідних та каналізаційних мереж. Професійний колектив водоканалу робить все необхідне, щоб жителі міста цілодобово отримували якісні послуги з водовідведення та водопостачання.

Підприємство водоканалу постійно працює:

 • над покращенням якості послуг;
 • впровадженням в роботу новітніх технологій та матеріалів.

Київський водоканал – одне з найдавніших та найбільших європейських водопостачальних підприємств, що відрізняється своєю потужністю та новітніми технологіями, забезпечує надійну роботу каналізаційної системи міста за допомогою колектора. Він працює цілодобово, тому якщо виникають запитання стосовно централізованого водопостачання чи водовідведення, а також технічного обслуговування внутрішньої водної системи будинку – необхідно звертатися до оперативної аварійної водоканалу. Технічний працівник зможе прийняти виклик та скоординувати діяльність служби для ліквідації аварії.

Зазвичай причиною комунальних несправностей водогонів є неналежний стан підземних комунікацій і як наслідок провалів дорожнього покриття. Нажаль, багато водовідвідних мереж вже відпрацювали свій термін експлуатації та почали руйнуватися під дією активних речовин стічних вод. Починається процес руйнування верхньої частини водогінних труб, внаслідок чого стаються прориви комунікацій та обвали ґрунту і водопостачання та водовідведення певної території унеможливлюється. В таких випадках ці ділянки стають першочерговими для проведення ремонтних робіт.

Переваги аварійної служби водоканалу у місті Київ

Ліквідація витоку води – це досить важкий та трудомісткий процес. Деякі аварії можна полагодити за один день, в інших випадках на роботи може піти кілька днів в залежності від обставин та складності неполадки. В будь-якому випадку підприємство робить все, щоб якнайшвидше усунути незручності для споживачів.

Водоканал міста Київ професійно та якісно усуває проблеми, що виникають з комунікаціями, справні системи водопроводу і каналізації радують налагодженою та безперебійною роботою всіх споживачів.

Якщо трапляється прорив чи пошкодження трубопроводу, засмічення системи водовідведення, потрібно якомога швидше звернутися до водоканалу. Фахівці оперативно відреагують на виклик та усунуть проблему, використовуючи спеціальне обладнання.

Служба Києва займається наступними видами діяльності: ремонт трубопроводів, до яких входить система водопостачання, каналізаційна система та система опалення; очищення каналізацій. Фахівці служби також проводять ремонтні роботи на різних об’єктах. Незалежно від місць розташування та складності.

 До них входять:

 • квартири;
 • приватні будинки;
 • промислові підприємства;
 • підприємства торгівлі.

Робота аварійної служби

Щоб зрозуміти як працює аварійна водоканалу міста розберемо кожний етап роботи:

 1. Зателефонувавши до диспетчера аварійної служби абоненти повідомляють про аварійну ситуацію.
 2. Отримавши виклик ремонтна бригада виїжджає на місце аварії для оцінки ситуації та обстеження місця витоку.
 3. Після обстеження фахівці проводять оцінку впливу аварійної ситуації на споживачів.
 4. Перед початком робіт служба отримує погодження служб інших інженерних комунікацій, щоб уникнути пошкоджень газопроводів, електричних кабелів, телефонних мереж тощо та убезпечити роботу працівників служби.
 5. Якщо місце аварії знаходиться на місці прокладених доріг, то потрібно отримати дозвіл для проведення ремонтних робіт від місцевої ради оскільки це може вплинути на напрямок та призупинення руху маршрутів громадського транспорту.
 6. Потрібно попередити про виконання ремонтних робіт споживачів, адже можливе тимчасове обмеження або припинення водопостачання. Якщо аварія стається на зовнішніх мережах – підприємство має право тимчасово припинити водопостачання без попередження споживачів.
 7. Працівники служби проводять ремонтні роботи: розкопують місце аварії, ремонтують трубопровід та встановлюють ремонтне обладнання, іноді замінюють аварійну ділянку водогону. Після завершення ремонтних робіт відновлюють водопостачання;
 8. Відновлення порядку на місці ліквідації аварії.

Перевагою послуг водоканалу є вартість послуг, яка є значно нижчою у порівнянні з іншими організаціями, які займаються наданням аналогічних послуг. Ціна вас приємно здивує, а якість послуг буде на високому рівні. Завдяки аварійній службі можна швидко позбутися проблем з різними мережами, що зробить життя комфортним та безпечним.

Корисні статті
Як прочистити каналізацію на кухні та в ванній
Як прочистити каналізацію в приватному будинку?
Прочистка каналізації: ефективні методи
Як пробити сильне засмічення в трубі?