click fraud detection
logoMontaz

Ваше місто:

logoMontaz

Ваше місто:

Працюємо 8:00 - 20:00
Чищення каналізаційного колодязя
Очищення каналізаційного колодязя

Чищення каналізаційного колодязя

Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

Ціни

Вид робіт Од. виміру Ціна Замовити
1 Очищення каналізаційного колодязя куб.м від 250 грнкуб.м

Своєчасне очищення каналізаційного колодязя — ідеальна робота систем комунікацій

Система каналізації працює безперебійно. Тому всі її елементи повинні бути в бездоганному стані. Так каналізаційний колодязь потребує профілактичного очищення.

В ідеалі це потрібно робити 2 рази на рік. Адже тут осідає величезна кількість бруду і побутових відходів. Все це призводить до того, що тут значно звужується просвіт і це може привести до закупорки труб.

Для чищення колодязя можуть використовувати різні способи. Наприклад, мулосос або гідродинамічну установку.

Це все залежить від індивідуального випадку. Адже кожен із способів має свої тонкощі. Фахівці компанії Монтаж Тех Сервіс підберуть найкращий варіант, щоб відновити роботу каналізації.

Наші об'єкти

Наші відео

Наша команда

Технології робіт

Механічний метод прочищення каналізації — застосовується для труб діаметром від 50мм до 200мм, довжина яких не перевищує 50 м. Відкладення всередині каналізаційної системи прибираються механічним впливом, за допомогою електромеханічного апарату ROTHENBERGER R600. Такий метод прочищення каналізації застосовується як для прочищення каналізації всередині квартири так і основного стояка всередині будинку.

Гідродинамічний метод прочищення каналізації – проводиться за рахунок сильного напору тиску води. Вода потрапляючи в труби за допомогою шлангів високого тиску і спеціальних насадок (форсунок) ефективно усуває локальні засмічення або коли необхідно провести повне очищення трубопроводу від відкладень.

Відеодіагностика труб проводиться після їх прочищення і дозволяє упевнитися в якості проведених робіт. За допомогою відеодіагностики трубопроводу можна дізнатися, де і в якому місці треба прочистити каналізацію і труби або водостоків. Із застосуванням високоефективних технологій, здійснюється глибоке і повне прочищення каналізації і усунення засмічень.

Відгуки(34)

Читати всі

Замовити послуги по Києву

 • Голосіївський район
 • Деснянський район
 • Оболонський район
 • Святошинський район
 • Дарницький район
 • Дніпровський район
 • Печерський район
 • Солом'янський район
 • Подільський район
 • Шевченківський район
Чищення каналізаційного колодязя

Професійна очистка колодязя каналізації: методи, особливості

Сучасний темп життя призводить до того, що навантаження на систему каналізації постійно збільшується, тому така послуга, як очищення колодязя дуже затребувана. Проводити таку процедуру слід регулярно, не чекаючи виникнення аварійної ситуації, усунення наслідків якої потребують набагато більше часу, зусиль, фінансових витрат.

На періодичність проведення впливають різні чинники. Все залежить від інтенсивності використання, рівня навантаження на систему, кліматичних умов. У деяких випадках достатньо проводити чистку каналізаційних колодязів раз на рік, а в інших – частіше, через кілька місяців.

Це не та ситуація, коли можна прочистити всі самостійно, не вдаючись до допомоги фахівців. Тут потрібна спеціальна техніка, досвід, знання, оскільки процедура ця досить небезпечна. Україна знає, з якими наслідками можна зіткнутися, якщо вчасно не провести прочищення. І стічні потоки по вулицях – лише незначна частина проблеми.

По-перше, з’являється неприємний запах, який розноситься на великі відстані. По-друге, в результаті скупчення різного сміття, створюється сприятливе середовище для розмноження небезпечних хвороботворних бактерій. По-третє, засмічення веде за собою відключення водопостачання в цілих районах. Своєчасна чистка колодязя від піску і інших забруднень допоможе уникнути подібних неприємностей.

Основні способи очищення колодязів

Компанії, які надають подібні послуги, використовують один з наступних методів:

 • Вакуумний спосіб;
 • Гідродинамічне чищення каналізаційних колодязів;
 • Використання мулолососа;
 • Ручний. Перед тим як перейти до детального розгляду кожного з них, слід сказати про те, що ручна методика не є самостійною – вона застосовується на заключному етапі в якості фінішної чистки. Найчастіше робота виконується за допомогою мулососа. Ця спецтехніка використовується для очищення колодязя від мулу, бруду, відходів.Суть гідродинамічного методу полягає в тому, що в мережу під великим тиском надходить вода, що очищає стінки від будь-яких нашарувань. Після зняття відкладень, проводять викачування відходів, які зібралися в одному місці. Максимальна ефективність, екологічна безпека, відсутність пошкоджень – безперечні переваги цієї методики.Для очищення колодязів вакуумним шляхом використовується спеціальний насос, підключений до цистерни, розташованої на асенізатор. Перед викачуванням проводять попереднє очищення. Який би варіант не використовувався, для максимального ефекту бажано провести ручне очищення.

  Менш популярні методики

  Крім перерахованих вище прикладів, очищення колодязя в Київській області може проводитися за допомогою термічної або хімічної обробки. У першому випадку в кільце подається вода, температура якої становить 160С °. У другому обробку проводять за допомогою спеціальних реагентів, здатних роз’їдати, розм’якшувати відкладення, що утворилися.

  Однак до подібних методик вже майже ніхто не вдається, в силу того, що термічну важко реалізувати, а хімічна веде за собою значні фінансові витрати, оскільки препарати дуже дорогі. Тому фахівці не радять ускладнювати собі життя, відзначаючи, що чистка дренажного колодязя може проводитися набагато простіше і швидше. До методів профілактики можна віднести:

 • Установку фільтрів;
 • Монтаж додаткових ємностей;
 • Планові огляди. Ні в якому разі не можна намагатися все прочистити самостійно – це може привести до сумних наслідків, завдати істотної непоправної шкоди здоров’ю. У стоках виділяються небезпечні гази, тому навіть чистка колодязя від мулу вимагає певної вправності, спеціальної екіпіровки.

  Висновок

  Завдяки розвитку прогресу, вдосконалення техніки проведення цієї процедури відбувається набагато швидше, ефективніше. Уклавши договір про сервісне обслуговування комунікацій, Київ може запобігти виникненню аварійних ситуацій. Регулярні планові очищення дозволяють заощадити, не допустити простоїв у виробництві.

  Професійна очистка колодязя від мулу або промивка зливової каналізації – один з напрямків діяльності компанії «Mонтаж Тех Сервіс». Використання сучасної спецтехніки, високий рівень кваліфікації співробітників, багаторічний досвід дозволяє вирішувати найскладніші завдання. До нас можна звертатися в будь-який час доби – ми працюємо вдень і вночі, у святкові та вихідні дні.

  Наша організація протягом багатьох років радує своїх замовників не тільки ефективною роботою, але і демократичними

Корисні статті
Як прочистити каналізацію на кухні та в ванній
Як прочистити каналізацію в приватному будинку?
Прочистка каналізації: ефективні методи
Як пробити сильне засмічення в трубі?