click fraud detection
logoMontaz

Ваше місто:

logoMontaz

Ваше місто:

Працюємо 8:00 - 20:00
Прочистка каналізації»Як прочистити каналізацію на кухні та у ванній

Як прочистити каналізацію на кухні та у ванній

27/03/2020

Як прочистити каналізацію на кухні та у ванній

Зміст

Кожна людина повинна знати, як прочистити раковину на кухні, оскільки саме в цій частині комунікацій пробки виникають найчастіше. Це не дивно, адже найбільше навантаження припадає саме на кухонну раковину. Плюс до всього до системи може бути підключена різноманітна техніка, така як посудомийна машина.

Також досить часто можна зіткнутися з ситуацією, коли забився умивальник у ванній. В обох випадках вода буде довго застоюватися, зникне можливість експлуатації сантехнічних приладів. Такий стан справ не можна назвати приємним. Необхідно негайно вживати заходів для усунення засмічення, що утворився в системі.

Але перед тим як перейти до розгляду способів, які допоможуть видалити засмічення каналізації на кухні, слід сказати про те, що установка простих сіточок, що вловлюють волосся, частинки їжі, дрібне сміття, істотно знижує ризик виникнення пробки. Відсутність сіток призводить до того, що всі сторонні частинки потрапляють в труби і частина з них прилипає до стінок, поступово звужуючи просвіт.

Перше, що необхідно зробити, це перевірити забилася мийка на кухні або ж постраждала вся система повністю. Якщо вода накопичується тільки в одному місці, значить, проблема локального характеру – усунути її буде простіше.

blank

Забився сифон на кухні – алгоритм дій

Будова сифона саме по собі сприяє тому, щоб частина сміття, жирових, мильних відкладень накопичувалася саме в ньому. Виправити ситуацію, коли забився сифон на кухні досить просто. І найчастіше навіть не доведеться нікого кликати на допомогу – все легко зробити самостійно.

Перед тим як розібрати конструкцію, підставте під рукомийник тазик або іншу ємність. Далі від’єднують сам сифон від труби і промивають його. Візуально можна зрозуміти, став злив причиною того, що засмітився слив на кухні. Потім відкручують гайку в рукомийнику, витягуючи відрізок труби. Його також необхідно прочистити, знежирити. Зібравши конструкцію, пускають воду, перевіряють, чи принесли виконані дії бажаний результат. Якщо пропускна здатність відновлена, можна видихнути і посміхнутися.

Ось і відповідь на питання, як прочистити каналізацію на кухні, якщо пробка утворилася в сифоні. Але далеко не завжди причина виходу з ладу каналізаційної системи криється в цьому. В інших обставинах діяти доведеться інакше. Перед тим, як приступати до будь-яких дій, бажано з’ясувати, що привело до утворення затору, в якому місці він знаходиться

. blank

Як можна самостійно позбавитися від проблеми?

Коли утворюється засмічення у ванній і раковині, можна спробувати самостійно все виправити. Однак якщо вода вже переливається через край, затоплює квартиру, будинок, не варто витрачати час на спроби своїми руками вирішити проблему. Дзвінок в спеціальну службу заощадить нерви, гроші.

Але повернемося до домашніх методам.Вантуз – перше, про що думає кожен, коли засмітилася раковина на кухні. Перед тим, як приступити до роботи, необхідно зняти всі фільтри, решітки, якщо такі є, закрити додаткові отвори для забезпечення вакууму.

Умивальник приблизно на половину заповнюють водою, під кутом занурюють вантуз, закриваючи зливний отвір. Потім здійснюють руху вгору-вниз, на останньому різко відривають інструмент від зливу. Нагнітається тиск допомагає пробити трубу на кухні. blank

Сантехнічний трос для усунення пробок

Перше, про що хочеться сказати – не замінюйте його дротом. Такі поради можна часто зустріти в інтернеті. Працюючи дротом можна легко пробити трубу, якщо вона з пластика. Трос гнучкий, що дозволяє йому безперешкодно проходити кути, не порушуючи цілісність системи.

Обертальними рухами трос проштовхують вглиб, намотуючи на нього сміття, волосся, руйнуючи пробки. Така чистка зливу на кухні допоможе усунути незначні, нетверді засмічення.

Хімічні препарати для прочищення каналізації

Ці препарати представлені в господарських магазинах в широкому асортименті. Вибираючи засіб, звертайте увагу на склад:

  • Лужні краще підходять для боротьби з жировими нашаруваннями.
  • Кислотні для іншого органічного сміття (вовни, волосся).

Коли забилася раковина на кухні, допомогти можуть і так звані народні засоби – гаряча вода, розчин соди і оцту. І в першому, і в другому випадку необхідно дотримуватися обережності, забезпечувати приплив свіжого повітря. Інструкція допомагає зрозуміти, як прочистити трубу на кухні за допомогою магазинних препаратів. blank

Механічна і гідродинамічна очистка

Випробували всі вищеперелічені способи, а результат нульовий? Значить, прийшов час звертатися за допомогою до фахівців – вони точно знають, що робити в кожній конкретній ситуації. Високоточна відеоапаратура дозволяє провести діагностику. Отримані дані допомагають оцінити стан комунікацій в цілому, визначити місце локалізації, характер засмічення.

Залежно від обставин, причин, які призвели до того, що засмітилися труби на кухні, вибирається метод їх очищення – механічний або гідродинамічний. Суть першого з них полягає в тому, що трос, підключений до спеціального агрегату, занурюється в каналізацію, і, обертаючись на вражаючій швидкості, розбиває перешкоди, через які засмітилася труба на кухні. Дрібні частинки, що утворилися в результаті, легко змиваються сильним напором.

Суть гідродинамічного полягає в тому, що в комунікацію подається вода під великим тиском через шланг зі спеціальною насадкою. Це найефективніша методика на даний момент.

Компанія Монтаж Тех Сервіс оперативно прийде на допомогу в будь-який час дня і ночі, коли забився стояк на кухні, швидко усуне будь-перешкода, вирішить всі проблеми, пов’язані з виходом з ладу каналізаційної системи. Досвід, знання, високий рівень кваліфікації наших майстрів – запорука успіху!

Наступні новини

З Новим 2022 роком та Різдвом!

З Новим 2022 роком та Різдвом!

30.12.2021

З Днем Державного прапора!

З Днем Державного прапора!

23.08.2021