click fraud detection
logoMontaz

Ваше місто:

logoMontaz

Ваше місто:

Працюємо 8:00 - 20:00
Прочищення унітазу
Прочищення унітазу

Прочищення унітазу

Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

Ціни

Вид робіт Од. виміру Ціна Замовити
1 Прочищення унітазу (квартира) послуга 900 грнпослуга
2 Гідродинамчне прочищення каналізації пог.м 40 грнпог.м
3 Механічне прочищення внутрішньої каналізації ДУ 50-100 пог.м 40 грнпог.м
4 Механічне прочищення зовнішньої каналізації пог.м 40 грнпог.м
5 Чищення колодязів (колодязь) шт 50 грншт
6 Чищення стояка каналізації (поверх) услуга 250 грнуслуга
7 Чищення каналізаційного колодязя куб.м 250 грнкуб.м
8 Аварійний виїзд екіпажу (нічний) послуга 2500 грнпослуга
9 Аналіз стічних вод після прочищення (30 інгредієнтів) послуга 1500 грнпослуга
10 Аналіз стічних вод (10-12 інгредієнтів) послуга 900 грнпослуга
11 Відкачування мулу куб.м 800 грнкуб.м
12 Відкачування внутрішнього жировловлювача (під мийкою) шт 600 грншт
13 Откачка небезопасных отходов (жиров) с утилизацией куб.м 800 грнкуб.м
14 Відкачування рідини пилесосм шт 200 грншт
15 Відеодіагностика каналізаційної мережі послуга 1500 грнпослуга
16 Йоршування шт 100 грншт

Якісне прочищення унітазу — комфортне користування санвузлом

Несправні системи комунікацій доставляють багато клопоту. Особливо це стосується забитого санвузла. Його потрібно якомога швидше почистити, щоб ситуація не погіршилася.

З маленьким засміченням ви зможете впоратися самостійно. Для цього буде потрібно вантуз або хімічні засоби.

Якщо проблема масштабніша або засмічення часто утворюються, то як можна швидше зверніться до фахівців. Для чищення вони використовують електромеханічний апарат. Спеціальний трос опускається в злив і він поступово рухається по трубі, усуваючи пробки і забруднення на стінках.

Співробітники Монтаж Тех Сервіс знають про всі тонкощі чистки унітазів. Такщо їм швидко вдасться усунути засмічення і відновити роботу санвузла.

Наші об'єкти

Наші відео

Наша команда

Технології робіт

Механічний метод прочищення каналізації — застосовується для труб діаметром від 50мм до 200мм, довжина яких не перевищує 50 м. Відкладення всередині каналізаційної системи прибираються механічним впливом, за допомогою електромеханічного апарату ROTHENBERGER R600. Такий метод прочищення каналізації застосовується як для прочищення каналізації всередині квартири так і основного стояка всередині будинку.

Гідродинамічний метод прочищення каналізації – проводиться за рахунок сильного напору тиску води. Вода потрапляючи в труби за допомогою шлангів високого тиску і спеціальних насадок (форсунок) ефективно усуває локальні засмічення або коли необхідно провести повне очищення трубопроводу від відкладень.

Відеодіагностика труб проводиться після їх прочищення і дозволяє упевнитися в якості проведених робіт. За допомогою відеодіагностики трубопроводу можна дізнатися, де і в якому місці треба прочистити каналізацію і труби або водостоків. Із застосуванням високоефективних технологій, здійснюється глибоке і повне прочищення каналізації і усунення засмічень.

Відгуки(34)

Читати всі

Замовити послуги по Києву

 • Голосіївський район
 • Деснянський район
 • Оболонський район
 • Святошинський район
 • Дарницький район
 • Дніпровський район
 • Печерський район
 • Солом'янський район
 • Подільський район
 • Шевченківський район
Прочищення унітазу

Як прочистити унітаз, і чи потрібно кликати допомогу?

Засмічення в туалеті може виникнути в будь-який момент і перед людиною постає питання: як прочистити унітаз, чи можна це зробити своїми силами? Тут все залежить від складності ситуації. У деяких випадках легко усунути причину пробки самостійно, але іноді без допомоги професіоналів не обійтися.

Туалет може засмічуватись в силу різних причин. Найчастіше це відбувається через неправильну експлуатацію, в результаті якої в систему потрапляють сторонні предмети, такі як волосся, предмети гігієни, ганчірки і навіть будівельне сміття. Дітлахи можуть потай від батьків кинути в злив свої іграшки, предмети одягу. В результаті потрібно прочистити унітаз.

Забиватись каналізація може і через помилки, допущені під час монтажу, внаслідок утворення корозії, жирового або мінерального нальоту. Все це призводить до того, що пропускна здатність знижується або ж зовсім вода перестає йти. Що ж робити в подібних ситуаціях? Головне не панікувати, а оцінити масштаб проблеми і свої сили.

Якщо пробка утворилася недалеко від зливу, допомогти можуть підручні інструменти. Використовуючи їх можна роздрібнити засмічення на дрібні частинки, які потім легко змиються. Профілактика жирових, мінеральних відкладень за допомогою спеціальних засобів, які Україна пропонує в широкому асортименті, допоможе зберегти пропускну здатність труб.

Як своїми силами прочищають унітаз

Коли ви впевнені в тому, що проблема незначна, можна приступати до її усунення без сторонньої допомоги, вибравши один їх нижчеперелічених варіантів:

 • Народний — суть полягає у використанні соди, яку висипають у великій кількості (приблизно пів пачки) в злив, попередньо вичерпавши більшу частину води. Хвилин через 15 змивають все окропом або гарячою рідиною;
 • Хімічний спосіб — тут все просто. Купується спеціальний засіб, який роз’їдає наліт на трубах. Таким чином, можна прочистити унітаз, якщо відкладення не застарілі та повністю не перекрили прохід;
 • Використання сантехнічного троса або вантуза також може допомогти впорається з незначним засміченням;
 • Коли в систему потрапляє сторонній предмет, можна в деяких випадках дістати його рукою, попередньо вдягнувши рукавичку.

Якщо ніщо з перерахованого вище не допомагає, значить настав час звертатися за допомогою до фахівців. Подальші самостійні спроби не тільки виправлять становище, але можуть його посилити. Затягувати з викликом бригад не бажано, оскільки нечистоти можуть хлинути в квартиру і затопити все, включаючи сусідську квартиру. Тоді проблема перетвориться в катастрофу.

Професійні методи

Бригада, яка приїхала на місце виклику перед тим як приступити до прочищення унітазу, проводить діагностику. Такий підхід допомагає визначити місце локалізації пробки, її характер, вибрати найбільш ефективний метод в умовах, що склалися. Іноді засмічення утворюються в стояку, за межами квартири. В цьому випадку майстри перекриють загальний водопровід і тільки після цього приступлять до роботи.Також, можливо, будуть потрібні послуги асенізатора.

Сантехнік, в залежності від обставин, використовує механічний або гідродинамічний метод і спеціальне обладнання. Іноді використовується комбінація декількох способів. Перший варіант найчастіше використовується в багатоквартирних будинках, другий — в приватних, на промислових об’єктах.

Все частіше Київ вдається до допомоги професіоналів. І це правильне рішення, оскільки самостійна робота може додати клопоту. Так, наприклад, не всім відомо, що хімічні засоби можуть ще більше забити трубу. А невмілі маніпуляції тросом не раз ставали причиною серйозного пошкодження системи.

Запобігаємо виникненню засмічення

Прості, які не потребують особливих зусиль, знань, кроки допоможуть мінімізувати ризик утворення засмічення:

 • Періодична промивка з використанням народних або хімічних засобів;
 • Дотримання правил експлуатації;
 • Правильний монтаж пристрою.

Всі ці дії допоможуть набагато рідше стикатися з необхідністю прочистити унітази. Дбайливе ставлення до сантехнічних пристроїв захистить від додаткових розтрат, заощадить час, збереже нерви. Усувати ж наслідки затоплення набагато складніше, затратніше.

Якщо ж неприємність все-таки трапилася, на допомогу завжди прийдуть фахівці компанії «Mонтаж Тех Сервіс». Наша бригада виїжджає на будь-які об’єкти, незалежно від того, в який час доби трапилася неприємність. Завдяки цьому не доведеться чекати ранку, вдихаючи запах нечистот.

Оперативна реакція на заявку, сучасне обладнання, багаторічний досвід, акуратність, результативність, демократична ціна прочищення унітазу — на все це може розраховувати кожен клієнт, який звернувся до нас.

Корисні статті
Як прочистити каналізацію на кухні та в ванній
Як прочистити каналізацію в приватному будинку?
Прочистка каналізації: ефективні методи
Як пробити сильне засмічення в трубі?