click fraud detection
logoMontaz

Ваше місто:

logoMontaz

Ваше місто:

Прочищення каналізації в Києві та області
Прочищення труб

Прочищення каналізації в Києві та області

Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

Ціни

Вид робіт Од. виміру Ціна Замовити
1 Прочищення труб пог.м 40 грнпог.м
2 Гідродинамічне прочищення каналізації пог.м 40 грнпог.м
3 Механічна прочистка внутрішньої каналізації ДУ 50-100 пог.м 40 грнпог.м
4 Механічне прочищення зовнішньої каналізації пог.м 40 грнпог.м
5 Чистка колодязів шт 50 грншт
6 Прочищення стояка каналізації поверх 250 грнповерх
7 Аварійний виїзд екіпажа (нічний, чистка до 10 метрів) послуга 2500 грнпослуга
8 Комплексне і сервісне обсуговування абонентів водоканалу послуга 2000 грнпослуга
9 Аналіз стічних вод (30 інгредієнтів) послуга 1500 грнпослуга
10 Аналіз стічних вод (10-12 інгредієнтів) послуга 900 грнпослуга
11 Відкачування мулу куб.м 800 грнкуб.м
12 Відкачування внутрішнього жироприймача (під мийкою) куб.м 600 грнкуб.м
13 Відкачування небезпечних відходів (жирів) з утилізацією куб.м 800 грнкуб.м
14 Розмивання і обмивання відстійника колодязя послуга 1500 грнпослуга
15 Відкачування рідини пилососом шт 200 грншт
16 Відеодіагностика каналізаційної мережі послуга 1500 грнпослуга
17 Йоршування пог.м 100 грнпог.м

Якісне прочищення труб — нормальне відведення стоків

Каналізаційні труби — важливий елемент для нормального функціонування системи каналізації. Їх призначення — відведення стоків.

Утворення засмічень значно погіршує цей процес або робить його неможливим. Найчастіше це відбувається з таких причин:

 • потрапляння всередину сторонніх предметів;
 • старі комунікації;
 • порушення правил монтажу.

У цьому випадку потрібно якнайшвидше ліквідувати засмічення. Адже ситуація тільки погіршуватиметься: неприємний запах, поганий злив або повна зупинка роботи.

Для прочищення труб використовують вантуз, хімічні засоби або сантехнічний трос. Якщо з першими двома ви впораєтеся самостійно, то з останнім повинні працювати виключно фахівці.

Порада: як тільки помітили погіршення роботи труб, зверніться до співробітників Монтаж Тех Сервіс, щоб забезпечити нормальне функціонування комунікацій.

Наші об'єкти

Наші відео

Наша команда

Технології робіт

Механічний метод прочищення каналізації — застосовується для труб діаметром від 50мм до 200мм, довжина яких не перевищує 50 м. Відкладення всередині каналізаційної системи прибираються механічним впливом, за допомогою електромеханічного апарату ROTHENBERGER R600. Такий метод прочищення каналізації застосовується як для прочищення каналізації всередині квартири так і основного стояка всередині будинку.

Гідродинамічний метод прочищення каналізації – проводиться за рахунок сильного напору тиску води. Вода потрапляючи в труби за допомогою шлангів високого тиску і спеціальних насадок (форсунок) ефективно усуває локальні засмічення або коли необхідно провести повне очищення трубопроводу від відкладень.

Відеодіагностика труб проводиться після їх прочищення і дозволяє упевнитися в якості проведених робіт. За допомогою відеодіагностики трубопроводу можна дізнатися, де і в якому місці треба прочистити каналізацію і труби або водостоків. Із застосуванням високоефективних технологій, здійснюється глибоке і повне прочищення каналізації і усунення засмічень.

Відгуки(26)

Читати всі

Замовити послуги по Києву

 • Голосіївський район
 • Деснянський район
 • Оболонський район
 • Святошинський район
 • Дарницький район
 • Дніпровський район
 • Печерський район
 • Солом'янський район
 • Подільський район
 • Шевченківський район
Прочистка канализации Киев

Прочищення труб: методи, особливості

Спроби знайти людину яка жодного разу не потрапляв в ситуацію, коли треба прочистити труб заздалегідь приречені на невдачу. Іноді, приїхавши на виклик, майстри стикаються з подивом власників квартири, які не можуть зрозуміти, як могло виникнути засмічення, якщо вони дотримуються всіх правил використання каналізаційної системи.

Дотримання всіх норм не може повністю захистити від необхідності прочищення труб каналізації. Справа в тому, що в процесі використання на стінках утворюється наліт, що складається з жиру і інших органічних залишків. Причина утворення пробки може критися в помилках, допущених під час монтажу системи.

Не варто з’ясовувати, хто винен в тому, що система засмітилася. Краще відразу ж вжити заходів, оскільки своєчасне усунення засмічень в трубах допоможе уникнути більш серйозних наслідків. Нечистоти можуть затопити весь будинок, постраждає підлогове покриття, меблі, не кажучи вже про запах. Якщо ж вода просочиться крізь підлогу, не уникнути проблем з сусідами.

Залежно від обставин, типу засмічення чистка труб може проводитися різними способами. У деяких випадках можна впоратися власними силами. Однак іноді обставини складаються таким чином, що без допомоги фахівців не обійтися.

Домашні способи прочищення труб

Ще до того, як ринок став пропонувати широкий асортимент різної продукції , прочищення каналізаційних труб в Києві не рідко проводилося з використанням соди, окропу, оцту. Подібна методика використовується до сих пір і досить ефективна, за умови, що мова йде про незначне засмічення.

Крім цього самостійно усунути засмічення в каналізаційній трубі можна за допомогою:

 • вантузів;
 • тросів;
 • спеціальних засобів

При використанні вантуза скупчення сміття, що утворилося, зрушується з місця, руйнується під впливом тиску, створюваного в системі під час роботи пристосуванням. Головне забезпечити вакуум.

Практично у кожного господаря є в арсеналі спеціальний трос, оснащений з однієї сторони рукояткою. Чистка каналізаційних труб з його допомогою не повинна викликати труднощі. Трос, обертаючи, без різких рухів просувають всередину труби – в залежності від типу наконечника можна проштовхнути сміття або витягнути його назовні.

При використанні спецзасобів, хімічний препарат засипають або заливають в зливний отвір, і після закінчення часу, зазначеного в інструкції, змивають. Україна передбачає широкий асортимент подібної продукції. При виборі звертати увагу потрібно на склад – кислоти краще підходять для боротьби з жировими відкладеннями, луги здатні розчинять волосся, мильні пробки.

Як діють професіонали?

Якщо ж прочищення труб каналізації своїми силами не увінчалася успіхом, не варто пробувати ще раз – краще звернутися до фахівців, які, визначивши характер, масштаб забруднень, знайдуть оптимально відповідний метод для його ліквідації.

Коли мова йде про промислові, комерційні об’єкти, громадські заклади, і мова не може бути про те, щоб намагатися провести прочищення труб своїми силами. Це не тільки неефективно, але й небезпечно для здоров’я. Як говорить народна мудрість – шкурка вичинки не варта.

Бригада професіоналів в залежності від супутніх обставин використовує один з нижчеперелічених способів або ж їх комбінацію:

 • Механічний;
 • Гідродинамічний.
  У першому випадку очищення труб відбувається за допомогою спеціального обладнання з тросом і комплектом різних наконечників. Використовуючи подібний агрегат можна очистити систему від жиру, мулових відкладень, що скупчилися волосся, ворсу. Коли причина затору усунена, каналізацію промивають великою кількістю води.

Гідродинамічний метод використовується в більш серйозних випадках. Очищення трубопроводів відбувається під впливом води, що надходить в систему під сильним тиском. Напір здатний змести на своєму шляху перепони, не порушуючи цілісності комунікацій.

Методи профілактики

Дотримуючись певних рекомендацій можна домогтися того, що усунення засмічень каналізаційних труб буде застосовуватися рідше. Для цього достатньо періодично промивати систему, стежити за тим, щоб туди не потрапляли засоби гігієни, тверді предмети. Можна додатково встановити фільтри, вловлювачі жиру і не забувати про їх очищення.

Якщо все-таки знадобиться професійна прочистка труб в Києві або аварійна водоканалу, підходити до вибору компанії слід усвідомлено. Віддавати перевагу бажано тим, хто вже давно веде свою діяльність, відгуки про яку позитивні.

Жителі міста Київ і області можуть звернутися в компанію «Mонтаж Тех Сервіс», фахівці якої позбавлять від вас мук. Багаторічний досвід, сучасне обладнання, турбота про клієнта допомагають нам вирішувати найскладніші завдання.

Звернувшись до нас, ви переконаєтеся в тому, що ціна прочищення труб найдоступніша, без невиправданих націнок, але якість при цьому не страждає, про що свідчать вдячні відгуки наших постійних замовників.

Корисні статті
Як прочистити каналізацію на кухні та в ванній
Як прочистити каналізацію в приватному будинку?
Прочистка каналізації: ефективні методи
Як пробити сильне засмічення в трубі?