click fraud detection
logoMontaz

Ваше місто:

logoMontaz

Ваше місто:

Працюємо 8:00 - 20:00

Mонтаж Тех Сервіс

Команда наших фахівців на сторожі чистоти каналізаційних мереж 24/7. Надаємо широкий спектр послуг з прочищення каналізації швидко та якісно. Наші клієнти власники приватних будинків, квартир, а також ресторани, кафе, станції техобслуговування, мийки, заводи і підприємства. Гарантований результат. Оплата після виконаних робіт. ВСЕ ПРОСТІШЕ з "Монтаж Тех Сервіс"

blank

Ми виконуємо комплексне обслуговування абонентів Водоканалу і не тільки. Довіритися Монтаж Тех Сервіс - означає довіритися професіоналам

Mонтаж Тех Сервіс

Комплексне обслуговування абонентів водоканалу

Комплексне обслуговування абонентів водоканалу

Прочищення каналізації

Прочищення каналізації

Відкачування вигрібних ям

Відкачування вигрібних ям

Обслуговування жироприймачів і утилізація жирів

Обслуговування жироприймачів і утилізація жирів

Монтаж і ремонт систем каналізації

Монтаж і ремонт систем каналізації

Проектування і монтаж зовнішніх мереж

Проектування і монтаж зовнішніх мереж

Комплексне обслуговування абонентів водоканалу

Комплексне обслуговування абонентів водоканалу

Надаємо послуги комплексного обслуговування абонентів водоканалу. Компанія «Монтаж Тех Сервіс» є партнером Водоканал Київ, співпрацю підтверджено договором. Також пропонуємо аварійне обслуговування, в будь-який час, працюємо 24/7. Ми працюємо в приватних будинках, офісах, кафе, ресторанах, житлових комплексах, підприємствах, магазинах, квартирах.

Проводимо: – гідродинамічну, профілактичну прочистку каналізації – розширений аналіз після прочищення – обслуговування жировловлювачів і утилізацію жиру – відкачування і злив на підстанції водоканалу РПВ – відео діагностика труб – очищення жировловлювачів – чистку труб зливової каналізації – монтажні роботи будь-якої складності

Прочищення каналізації

Прочищення каналізації

Монтаж Тех Сервіс – професійне прочищення каналізації в Києві та Київській області. Також аварійне обслуговування каналізації, в будь-який час дня і ночі.

Відкачування вигрібних ям

Відкачування вигрібних ям

Монтаж Тех Сервіс проводить відкачування вигрібних ям у всіх районах Києва і київської області. Наші постійні клієнти – власники приватних будинків, котеджних містечок нашого міста, ресторани, кафе, СТО, мийки, підприємства. Ми впораємося з будь-якою ямою і будь-якими відходами. Професійне обладнання і кваліфіковані майстри швидко і чисто зроблять необхідні роботи

Обслуговування жироприймачів і утилізація жирів

Обслуговування жироприймачів і утилізація жирів

Жировловлювачі – надійний захист каналізації від жирів, масел та інших забруднень. Жирові відходи, які накопичуються в жировловлювачах, відносяться до класу небезпечних, їх утилізація повинна відбуватися на спеціалізованих полігонах з наданням звітних документів. Монтаж Тех Сервіс проводить професійну чистку жировловлювачів з утилізацією.

Монтаж і ремонт систем каналізації

Монтаж і ремонт систем каналізації

Монтаж систем каналізації – це комплекс робіт з монтування та ремонту каналізаційних мереж. Майстри Монтаж Тех Сервіс володіють усіма необхідними навичками і великим досвідом для проведення робіт з монтажу систем каналізації  – внутрішньої, зовнішньої, заміни стояка каналізації.

Проектування і монтаж зовнішніх мереж

Проектування і монтаж зовнішніх мереж

Монтаж зовнішнх мереж

Ціни

Вид робіт Од. виміру Ціна Замовити
1 Гідродинамічна прочистка каналізації пог.м 40 грнпог.м
2 Механічна прочистка внутрішньої каналізації ДУ 50-100 пог.м 40 грнпог.м
3 Механічне прочищення зовнішньої каналізації пог.м 40грнпог.м
4 Чистка колодязів (колодязь) шт 50 грншт
5 Прочищення унітаза (квартира) послуга 900 грнпослуга
6 Розмивання і обмивання відстійника колодязя послуга 1500 грнпослуга
7 Аварійна служба каналізації послуга 1500 грнпослуга
8 Аварійний виїзд екіпажа (нічний) послуга 2500 грнпослуга
9 Телеінспекція трубопроводу (до 20 пог.м) послуга 1500 грнпослуга
10 Послуги асенізатора куб.м 800 грнкуб.м
11 Відкачування каналізації куб.м 200 грнкуб.м
12 Відкачування рідини пилососом шт 250 грншт
13 Викачування мулу куб.м 800 грнкуб.м
14 Обслуговування жироприймачів і утилізація жирів куб.м 600 грнкуб.м
15 Відкачування внутрішнього жироприймача ( під мийкою) шт 1000 грншт
16 Аналіз стічних вод (30 інгредієнтів) шт 1500 грншт
17 Аналіз стічних вод (10-12 інгредієнтів) шт 900 грншт
18 Йоршування пог.м 100 грнпог.м
blank

Якість

Видаляємо будь-які каналізаційні засмічення

blank

На ринку з 2005 року

blank

Результативність

Ми вирішуємо 100% поставлених завдань

blank

Гарантії

Ми даємо гарантію на виконані роботи

Технології робіт

Механічний метод прочищення каналізації — застосовується для труб діаметром від 50мм до 200мм, довжина яких не перевищує 50 м. Відкладення всередині каналізаційної системи прибираються механічним впливом, за допомогою електромеханічного апарату ROTHENBERGER R600. Такий метод прочищення каналізації застосовується як для прочищення каналізації всередині квартири так і основного стояка всередині будинку.

Гідродинамічний метод прочищення каналізації – проводиться за рахунок сильного напору тиску води. Вода потрапляючи в труби за допомогою шлангів високого тиску і спеціальних насадок (форсунок) ефективно усуває локальні засмічення або коли необхідно провести повне очищення трубопроводу від відкладень.

Відеодіагностика труб проводиться після їх прочищення і дозволяє упевнитися в якості проведених робіт. За допомогою відеодіагностики трубопроводу можна дізнатися, де і в якому місці треба прочистити каналізацію і труби або водостоків. Із застосуванням високоефективних технологій, здійснюється глибоке і повне прочищення каналізації і усунення засмічень.

Де ми працюємо

Логотип Roshen
Логотип Київміськбуд
Логотип Велика кишеня
Логотип АТБ
Логотип Пузата хата
Логотип Метробуд Київ
Логотип Radisson
Логотип Dreamtown
Логотип Premier palace hotel
Логотип Хачапури и Вино
Логотип Патон
Логотип Форвард Київ сервіс
Логотип Електронприлад
Логотип Атлант
Логотип аэропорт Київ
Логотип Агромат
Логотип Wine Bureau
Логотип Квадрат
Логотип Sport Life
Логотип Руккола
Логотип Руккола

Нам вже довіряють

Видаляємо будь-які каналізаційні засмічення.

Наші клієнти завжди залишаються задоволені результатом. За час існування МТС ми успішно закрили біля 1000 проектів

Чистка канализации в Вышгороде

Очищення каналізації в Вишгороді: що варто знати про послугу?

Якщо вода тече через край унітазу або раковини, заливає підлоги, псує меблі і є ризик затоплення нижніх поверхів, в такому випадку необхідне аварійне прочищення труб в Вишгороді. Саме ця послуга допоможе вирішити ситуацію і мінімізувати масштаби збитку. Проте, якщо дотримуватися простих правил і стежити за станом і роботою каналізаційної системи, можна запобігти поганих наслідків.

Ознаки засмічення труб

Практично в 100% випадків прочищати каналізацію доводиться після того, як вона сильно засмітилася. Існує три головні ознаки, які сигналізують про необхідність прочищення. Якщо не звертати на них уваги, рано чи пізно доведеться здійснювати аварійне прочищення каналізації в Вишгороді. Перша і найголовніша ознака – характерний запах, який виходить із зливних отворів. Його чутно з тієї причини, що на внутрішніх поверхнях труб утворюються білкові і жирові відкладення. Вони починають розкладатися, видаючи поганий запах. У разі утворення таких відкладень, їх масштаби будуть з часом зростати, а липка поверхня стане притягувати жир і бруд, які розчиняються у воді. Очищення труб в Вишгороді необхідне тоді, коли крім основної ознаки з’явилися ще й такі:

 • вода сходить з сантехнічного приладу із затримкою – рідина повинна витікати відразу; якщо вона накопичується, значить, в трубах утворилися великі засмічення, що вимагають термінового видалення;
 • під час відкриття крану на кухні в більш низькому зливному отворі, наприклад, у ванні, починає підніматися брудна вода, яка погано пахне.
  Для того, щоб запобігти затопленню будинку або квартири, потрібно відразу почати діяти після того, як стали очевидні перші ознаки засмічення. Звичайно, використання сантехнічних тросів, окропу або вантуза може вирішити проблему. Але ці методи будуть дієвими виключно на початкових етапах. У більшості випадків вирішити ситуацію здатен лише виклик бригади майстрів, які обслуговують не тільки великі мегаполіси. Київська область теж обслуговується досвідченими фахівцями.

Чому з’являються засмічення?

Швидка чистка каналізації у Вишгороді є актуальною послугою. Вся справа в тому, що в ході користування системою з такою проблемою стикаються практично всі. Засмічення з’являються з кількох причин:

 • в зливні отвори потрапляє механічний сміття у великих кількостях;
 • всередині труб з’являються мильні відкладення;
 • в каналізацію потрапляє жир після миття посуду.
  Найчастіше на стан труб впливають три фактори відразу, адже на поверхнях, які покриті мильними і жировими шарами, з’являються механічні частини.

Способи

Така процедура, як очищення каналізації у Вишгороді, може здійснюватися такими способами:

 • гідродинамічним;
 • термічним;
 • механічним;
 • хімічним.
  Перший спосіб є максимально ефективним, екологічним і сучасним. Майстри використовують спеціальну прочищувальнумашину, що складається з помпи, товстого шланга, електродвигуна і форсунки. Суть полягає в тому, що під високим тиском в систему подається вода, яка руйнує відкладення і вимиває їх. Що стосується термічного методу, його реалізація вимагає спеціального устаткування, яке нагріває воду до 100 градусів. Жирові відкладення прибираються парою. Також гаряча вода дезінфікує внутрішні поверхні труб і усуває неприємний запах. Примітно те, що метод не можна застосовувати до пластикових труб.

Розглянемо механічний спосіб. Його особливості полягають в наступному:

 • він підходить для зовнішніх і внутрішніх систем;
 • використовується сталевий трос і насадки, форма яких нагадує йорж;
 • в систему також подається трохи води, щоб полегшити процес очищення та руху троса.
  Прочищення каналізації в Вишгороді також може здійснюватися хімічним способом. До нього вдаються в тих випадках, коли труби зроблені з пластика або чавуну. Найчастіше майстри використовують луг або концентровану кислоту. Хімічні засоби борються з органічним сміттям, розщеплюють жирові відкладення і дезінфікують поверхні. Важливо довірити процес чистки фахівцям, так як вони знають, як використовувати той чи інший хімічний засіб. Через високу концентрацію діючої речовини вони не завжди бувають такими простими і безпечними у використанні, як здається на перший погляд. Наша компанія пропонує свої послуги всім жителям населеного пункту Вишгород. Ми гарантуємо адекватну вартість послуги, оперативність і якісне виконання робіт. Ви завжди можете довіряти нам, так як ми виконуємо не тільки профілактичні, а й аварійні чистки. Телефонуйте і дізнавайтеся детальну інформацію!
Корисні статті
Як прочистити каналізацію на кухні та в ванній
Як прочистити каналізацію в приватному будинку?
Прочистка каналізації: ефективні методи
Як пробити сильне засмічення в трубі?