Очищення труб каналізації, як вимога сьогодення
Чи задаєтеся ви запитанням: чому необхідна регулярна прочистка каналізаційних труб? Від стану стічної системи залежить найголовніше – комфортне проживання та безпека людини. Для того, щоб трубопровід працював безперебійно, необхідно проводити профілактичні заходи. Тоді він прослужить довго і витрати на ремонт будуть мінімальні.
Каналізаційна система потребує регулярного очищення. Під час її експлуатації на внутрішній поверхні труб утворюються осад, що призводять до поганої провідності. Окрім цього, через відкладення у трубопроводі починають розвиватися різні мікроорганізми, що сприяє виникненню неприємного запаху.
Тільки сучасна чистка каналізаційних труб позбавить проблеми в системі каналізації. Фахівці використовують найефективніші методи очищення зі спеціальним устаткуванням і інструментом. Сучасне очищення не допустить розмноження мікроорганізмів у трубопроводах.
Найпопулярніші методи прочищення каналізаційних труб:
- термічний – найбільш ефективний метод. Проводиться під високим тиском води, яка нагрівається до температури плюс від 600С до 1200С і очищає абсолютновсі засмічення, а жирові відкладення просто розчиняє;
- хімічний – застосовуються спеціальні хімічні препарати;
- гідродинамічний – частіше використовують для зовнішньої мережі. Подається водяний струмінь під певним тиском 10-630 атм., завдяки чому руйнуються всі засмічення в трубопроводі;
- механічний – відмінно ліквідовує засмічення в трубопроводі. Цей метод іноді використовують в сукупності з гідродинамічним, тоді отримується 100 % результат очищення.
Усі вищенаведені методи гарантують нормальне функціонування каналізаційної системи, тож не варто забувати, що вона потребує регулярних робіт з очищення та обслуговування. Ціна чищення труб буде залежить від багатьох факторів. Її розраховує менеджер, а тільки після погодження з клієнтом вартості виконується промивка каналізаційних труб.
Особливості різних методів промивання каналізаційних труб
Сучасне обладнання для промивки труб допоможе усунути проблему, що іноді виникає в системі. Термічний метод промивки трубопроводів на сьогодні є найефективнішим та екологічно безпечним. Результативність його досягається внаслідок подачі в систему гарячої води під високим тиском. Найчастіше ним очищають каналізації харчових виробництв, оскільки він відмінно справляється з жировими відкладеннями (вони розчиняються у воді, а потім вимиваються).
Під час гідродинамічного методу можна очистити такі види засмічень, які раніше вважалися безнадійними. Струмінь води, поданої в труби під високим тиском, здатен зруйнувати найскладніші відкладення та відновити прохідність трубопроводу. А ще він є екологічно безпечним та не має негативної дії на труби.
Механічна очистка каналізації ефективна в домашніх умовах, проте після усунення засмічення варто використати комплексно гідродинамічний або хімічний методи, щоб промити трубопровід.
Хімічний спосіб очищення каналізації дуже простий та дієвий, не потребує багато зусиль та часу. Потрібно лише помістити спеціальний засіб у стічний отвір і зачекати, потім промити систему водою.
Якщо звернутись в місті Київ з проханням чищення каналізаційних труб, то підготовлений персонал завжди допоможе й усуне проблему. Завдяки наявності сучасного устаткування і досвіду фахівці в короткий термін очистять трубопровід.
Спеціалісти гарантують, що промивка труб в Києві буде:
- безпечною;
- ефективною;
- оперативною.
Як запобігти проблем з каналізаційною системою
Системи каналізації можуть бути пошкоджені різними способами. Щоб запобігти більшості неполадок, потрібно дотримуватись елементарних правил безпеки. Отже, щоб робота каналізаційної системи не зупинилась, потрібно:
- проводити технічне обслуговування;
- у місцях, де може бути проблема проникнення морозу, треба ізолювати основну трубу та зону розсіювання;
- не зливати фарби, розчинники або будь-які токсичні хімікати в унітаз;
- не саджати великі дерева або чагарники поблизу системи на території. Коріння можуть вплинути на зону розповсюдження;
- не дозволяти стокам з даху або периметру, чи будь-якій поверхневій воді скидатись на каналізаційну систему або поблизу неї;
- не змивати недопалки, фільтри, гігієнічні серветки, газети, одноразові підгузки, презервативи, паперові рушники, волосся, металеві предмети, кавову гущу, листя чаю, жири;
- не залишати систему тривалий час без роботи протягом холодних зимових місяців.
Якщо дотримуватися вищеперелічених правил, то каналізаційна система буде працювати злагоджено. Для тривалої експлуатації водостоку найголовніше – своєчасне проведення очищення труб каналізації.