click fraud detection
logoMontaz

Ваше місто:

logoMontaz

Ваше місто:

Працюємо 8:00 - 20:00
Механічне прочищення каналізації
Прочистка каналізації механічна

Механічне прочищення каналізації

Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

Ціни

Вид робіт Од. виміру Ціна Замовити
1 Механічне прочищення звнутнішньої каналізації пог.м 40 грнпог.м
2 Гідродинамічне прочищення каналізації пог.м 40 грнпог.м
3 Механічне прочищення зовнішньої каналізації пог.м 40 грнпог.м
4 Чистка колодязів шт 50 грншт
5 Прочищення стояка каналізації поверх 250 грнповерх
6 Аварійний виїзд екіпажа (нічний, чистка до 10 метрів) послуга 2500 грнпослуга
7 Комплексне і сервісне обсуговування абонентів водоканалу послуга 2000 грнпослуга
8 Аналіз стічних вод (30 інгредієнтів) послуга 1500 грнпослуга
9 Аналіз стічних вод (10-12 інгредієнтів) послуга 900 грнпослуга
10 Відкачування мулу куб.м 800 грнкуб.м
11 Відкачування внутрішнього жироприймача (під мийкою) куб.м 600 грнкуб.м
12 Відкачування небезпечних відходів (жирів) з утилізацією куб.м 800 грнкуб.м
13 Розмивання і обмивання відстійника колодязя послуга 1500 грнпослуга
14 Відкачування рідини пилесосом шт 200 грншт
15 Відеодіагностика каналізаційної мережі послуга 1500 грнпослуга
16 Йоршування пог.м 100 грнпог.м

Механічне прочищення каналізації — бездоганне усунення засмічень

Несправність системи каналізації доставляє багато клопоту. Через засмічення ви не можете нею нормально скористатися. Але проблема цілком вирішується завдяки механічному методу чистки.

Це універсальний спосіб, який підходить для різноманітних каналів. Його застосовують для чищення комунікацій на підприємстві або в будинку.

За допомогою електромеханічного апарату усувається засмічення. Трос зі спеціальною знімною головкою опускають в забитий канал і видаляють засмічення. Головка підбирається під діаметр труби, щоб могла там вільно проходити.

Так інструмент обертається навколо своєї осі і збирає забруднення. Після чищення залишки засмічень промиваються водою.

Фахівці Монтаж Тех Сервіс дотримуються всіх правил і гарантують якість виконаних робіт.

Наші об'єкти

Наші відео

Наша команда

Технології робіт

Механічний метод прочищення каналізації — застосовується для труб діаметром від 50мм до 200мм, довжина яких не перевищує 50 м. Відкладення всередині каналізаційної системи прибираються механічним впливом, за допомогою електромеханічного апарату ROTHENBERGER R600. Такий метод прочищення каналізації застосовується як для прочищення каналізації всередині квартири так і основного стояка всередині будинку.

Гідродинамічний метод прочищення каналізації – проводиться за рахунок сильного напору тиску води. Вода потрапляючи в труби за допомогою шлангів високого тиску і спеціальних насадок (форсунок) ефективно усуває локальні засмічення або коли необхідно провести повне очищення трубопроводу від відкладень.

Відеодіагностика труб проводиться після їх прочищення і дозволяє упевнитися в якості проведених робіт. За допомогою відеодіагностики трубопроводу можна дізнатися, де і в якому місці треба прочистити каналізацію і труби або водостоків. Із застосуванням високоефективних технологій, здійснюється глибоке і повне прочищення каналізації і усунення засмічень.

Відгуки(34)

Читати всі

Замовити послуги по Києву

 • Голосіївський район
 • Деснянський район
 • Оболонський район
 • Святошинський район
 • Дарницький район
 • Дніпровський район
 • Печерський район
 • Солом'янський район
 • Подільський район
 • Шевченківський район
Механічне прочищення каналізації

Механічне прочищення каналізації в Києві

Система каналізації – звичайний атрибут будь-якого житла або виробничого підприємства без чого неможливо обійтись у сучасному світі. Вона охоплює як видимі предмети – раковини,унітази, душові кабіни та інше, так і приховані, які знаходяться у стінах, і відводять всі рідкі нечистоти й використану воду від об’єкта. В процесі експлуатації каналізації утворюється засмічення, що перешкоджає її нормальному функціонуванню та може привести до блокування системи. Найкраще рішення усунення забруднень будь-якої складності та конфігурації труб – механічна чистка каналізації.

Головною перевагою її є те, що вона підходить для конструкцій практично будь-якої довжини, діаметру, матеріалу, а також дозволяє усунути засмічення в важкодоступних місцях трубопроводів та використовується при будь-якій температурі навколишнього середовища. Решта «плюсів» від використання механічної чистки каналізації наступні:

 • швидкість – проблему можна усунути за 15-20 хвилин;
 • ефективність – розбиває пробки в віддалених місцях труб та використовується для споруд з великою кількістю кутів, поворотів та тощо;
 • якість – очистить будь-які засмічення: пластик, папір, картон, текстиль, тверді мінеральні відкладення, будівельні матеріали, гравій, ґрунт, коріння рослин та інше;
 • дешевизна – не вимагає великих фінансових витрат;
 • зручність роботи з установкою;
 • безпечність – не несе шкоди навколишньому середовищу.

Якщо не функціонує каналізаційна система, то необхідно розв`язати проблему за допомогою досвідчених сантехніків. Звертайтесь до професіоналів в Київ, які оперативно усунуть засмічення в трубопроводі. Ціну на послугу можливо визначити тільки після огляду об`єкта. Вартість буде залежить від довжини, діаметру труб, глибини засмічення, особливості будови системи та обсягу робіт.

Методи механічної чистки в приватних будинках

Каналізація в приватних будинках забивається особливо при недотриманні санітарно-гігієнічних правил, що призводить до дискомфорту проживання. Виникнення засмічень в трубопроводах супроводжується наслідками на які слід звернути увагу: з’явився неприємний запах з отворів раковин, душових кабін тощо; став поганий стік та рівень води в унітазі піднявся. Вище наведені ознаки означають, що каналізація скоро може вийти з ладу – терміново потрібно провести її чистку.

Цю роботу бажано робити професіоналам. Вони в короткий термін усунуть проблему в системі каналізації завдяки спеціальному обладнанню та досвіду. Фахівці використовують два ефективних методів: механічний та гідродинамічний. Варто виділити механічний, який дозволяє чистку труб завдовжки 90 метрів та діаметром – від 50 мм до 600 мм. Він очищає більш ніж 95 % засмічень каналізації.

Суть метода – усунення засмічення за допомогою металевого троса, на який закріпляютьспеціальну насадку, яку вибирають в залежності від складності забруднення (визначити може тільки фахівець). Вона розіб`є щільне засмічення та прибере тверді шматки з трубопроводу. Адже важливо не тільки усунути непрохідність труб, а ще при цьому не пошкодити їх стінки.

Для механічної чистки використовують наступні типи насадок:

 • канатна;
 • пружино-навітна;
 • пружинний трос з сердечником.

Варто зауважити, що предмети утворюють засмічення в чавунних трубах швидше, ніж в пластикових. Треба приділяти увагу каналізаціїй, тоді буде не потрібна механічна чистка каналізації в приватному будинку.

Чому забивається каналізація?

Власники будинків, квартир, ресторанів, офісів та тощо іноді зіштовхуються з проблемою засмічення каналізації. Причин, чому вона забивається багато. Регулярність появи проблем з системою виникає найчастіше, тому що не дотримуються елементарніправила експлуатації. Проте існують і інші фактори, які впливають на утворення засмічення в трубопроводах. Вони поділяються на чотири наступні різновиди:

 • Експлуатаційні. Причиною їх є жирові відходи, які тривалий час накопичуються у трубах та перемішуються з іншими сторонніми предметами, що призводить до утворення пробок.
 • Механічні. Виникає через недбалість або необережність людини. Найпоширеніші предмети засмічення каналізації наступні: волосся людини, шерсть тварин або інші волокнисті матеріали; залишки мила, відомі як мильна піна, які з часом накопичуються; малі тверді предмети, дитячі іграшки; жіночі вироби, ватні тампони; котячий наповнювач.
 • Біологічні. Складаються з продуктів життєдіяльності людей та харчових відходів (масло, жир і олія);
 • Технічні. Пов`язані з помилками неправильного проектування трубопроводів.

Щоб каналізаційна система служила і нормально функціонувала, треба періодично проводити профілактичні заходи й дотримуватись елементарних правил експлуатації.

Корисні статті
Як прочистити каналізацію на кухні та в ванній
Як прочистити каналізацію в приватному будинку?
Прочистка каналізації: ефективні методи
Як пробити сильне засмічення в трубі?