click fraud detection
logoMontaz

Ваше місто:

logoMontaz

Ваше місто:

Викачування ям
Викачування ям

Викачування ям

Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

Ціни

Вид робіт Од. виміру Ціна Замовити
1 Відкачування вигрібних ям куб.м 300 грнкуб.м
2 Гідродинамічне прочищення каналізації пог.м 40 грнпог.м
3 Механічна прочистка внутрішньої каналізації ДУ 50-100 пог.м 40 грнпог.м
4 Механічне прочищення зовнішньої каналізації пог.м 40 грнпог.м
5 Чистка колодязів шт 50 грншт
6 Прочищення стояка каналізації поверх 250 грнповерх
7 Аварійний виїзд екіпажа (нічний, чистка до 10 метрів) послуга 2500 грнпослуга
8 Комплексне і сервісне обсуговування абонентів водоканалу послуга 2000 грнпослуга
9 Аналіз стічних вод (30 інгредієнтів) послуга 1500 грнпослуга
10 Аналіз стічних вод (10-12 інгредієнтів) послуга 900 грнпослуга
11 Відкачування мулу куб.м 800 грнкуб.м
12 Відкачування внутрішнього жироприймача (під мийкою) куб.м 600 грнкуб.м
13 Відкачування небезпечних відходів (жирів) з утилізацією послуга 1500 грнпослуга
14 Розмивання і обмивання відстійника колодязя послуга 1500 грнпослуга
15 Відкачування рідини пилесосом шт 200 грншт
16 Ершевание пог.м 100 грнпог.м

Регулярна викачка ям — необхідна процедура для нормальної роботи каналізації

Для комфортного користування каналізацією в приватному будинку важливо стежити за станом вигрібної ями. Це резервуар, куди надходять усі відходи.

Природно в процесі користування виникає така необхідність, як відкачка ями. Частота цієї процедури залежить від таких факторів:

 • обсяги відходів за добу;
 • рівень знаходження підземних вод;
 • обсяг самої ями;
 • вид резервуара;
 • справність роботи комунікацій.

В будь-якому випадку вам не варто чекати повного заповнення резервуара. Адже це значно погіршує роботу всієї системи. А ще це призводить до появи неприємного запаху.

Звернувшись за допомогою в МонтажТехСервіс, вам швидко і якісно викачають яму, щоб ви знову могли спокійно користуватися каналізацією.

Наші об'єкти

Наші відео

Наша команда

Технології робіт

Механічний метод прочищення каналізації — застосовується для труб діаметром від 50мм до 200мм, довжина яких не перевищує 50 м. Відкладення всередині каналізаційної системи прибираються механічним впливом, за допомогою електромеханічного апарату ROTHENBERGER R600. Такий метод прочищення каналізації застосовується як для прочищення каналізації всередині квартири так і основного стояка всередині будинку.

Гідродинамічний метод прочищення каналізації – проводиться за рахунок сильного напору тиску води. Вода потрапляючи в труби за допомогою шлангів високого тиску і спеціальних насадок (форсунок) ефективно усуває локальні засмічення або коли необхідно провести повне очищення трубопроводу від відкладень.

Відеодіагностика труб проводиться після їх прочищення і дозволяє упевнитися в якості проведених робіт. За допомогою відеодіагностики трубопроводу можна дізнатися, де і в якому місці треба прочистити каналізацію і труби або водостоків. Із застосуванням високоефективних технологій, здійснюється глибоке і повне прочищення каналізації і усунення засмічень.

Відгуки(26)

Читати всі

Замовити послуги по Києву

 • Голосіївський район
 • Деснянський район
 • Оболонський район
 • Святошинський район
 • Дарницький район
 • Дніпровський район
 • Печерський район
 • Солом'янський район
 • Подільський район
 • Шевченківський район
Викачування ям

Коли необхідна викачка вигрібних ям?

Не завжди існує можливість підключити приватний котедж до централізованої каналізації, тому люди облаштовують зливний резервуар для нечистот, який потребує періодичного очищення. Викачка ям – те, без чого неможливо обійтися, якщо власник особняка не хоче вдихати сморід замість чистого повітря. Принцип відведення нечистот дуже простий – по трубах вони стікають в спеціальний резервуар – герметичний або без твердого дна. У першому випадку необхідність очищення вигрібних ям виникає частіше. Трохи рідше потрібна ця послуга, коли частина відходів просочується в грунт. Але це не означає, що асенізатор не потрібнен в принципі – просто викликати його можна рідше. Іншими словами, недостатньо побудувати подібний туалет, для того щоб насолоджуватися комфортом, перевагами життя в приватному будинку. Не проведена вчасно викачка вигрібних ям в Києві отруїть життя всім домочадцям, які проживають поблизу сусідам. Але переживати, відмовлятися від життя в котеджі тільки через відсутність централізованих стоків не варто – в будь-який момент можна замовити послуги з відкачування вигрібних ям на будинок. Після закінчення всіх робіт в атмосфері знову запанувала свіжість, приємні аромати.

Способи очищення вигрібних ям

Залежно від обставин вибирається оптимальний метод або комбінація з декількох:

 • Застосування підручних пристосування (відер, лопат)
 • У деяких випадках видалити відходи може насос;
 • Чистка зливних ям за допомогою біопрепаратів;
 • Використання хімічних засобів;
 • Виклик спеціалізованої техніки, таких як мулосос.

Перший варіант має право на життя тільки коли глибина лунки невелика. Ручний спосіб пов’язаний з труднощами, оскільки потрібно подбати про власну безпеку, і виникає проблема з утилізацією після того як очищення вигрібної ями завершене. Використовуючи насос можна самостійно викачати відходи. Наявність можливості підключитися до електромережі – обов’язково умова в цьому випадку. Бажано надіти респіратор. Дуже популярне гідродинамічне прочищення каналізації і чистка зливної ями з використанням біологічних або хімічних засобів. Аеробні організми, що входять до складу перших, здатні розчиняти органічні речовини. Другі містять в собі хімічно активні компоненти, які розкладають відходи і, так само як і перші, що усувають неприємні запахи. Використання подібних препаратів не вирішує проблему повністю. Викачка зливних ям все одно необхідна, просто вдаватися до неї доведеться рідше, так як септик буде наповнюватися повільніше.

Використання спеціальної техніки

Коли мова йде про викачування ям , слід сказати, що для невеликих збірників відходів, розташованих на дачній ділянці, немає сенсу викликати асенізаторську машину. Економічно це себе не виправдовує. Послуга ця підходить для особняків, в яких проживають постійно або ж протягом тривалого часу, наприклад, протягом літньої пори року. Викачування вигрібних ям затребуване з тієї причини, що така технологія очищення відрізняється цілим рядом переваг:

 • Всі роботи виконуються дуже швидко;
 • Можна не тільки позбутися від рідких нечистот – видаляються тверді, в’язкі відкладення, якщо використовується сучасний мулосос зі спеціальним пістолетом;
 • Немає потреби турбується про те, куди дівати відходи після того як закінчиться відкачка зливних ям – вони виявляються в резервуарі, а після утилізуються згідно з діючими нормами законодавства.

Раніше було потрібно забезпечити зручний під’їзд для технік. Зараз сучасні машини в цьому не мають потреби – можна перекидати шланг навіть через паркан за допомогою спеціальної стріли. Тому Україна вже давно не сприймає цю процедуру як щось вимотуюче, що вимагає величезних зусиль.

Фінансове питання та інші нюанси

Перше, що цікавить потенційного клієнта – ціна викачування зливних ям. Не існує фіксованої суми, оскільки вона залежить від габаритів поглиблення, типу відходів, які належить відкачувати, необхідності використовувати додаткове обладнання, віддаленості об’єкта, часу виїзду екіпажу на будинок – в нічний час вартість послуги в місті Київ трохи вище. Відкачування зливних ям супроводжується наступним знищенням відходів, тому компанія, що надає подібні послуги, повинна мати відповідний дозвіл. Віддавати перевагу бажано фірмам з хорошою репутацією, позитивними відгуками, штат яких складається з досвідчених співробітників. Тоді можна розраховувати на те, що відкачка ям буде проведена за всіма правилами. Зіткнувшись з необхідністю очистити септик, звертайтеся в компанію «Mонтаж Тех Сервіс». Ми вивчили всі тонкощі процедури, дотримуємося чистоти, дбаємо про інтереси клієнта і навколишнього середовища. Одна зі сфер нашої діяльності – викачка вигрібних ям в Київській області та столиці. На виклик виїжджаємо цілодобово, швидко, якісно виконуємо свою роботу, змушуючи замовника щасливо посміхатися.

Корисні статті
Як прочистити каналізацію на кухні та в ванній
Як прочистити каналізацію в приватному будинку?
Прочистка каналізації: ефективні методи
Як пробити сильне засмічення в трубі?