click fraud detection
logoMontaz

Ваше місто:

logoMontaz

Ваше місто:

Працюємо 8:00 - 20:00
Промивання теплообмінників

Промивання теплообмінників

Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

Ціни

Вид робіт Од. виміру Ціна Замовити
1 Промивання теплообмінників послуга 1000 грнпослуга

Наші об'єкти

Наші відео

Наша команда

Технології робіт

Механічний метод прочищення каналізації — застосовується для труб діаметром від 50мм до 200мм, довжина яких не перевищує 50 м. Відкладення всередині каналізаційної системи прибираються механічним впливом, за допомогою електромеханічного апарату ROTHENBERGER R600. Такий метод прочищення каналізації застосовується як для прочищення каналізації всередині квартири так і основного стояка всередині будинку.

Гідродинамічний метод прочищення каналізації – проводиться за рахунок сильного напору тиску води. Вода потрапляючи в труби за допомогою шлангів високого тиску і спеціальних насадок (форсунок) ефективно усуває локальні засмічення або коли необхідно провести повне очищення трубопроводу від відкладень.

Відеодіагностика труб проводиться після їх прочищення і дозволяє упевнитися в якості проведених робіт. За допомогою відеодіагностики трубопроводу можна дізнатися, де і в якому місці треба прочистити каналізацію і труби або водостоків. Із застосуванням високоефективних технологій, здійснюється глибоке і повне прочищення каналізації і усунення засмічень.

Відгуки(34)

Читати всі

Замовити послуги по Києву

 • Голосіївський район
 • Деснянський район
 • Оболонський район
 • Святошинський район
 • Дарницький район
 • Дніпровський район
 • Печерський район
 • Солом'янський район
 • Подільський район
 • Шевченківський район
Промивання теплообмінників

Своєчасна чистка теплообмінників — запорука гарної роботи опалювальної системи

Чистка теплообмінника від накипу — процедура, виконання якої підвищує ефективність роботи агрегату і робить його більш надійним. Апарати, що входять в опалювальну систему, як і будь-яке інше технічне обладнання, вимагають, щоб їх експлуатація здійснювалася з урахуванням технічних умов. Важливу роль відіграє і регулярне чищення агрегату від відкладень, які накопичуються на внутрішніх стінках.

Функціонування обладнання ніяк не залежить від конструкційних особливостей. Значення має якість середовища. Це глобальна проблема, так як практично ніхто не використовує очищену рідину. У воді знаходиться багато солей, які розчиняються через високу температуру. Таким чином, на внутрішніх поверхнях з’являється осад. Він заважає циркуляції води, знижує рівень теплообміну і негативно позначається на функціонуванні опалювальної системи в цілому.

Як часто чистити?

Періодичність, з якою потрібно робити чистку теплообмінників, залежить від хімічного складу води. Більш того, не варто ігнорувати і такі фактори, як:

 • термін служби ущільнень;
 • умови, при яких використовується система.

Практика показує, що накип з часом з’являється в будь-якому випадку.  Його поява може створити такі проблеми:

 • сильне падіння ефективності теплопередачі;
 • погіршення прохідності робочого потоку, а також падіння його інтенсивності;
 • звуження проходу для гарячої рідини.

Основний нюанс полягає в тому, що очищення теплообмінників від накипу повинно проводитись вчасно. У такому випадку, можливо, що майстри не будуть розбирати апарат. При мінімальних відкладеннях і слідах накипу досить буде залити спеціальні засоби в труби. Звичайно, вартість такої послуги не буде високою, а її виконання не відніме багато часу.

Сьогодні майстри використовують сучасні мийні речовини, проводячи промивання теплообмінників. Така процедура дозволить продовжити термін експлуатації пристрою. Більш того, опалювальна система буде функціонувати в повну силу.

Якщо ж апарат очищався нерегулярно, і ви стали помічати, що система працює не так, як треба, швидше за все, циркуляції води заважають великі відкладення. У такому випадку використання тільки чистячих засобів буде недостатньо. Але для усунення бруду і накипу існують і інші способи очищення.

Методи

Чистка теплообмінників може проводитися по-різному. При цьому в більшості випадків апарат не розбирають. Вибір методу залежить від ступеня забруднень, складу відкладень і регулярності раніше проведених процедур. Найчастіше майстри вдаються до одного з наступних методів:

 • гідродинамічний — можлива промивка теплообмінників, що складаються з пластин; основну роль грає вода, яка подається під сильним тиском, ліквідуючи всі відкладення;
 • хімічний — є одним з найбільш економних і ефективних способів; в результаті підвищується продуктивність контурів теплотехнічного обладнання, а також використання методу продовжує термін використання апарату;
 • хімічний (з розбором теплообмінника) — максимально ефективний для чищення пластинчастих теплообмінників; суть в тому, що пластини агрегату демонтують і ставлять в спеціальну рідину, розбавлену з реагентами; таким чином, що всі відкладення, які знаходяться на поверхнях пластин, розчиняються під впливом сильнодіючих речовин.

Останній варіант особливо часто застосовують у випадках з максимально забрудненими теплообмінниками, які давно не чистилися.

 Особливості

Промивання теплообмінників в Києві проводиться засобами, якість яких підтверджують сертифікати. Відмінною рисою є використання таких засобів, які мають високу миючу здатність і селективність впливу. Важливим нюансом є той факт, що кислоти, які входять до складу, впливають тільки на відкладення, але не на пластини.

По закінченню послуги енергоефективність і теплопровідність обладнання підвищаться, триватиме термін експлуатації. Досить регулярно проводити очищення опалювальної системи для того, щоб заощадити гроші на ремонті або заміні елемента. Ціна промивання опалювальних систем є невисокою, особливо, якщо порівнювати з витратами, які можна понести в тому випадку, якщо система не буде обслуговуватися.

Наша компанія пропонує свої послуги, гарантуючи адекватну вартість промивання теплообмінника, використання сучасних інструментів і речовин. Навіть у великих містах, таких як Київ, в опалювальну систему потрапляє низькоякісна вода. З цієї причини ми радимо не зволікати з обслуговуванням, і скористатися вигідною пропозицією.

Корисні статті
Як прочистити каналізацію на кухні та в ванній
Як прочистити каналізацію в приватному будинку?
Прочистка каналізації: ефективні методи
Як пробити сильне засмічення в трубі?