click fraud detection
logoMontaz

Ваше місто:

logoMontaz

Ваше місто:

Працюємо 8:00 - 20:00
Промивання теплообмінника газового котла

Промивання теплообмінника газового котла

Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

Ціни

Вид робіт Од. виміру Ціна Замовити
1 Промивання теплообмінника газового котла послуга 1200 грнпослуга

Наші об'єкти

Наші відео

Наша команда

Технології робіт

Механічний метод прочищення каналізації — застосовується для труб діаметром від 50мм до 200мм, довжина яких не перевищує 50 м. Відкладення всередині каналізаційної системи прибираються механічним впливом, за допомогою електромеханічного апарату ROTHENBERGER R600. Такий метод прочищення каналізації застосовується як для прочищення каналізації всередині квартири так і основного стояка всередині будинку.

Гідродинамічний метод прочищення каналізації – проводиться за рахунок сильного напору тиску води. Вода потрапляючи в труби за допомогою шлангів високого тиску і спеціальних насадок (форсунок) ефективно усуває локальні засмічення або коли необхідно провести повне очищення трубопроводу від відкладень.

Відеодіагностика труб проводиться після їх прочищення і дозволяє упевнитися в якості проведених робіт. За допомогою відеодіагностики трубопроводу можна дізнатися, де і в якому місці треба прочистити каналізацію і труби або водостоків. Із застосуванням високоефективних технологій, здійснюється глибоке і повне прочищення каналізації і усунення засмічень.

Відгуки(34)

Читати всі

Замовити послуги по Києву

 • Голосіївський район
 • Деснянський район
 • Оболонський район
 • Святошинський район
 • Дарницький район
 • Дніпровський район
 • Печерський район
 • Солом'янський район
 • Подільський район
 • Шевченківський район
Промивання теплообмінника газового котла

Промивання теплообмінника газового котла: як боротися з відкладеннями?

Як і будь-які інші агрегати, які мають технічно складні конструкції, опалювальний котел потребує регулярного обслуговування. Очищення теплообмінників газових котлів, яке регулярно проводиться, є гарантією ефективної і тривалої роботи. Існують різні способи чистки. Вибір залежить від того, як багато часу пройшло після останнього обслуговування. Значення має і склад відкладень.

Принцип роботи котла зрозумілий і простий. Енергія палива перетворюється в енергію теплоносія, який знаходиться в системі. Найчастіше енергоносієм виступає вода. Перетворення відбувається безпосередньо в котловому теплообміннику. Він може бути зроблений з чавуну або сталі, але в будь-якому випадку на стінках згодом почнуть з’являтися сліди накипу і опади солі. Наявність забруднень негативно відбивається на циркуляції води. Це спричинить за собою зниження температури теплоносія, і обладнання буде функціонувати з меншою ефективністю.

Чому важливо робити своєчасну чистку?

Чистка теплообмінника котла від накипу, яку здійснили вчасно, допоможе запобігти ряду проблем. В першу чергу, відсутність забруднень дозволить не збільшувати витрати газу.Якщо ж обладнання не буде очищено від накипу і сажі, можуть виникнути такі проблеми:

 • закипання (перегрів) агрегату – сліди накипу призупиняють процес охолодження, тому обладнання починає перегріватися, і з часом приходить в непридатність;
 • поломка – коли всередині котла утворюються відкладення, вони погіршують циркуляцію води; в такому випадку циркуляційний насос стикається зі збільшеними навантаженнями, і котел повністю ламається.

Прийнято вважати, що чистка теплообмінника газового котла від сажі повинна здійснюватися один раз на рік. В іншому випадку власник будинку понесе великі витрати на те, щоб усунути перераховані вище проблеми.

Механічна чистка

Існують різні способи очищення, і іноді майстри вдаються до механічного методу. Для цього потрібно акуратно дістати агрегат з котла, поставити його в спеціальне місце, де буде проводитися процедура. Потім наліт видаляється металевими інструментами. Для полегшення роботи рекомендується заздалегідь замочувати забруднений елемент в розчині солі і кислоти, і тільки потім починати процедуру.

Строго не рекомендується здійснювати самостійне чищення теплообмінника газового котла, адже через відсутність досвіду це може привести до таких неприємних наслідків, як:

 • нанесення пошкоджень агрегату під час зняття з котла;
 • стінки елемента можуть бути пошкоджені через використання сильно жорстких або абразивних матеріалів;
 • в ході зворотної установки агрегату в котел він може втратити герметичність і прийти в непридатність.

З цієї причини важливо уберегтися від зайвих витрат і проблем, викликавши бригаду майстрів.

Інші способи

Якщо почистити елемент механічно не має можливості, в розпорядженні майстрів є й інші способи. Наприклад, промивка теплообмінника газового котла здійснюється з використанням хімічних речовин. В цьому випадку в систему закачують спеціальний розчин, проганяють його через агрегат, тим самим очищаючи його. Метод показує високу результативність, так як з його допомогою можна витягти максимальну кількість відкладень і опадів. Чистити самостійно не радять через те, що в кінці залишається багато токсичних і шкідливих відходів.

Також є варіант гідродинамічної чистки. Він вважається одним з найбільш ефективних способів. Суть полягає у видаленні опадів сильним тиском води з домішками.

Рекомендації

Зрозуміло, що чистка теплообмінника газового котла повинна проводитися регулярно. Але для підтримки пристрою в нормальному стані слід дотримуватися таких рекомендацій:

 • при першому запуску промити опалювальну систему звичайною водою, і тільки потім залити підготовлену рідину;
 • заливати демінералізовану воду, яка буде не так сильно забруднювати труби і покривати внутрішні стінки теплообмінника нальотом.

Дотримання простих правил і своєчасне обслуговування системи продовжить термін використання найважливішого її елемента. Важливо пам’ятати, що ціна чистки теплообмінника газового котла в рази нижче, ніж вартість нового агрегату. Сильні забруднення можуть не вичистити, і тоді елемент вийде з ладу. У разі сильних поломок він не буде піддаватися ремонту.

Хочете промити теплообмінник газового котла? Фахівці нашої компанії виконують послуги з використанням сучасного обладнання і ефективних засобів для чищення. Телефонуйте і домовляйтеся щодо зручного дня приїзду бригади.

Корисні статті
Як прочистити каналізацію на кухні та в ванній
Як прочистити каналізацію в приватному будинку?
Прочистка каналізації: ефективні методи
Як пробити сильне засмічення в трубі?