click fraud detection
logoMontaz

Ваше місто:

logoMontaz

Ваше місто:

Працюємо 8:00 - 20:00
Хімічне промивання теплообмінників

Хімічне промивання теплообмінників

Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

Ціни

Вид робіт Од. виміру Ціна Замовити
1 Хімічне промивання теплообмінників послуга Ціна договірнапослуга

Наші об'єкти

Наші відео

Наша команда

Технології робіт

Механічний метод прочищення каналізації — застосовується для труб діаметром від 50мм до 200мм, довжина яких не перевищує 50 м. Відкладення всередині каналізаційної системи прибираються механічним впливом, за допомогою електромеханічного апарату ROTHENBERGER R600. Такий метод прочищення каналізації застосовується як для прочищення каналізації всередині квартири так і основного стояка всередині будинку.

Гідродинамічний метод прочищення каналізації – проводиться за рахунок сильного напору тиску води. Вода потрапляючи в труби за допомогою шлангів високого тиску і спеціальних насадок (форсунок) ефективно усуває локальні засмічення або коли необхідно провести повне очищення трубопроводу від відкладень.

Відеодіагностика труб проводиться після їх прочищення і дозволяє упевнитися в якості проведених робіт. За допомогою відеодіагностики трубопроводу можна дізнатися, де і в якому місці треба прочистити каналізацію і труби або водостоків. Із застосуванням високоефективних технологій, здійснюється глибоке і повне прочищення каналізації і усунення засмічень.

Відгуки(34)

Читати всі

Замовити послуги по Києву

 • Голосіївський район
 • Деснянський район
 • Оболонський район
 • Святошинський район
 • Дарницький район
 • Дніпровський район
 • Печерський район
 • Солом'янський район
 • Подільський район
 • Шевченківський район
Хімічне промивання теплообмінників

Хімічне промивання теплообмінників: плюси і особливості

Хімічне промивання теплообмінників є найефективнішою процедурою, мета якої  — звільнити елементи опалювальної системи від накопиченого накипу. Якщо теплоносієм виступає звичайна вода, швидше за все, вона має високий рівень жорсткості. Більш того, до її складу входять мінеральні солі, які сприяють появі вапняних відкладень всередині труб. В результаті сліди накипу заважають теплообміну, а також звужують простір, необхідний для циркуляції води. Основна проблема полягає в тому, що, якщо систему вчасно не прочистять, її елементи з часом вийдуть з ладу.

Для максимально ефективної хімічної очистки теплообмінників використовуються різні речовини. Їх об’єднує той факт, що до складу входять ті або інші реагенти. У зв’язку з цим рекомендується не очищати систему самостійно, так як неправильне поводження з токсичними речовинами може стати причиною ряду проблем.

Боротьба з накипом

Залежно від ступеня забруднень майстри можуть вибирати максимально ефективний спосіб. Існує два найпоширеніші методи боротьби з накипом:

 • Механічний — в цьому випадку теплообмінник розбирають і вручну прибирають відкладення; такий спосіб є найпростішим з технічного боку, але він також характерний високою трудомісткістю; багато хто не радить використовувати такий метод, так як при неакуратному виконанні чистки можна легко пошкодити стінки труб, внаслідок чого відкладення стануть з’являтися там ще частіше;
 • хімічний — передбачається, що накип розчиниться під впливом агресивних речовин.

Найчастіше все-таки використовують другий метод. Тому ми більш детально розглянемо процедуру хімічної промивки теплообмінників.

Плюси і мінуси

Висока ефективність є найголовнішою перевагою використання такого способу. Використання хімічних речовин дозволяє прибрати навіть найдавніші та найзатверділіші відкладення, які знаходяться на внутрішній стороні апарату. При необхідності можна використовувати насоси, які гарантують реверсивний рух реагенту. Іншими словами, для того, щоб чистка була ще більш ефективною, речовину направляють в зворотну сторону.

Хімічне очищення теплообменніков  — послуга, яка має такі сильні сторони, як:

 • відсутність необхідності в розборі цілої трубопровідної системи і теплообмінників; для чищення досить тільки залити в труби реагент, і застосувати насос, який забезпечить тривалу циркуляцію рідини;
 • безпеку з точки зору екології — вся рідина, яка виллється з теплообмінника, нейтралізується за допомогою спеціальних розчинів, що мають в складі луг; після того, як майстри виконають цю дію, вода стане цілком безпечною для того, щоб зливати її в каналізацію;
 • універсальність — використовувати хімічний спосіб можна не тільки для того, щоб почистити опалювальні мережі, але і для ряду інших комунікацій, наприклад, для очищення труб гарячого водопостачання.

Якщо говорити про хімічне промивання теплообмінника, варто також сказати про те, що цей спосіб має свої недоліки. Справа в тому, що кислотні розчини, які застосовуються для процесу очищення, необхідно приготувати згідно зі спеціальної інструкції.Також важливо не ігнорувати рекомендований час обробки труб, в іншому випадку ефект буде не таким, як очікувалося. Якщо промивка буде здійснена занадто швидко, відкладення не встигнуть зруйнуватися і відколотися від стінок теплообмінника. Але якщо процедуру виконувати довше, ніж належить, кислота може почати негативно впливати на труби, псуючи їх.

Варто відзначити, що, якщо процедуру виконуватимуть досвідчені майстри, можна легко уникнути всіх вищезазначених негативних наслідків.

Особливості технології

Коли здійснюється хімічне промивання теплообмінника, в систему закачують спеціальний розчин. Все, що накопичилося всередині труб, починає взаємодіяти з кислотою і руйнуватися.

Заключним етапом, як правило, стає пассивация. Йдеться про обробку теплообмінника і інших елементів системи інгібіторами, що запобігають появі корозії. Дія речовин направлена на те, щоб створити свого роду захист. Це дозволить не тільки запобігти повторній появі слідів накипу, але і істотно сповільнить процес появи корозії.

Фахівці нашої компанії радять чистити теплообмінники хімічним шляхом 1-2 рази на рік. Своєчасно виконана процедура нашими майстрами дозволить продовжити експлуатаційний термін системи. Ціна хімічної процедури є адекватною. Більше того, вона в кілька разів дешевша за повноцінну заміну обладнання.

Корисні статті
Як прочистити каналізацію на кухні та в ванній
Як прочистити каналізацію в приватному будинку?
Прочистка каналізації: ефективні методи
Як пробити сильне засмічення в трубі?