click fraud detection
logoMontaz

Ваше місто:

logoMontaz

Ваше місто:

Працюємо 8:00 - 20:00
Промивання бітермічного теплообмінника

Промивання бітермічного теплообмінника

Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

Ціни

Вид робіт Од. виміру Ціна Замовити
1 Промивання бітермічного теплообмінника послуга 1200 грнпослуга

Наші об'єкти

Наші відео

Наша команда

Технології робіт

Механічний метод прочищення каналізації — застосовується для труб діаметром від 50мм до 200мм, довжина яких не перевищує 50 м. Відкладення всередині каналізаційної системи прибираються механічним впливом, за допомогою електромеханічного апарату ROTHENBERGER R600. Такий метод прочищення каналізації застосовується як для прочищення каналізації всередині квартири так і основного стояка всередині будинку.

Гідродинамічний метод прочищення каналізації – проводиться за рахунок сильного напору тиску води. Вода потрапляючи в труби за допомогою шлангів високого тиску і спеціальних насадок (форсунок) ефективно усуває локальні засмічення або коли необхідно провести повне очищення трубопроводу від відкладень.

Відеодіагностика труб проводиться після їх прочищення і дозволяє упевнитися в якості проведених робіт. За допомогою відеодіагностики трубопроводу можна дізнатися, де і в якому місці треба прочистити каналізацію і труби або водостоків. Із застосуванням високоефективних технологій, здійснюється глибоке і повне прочищення каналізації і усунення засмічень.

Відгуки(34)

Читати всі

Замовити послуги по Києву

 • Голосіївський район
 • Деснянський район
 • Оболонський район
 • Святошинський район
 • Дарницький район
 • Дніпровський район
 • Печерський район
 • Солом'янський район
 • Подільський район
 • Шевченківський район
Промивання бітермічного теплообмінника

Промивання бітермічного теплообмінника — запорука тривалого функціонування пристрою

У воді, якою ми користуємося сьогодні, міститься безліч шкідливих речовин. Їх наявність сприяє тому, що на різних нагрівальних елементах швидко утворюється накип. Для таких приладів, як газовий котел, відкладення накипу є найнебезпечнішим ворогом. В першу чергу страждає теплообмінник, який знаходиться всередині котла. В результаті власнику доводиться нести витрати на ремонт або купувати новий прилад.

Промивання бітермічного теплообмінника дозволить запобігти плачевних наслідків. За допомогою такої процедури можна збільшити експлуатаційний термін котла. Основні моменти полягають в тому, що, по-перше, краще, щоб процедуру здійснювали фахівці. По-друге, її потрібно виконувати своєчасно. Якщо ж теплообмінник не буде регулярно очищатися, він швидко вийде з ладу. Поломка даного елемента котла спричинить додаткові і чималі витрати.

Теплообмінник: що собою представляє?

Під роздільними теплообмінниками розуміємо пристрій, що знаходиться в камері згоряння котла. Його завдання полягає в тому, щоб нагрівати воду до заданої температури в системах не тільки гарячого водопостачання, а й опалення.

Для теплообмінника характерні такі особливості:

 • за конструкцією агрегат нагадує трубу, яка розташовується в іншій коаксіальній трубі;
 • з метою посилення теплообміну зверху пристрою напресовують або напаюють пластини, які, як правило, виготовляють з міді;
 • зовнішня труба потрібна для функціонування опалювальної системи, а сам пристрій відповідає за подачу нагрітої води.

Оскільки теплообмінник розташований всередині котла, він часто знаходиться під впливом високої температури. Через це метал пристрою псується і пошкоджується набагато швидше. Елемент є нерозбірним, тому здійснити промивання бітермічного теплообмінниками вкрай складно.

Методи

Як вже говорилося вище, теплообмінники не розбирають, тому для того, щоб їх очистити, фахівці вдаються до нерозбірного методу . Передбачається, що в ході промивання бітермічного теплообмінника таким способом буде використовуватися спеціальне обладнання. Йдеться про:

 • насос — він потрібен для того, щоб прочистити склад пристрою тиском;
 • баку, куди поміщають розчин — ємність потрібна для того, щоб приготувати реагентну суміш; з цією метою застосовуються різного виду кислоти.

На відміну від процесу очищення пластинчастого агрегату, промивати теплообмінник котла в рази складніше. Труднощі полягають не тільки в конструкційних особливостях пристрою. Процес очищення ускладнює той факт, що солі, які відклалися за час використання котла, менше «контактують» з миючим розчином.

Не варто забувати про те, що в разі сильної закупорки пристрою, він не буде підлягати відновленню.Навіть найдосвідченіші майстри не зможуть розібрати агрегат так, щоб він був придатним до подальшої експлуатації.

Профілактичні заходи

Для того, щоб промивання бітермічного теплообмінника не супроводжувалося різного виду труднощами, було можливим і мало ефект, необхідно здійснювати регулярні профілактичні заходи. Кращий вихід — використовувати хімічний метод. Він передбачає не розбирати пристрій, а застосовувати речовини, що містять реагенти. По закінченню промивання агрегат бажано обробити засобом, який допоможе сповільнити процес появи на стінках нальоту і слідів іржі.

Майстри також радять встановити фільтри-пом’якшувачі або спеціальну систему фільтрації. Що б ви не вибрали, це дозволить:

 • захистити теплообмінник від нальоту, заростання і відкладень;
 • знизити рівень жорсткості води.

Ще одним профілактичним заходом є часті промивання пристрою. Це дозволяє призупинити появу шкідливих відкладень і нальоту на металі. Продовжити термін експлуатації агрегату допоможе і установка спеціальних фільтрів, які зменшать жорсткість води.

Висновок

В результаті варто сказати, що промивати бітермічний теплообмінник потрібно обов’язково. В іншому випадку пристрій після тривалого періоду, і не підлягатиме ремонту. Як правило, послугою користуються в міру забруднення агрегату, але майстри радять щорічно здійснювати промивання. Чистий теплообмінник є гарантією того, що опалювальна система працює максимально ефективно.

Звернувшись в нашу компанію, ви зможете не тільки проконсультуватися з фахівцем, а й замовити послугу. Адекватна ціна промивання бітермічного теплообмінника, досвідчені майстри і висока якість обслуговування — основні переваги, на які ви можете розраховувати, співпрацюючи з нами.

Корисні статті
Як прочистити каналізацію на кухні та в ванній
Як прочистити каналізацію в приватному будинку?
Прочистка каналізації: ефективні методи
Як пробити сильне засмічення в трубі?