click fraud detection
logoMontaz

Ваше місто:

logoMontaz

Ваше місто:

Працюємо 8:00 - 20:00
Відеодіагностика труб
Відеодіагностика труб

Відеодіагностика труб

Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

Ціни

Вид робіт Од. виміру Ціна Замовити
1 Відеодіагностика труб послуга 1500 грнпослуга
2 Гідродинамічне прочищення каналізації пог.м 40 грнпог.м
3 Механічне прочищення внутрішньої каналізації ДУ 50-100 пог.м 40 грнпог.м
4 Механічне прочищення зовнішньої каналізації пог.м 40 грнпог.м
5 Чищення колодязів шт 50 грншт
6 Чищення стояка каналізації поверх 250 грнповерх
7 Чищення каналізаційного колодязя шт 250 грншт
8 Аварійний виїзд екіпажу (нічний) послуга 2500 грнпослуга
9 Аналіз стічних вод після прочищення (30 інгредієнтів) послуга 1500 грнпослуга
10 Аналіз стічних вод (10-12 інгредієнтів) послуга 900 грнпослуга
11 Відкачування мулу куб.м 300 грнкуб.м
12 Відкачування внутрішнього жировловлювача (під мийкою) куб.м 800 грнкуб.м
13 Відкачування небезпечних відходів (жирів) з утилізацією куб.м 600 грнкуб.м
14 Розмивання і обмивання відстійника колодязя послуга 800 грнпослуга
15 Відкачування рідини пилесосм услуга 1500 грнуслуга
16 Йоршування шт 200 грншт

Відеодіагностика труб — прекрасний спосіб оцінки стану комунікацій

Професійне обслуговування систем комунікацій — запорука їх тривалої роботи. Для цього фахівці використовують сучасне обладнання, зокрема відеодіагностики труб. За допомогою певного пристосування в режимі реального часу оцінюють стан труб. Також є можливість записати відео.

Відеодіагностику проводять, щоб:

 • оцінити стан комунікацій;
 • виявити місце засмічення;
 • визначити пошкоджену ділянку;
 • мати уявлення про конфігурацію труб;
 • виявити незаконну врізку.

З такими технологіями фахівці Монтаж Тех Сервіс швидко виявлять можливу проблему і візьмуться за її рішення. Вам не доведеться сумніватися в якості виконаних робіт.

Наші об'єкти

Наші відео

Наша команда

Технології робіт

Механічний метод прочищення каналізації — застосовується для труб діаметром від 50мм до 200мм, довжина яких не перевищує 50 м. Відкладення всередині каналізаційної системи прибираються механічним впливом, за допомогою електромеханічного апарату ROTHENBERGER R600. Такий метод прочищення каналізації застосовується як для прочищення каналізації всередині квартири так і основного стояка всередині будинку.

Гідродинамічний метод прочищення каналізації – проводиться за рахунок сильного напору тиску води. Вода потрапляючи в труби за допомогою шлангів високого тиску і спеціальних насадок (форсунок) ефективно усуває локальні засмічення або коли необхідно провести повне очищення трубопроводу від відкладень.

Відеодіагностика труб проводиться після їх прочищення і дозволяє упевнитися в якості проведених робіт. За допомогою відеодіагностики трубопроводу можна дізнатися, де і в якому місці треба прочистити каналізацію і труби або водостоків. Із застосуванням високоефективних технологій, здійснюється глибоке і повне прочищення каналізації і усунення засмічень.

Відгуки(34)

Читати всі

Замовити послуги по Києву

 • Голосіївський район
 • Деснянський район
 • Оболонський район
 • Святошинський район
 • Дарницький район
 • Дніпровський район
 • Печерський район
 • Солом'янський район
 • Подільський район
 • Шевченківський район
Відеодіагностика труб

Навіщо проводиться відеодіагностика трубопроводів?

Завдяки розвитку технологій відеодіагностика трубопроводів стала доступною для кожного. За допомогою спеціального обладнання фахівець може оцінити стан комунікацій, точно визначити місце, в якому утворилася проблема. Подібна процедура вже стала невід’ємною частиною повноцінного обслуговування системи. Існує думка, що використання подібного обладнання – маркетинговий хід, зайва трата грошей. Але насправді відеодіагностика каналізаційної труби навпаки допомагає заощадити, так як простіше в конкретній ситуації  вирішити цю проблему, перевірити правильність монтажу, що дозволяє уникнути серйозних проблем в майбутньому. Зараз почастішали випадки протизаконного підключення до водопроводу, що призводить до зниження тиску, витік води, забруднення навколишнього середовища. Діагностика каналізаційних труб дозволяє виявити подібні порушення, як на приватних, так і на промислових об’єктах. Раніше, коли подібна послуга ще не надавалася, для виявлення перешкод, пошкоджень нерідко доводилося руйнувати стіни, повністю демонтувати великі відрізки труб, то завдяки діагностиці трубопроводів за допомогою спеціального обладнання, така необхідність зникла.

Яке обладнання використовується для відеодіагностики трубопроводу

Телеінспекція може проводитися за допомогою різних пристосувань. Все залежить від габаритів труб, їх довжини. Професіонали можуть бути озброєні:

 • Невеликим портативним пристроєм, своїм зовнішнім виглядом нагадує гастроентерологічний шланг, на кінці якого розташована камера. Україна вже давно і успішно використовує його для оцінки стану комунікацій у важкодоступних місцях;
 • Механізм з кабелем, який можна проштовхнути, намотаним на барабан. Сам кабель досить гнучкий – не застрягне на поворотах. Зображення передається на монітор в режимі реального часу;
 • Спеціальні роботи, які проводять детальне обстеження на великій відстані. Деякі сучасні моделі дозволяють проводити відеодіагностики трубопроводів на відстані до 1 км.Девайси додатково можуть оснащуватися потужними лампами, які поліпшують огляд, датчиками. Деякі дозволяють проводити обстеження навіть під водою. Іншими словами таке оснащення істотно полегшує життя, дозволяє швидко виявити перешкоду, правильно підібрати метод для його усунення, а також вирішує багато інших проблем.

  Технологія проведення інспекції

  З огляду на той факт, що відео модулі – пристосування досить складні, відеодіагностика труб каналізації або відкачування септика повинна проводитися професіоналами, які знають, як правильно з ними поводитися. Не варто переживати з приводу того, що камера вийде з ладу через потрапляння всередину води – вона надійно захищена від вологи. Слід дотримуватися акуратності, не допускати механічного пошкодження. Якщо ви вирішили придбати таку техніку для особистого використання – обов’язково вивчіть інструкцію і дотримуйтесь, викладені в ній, рекомендації. В цьому випадку діагностика трубопроводів пройде гладко, успішно. Перед початком роботи включається монітор, записуючий пристрій. Після дослідження отриманий матеріал вивчають, з’ясовуючи, чому знизилася прохідність.Компанія, яка проводить інспекцію, складає акт про виконані роботи, складає висновок. Тільки після цього можна приступати до ліквідації перешкоди. Вражаюча результативність, можливість використовувати пристрої для вирішення багатьох завдань, істотна економія часу – лише частина причин, за якими Київ і вся країна все частіше замовляють подібну послугу.

  Підведення підсумків

  З’явившись відносно недавно, відеодіагностика каналізації за короткий термін зуміла завоювати популярність завдяки ряду переваг:

 • Можливість виявити неполадки в системі ще до моменту здачі її в експлуатацію;
 • Оперативний пошук проблем в важкодоступних місцях без демонтажу;
 • Виявлення сторонніх врізок;
 • Допомагає грамотно прокласти труби в разі втрати схеми.Від складності, масштабу передбачуваних робіт, типу використовуваного обладнання залежить ціна відеодіагностики труб. Вартість послуги в будь-якому випадку повністю себе виправдовує, бо дає змогу уникнути неприємностей надалі, швидко виправити ситуацію без зайвих витрат. Вам потрібна діагностика труб? Звертайтеся в компанію «Mонтаж Тех Сервіс» – ми виїжджаємо на виклик в будь-який час дня і ночі, обслуговуємо не тільки всі райони столиці, а й Київську область, пропонуємо найвигідніші умови співпраці. Наш штат складається з висококваліфікованих співробітників, які вміють знаходити вихід з найскладніших положень.
Корисні статті
Як прочистити каналізацію на кухні та в ванній
Як прочистити каналізацію в приватному будинку?
Прочистка каналізації: ефективні методи
Як пробити сильне засмічення в трубі?