click fraud detection
logoMontaz

Ваше місто:

logoMontaz

Ваше місто:

Аварійна служба каналізації
Аварійне прочищення

Аварійна служба каналізації

Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

Ціни

Вид робіт Од. виміру Ціна Замовити
1 Аварійне прочищення (виїзд) послуга 1550 грнпослуга
2 Гідродинамічне прочищення каналізації пог.м 40 грнпог.м
3 Механічне прочищення внутрішньої каналізації ДУ 50-100 пог.м 40 грнпог.м
4 Механічне прочищення зовнішньої каналізації пог.м 40 грнпог.м
5 Чищення колодязів (колодязь) шт 50 грншт
6 Чищення стояка каналізації (поверх) поверх 250 грнповерх
7 Аварійний виїзд екіпажу нічний (виїзд) послуга 2500 грнпослуга
8 Аналіз стоків після прочищення (30 інгредієнтів) послуга 1500 грнпослуга
9 Аналіз стічних вод (10-12 інгредієнтів) послуга 900 грнпослуга
10 Відкачування вигрібних ям куб.м 300 грнкуб.м
11 Відкачування мулу куб.м 800 грнкуб.м
12 Відкачування жировлювлювача (під мийкою) шт 600 грншт
13 Відкачування небезпечних відходів (жирів) з утилізацією куб.м 800 грнкуб.м
14 Відкачування рідини пилесососм шт 200 грншт
15 Відеодіагностика каналізаційної мережі послуга 1500 грнпослуга
16 Йоршування шт 100 грншт

Професійна аварійна служба каналізації — швидке усунення проблем з комунікаціями

Система каналізації важлива для будь-якого приміщення: будь-то будинок або ресторан, готель. Природно, що раптове припинення роботи комунікацій доставляє багато клопоту. У таких випадках потрібно якомога швидше звернутися в аварійну службу, щоб ще більше не погіршити ситуацію.

Аварійна бригада може здійснювати такі послуги:

 • прочищення труб каналізації;
 • очищення жироприймачів;
 • відкачування ям, септиків.

Зрозуміло, що це далеко не все, що можуть виконати фахівці Монтаж Тех Сервіс. Аварійна бригада працює 24/7 і протягом 10 хвилин виїде на об’єкт, і швидко усуне неприємну ситуацію.

Наші об'єкти

Наші відео

Наша команда

Технології робіт

Механічний метод прочищення каналізації — застосовується для труб діаметром від 50мм до 200мм, довжина яких не перевищує 50 м. Відкладення всередині каналізаційної системи прибираються механічним впливом, за допомогою електромеханічного апарату ROTHENBERGER R600. Такий метод прочищення каналізації застосовується як для прочищення каналізації всередині квартири так і основного стояка всередині будинку.

Гідродинамічний метод прочищення каналізації – проводиться за рахунок сильного напору тиску води. Вода потрапляючи в труби за допомогою шлангів високого тиску і спеціальних насадок (форсунок) ефективно усуває локальні засмічення або коли необхідно провести повне очищення трубопроводу від відкладень.

Відеодіагностика труб проводиться після їх прочищення і дозволяє упевнитися в якості проведених робіт. За допомогою відеодіагностики трубопроводу можна дізнатися, де і в якому місці треба прочистити каналізацію і труби або водостоків. Із застосуванням високоефективних технологій, здійснюється глибоке і повне прочищення каналізації і усунення засмічень.

Відгуки(26)

Читати всі

Замовити послуги по Києву

 • Голосіївський район
 • Деснянський район
 • Оболонський район
 • Святошинський район
 • Дарницький район
 • Дніпровський район
 • Печерський район
 • Солом'янський район
 • Подільський район
 • Шевченківський район
Аварійна служба каналізації

Поверне спокій аварійна служба каналізації

Дбайливе ставлення до каналізаційної системи, дотримання правил експлуатації, на жаль, не може повністю виключити виникнення ситуацій, коли допомогти може тільки аварійна служба каналізації. Телефон такої компанії потрібно завжди тримати під рукою — це допоможе відразу ж викликати бригаду, мінімізувати шкоду.

Жалюгідний стан водопроводів в старих будівлях, помилки, яких припускаються під час монтажу нових комунікацій, пояснюють, чому ця послуга настільки затребувана. Приватний сантехнік найчастіше не в змозі виправити положення, тому вдаються до допомоги аварійних каналізаційних служб, що працюють цілодобово.

Бригада, що складається з висококваліфікованих досвідчених співробітників, приїхавши на місце, швидко ліквідує причину виникнення катастрофи, усуне її наслідки. У фахівців завжди під рукою сучасне спеціалізоване обладнання, за допомогою якого можна провести діагностику і швидко провести аварійне прочищення каналізації.

Коли виникає подібна ситуація головне не витрачати час даремно, намагаючись самостійно усунути засмічення. Самостійні спроби виправдані лише в тому випадку, коли прохідність злегка погіршилася, але коли нечистоти затоплюють будинок, допомогти може тільки аварійна служба прочищення каналізації.

Як діють аварійні служби каналізації

Приїхавши на «місце події»справжні профі спочатку проведуть діагностику. Багато хто вважає, що це зайва трата часу, однак, як показує практика, саме ця процедура допомагає вибрати кращий метод для усунення причини виникнення проблеми. Аварійна каналізація завжди приїжджає з комплектом спеціального обладнання.

Може використовуватися один з двох методів:

 • Механічний;
 • Гідродинамічний.

Оскільки мова йде про екстрену ситуацію, немає сенсу згадувати так звані домашні методи. Механічна чистка має на увазі використання спеціального пристрою, до якого приєднаний трос. Останній, обертаючись, проникає вглиб мережі, подрібнюючи, руйнуючи пробки на своєму шляху.

Якщо ситуація набагато серйозніша, аварійна каналізаційна служба використовує другий спосіб — гідродинамічний. Суть його полягає в тому, що в систему направляють воду під великим тиском через шланг, оснащений наконечником. В результаті мережа повністю очищається від забруднень різного роду — починаючи з жирових відкладень, закінчуючи каменями, корінням дерев.

Що робити до приїзду бригади

Залишивши заявку диспетчеру, не слід сидіти, склавши руки, спостерігаючи, як квартира затоплюється. До приїзду аварійної служби каналізації, слід зібрати рідину, проте не зливайте її в систему — використовуйте відра, тази. Попросіть сусідів не користуватися каналізаційною системою, перекрийте воду.

Такі прості дії допоможуть мінімізувати збиток, допоможуть запобігти затопленню сусідньої квартири, попередять скандали і дорогий ремонт. Свідомі мешканці міста Київ і всієї країни можуть знизити ризик виникнення подібних аварій, стежачи за станом комунікацій, не порушуючи правил експлуатації.

У ході експлуатації системи, на стінках труб утворюється наліт з мила, жиру, до якого прилипає інше сміття. Регулярне промивання системи — ще один спосіб запобігти біді. Для цього використовують:

 • Кип’яток;
 • Розчин з содою або оцтом;
 • Спеціальні препарати.

Прислухаючись до цих рекомендацій, Україна може уникнути серйозних неприємностей . Адже запобігти виникненню проблеми набагато простіше, ніж усувати згодом її наслідки. Завдяки відповідальному підходу можна заощадити час, гроші, нерви.

До кого звертатися за допомогою в екстрених ситуаціях?

Аварійне прочищення каналізації — робота, з якою можуть впоратися тільки справжні профі, які вивчили всі тонкощі, які знають як обійти підводні камені. Віддавайте перевагу організаціям, які мають юридичну адресу, які проводять свою діяльність вже довгий час, що дає гарантію на свою роботу.

Вартість робіт — те, що цікавить клієнта в першу чергу. Ціна аварійного прочищення каналізації буде залежати від складності ситуації, масштабу робіт, умов, в яких доведеться працювати, обладнання, що використовується для усунення засмічення, типу об’єкта. Економити, намагаючись впоратися самостійно, в подібних випадках не розумно.

Професійне аварійне прочищення каналізації в Києві і області і відкачування каналізації — основний напрямок діяльності компанії «Mонтаж Тех Сервіс». Ми оперативно виїжджаємо на будь-який об’єкт, в будь-який район столиці, працюємо в режимі 24/7, швидко, і, що головне, якісно виконуємо свою роботу. При цьому вартість наших послуг доступна кожному, а розрахунок відбувається тільки після вирішення поставленого завдання.

Корисні статті
Як прочистити каналізацію на кухні та в ванній
Як прочистити каналізацію в приватному будинку?
Прочистка каналізації: ефективні методи
Як пробити сильне засмічення в трубі?