click fraud detection
logoMontaz
Працюємо 8:00 - 20:00

Mонтаж Тех Сервіс

Команда наших фахівців на сторожі чистоти каналізаційних мереж 24/7. Надаємо широкий спектр послуг з прочищення каналізації швидко та якісно. Наші клієнти власники приватних будинків, квартир, а також ресторани, кафе, станції техобслуговування, мийки, заводи і підприємства. Гарантований результат. Оплата після виконаних робіт. ВСЕ ПРОСТІШЕ з "Монтаж Тех Сервіс"

blank

Ми виконуємо комплексне обслуговування абонентів Водоканалу і не тільки. Довіритися Монтаж Тех Сервіс - означає довіритися професіоналам

Mонтаж Тех Сервіс

Наші послуги

Комплексне обслуговуванняя абонентів водоканалу

Комплексне обслуговуванняя абонентів водоканалу

Прочищення каналізації

Прочищення каналізації

Відкачування вигрібних ям

Відкачування вигрібних ям

Обслуговування жировлювлювачів і утилізація жирів

Обслуговування жировлювлювачів і утилізація жирів

Монтаж і ремонт систем каналізації

Монтаж і ремонт систем каналізації

Проектування і монтаж зовнішнх мереж

Проектування і монтаж зовнішнх мереж

Комплексне обслуговуванняя абонентів водоканалу

Комплексне обслуговуванняя абонентів водоканалу

Надаємо послуги комплексного обслуговування абонентів водоканалу. Компанія «Монтаж Тех Сервіс» є партнером Водоканал Одеса, співпрацю підтверджено договором. Також пропонуємо аварійне обслуговування, в будь-який час, працюємо 24/7. Ми працюємо в приватних будинках, офісах, кафе, ресторанах, житлових комплексах, підприємствах, магазинах, квартирах.

Проводимо: – гідродинамічну, профілактичну прочистку каналізації – розширений аналіз після прочищення – обслуговування жировловлювачів і утилізацію жиру – відкачування і злив на підстанції водоканалу РПВ – відео діагностика труб – очищення жиро вловлювачів – чистку труб зливної каналізації – монтажні роботи будь-якої складності

Прочищення каналізації

Прочищення каналізації

Монтаж Тех Сервіс – професійне прочищення каналізації в Одесі та Одеській області. Також аварійне обслуговування каналізації, в будь-який час дня і ночі.

Відкачування вигрібних ям

Відкачування вигрібних ям

Монтаж Тех Сервіс проводить відкачування вигрібних ям у всіх районах Одеси та Одеської області. Наші постійні клієнти – власники приватних будинків, котеджних містечок нашого міста, ресторани, кафе, СТО, мийки, підприємства. Ми впораємося з будь-ямою і будь-якими відходами. Професійне обладнання, і кваліфіковані майстри швидко і чисто зроблять необхідні роботи

Обслуговування жировлювлювачів і утилізація жирів

Обслуговування жировлювлювачів і утилізація жирів

Жировловлювачі – надійний захист каналізації від жирів, масел та інших забруднень. Жирові відходи, які накопичуються в жировловлювачах, відносяться до класу небезпечних, їх утилізація повинна відбуватися на спеціалізованих полігонах з наданням звітних документів. Монтаж Тех Сервіс проводить професійну чистку жировловлювачів з утилізацією.

Монтаж і ремонт систем каналізації

Монтаж і ремонт систем каналізації

Монтаж систем каналізації – це комплекс робіт з монтування та ремонту каналізаційних мереж. Майстри Монтаж Тех Сервіс володіють усіма необхідними навичками і великим досвідом для проведення робіт з монтажу систем каналізації  – внутрішньої, зовнішньої, заміни стояка каналізації.

Проектування і монтаж зовнішнх мереж

Проектування і монтаж зовнішнх мереж

Монтаж зовнішнх мереж

Замовити послуги в Одесі

 • Київський район
 • Малинівський район
 • Приморський район
 • Суворівський район
 • Аркадія
 • Ближні Мельниці
 • Дальні Мельниці
 • Більшовик
 • Великий Фонтан
 • Льонселище
 • Ланжерон
 • Лузанівка
 • Люстдорф
 • Молдаванка
 • Пересып
 • Селище "Суднобудівник"
 • Селище Котовського
 • Селище Таїрова
 • Сахалінчик
 • Слобідка
 • Черемушки
 • 411 Батарея
 • Царське село
 • Чорноморка

Ціни

Вид робіт Од. виміру Ціна Замовити
1 Подача машини виїзд 250 грнвиїзд
2 Гідродинамічне прочищення каналізації пог.м від 50 грнпог.м
3 Аварійний виїзд (до 10м) послуга 1500 грнпослуга
4 Механічна прочистка внутрішньої каналізації ДУ 50-100 пог.м від 50 грнпог.м
5 Механічне прочищення зовнішньої каналізації пог.м від 50 грнпог.м
6 Прочищення вертикальних труб каналізації (поверх) послуга 250 грнпослуга
7 Чистка колодязів (колодязь) шт від 50 грншт
8 Аварійний виїзд екіпажа (нічний, чистка до 10 метрів) послуга 2500 грнпослуга
9 Відкачування каналізації (за 4 куба) послуга 2400 грнпослуга
10 Відкачування рідини пилесосом шт 250 грншт
11 Відкачування мулу куб.м 800 грнкуб.м
12 Обслуговування жировловлювачів і утилізація жирів куб.м 600 грнкуб.м
13 Відкачування внутрішнього жироприймача (під мийкою) куб.м 600 грнкуб.м
14 Аналіз стічних вод (30 інгредієнтів) шт 1500 грншт
15 Аналіз стічних вод (10-12 інгредієнтів) шт 900 грншт
16 Йоршування пог.м 100 грнпог.м
blank

Якість

Видаляємо будь-які каналізаційні засмічення

blank

На ринку з 2005 року

blank

Результативність

Ми вирішуємо 100% поставлених завдань

blank

Гарантії

Ми даємо гарантію на виконані роботи

Технології робіт

Механічний метод прочищення каналізації — застосовується для труб діаметром від 50мм до 200мм, довжина яких не перевищує 50 м. Відкладення всередині каналізаційної системи прибираються механічним впливом, за допомогою електромеханічного апарату ROTHENBERGER R600. Такий метод прочищення каналізації застосовується як для прочищення каналізації всередині квартири так і основного стояка всередині будинку.

Гідродинамічний метод прочищення каналізації – проводиться за рахунок сильного напору тиску води. Вода потрапляючи в труби за допомогою шлангів високого тиску і спеціальних насадок (форсунок) ефективно усуває локальні засмічення або коли необхідно провести повне очищення трубопроводу від відкладень.

Відеодіагностика труб проводиться після їх прочищення і дозволяє упевнитися в якості проведених робіт. За допомогою відеодіагностики трубопроводу можна дізнатися, де і в якому місці треба прочистити каналізацію і труби або водостоків. Із застосуванням високоефективних технологій, здійснюється глибоке і повне прочищення каналізації і усунення засмічень.

Де ми працюємо

Логотип Roshen
Логотип Київміськбуд
Логотип Велика кишеня
Логотип АТБ
Логотип Пузата хата
Логотип Метробуд Київ
Логотип Radisson
Логотип Dreamtown
Логотип Premier palace hotel
Логотип Хачапури и Вино
Логотип Патон
Логотип Форвард Київ сервіс
Логотип Електронприлад
Логотип Атлант
Логотип аэропорт Київ
Логотип Агромат
Логотип Wine Bureau
Логотип Квадрат
Логотип Sport Life
Логотип Руккола
Логотип Руккола

Нам вже довіряють

Видаляємо будь-які каналізаційні засмічення.

Наші клієнти завжди залишаються задоволені результатом. За час існування МТС ми успішно закрили біля 1000 проектів

blank

Причини засмічень і способи очищення каналізації в Одесі

Наявність сміття і бруду в трубах призводить до того, що каналізація перестає нормально функціонувати. Стічні води перестають зливатися, в приміщенні з’являється характерний запах. Чищення каналізацій в Одесі – послуга, яка користується попитом, так як виконувати її самостійно не рекомендується.

Головні причини засмічень

Найчастіше фахівці, які приїжджають на об’єкти, розташовані в місті Одеса, стикаються з однією і тією ж ситуацією – трубопровід заповнений сміттям, пропускна здатність зведена до мінімуму, чути неприємний запах. Головні причини появи засмічень:

 • скупчення жиру – найчастіше спостерігаються в кухонних стоках;
 • папір і інше велике сміття – сантехніки кажуть про те, що каналізацію часто перекриває зім’ятий газетний папір або будь-яке інше сміття, викинуте в унітаз у великій кількості;
 • шерсть домашніх вихованців або волосся – найчастіше це сміття потрапляє в систему зливу з ванни; але це не заважає йому застрявати на внутрішніх поверхнях труб, перекриваючи рух води.

Ще однією причиною виклику майстра може послужити відсутність  сітки на раковині, встановленої на кухні. Без неї в труби можуть потрапляти великі шматки харчових продуктів або відходів. Рідше на прохідність впливає неправильний монтаж труб. Очищення каналізації в приватному будинку Одеси практично не відрізняється від чищення в квартирах. Єдина відмінність полягає в тому, що труби, розташовані на території приватного будинку, можуть  впливати деревні корені. Що стосується матеріалу, з якого зроблені труби, можна стверджувати, що найбільш «шкідливим» є чавун. Усередині таких труб поверхні швидко стають шорсткими, тому на них чіпляється більше сміття і відходів. Пластиковим трубам, наприклад, не страшна корозія, але зате вони бояться їдких препаратів.

Як зрозуміти, що каналізація забилася

Прочищення каналізації в Одесі може знадобитися як в кухні, так і у ванній кімнаті або туалеті. Найчастіше на наявність сміття в трубах вказує поганий злив води. Щоб точно упевнитися в цьому, рекомендується перевірити наступні місця:

 • якщо вода стала погано проходити в ванні і умивальнику, це означає, що основне засмічення знаходиться між раковиною і унітазом;
 • якщо ж вода перестала зливатися на кухні, це говорить про забруднення труби між ванною і мийкою;
 • якщо ж проблеми зі зливом води в унітазі, це свідчить про наявність засмічень в вихідній трубі.

Ефективні способи очищення

Майстри, які приїжджають на об’єкт, щоб прочистити каналізацію в Одесі, можуть використовувати такі способи, як механічний, гідродинамічний, термічний і хімічний.

Механічний

Найпростішим є механічне чищення, в ході якого використовується трос і вантуз. Ідеально підходить для видалення невеликих пробок. Суть полягає в тому, що майстер, притиснувши вантуз до зливного отвору, створює тиск, який дозволяє прибрати сміття. Якщо такий спосіб буде неефективним, тоді майстер використовує трос. Він часто використовується в тих випадках, коли в трубу потрапляють великі речі, які зручно зачепити. Перевага методу полягає в його доступності. Більш того, майстер швидко впорається з видаленням засмічень, і жителі квартири або будинку незабаром зможуть знову користуватися раковиною і ванною.

Хімічний

Може бути таке, що після оцінки ситуації майстри приймають рішення чистити каналізацію хімічним способом. Важливо звернутися за професійною допомогою тому, що неправильно підібрані хімічні речовини можуть погіршити стан труб. Найчастіше в ході чистки каналізації використовуються лужні або кислотні речовини. Щоб розчинити органічні забруднення без вкраплень жиру, необхідно використовувати кислотні речовини. Якщо ж в трубі або зливах застрягли волосяні пробки, тоді ефективними будуть речовини на основі кислоти.

Гідродинамічний

Якщо магістраль дуже сильно засмічена, для її прочистки використовують гідродинамічний спосіб. Для усунення аварійних ситуацій  бригади виїжджають на місця цілодобово. Суть методу полягає в наступному:

 • спеціальний шланг з пробивний насадкою опускають в каналізацію, максимально близько до місця накопичення сміття;
 • за рахунок компресійного насоса під сильним напором подається вода;
 • піддаючись водяному напору, все неорганічні і органічні забруднення руйнуються.

Перевага полягає в відмінному результаті. Ціна чистки каналізації в Одесі гідродинамічним способом може залежати від протяжності магістралі.

Термічний

Даний спосіб дуже схожий на попередній. Єдина відмінність полягає в тому, що перед подачею воду нагрівають до 130 градусів. Гаряча вода, подана під сильним напором, зруйнує абсолютно всі мильні та жирові відкладення. Таку чистку каналізації в Одесі проводять вкрай рідко. Але бувають випадки, коли такий метод є єдиним ефективним і дієвим.

Профілактичні заходи

Щоб не допустити виникнення аварійної ситуації і не затопити сусідів, важливо не забувати про превентивні заходи, що дозволяють підтримувати каналізаційні труби в хорошому стані. Головне правило – не кидати в каналізацію сміття, навіть туалетний папір. Для неї краще поставити спеціальне відро для сміття.

Крім цього, рекомендується:

 • встановити сіточки, які не будуть пропускати відходи і волосся;
 • придбати уловлювачі жиру, які зазвичай поміщають внизу кухонного миття;
 • заливати зливи побутовою хімією або содовим розчином раз в два тижні;
 • очищати сифонні пристрої один раз на місяць.

Цілодобова чистка каналізації в Одесі – популярна послуга серед клієнтів нашої компанії. Телефонуйте, і ми з радістю вирішимо вашу проблему!

Корисні статті
Як прочистити каналізацію на кухні та в ванній
Як прочистити каналізацію в приватному будинку?
Прочистка каналізації: ефективні методи
Як пробити сильне засмічення в трубі?