click fraud detection
logoMontaz

Ваше місто:

logoMontaz

Ваше місто:

Механічне прочищення каналізації
Прочистка каналізації механічна

Механічне прочищення каналізації

Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

Ціни

Вид робіт Од. виміру Ціна Замовити
1 Механічне прочищення звнутнішньої каналізації пог.м 40 грнпог.м
2 Гідродинамічне прочищення каналізації пог.м 40 грнпог.м
3 Механічне прочищення зовнішньої каналізації пог.м 40 грнпог.м
4 Чистка колодязів шт 50 грншт
5 Прочищення стояка каналізації поверх 250 грнповерх
6 Аварійний виїзд екіпажа (нічний, чистка до 10 метрів) послуга 2500 грнпослуга
7 Комплексне і сервісне обсуговування абонентів водоканалу послуга 2000 грнпослуга
8 Аналіз стічних вод (30 інгредієнтів) послуга 1500 грнпослуга
9 Аналіз стічних вод (10-12 інгредієнтів) послуга 900 грнпослуга
10 Відкачування мулу куб.м 800 грнкуб.м
11 Відкачування внутрішнього жироприймача (під мийкою) куб.м 600 грнкуб.м
12 Відкачування небезпечних відходів (жирів) з утилізацією куб.м 800 грнкуб.м
13 Розмивання і обмивання відстійника колодязя послуга 1500 грнпослуга
14 Відкачування рідини пилесосом шт 200 грншт
15 Відеодіагностика каналізаційної мережі послуга 1500 грнпослуга
16 Йоршування пог.м 100 грнпог.м

Механічне прочищення каналізації — бездоганне усунення засмічень

Несправність системи каналізації доставляє багато клопоту. Через засмічення ви не можете нею нормально скористатися. Але проблема цілком вирішується завдяки механічному методу чистки.

Це універсальний спосіб, який підходить для різноманітних каналів. Його застосовують для чищення комунікацій на підприємстві або в будинку.

За допомогою електромеханічного апарату усувається засмічення. Трос зі спеціальною знімною головкою опускають в забитий канал і видаляють засмічення. Головка підбирається під діаметр труби, щоб могла там вільно проходити.

Так інструмент обертається навколо своєї осі і збирає забруднення. Після чищення залишки засмічень промиваються водою.

Фахівці Монтаж Тех Сервіс дотримуються всіх правил і гарантують якість виконаних робіт.

Наші об'єкти

Наші відео

Наша команда

Технології робіт

Механічний метод прочищення каналізації — застосовується для труб діаметром від 50мм до 200мм, довжина яких не перевищує 50 м. Відкладення всередині каналізаційної системи прибираються механічним впливом, за допомогою електромеханічного апарату ROTHENBERGER R600. Такий метод прочищення каналізації застосовується як для прочищення каналізації всередині квартири так і основного стояка всередині будинку.

Гідродинамічний метод прочищення каналізації – проводиться за рахунок сильного напору тиску води. Вода потрапляючи в труби за допомогою шлангів високого тиску і спеціальних насадок (форсунок) ефективно усуває локальні засмічення або коли необхідно провести повне очищення трубопроводу від відкладень.

Відеодіагностика труб проводиться після їх прочищення і дозволяє упевнитися в якості проведених робіт. За допомогою відеодіагностики трубопроводу можна дізнатися, де і в якому місці треба прочистити каналізацію і труби або водостоків. Із застосуванням високоефективних технологій, здійснюється глибоке і повне прочищення каналізації і усунення засмічень.

Відгуки(26)

Читати всі

Замовити послуги по Києву

 • Голосіївський район
 • Деснянський район
 • Оболонський район
 • Святошинський район
 • Дарницький район
 • Дніпровський район
 • Печерський район
 • Солом'янський район
 • Подільський район
 • Шевченківський район
Механічне прочищення каналізації

Механічне прочищення каналізації: особливості, переваги

Залежно від типу засмічення вибирають спосіб його усунення. Один з них – механічне прочищення каналізації, виконується за допомогою спеціального пристрою. З моменту створення першого прототипу сучасної каналізаційної системи людина стикалася з необхідністю її очищення. Тоді, для того щоб усунути засмічення, потрібно докласти чималих зусиль, витратити багато часу. Дивно, але факт – система зараз стала набагато складнішою з інженерної точки зору, проте прочищати її тепер набагато простіше і швидше, особливо якщо в наявності є сучасне обладнання для механічної прочистки труб. Не всі дотримуються правил експлуатації каналізаційної системи. З цієї причини туди потрапляють сторонні предмети, на стінках накопичується сміття і поступово засмічення розростається, ущільнюється, що призводить до зниження пропускної здатності. З цією проблемою Київ стикається щодня. Іноді можна все виправити самостійно, а в деяких випадках потрібен професійний підхід. В першу чергу слід сказати про те, що прочищення каналізації механічним способом повинна проводитися акуратно. В іншому випадку можна пошкодити систему, а усувати сумні наслідки такої події не хочеться нікому.

Технологія механічної прочистки труб

Будемо відштовхуватися від того, що вантуз, трос вже були використані, так само як і спроби усунути пробку, використовуючи хімічний метод, але результат – нульовий. Це говорить про те, що прийшов час вдатися до більш дієвих методик – механічного прочищення труб. Спочатку потрібно правильно підібрати наконечник для троса:

 • Для усунення мулу, піску, жирового нальоту використовується так званий донний наконечник;
 • Насадка, що нагадує своїм видом гак, застосовується у випадках, року пробку викликало скупчення волосся, вовни, різних волокон;
 • Наконечник у вигляді йоржика відмінно очищає стінки водостоку. Однак використовувати його можна тільки для металевих конструкцій – пластикові можна пошкодити;
 • Механічне очищення труб з верхівкою, схожою на спис, застосовується для пробиття твердих заторів.

Трос обертальними рухами проникає вглиб труби. Завдяки своїй гнучкості він відмінно проходить через кути, загини, але не застряє в них, подрібнюючи сторонні предмети, розширюючи просвіт і відновлюючи пропускну здатність. Згодом дрібні частинки, що залишилися всередині, змиваються великою кількістю рідини. У разі, коли механічне чищення каналізації не здатне зруйнувати перешкоду, що утворилася, використовують гідродинамічний метод, суть якого полягає в подачі під великим тиском води всередину системи.

Головні переваги

Механічне прочищення каналізації в Києві затребуване з тієї причини, що ця методика має цілу низку переваг. Для початку можна не відзначити її універсальність – застосовувати цю методу можна як для приватних будинків, квартир, так і на промислових об’єктах, громадських, комерційних закладах. Ще один безперечний плюс, завдяки якому механічна прочищення труб настільки популярна, полягає в тому, що вона підходить для конструкцій практично будь-якої довжини, діаметру.Зараз існують спеціальні кріплення, які можна сміливо використовувати при роботі з пластиковими і керамічними трубами, не боячись їх пошкодити. Решта вигоди від використання механічної прочистки каналізації полягають в наступному:

 • Вирішувати проблему можна дуже швидко – швидкість усунення засмічення приємно дивує;
 • Можна використовувати для споруд з великою кількістю кутів, поворотів;

Україна не може похвалитися ідеальним станом комунікацій, а за допомогою цього способу можна дбайливо очистити стінки; Не вимагає солідних фінансових розтрат.

Пару слів наостанок

Для очищення колодязя або механічного чищення каналізації можуть використовуватися ручна або електрична техніка. Перший варіант часто застосовується в приватному порядку, для самостійної ліквідації скупчення сміття. Професіонали, які надають послуги з прочищення каналізаційної системи, використовують електричні, високоефективні агрегати. Прийнявши рішення покликати на допомогу бригаду «Mонтаж Тих Сервіс», ви будете приємно здивовані оперативністю, з якою ми реагуємо на виклик, якістю і швидкістю робіт. Кожен член команди – висококваліфікований фахівець з багаторічним досвідом за плечима, що дозволяє знаходити вихід з самого складного становища. Ми прийдемо на допомогу в будь-який час, оскільки працюємо в режимі 24/7, не залишимо після себе безладу. Демократична ціна механічної прочистки каналізації – ще один приємний бонус від співпраці з нашою компанією.

Корисні статті
Як прочистити каналізацію на кухні та в ванній
Як прочистити каналізацію в приватному будинку?
Прочистка каналізації: ефективні методи
Як пробити сильне засмічення в трубі?