click fraud detection
logoMontaz

Ваше місто:

logoMontaz

Ваше місто:

Працюємо 8:00 - 20:00
Прочищення зливової каналізації
Прочищення зливової каналізації

Прочищення зливової каналізації

Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

Ціни

Вид робіт Од. виміру Ціна Замовити
1 Прочищення зливової каналізації пог.м 40 грнпог.м
2 Гідродинамічне прочищення каналізації пог.м 40 грнпог.м
3 Механічна прочистка внутрішньої каналізації ДУ 50-100 пог.м 40 грнпог.м
4 Механічне прочищення зовнішньої каналізації пог.м 40 грнпог.м
5 Чистка колодязів шт 50 грншт
6 Прочищення стояка каналізації этаж 250 грнэтаж
7 Аварійний виїзд екіпажа (нічний, чистка до 10 метрів) послуга 2500 грнпослуга
8 Комплексне і сервісне обсуговування абонентів водоканалу послуга 2000 грнпослуга
9 Аналіз стічних вод (30 інгредієнтів) послуга 1500 рнпослуга
10 Відкачування вигрібних ям куб.м 300 грнкуб.м
11 Відкачування внутрішнього жироприймача (під мийкою) куб.м 600 грнкуб.м
12 Розмивання і обмивання відстійника колодязя послуга 1500 грнпослуга
13 Відкачування рідини пилесосом шт 200 грншт
14 Відеодіагностика каналізаційної мережі послуга 1500 грнпослуга
15 Йоршування пог.м 100 грнпог.м

Очищення зливної каналізації — забезпечення нормальної роботи комунікацій

Власники заміських будинків або дач повинні потурбуватися про систему комунікацій. Зокрема це стосується зливної каналізації. Її завдання — відведення води від опадів з ділянки, щоб не було підтоплень.

Фахівці виділяють 2 варіанти ливнівки:

 • Відкрита або поверхнева. Вона складається з лотків, труб і жолобів на даху, а ще з дренажних поверхневих канав на території.
 • Закрита. Тут також використовують лотки, труби і жолоби, ось тільки вода з них потрапляє в каналізаційні підземні труби.

Зрозуміло, що закрита більш надійна і краще справляється зі своєю роботою, відкрита більше підходить для дач.

Який би варіант ливнівки у вас не був, її потрібно чистити. Це можуть робити механічним, гідродинамічним або навіть хімічним способами.

Фахівці Монтаж Тех Сервіс на місці оцінять ситуацію і виберуть відповідний метод для усунення засмічення. Після цього система знову буде нормально функціонувати.

Наші об'єкти

Наші відео

Наша команда

Технології робіт

Механічний метод прочищення каналізації — застосовується для труб діаметром від 50мм до 200мм, довжина яких не перевищує 50 м. Відкладення всередині каналізаційної системи прибираються механічним впливом, за допомогою електромеханічного апарату ROTHENBERGER R600. Такий метод прочищення каналізації застосовується як для прочищення каналізації всередині квартири так і основного стояка всередині будинку.

Гідродинамічний метод прочищення каналізації – проводиться за рахунок сильного напору тиску води. Вода потрапляючи в труби за допомогою шлангів високого тиску і спеціальних насадок (форсунок) ефективно усуває локальні засмічення або коли необхідно провести повне очищення трубопроводу від відкладень.

Відеодіагностика труб проводиться після їх прочищення і дозволяє упевнитися в якості проведених робіт. За допомогою відеодіагностики трубопроводу можна дізнатися, де і в якому місці треба прочистити каналізацію і труби або водостоків. Із застосуванням високоефективних технологій, здійснюється глибоке і повне прочищення каналізації і усунення засмічень.

Відгуки(34)

Читати всі

Замовити послуги по Києву

 • Голосіївський район
 • Деснянський район
 • Оболонський район
 • Святошинський район
 • Дарницький район
 • Дніпровський район
 • Печерський район
 • Солом'янський район
 • Подільський район
 • Шевченківський район
Прочищення зливової каналізації

Важливість здійснення процесу очищення зливової каналізації

Прочищення зливової каналізації забезпечить нормальну працездатність комунікації. Мережа стічних труб є частиною великої міської каналізаційної системи. Вуличні жолоби збирають проточну воду з навколишніх оброблених поверхонь, які включають:

 • тротуари;
 • вулиці;
 • стоянки;
 • дощову воду з даху.

Збереження чистоти зливного стоку має найважливіше значення для належного функціонування системи водовідведення. На жаль, це важливе завдання часто залишається поза увагою, поки не настане катастрофа. Не рекомендується самостійно прочищати зливову каналізацію. Майже у всіх випадках краще найняти досвідченого фахівця.

Єдина функція зливної каналізації – збирати дощову воду з будинків та вулиць й транспортувати її до місцевих водних шляхів через систему підземних трубопроводів. Басейни для зливних вод можна знайти вздовж тротуарів, місць для паркування або проїжджої частини. Коли каналізація не очищається та не обслуговується належним чином, це може призвести до багатьох проблем в майбутньому, наприклад, до затоплення.

Постійне переповнення водозбірного басейну може завдати шкоди автостоянкам та іншим навколишнім об’єктам. На додаток до відомих проблем, надлишок стічного матеріалу в басейні може спричинити проблеми в підземних трубопроводах. Якщо проєкт каналізаційної системи виконаний правильно, а монтаж якісно, то функціонування водостоку має функцію самоочищення. Мул та рештки відходів накопичуватимуться у спеціальних резервуарах, що значно знижує ризики потрапляння брудної води у ґрунт.

Основна мета очищення стічної системи

Регулярне чищення каналізації є важливим компонентом для забезпечення чистоти місцевих водних шляхів. При нормальному функціонуванні зливної системи збільшується термін експлуатації тротуарів, автодоріг і т.д., що дуже важливо, адже реставрація дорожнього покриття буде коштувати дорожче, ніж проведення регулярних профілактичних робіт по очищенню водозбору. Найкращі практики управління такими процесами повинні бути включені до стандартних операційних процедур, щоб забезпечити виконання цілей та безпеку робочої бригади, що здійснює прибирання.

Важливо знати мету очищення, яка зазвичай є однією з наступних:

 • надзвичайна ситуація – ціль полягає у видаленні засмічення, щоб запобігти переповненню зливових вод та пошкодженню майна;
 • регулярне технічне обслуговування – вимагає підтримки гідравлічних можливостей обробки зливової каналізації, а також запобігає потраплянню точкових джерел забруднення у водний шлях;
 • нове будівництво – метою очищення систем зливу новобудов є видалення будь-якого осаду або сміття, які накопичились в трубопроводі під час ремонтних робіт.

Необхідно уникати самостійного відкривання та блокування зливної каналізації. На жаль, дуже багато видів забруднювачів потрапляють у трубопровід. Засмічений злив може містити антифриз, фарби, пестициди, добрива, токсичні хімікати та багато інших небезпечних речовин. З цієї причини заборонено знімати решітку та самостійно очищати засмічення, навіть у захисному одязі.

Як часто слід очищати зливову каналізацію?

Не існує жорстких правил щодо того, як часто слід проводити чищення каналізації. Кожна окрема стічна труба піддається різним забрудненням, а це означає, що деякі станутьзасміченими набагато швидше за інші. Щоб запобігти цих проблем, візуальний огляд слід проводити двічі на рік. Перший раз восени, після опадання листя, та навесні, як весь сніг розтане. Таку процедуру можна виконувати як самостійно, так і з допомогою фахівців та спеціального технічного устаткування та обладнання.

Використовують різні методи прочистки каналізації:

 • потужний струмінь води – потік під високим тиском очищає засмічення зливних ліній і видаляє накопичене сміття. Водоструми використовуються практично кожним очисником зливу, більші форсунки часто потрібні для комунальних або комерційних зливних ліній;
 • вакуумні вантажівки – це досить дороге обладнання, тому вони, як правило, належать до більшості очисних технічних засобів, що застосовують для обслуговування житлових будинків;
 • спеціальні автомобілі–молюски. Це гідравлічні навісні пристрої з двокомпонентним ковшем, відомим як «ківш із молюсків».

Регулярне прочищення зливової каналізації може забезпечити належну роботу дренажних систем, а також запобігає створенню заторів, які спричиняють затоплення, що загрожує пошкодженням стоянок та вуличних поверхонь. Очищення зливних резервуарів являється частиною планового обслуговування, яким не треба нехтувати. У дбайливо доглянутій та очищеній зливовій каналізації набагато рідше виникають проблеми, які можуть призвести до негативних наслідків.

Корисні статті
Як прочистити каналізацію на кухні та в ванній
Як прочистити каналізацію в приватному будинку?
Прочистка каналізації: ефективні методи
Як пробити сильне засмічення в трубі?