Механічне прочищення каналізації в Києві
Система каналізації – звичайний атрибут будь-якого житла або виробничого підприємства без чого неможливо обійтись у сучасному світі. Вона охоплює як видимі предмети – раковини,унітази, душові кабіни та інше, так і приховані, які знаходяться у стінах, і відводять всі рідкі нечистоти й використану воду від об’єкта. В процесі експлуатації каналізації утворюється засмічення, що перешкоджає її нормальному функціонуванню та може привести до блокування системи. Найкраще рішення усунення забруднень будь-якої складності та конфігурації труб – механічна чистка каналізації.
Головною перевагою її є те, що вона підходить для конструкцій практично будь-якої довжини, діаметру, матеріалу, а також дозволяє усунути засмічення в важкодоступних місцях трубопроводів та використовується при будь-якій температурі навколишнього середовища. Решта «плюсів» від використання механічної чистки каналізації наступні:
- швидкість – проблему можна усунути за 15-20 хвилин;
- ефективність – розбиває пробки в віддалених місцях труб та використовується для споруд з великою кількістю кутів, поворотів та тощо;
- якість – очистить будь-які засмічення: пластик, папір, картон, текстиль, тверді мінеральні відкладення, будівельні матеріали, гравій, ґрунт, коріння рослин та інше;
- дешевизна – не вимагає великих фінансових витрат;
- зручність роботи з установкою;
- безпечність – не несе шкоди навколишньому середовищу.
Якщо не функціонує каналізаційна система, то необхідно розв`язати проблему за допомогою досвідчених сантехніків. Звертайтесь до професіоналів в Київ, які оперативно усунуть засмічення в трубопроводі. Ціну на послугу можливо визначити тільки після огляду об`єкта. Вартість буде залежить від довжини, діаметру труб, глибини засмічення, особливості будови системи та обсягу робіт.
Методи механічної чистки в приватних будинках
Каналізація в приватних будинках забивається особливо при недотриманні санітарно-гігієнічних правил, що призводить до дискомфорту проживання. Виникнення засмічень в трубопроводах супроводжується наслідками на які слід звернути увагу: з’явився неприємний запах з отворів раковин, душових кабін тощо; став поганий стік та рівень води в унітазі піднявся. Вище наведені ознаки означають, що каналізація скоро може вийти з ладу – терміново потрібно провести її чистку.
Цю роботу бажано робити професіоналам. Вони в короткий термін усунуть проблему в системі каналізації завдяки спеціальному обладнанню та досвіду. Фахівці використовують два ефективних методів: механічний та гідродинамічний. Варто виділити механічний, який дозволяє чистку труб завдовжки 90 метрів та діаметром – від 50 мм до 600 мм. Він очищає більш ніж 95 % засмічень каналізації.
Суть метода – усунення засмічення за допомогою металевого троса, на який закріпляютьспеціальну насадку, яку вибирають в залежності від складності забруднення (визначити може тільки фахівець). Вона розіб`є щільне засмічення та прибере тверді шматки з трубопроводу. Адже важливо не тільки усунути непрохідність труб, а ще при цьому не пошкодити їх стінки.
Для механічної чистки використовують наступні типи насадок:
- канатна;
- пружино-навітна;
- пружинний трос з сердечником.
Варто зауважити, що предмети утворюють засмічення в чавунних трубах швидше, ніж в пластикових. Треба приділяти увагу каналізаціїй, тоді буде не потрібна механічна чистка каналізації в приватному будинку.
Чому забивається каналізація?
Власники будинків, квартир, ресторанів, офісів та тощо іноді зіштовхуються з проблемою засмічення каналізації. Причин, чому вона забивається багато. Регулярність появи проблем з системою виникає найчастіше, тому що не дотримуються елементарніправила експлуатації. Проте існують і інші фактори, які впливають на утворення засмічення в трубопроводах. Вони поділяються на чотири наступні різновиди:
- Експлуатаційні. Причиною їх є жирові відходи, які тривалий час накопичуються у трубах та перемішуються з іншими сторонніми предметами, що призводить до утворення пробок.
- Механічні. Виникає через недбалість або необережність людини. Найпоширеніші предмети засмічення каналізації наступні: волосся людини, шерсть тварин або інші волокнисті матеріали; залишки мила, відомі як мильна піна, які з часом накопичуються; малі тверді предмети, дитячі іграшки; жіночі вироби, ватні тампони; котячий наповнювач.
- Біологічні. Складаються з продуктів життєдіяльності людей та харчових відходів (масло, жир і олія);
- Технічні. Пов`язані з помилками неправильного проектування трубопроводів.
Щоб каналізаційна система служила і нормально функціонувала, треба періодично проводити профілактичні заходи й дотримуватись елементарних правил експлуатації.