click fraud detection
logoMontaz

Ваше місто:

logoMontaz

Ваше місто:

Працюємо 8:00 - 20:00
Гідропневматичне промивання опалювальної системи

Гідропневматичне промивання опалювальної системи

Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

Ціни

Вид робіт Од. виміру Ціна Замовити
1 Гідропневматичне промивання опалювальної системи 3000 грн

Наші об'єкти

Наші відео

Наша команда

Технології робіт

Механічний метод прочищення каналізації — застосовується для труб діаметром від 50мм до 200мм, довжина яких не перевищує 50 м. Відкладення всередині каналізаційної системи прибираються механічним впливом, за допомогою електромеханічного апарату ROTHENBERGER R600. Такий метод прочищення каналізації застосовується як для прочищення каналізації всередині квартири так і основного стояка всередині будинку.

Гідродинамічний метод прочищення каналізації – проводиться за рахунок сильного напору тиску води. Вода потрапляючи в труби за допомогою шлангів високого тиску і спеціальних насадок (форсунок) ефективно усуває локальні засмічення або коли необхідно провести повне очищення трубопроводу від відкладень.

Відеодіагностика труб проводиться після їх прочищення і дозволяє упевнитися в якості проведених робіт. За допомогою відеодіагностики трубопроводу можна дізнатися, де і в якому місці треба прочистити каналізацію і труби або водостоків. Із застосуванням високоефективних технологій, здійснюється глибоке і повне прочищення каналізації і усунення засмічень.

Відгуки(34)

Читати всі

Замовити послуги по Києву

 • Голосіївський район
 • Деснянський район
 • Оболонський район
 • Святошинський район
 • Дарницький район
 • Дніпровський район
 • Печерський район
 • Солом'янський район
 • Подільський район
 • Шевченківський район
Гідропневматичне промивання опалювальної системи

Гідропневматичне промивання опалювальної системи: етапи і способи

Опалювальні системи зустрічаються практично у всіх будинках, квартирах і офісах. Ми настільки звикли до них, що згадуємо про їх існування тільки тоді, коли системи перестають функціонувати. Щоб не допустити несправність, на допомогу прийде такий захід, як гідропневматичне промивання системи опалення.

Актуальність

Усередині труб накопичується накип, який і є причиною таких проблем з батареями, як:

 • прискорення зносу труб;
 • сильне скорочення тепловіддачі системи.

Прийнято вважати, що міліметровий шар накипу скорочує рівень віддачі тепла на 15%. Практика показує, що найтонший шар може негативно відбитися на стані труб, сприяти появі свищів або розриву. Гідропневматичне промивання теплових мереж – актуальна послуга у випадку з появою накипу, так як при зростанні витрат на паливо падають показники.

Мета промивання — досягти економії грошей і тепла. Важливо зрозуміти, що з-за засмічених труб часто починаються аварії. Для того, щоб не погіршувати ситуацію, рекомендується щорічно промивати і радіатор, і трубопровід. Крім запобігання аварій, процедура також допомагає продовжити експлуатаційний термін елементів опалювальної системи.

До гідропневматичного промивання системи опалення здійснюють діагностику. Показники дозволять визначити, що саме знаходиться в трубах. Ця інформація допоможе підібрати спеціальне обладнання, максимально ефективне в конкретному випадку. Після промивання стінки труб обробляють антикорозійними речовинами.Такі заходи дозволять запобігти появі накипу.

Ознаки наявності накипу

До ознак, що вказують на проблеми в роботі опалювальної системи, відносяться такі моменти:

 • від котла виходять дивні звуки, яких не спостерігалося раніше;
 • на розігрів системи йде більше часу;
 • холодний радіатор холодний при гарячих трубах;
 • різке зростання витрат матеріалів, необхідних для опалення.

У разі наявності таких ознак важливо терміново вжити заходів, інакше в будь-який момент може виникнути аварійна ситуація. Гідропромивка системи опалення — краще рішення проблеми.

Етапи  

Гідропневматичне промивання трубопроводів — технологія, під якою розуміють подачу в труби повітря. Їх попередньо заповнюють водою. В результаті суміш, що складається з повітря і води, рухається в рази швидше. Також в трубах виникає висока турбулентність, що сприяє розпушування відкладень і виходу їх з системи.

Промиваючи трубопровід, фахівці врізають в нього патрубки, оснащені зворотними клапанами. Вода постачається через патрубки тоді, коли опалювальна система невелика. Щоб скинути воду, використовуються крани. Також є варіант використання спускного патрубка, який встановлюють в зворотну трубопровідну систему.

В процесі гідропромивання системи опалення, в яку входить елеватор, необхідно заздалегідь зняти конус і стакан елеватора. Компресів, що створює тиск в 0,6 МПа, здійснює подачу повітря. Компресор підбирають з урахуванням таких характеристик:

 • функція захисту від включення (ненавмисного);
 • компактність;
 • легкість в транспортуванні;
 • індикатори — один показує , скільки води залишилося для промивання, другий — відображає рівень тиску.

Способи

Гідропневматичне промивання може здійснюватися по-різному. Найпоширеніший варіант називається проточним. Його суть полягає в тому, що спочатку систему наповнюють водою, але вентиль в цей момент відкритий. Потім його закручують, подають стиснене повітря. Суміш проганяють по всіх трубах, і в підсумку зливають. Процедуру продовжують до тих пір, поки не буде текти прозора вода.

Суть другого методу в тому, що в систему заливається вода, при цьому вентиль залишається закритим. Стиснене повітря припиняють подавати через 10-15 хвилин, а брудну воду зливають за допомогою спускного патрубка.

Промивання системи опалення гідропневматичним способом є високоефективним. Після нього відзначають такі позитивні моменти, як:

 • збільшення тепловіддачі;
 • скорочення опору системи і трубопроводу;
 • поліпшення циркуляції рідини.

Обпресування

З настанням холодів необхідно перевірити систему, що забезпечує тепло в приміщенні, на герметичність. Рекомендується звернути увагу на трубопровід і трубки, які в нього входять. Буває, що обпресовування потрібне в середині сезону, коли немає можливості зупинити аварію.

Компанія MTSewer пропонує свої послуги. Ціна гідропневматичного промивання системи опалення приємно порадує своєю доступністю. Ви завжди можете звернутися до нас, щоб продовжити термін використання системи опалення у вашому будинку.

Корисні статті
Як прочистити каналізацію на кухні та в ванній
Як прочистити каналізацію в приватному будинку?
Прочистка каналізації: ефективні методи
Як пробити сильне засмічення в трубі?