click fraud detection
logoMontaz

Ваше місто:

logoMontaz

Ваше місто:

Працюємо 8:00 - 20:00
Аварійна служба каналізації
Аварійне прочищення

Аварійна служба каналізації

Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

Ціни

Вид робіт Од. виміру Ціна Замовити
1 Аварійне прочищення (виїзд) послуга 1550 грнпослуга
2 Гідродинамічне прочищення каналізації пог.м 40 грнпог.м
3 Механічне прочищення внутрішньої каналізації ДУ 50-100 пог.м 40 грнпог.м
4 Механічне прочищення зовнішньої каналізації пог.м 40 грнпог.м
5 Чищення колодязів (колодязь) шт 50 грншт
6 Чищення стояка каналізації (поверх) поверх 250 грнповерх
7 Аварійний виїзд екіпажу нічний (виїзд) послуга 2500 грнпослуга
8 Аналіз стоків після прочищення (30 інгредієнтів) послуга 1500 грнпослуга
9 Аналіз стічних вод (10-12 інгредієнтів) послуга 900 грнпослуга
10 Відкачування вигрібних ям куб.м 300 грнкуб.м
11 Відкачування мулу куб.м 800 грнкуб.м
12 Відкачування жировлювлювача (під мийкою) шт 600 грншт
13 Відкачування небезпечних відходів (жирів) з утилізацією куб.м 800 грнкуб.м
14 Відкачування рідини пилесососм шт 200 грншт
15 Відеодіагностика каналізаційної мережі послуга 1500 грнпослуга
16 Йоршування шт 100 грншт

Професійна аварійна служба каналізації — швидке усунення проблем з комунікаціями

Система каналізації важлива для будь-якого приміщення: будь-то будинок або ресторан, готель. Природно, що раптове припинення роботи комунікацій доставляє багато клопоту. У таких випадках потрібно якомога швидше звернутися в аварійну службу, щоб ще більше не погіршити ситуацію.

Аварійна бригада може здійснювати такі послуги:

 • прочищення труб каналізації;
 • очищення жироприймачів;
 • відкачування ям, септиків.

Зрозуміло, що це далеко не все, що можуть виконати фахівці Монтаж Тех Сервіс. Аварійна бригада працює 24/7 і протягом 10 хвилин виїде на об’єкт, і швидко усуне неприємну ситуацію.

Наші об'єкти

Наші відео

Наша команда

Технології робіт

Механічний метод прочищення каналізації — застосовується для труб діаметром від 50мм до 200мм, довжина яких не перевищує 50 м. Відкладення всередині каналізаційної системи прибираються механічним впливом, за допомогою електромеханічного апарату ROTHENBERGER R600. Такий метод прочищення каналізації застосовується як для прочищення каналізації всередині квартири так і основного стояка всередині будинку.

Гідродинамічний метод прочищення каналізації – проводиться за рахунок сильного напору тиску води. Вода потрапляючи в труби за допомогою шлангів високого тиску і спеціальних насадок (форсунок) ефективно усуває локальні засмічення або коли необхідно провести повне очищення трубопроводу від відкладень.

Відеодіагностика труб проводиться після їх прочищення і дозволяє упевнитися в якості проведених робіт. За допомогою відеодіагностики трубопроводу можна дізнатися, де і в якому місці треба прочистити каналізацію і труби або водостоків. Із застосуванням високоефективних технологій, здійснюється глибоке і повне прочищення каналізації і усунення засмічень.

Відгуки(34)

Читати всі

Замовити послуги по Києву

 • Голосіївський район
 • Деснянський район
 • Оболонський район
 • Святошинський район
 • Дарницький район
 • Дніпровський район
 • Печерський район
 • Солом'янський район
 • Подільський район
 • Шевченківський район
Аварійна служба каналізації

Аварійна служба каналізації на варті благоустрою

Аварійна чистка каналізації є необхідним заходом у випадку, коли засмічення в каналізаційній системі створюють аварійну ситуацію, яку необхідно якнайшвидше ліквідувати. Непередбачувані ситуації на каналізаційних трубопроводах можуть статися у будь-який момент, таке досить важко передбачити. Лише своєчасна діагностика і регулярні поточні ремонтні та профілактичні заходи можуть попередити збій роботи водостічних систем.

Внутрішнє середовище приміщень є основним фактором, який впливає на стан каналізаційних труб, тому засмічення побутових стоків зазвичай відбувається наступними компонентами: харчові жири та інші органічні сполуки; відходи життєдіяльності людини; мінеральні солі, фосфати тощо; іржа внаслідок корозії металу.

Усі перелічені компоненти осідають на внутрішній стороні труб та створюють затори або прориви. Наслідки від аварій на каналізаційних трубопроводах можуть бути різними: від неприємних запахів та бруду до руйнування будівель. Саме тому своєчасні заходи з аварійної чистки каналізації є єдиним вірним шляхом.

Для того, щоб зрозуміти, що на трубопроводі сталася аварія необхідно звертати увагу на наступні ознаки:

 1. Вода перестала стікати у стічні отвори чи навіть повертатися з них.
 2. Зі стічних отворів чується неприємний запах.
 3. На стінах біля трубопроводів з’являються мокрі плями.
 4. Стається прорив на магістральному трубопроводі та інші.

У таких випадках необхідне звернення до аварійної служби водостоків для діагностики, встановлення причини несправності та проведення аварійних робіт.

Методи прочистки каналізаційних труб

Каналізаційні конструкції очищають зазвичай наступними методами:

 • механічний;
 • гідродинамічний;
 • хімічний.

Під час механічної чистки використовують спеціалізоване технічне обладнання зі спіралі та двигуна, яке руйнує пробку що забруднює трубопровід та очищує каналізаційні труби. Кінець спіралі має змінні насадки, що дозволяє максимально точно підбирати їх під діаметр ремонтованої труби. Завдяки гнучкості спіралі можна легко пройти усі повороти, згини та коліна каналізаційних труб не порушуючи герметичність трубопроводу.

Ще одним видом очищення є гідродинамічний метод, який передбачає подачу води під високим тиском, що не лише ліквідує засмічення, а й очистить стінки труб від відкладень. За допомогою такого методу чищення можна не лише ліквідувати засмічення, а й очистити великий відрізок стічної системи, а також позбавитися від льодових корків в зимовий період. Іноді ці способи поєднують і вони стають ще більш дієвими та ефективними.

Хімічний метод очищення передбачає собою використання різних хімічних засобів, які розчиняють жир, бруд та волосся, що є основними причинами забруднення каналізаційних труб. Під час хімічного очищення слід враховувати з якого матеріалу зроблені труби та не забувати про заходи безпеки під час роботи з хімічними речовинами.

Переваги аварійної служби каналізації

Аварійний стан столичних каналізаційних трубопроводів постійно викликає незадоволення та нарікання з боку користувачів у місті Київ. Саме тому тут працює цілодобова аварійна служба, яка після прийняття замовлення в найкоротші строки прибуде на місце аварії для усунення несправності у каналізаційній системі міста. За допомогою кваліфікованого персоналу та сучасного обладнання служба якісно та швидко ліквідує аварійну ситуацію будь-якої складності.

Під час дзвінка до служби від диспетчера можна отримати консультацію. Те що компанія обслуговує величезну кількість користувачів на об’ємній території є показником якісної та оперативної роботи аварійної служби каналізації. Перевагами співпраці з аварійною службою Києва є наступні показники:

 • оперативне реагування служби на виклик та цілодобове обслуговування користувачів;
 • аварійні роботи проводяться кваліфікованими працівниками, які в найкоротші строки усунуть несправності каналізаційної системи;
 • служба працює на результат, тобто роботи не припиняться доти, доки не буде повністю усунуто проблему;
 • використання правильно підібраного методу та необхідного обладнання для роботи забезпечує хороший результат;
 • ціна за надані послуги значно привабливіша ніж в приватних фірмах, які також надають ремонтні послуги каналізаційних систем водовідведення.

Заради безпеки та спокою стосовно справності та чистоти каналізаційних стоків чи при виявленні ознак аварії невідкладно потрібно звертатися до аварійної служби за консультацією та допомогою. Чим швидше відповідна служба відреагує на звернення – тим менших збитків зазнають користувачі, тож не варто зволікати. Аварійна служба каналізації завжди на варті спокою своїх споживачів.

Корисні статті
Як прочистити каналізацію на кухні та в ванній
Як прочистити каналізацію в приватному будинку?
Прочистка каналізації: ефективні методи
Як пробити сильне засмічення в трубі?