click fraud detection
logoMontaz

Ваше місто:

logoMontaz

Ваше місто:

Прочищення зливової каналізації
Прочищення зливової каналізації

Прочищення зливової каналізації

Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

Ціни

Вид робіт Од. виміру Ціна Замовити
1 Прочищення зливової каналізації пог.м 40 грнпог.м
2 Гідродинамічне прочищення каналізації пог.м 40 грнпог.м
3 Механічна прочистка внутрішньої каналізації ДУ 50-100 пог.м 40 грнпог.м
4 Механічне прочищення зовнішньої каналізації пог.м 40 грнпог.м
5 Чистка колодязів шт 50 грншт
6 Прочищення стояка каналізації этаж 250 грнэтаж
7 Аварійний виїзд екіпажа (нічний, чистка до 10 метрів) послуга 2500 грнпослуга
8 Комплексне і сервісне обсуговування абонентів водоканалу послуга 2000 грнпослуга
9 Аналіз стічних вод (30 інгредієнтів) послуга 1500 рнпослуга
10 Відкачування вигрібних ям куб.м 300 грнкуб.м
11 Відкачування внутрішнього жироприймача (під мийкою) куб.м 600 грнкуб.м
12 Розмивання і обмивання відстійника колодязя послуга 1500 грнпослуга
13 Відкачування рідини пилесосом шт 200 грншт
14 Відеодіагностика каналізаційної мережі послуга 1500 грнпослуга
15 Йоршування пог.м 100 грнпог.м

Очищення зливної каналізації — забезпечення нормальної роботи комунікацій

Власники заміських будинків або дач повинні потурбуватися про систему комунікацій. Зокрема це стосується зливної каналізації. Її завдання — відведення води від опадів з ділянки, щоб не було підтоплень.

Фахівці виділяють 2 варіанти ливнівки:

 • Відкрита або поверхнева. Вона складається з лотків, труб і жолобів на даху, а ще з дренажних поверхневих канав на території.
 • Закрита. Тут також використовують лотки, труби і жолоби, ось тільки вода з них потрапляє в каналізаційні підземні труби.

Зрозуміло, що закрита більш надійна і краще справляється зі своєю роботою, відкрита більше підходить для дач.

Який би варіант ливнівки у вас не був, її потрібно чистити. Це можуть робити механічним, гідродинамічним або навіть хімічним способами.

Фахівці Монтаж Тех Сервіс на місці оцінять ситуацію і виберуть відповідний метод для усунення засмічення. Після цього система знову буде нормально функціонувати.

Наші об'єкти

Наші відео

Наша команда

Технології робіт

Механічний метод прочищення каналізації — застосовується для труб діаметром від 50мм до 200мм, довжина яких не перевищує 50 м. Відкладення всередині каналізаційної системи прибираються механічним впливом, за допомогою електромеханічного апарату ROTHENBERGER R600. Такий метод прочищення каналізації застосовується як для прочищення каналізації всередині квартири так і основного стояка всередині будинку.

Гідродинамічний метод прочищення каналізації – проводиться за рахунок сильного напору тиску води. Вода потрапляючи в труби за допомогою шлангів високого тиску і спеціальних насадок (форсунок) ефективно усуває локальні засмічення або коли необхідно провести повне очищення трубопроводу від відкладень.

Відеодіагностика труб проводиться після їх прочищення і дозволяє упевнитися в якості проведених робіт. За допомогою відеодіагностики трубопроводу можна дізнатися, де і в якому місці треба прочистити каналізацію і труби або водостоків. Із застосуванням високоефективних технологій, здійснюється глибоке і повне прочищення каналізації і усунення засмічень.

Відгуки(26)

Читати всі

Замовити послуги по Києву

 • Голосіївський район
 • Деснянський район
 • Оболонський район
 • Святошинський район
 • Дарницький район
 • Дніпровський район
 • Печерський район
 • Солом'янський район
 • Подільський район
 • Шевченківський район
Прочищення зливової каналізації

Навіщо потрібне очищення зливової каналізації?

Перед тим як відповісти на це питання, слід зрозуміти, що таке зливова каналізація і яке її призначення, а після можна перейти до очищення зливової каналізації. Нікому не хочеться ходити по коліно у воді, спостерігати, як затоплюється підвал, ділянка навколо будинку, мокнуть стіни через скупчення дощових, талих вод. Відведення їх в певне місце (наприклад, в водойму) – основна функція ливнівки. Магістралі періодично засмічуються, і настає момент, коли необхідна термінова промивка зливової каналізації. Справа в тому, що в систему потрапляють листя, різне сміття, пісок, які і створюють пробку, приводячи до того, що вода не йде, а накопичується. Навіть сучасні пісковловлювачі, фільтри, решітки не можуть повністю захистити від засмічення. У деяких випадках, коли ситуація не катастрофічна, або ж мова йде про зовнішню систему, очищення зливової каналізації проводитися без залучення професіоналів, але іноді без них не обійтися. Але в будь-якому випадку діяти слід негайно, інакше становище може погіршитися. Якщо ж засмічення виникло в конструкції закритого типу, все набагато складніше, оскільки доступ до них обмежений і надається в певних місцях, а відстань від нього до місця освіти пробки може бути дуже великим. Тому механічний, хімічний методи тут неефективні – використовується гідродинамічний. Прочищення зливової каналізації в цьому випадку під силу тільки фахівцям.

Очищення зливових каналізацій відкритої конструкції

Тут не повинні виникнути ускладнення, оскільки алгоритм дії дуже простий:

 • Для початку знімається декоративна решітка з каналу, якщо вона є;
 • Потім, найчастіше вручну, збирається все сміття, що перешкоджає проходу рідини;
 • Далі настає черга промивання зливової каналізації;
 • І, вуаля – справу зроблено, залишилося поставити на місце решіточки.

Як видно з вищесказаного відкритий тип очищати досить просто. Необхідно просто дотримуватися обережності, якщо мова йде про роботу на висоті, і акуратність. Діяти можна не тільки руками, але і використовувати спеціальні пристрої, які здувають або засмоктують сміття в себе, технологія використання яких дуже проста. Сучасний ринок пропонує придбати автоматичні пристрої, що працюють від мережі або акумуляторів, які видаляють листя з ринв. З ними чистка зливних труб пройде набагато швидше, оскільки не доведеться постійно переносити сходи від однієї дільниці до іншої.

Як усуваються засмічення внутрішніх магістралей

Для початку слід сказати про те, що іноді може допомогти хімічний спосіб. Але тільки в тому випадку, коли є стовідсоткова впевненість в тому, що в трубах застрягли органічні речовини, що розчиняються під впливом спеціальних засобів. Ще одна обов’язкова умова – матеріал виготовлення водовідведення не постраждає від речовин, що входять до складу засобу. Найефективнішим вважається метод, заснований на використанні гідродинаміки. По суті це прочищення зливових стоків найсильнішим натиском води. Для цього знадобиться особливе потужне обладнання і кваліфікована людина, здатна правильно ним керувати. Ця техніка укомплектована додатково набором насадок різного призначення:

 • Донні – прекрасно справляються з мулом, піском, листям;
 • Пробивні – ефективні в боротьбі з пробками. Причиною утворення яких стали будівельне сміття, пісок, велика кількість гілок;
 • Для прочищення зливової каналізації від цементних відкладень, каменів використовуються ланцюгові наконечники.

Може виникнути питання, як визначити відповідний варіант, якщо огляд обмежений. Для цього використовується сучасна техніка для діагностики. Ці прилади допомагають оцінити картину в цілому, визначити не тільки місце розташування бар’єру, але і його характер.

Профілактичні заходи та інші нюанси

Не секрет, що Україна – країна, де часто проходять сильні зливи, тому без ливнівок не обійтися. Додаткова установка фільтруючих систем, уловлювачів піску, решіток допоможе знизити ризик виникнення перешкод у магістралях, а також профілактичне очищення. Фінансове питання – перше, що цікавить людину, яка бажає скористатися послугами профі. Тут не може бути фіксованої суми, оскільки ціна прочищення зливової каналізації залежить від складності завдання, часу, потрібного для усунення засмічення і ряду інших чинників. Якщо ви розумієте, що самостійно впоратися з виниклим утрудненням не вийде, звертайтеся до нас. Фахівці, що працюють в компанії «Mонтаж Тех Сервіс», якісно виконають промивку зливової каналізації або проведуть телеінспекцію труб. Відповідальність, багаторічний досвід, вміння вирішувати найскладніші завдання, оперативність, цілодобовий виїзд бригади, доступні ціни – на це може розраховувати кожен. Ми надаємо послуги в місті Київ і по області.

Корисні статті
Як прочистити каналізацію на кухні та в ванній
Як прочистити каналізацію в приватному будинку?
Прочистка каналізації: ефективні методи
Як пробити сильне засмічення в трубі?