click fraud detection
logoMontaz
Працюємо 8:00 - 20:00

Mонтаж Тех Сервіс

Команда наших фахівців на сторожі чистоти каналізаційних мереж 24/7. Надаємо широкий спектр послуг з прочищення каналізації швидко та якісно. Наші клієнти власники приватних будинків, квартир, а також ресторани, кафе, станції техобслуговування, мийки, заводи і підприємства. Гарантований результат. Оплата після виконаних робіт. ВСЕ ПРОСТІШЕ з "Монтаж Тех Сервіс"

blank

Ми виконуємо комплексне обслуговування абонентів Водоканалу і не тільки. Довіритися Монтаж Тех Сервіс - означає довіритися професіоналам

Mонтаж Тех Сервіс

Наші послуги

Комплексне обслуговування абонентів водоканалу

Комплексне обслуговування абонентів водоканалу

Прочищення каналізації

Прочищення каналізації

Відкачування вигрібних ям

Відкачування вигрібних ям

Обслуговування жировловлювачів і утилізація жирів

Обслуговування жировловлювачів і утилізація жирів

Монтаж і ремонт систем каналізації

Монтаж і ремонт систем каналізації

Проектування і монтаж зовнішніх мереж

Проектування і монтаж зовнішніх мереж

Комплексне обслуговування абонентів водоканалу

Комплексне обслуговування абонентів водоканалу

Надаємо послуги комплексного обслуговування абонентів водоканалу. Компанія Монтаж Тех Сервіс є партнером Водоканал Миколаїв, співпрацю підтверджено договором. Також пропонуємо аварійне обслуговування, в будь-який час, працюємо 24/7. Ми працюємо в приватних будинках, офісах, кафе, ресторанах, житлових комплексах, підприємствах, магазинах, квартирах. Проводимо: гідродинамічне, профілактичне прочищення каналізації – розширений аналіз після прочищення – обслуговування жировловлювачів і утилізацію жиру – відкачування і злив на підстанції водоканалу РПВ – відео діагностику труб – очищення жировловлювачів – чистку труб зливової каналізації – монтажні роботи будь-якої складності

Прочищення каналізації

Прочищення каналізації

Монтаж Тех Сервіс – професійне прочищення каналізації у Миколаєві та Миколаєвській області. Також аварійне обслуговування каналізації, в будь-який час дня і ночі.

Відкачування вигрібних ям

Відкачування вигрібних ям

Монтаж Тех Сервіс проводить відкачування вигрібних ям у всіх районах Миколаєва і Миколаївській області. Наші постійні клієнти – власники приватних будинків, котеджних містечок нашого міста, ресторани, кафе, СТО, мийки, підприємства. Ми впораємося з будь-якою ямою і будь-якими відходами. Професійне обладнання, і кваліфіковані майстри швидко і чисто зроблять необхідні роботи

Обслуговування жировловлювачів і утилізація жирів

Обслуговування жировловлювачів і утилізація жирів

Жировловлювач – надійний захист каналізації від жирів, масел та інших забруднень. Жирові відходи, які накопичуються в жировловлювачі, відносяться до класу небезпечних, їх утилізація повинна відбуватися на спеціалізованих полігонах з наданням звітних документів. Монтаж Тех Сервіс проводить професійну чистку жировловлювачів з утилізацією.

Монтаж і ремонт систем каналізації

Монтаж і ремонт систем каналізації

Монтаж систем каналізації – це комплекс робіт з монтування та ремонту каналізаційних мереж. Майстри Монтаж Тех Сервіс володіють усіма необхідними навичками і великим досвідом для виконання робіт з монтажу систем каналізації внутрішньої, зовнішньої, заміни стояка каналізації.

Проектування і монтаж зовнішніх мереж

Проектування і монтаж зовнішніх мереж

Монтаж зовнішніх мереж

Замовити послуги у Миколаєві

 • Заводський район
 • Інгульський район
 • Корабельний район
 • Центральний район

Ціни

Вид робіт Од. виміру Ціна Замовити
1 Подача машини виїзд 250 грнвиїзд
2 Гідродинамічне прочищення каналізації пог.м від 60 грнпог.м
3 Механічне прочищення внутрішньої каналізації ДУ 50-100 пог.м від 50грнпог.м
4 Механічне прочищення зовнішньої каналізації пог.м від 50 грнпог.м
5 Чистка колодязів (колодязь) шт 50 грншт
6 Прочищення унітазу (квартира) послуга від 900 грнпослуга
7 Розмивання і обмиванн відстійника колодязя шт 1500 грншт
8 Аварійний виїзд екіпажа нічний виїзд 2500 грнвиїзд
9 Телеінспекція трубопроводу (до 10 метрів) пог.м 1500 грнпог.м
10 Послуги асенізатора куб.м 800 грнкуб.м
11 Відкачування рідини пилососом послуга 200 грнпослуга
12 Відкачування мулу куб.м 800 грнкуб.м
13 Обслуговування жироприймачів і утилізація жирів куб.м 600 грнкуб.м
14 Відкачування внутрішнього жироприймача ( під мийкою) шт 1000 грншт
15 Аналіз стічних вод (30 інгредієнтів) послуга 1500 грнпослуга
16 Аналіз стічних вод (10-12 інгредієнтів) послуга 900 грнпослуга
17 Йоршування шт 100 грншт
blank

Якість

Видаляємо будь-які каналізаційні засмічення

blank

На ринку з 2005 року

blank

Результативність

Ми вирішуємо 100% поставлених завдань

blank

Гарантії

Ми даємо гарантію на виконані роботи

Технології робіт

Механічний метод прочищення каналізації — застосовується для труб діаметром від 50мм до 200мм, довжина яких не перевищує 50 м. Відкладення всередині каналізаційної системи прибираються механічним впливом, за допомогою електромеханічного апарату ROTHENBERGER R600. Такий метод прочищення каналізації застосовується як для прочищення каналізації всередині квартири так і основного стояка всередині будинку.

Гідродинамічний метод прочищення каналізації – проводиться за рахунок сильного напору тиску води. Вода потрапляючи в труби за допомогою шлангів високого тиску і спеціальних насадок (форсунок) ефективно усуває локальні засмічення або коли необхідно провести повне очищення трубопроводу від відкладень.

Відеодіагностика труб проводиться після їх прочищення і дозволяє упевнитися в якості проведених робіт. За допомогою відеодіагностики трубопроводу можна дізнатися, де і в якому місці треба прочистити каналізацію і труби або водостоків. Із застосуванням високоефективних технологій, здійснюється глибоке і повне прочищення каналізації і усунення засмічень.

Де ми працюємо

Логотип Roshen
Логотип Київміськбуд
Логотип Велика кишеня
Логотип АТБ
Логотип Пузата хата
Логотип Метробуд Київ
Логотип Radisson
Логотип Dreamtown
Логотип Premier palace hotel
Логотип Хачапури и Вино
Логотип Патон
Логотип Форвард Київ сервіс
Логотип Електронприлад
Логотип Атлант
Логотип аэропорт Київ
Логотип Агромат
Логотип Wine Bureau
Логотип Квадрат
Логотип Sport Life
Логотип Руккола
Логотип Руккола

Нам вже довіряють

Видаляємо будь-які каналізаційні засмічення.

Наші клієнти завжди залишаються задоволені результатом. За час існування МТС ми успішно закрили біля 1000 проектів

blank

Очищення каналізації в Миколаєві: як здійснюється процедура?

В процесі користування каналізаційними системами в трубах часто накопичується наліт, жирові відкладення і сміття. Це негативно позначається на ефективності функціонування водопроводу, і може навіть стати причиною виникнення аварійної ситуації. Чистку каналізації в Миколаєві рекомендується робити регулярно – це дозволить забезпечити безперебійну роботу системи, і запобіжить необхідність проведення дорогого ремонту.

Коли чистити труби?

Своєчасне і регулярне обслуговування важливо і для пристроїв, які відводять воду на великих промислових підприємствах, і для побутових каналізацій. Як тільки в трубах з’являються засмічення, пропускна здатність сильно падає. Якщо прочищення не виконано вчасно, сміття може почати руйнувати труби, і в результаті користувачі зазнають величезних витрат. Прочищення каналізації в Миколаєві необхідне тоді, коли:

 • з’явилися засмічення – в цьому випадку сантехніки чистять трубопровід, що дає можливість швидко відновити функціонування системи;
 • закінчилися ремонтні роботи – промивати каналізацію рекомендується відразу після того, як закінчився ремонт;
 • потрібна профілактика – для того, щоб каналізаційний трубопровід функціонував максимально довго і ефективно, рекомендується час від часу проводити прочищення, яке буде запобігати появі засмічень;
 • виникла аварійна ситуація – в таких випадках сантехніки проводять екстрену перевірку, в ході якої встановлюють причину аварії і усувають її.

Рекомендується щорічно робити профілактичну чистку навіть тоді, коли немає очевидних проблем у функціонуванні трубопроводу.

Як проводиться чистка?

Коли сантехніки приїжджають, вони оглядають об’єкт, встановлюють причину погіршення роботи системи і визначають, який метод буде максимально ефективним в даній ситуації. Прочищення каналізації в Миколаєві може здійснюватися за допомогою таких методів:

 • гідродинамічного;
 • механічного;
 • хімічного.

Бувають випадки, коли вирішити проблему зможе тільки механічнЕ прочищення. Такий спосіб вважається не тільки ефективним, але і недорогим. Деякі відкладення руйнуються тільки під впливом агресивних хімікатів – для цього сантехніки вдаються до хімічного методу. Варто додати, що дія реагентів направлена на те, щоб розм’якшити і зруйнувати відкладення. Що стосується гідродинамічного способу, його суть полягає у впливі сильного напору води на засмічення.

Що потрібно враховувати при виборі методу?

Чистка каналізації в Миколаєві здійснюється справжніми професіоналами . Кожен конкретний випадок є індивідуальним, і ефективність проведення послуги залежить від ряду факторів. Щоб підібрати відповідний метод очищення, сантехніки беруть до уваги такі параметри:

 • природу відкладень;
 • діаметр і тип труб, а також матеріал;
 • обсяг засмічень;
 • конфігурацію труб;
 • наявність відстійників, колодязів та інших елементів.

Володіючи цією інформацією, фахівці зможуть повністю відновити пропускну здатність трубопроводу, і очистити його від нашарувань, наростів і жирів .

Гідродинамічний спосіб

Слід звернути особливу увагу на спосіб прочищення труб напором води, так як використовується частіше інших. В першу чергу, популярність пояснюється відсутністю шкоди на навколишнє середовище, так як в ході виконання послуги сантехніки не використовуватимуть хімікати. Суть методу полягає в тому, що майстри подають воду під сильним тиском, яке досягається завдяки спеціальному рукаву і насадок. Так рідина виявляється в трубопроводі, впливаючи і руйнуючи навіть найстаріші і закам’янілі засмічення. Коли рідина починає руйнувати сміття, він несеться потоком води на очисні споруди або в колодязь. Робити прочищення каналізації в Миколаєві гідродинамічним способом абсолютно безпечно, навіть найсильніший натиск води не зашкодить трубам. Сантехніки вдаються до такого рішення ситуації навіть тоді, коли необхідно прочистити зношений трубопровід. В результаті виконання такої послуги внутрішні поверхні труб будуть повністю чистими, а пропускна здатність буде відновлена. На об’єкт сантехніки приїжджають з необхідним обладнанням. Як правило, розмір і потужність установок залежить від того, якого діаметру забилася труба. Залежно від ситуації, майстри можуть використовувати як переносні малогабаритні агрегати, так і потужні установки, розташовані на вантажних автомобілях. Користуватися такими послугами можуть не тільки жителі квартир і приватних будинків, які підключені до централізованої каналізації. Звернутися за допомогою також можуть представники офісних приміщень, установ охорони і освітніх установ, закладів громадського харчування тощо.

Переваги

Гідродинамічне чищення каналізації в Миколаєві має такі переваги:

 • високий рівень продуктивності;
 • можливість прочищати всі труби, не дивлячись на їх матеріал;
 • безпеку для людини та екології;
 • високий рівень прочищення
 • швидкість виконання.

Основна особливість методу в тому, що процедуру повинні виконувати професіонали. У таких містах, як Миколаїв, працюють досвідчені майстри, які приїжджають з необхідним обладнанням, і якісно прочищають труби. Багато жителів Миколаєва звертаються в нашу компанію за професійною допомогою. Ми гарантуємо, що сантехніки вчасно приїдуть на об’єкт, внутрішні стінки труб будуть повністю чистими, а підсумкова ціна послуги порадує своєю доступністю. Майстри нашої компанії усувають аварійні ситуації, проводячи екстрену чистку від нагромадилося сміття, а також виїжджають на об’єкти для виконання профілактичних робіт.

Корисні статті
Як прочистити каналізацію на кухні та в ванній
Як прочистити каналізацію в приватному будинку?
Прочистка каналізації: ефективні методи
Як пробити сильне засмічення в трубі?