click fraud detection
logoMontaz

Ваше місто:

logoMontaz

Ваше місто:

Працюємо 8:00 - 20:00

Mонтаж Тех Сервіс

Команда наших фахівців на сторожі чистоти каналізаційних мереж 24/7. Надаємо широкий спектр послуг з прочищення каналізації швидко та якісно. Наші клієнти власники приватних будинків, квартир, а також ресторани, кафе, станції техобслуговування, мийки, заводи і підприємства. Гарантований результат. Оплата після виконаних робіт. ВСЕ ПРОСТІШЕ з "Монтаж Тех Сервіс"

blank

Ми виконуємо комплексне обслуговування абонентів Водоканалу і не тільки. Довіритися Монтаж Тех Сервіс - означає довіритися професіоналам

Mонтаж Тех Сервіс

Комплексне обслуговування абонентів водоканалу

Комплексне обслуговування абонентів водоканалу

Прочищення каналізації

Прочищення каналізації

Відкачування вигрібних ям

Відкачування вигрібних ям

Обслуговування жироприймачів і утилізація жирів

Обслуговування жироприймачів і утилізація жирів

Монтаж і ремонт систем каналізації

Монтаж і ремонт систем каналізації

Проектування і монтаж зовнішніх мереж

Проектування і монтаж зовнішніх мереж

Комплексне обслуговування абонентів водоканалу

Комплексне обслуговування абонентів водоканалу

Надаємо послуги комплексного обслуговування абонентів водоканалу. Компанія «Монтаж Тех Сервіс» є партнером Водоканал Київ, співпрацю підтверджено договором. Також пропонуємо аварійне обслуговування, в будь-який час, працюємо 24/7. Ми працюємо в приватних будинках, офісах, кафе, ресторанах, житлових комплексах, підприємствах, магазинах, квартирах.

Проводимо: – гідродинамічну, профілактичну прочистку каналізації – розширений аналіз після прочищення – обслуговування жировловлювачів і утилізацію жиру – відкачування і злив на підстанції водоканалу РПВ – відео діагностика труб – очищення жировловлювачів – чистку труб зливової каналізації – монтажні роботи будь-якої складності

Прочищення каналізації

Прочищення каналізації

Монтаж Тех Сервіс – професійне прочищення каналізації в Києві та Київській області. Також аварійне обслуговування каналізації, в будь-який час дня і ночі.

Відкачування вигрібних ям

Відкачування вигрібних ям

Монтаж Тех Сервіс проводить відкачування вигрібних ям у всіх районах Києва і київської області. Наші постійні клієнти – власники приватних будинків, котеджних містечок нашого міста, ресторани, кафе, СТО, мийки, підприємства. Ми впораємося з будь-якою ямою і будь-якими відходами. Професійне обладнання і кваліфіковані майстри швидко і чисто зроблять необхідні роботи

Обслуговування жироприймачів і утилізація жирів

Обслуговування жироприймачів і утилізація жирів

Жировловлювачі – надійний захист каналізації від жирів, масел та інших забруднень. Жирові відходи, які накопичуються в жировловлювачах, відносяться до класу небезпечних, їх утилізація повинна відбуватися на спеціалізованих полігонах з наданням звітних документів. Монтаж Тех Сервіс проводить професійну чистку жировловлювачів з утилізацією.

Монтаж і ремонт систем каналізації

Монтаж і ремонт систем каналізації

Монтаж систем каналізації – це комплекс робіт з монтування та ремонту каналізаційних мереж. Майстри Монтаж Тех Сервіс володіють усіма необхідними навичками і великим досвідом для проведення робіт з монтажу систем каналізації  – внутрішньої, зовнішньої, заміни стояка каналізації.

Проектування і монтаж зовнішніх мереж

Проектування і монтаж зовнішніх мереж

Монтаж зовнішнх мереж

Ціни

Вид робіт Од. виміру Ціна Замовити
1 Гідродинамічна прочистка каналізації пог.м 40 грнпог.м
2 Механічна прочистка внутрішньої каналізації ДУ 50-100 пог.м 40 грнпог.м
3 Механічне прочищення зовнішньої каналізації пог.м 40грнпог.м
4 Чистка колодязів (колодязь) шт 50 грншт
5 Прочищення унітаза (квартира) послуга 900 грнпослуга
6 Розмивання і обмивання відстійника колодязя послуга 1500 грнпослуга
7 Аварійна служба каналізації послуга 1500 грнпослуга
8 Аварійний виїзд екіпажа (нічний) послуга 2500 грнпослуга
9 Телеінспекція трубопроводу (до 20 пог.м) послуга 1500 грнпослуга
10 Послуги асенізатора куб.м 800 грнкуб.м
11 Відкачування каналізації куб.м 200 грнкуб.м
12 Відкачування рідини пилососом шт 250 грншт
13 Викачування мулу куб.м 800 грнкуб.м
14 Обслуговування жироприймачів і утилізація жирів куб.м 600 грнкуб.м
15 Відкачування внутрішнього жироприймача ( під мийкою) шт 1000 грншт
16 Аналіз стічних вод (30 інгредієнтів) шт 1500 грншт
17 Аналіз стічних вод (10-12 інгредієнтів) шт 900 грншт
18 Йоршування пог.м 100 грнпог.м
blank

Якість

Видаляємо будь-які каналізаційні засмічення

blank

На ринку з 2005 року

blank

Результативність

Ми вирішуємо 100% поставлених завдань

blank

Гарантії

Ми даємо гарантію на виконані роботи

Технології робіт

Механічний метод прочищення каналізації — застосовується для труб діаметром від 50мм до 200мм, довжина яких не перевищує 50 м. Відкладення всередині каналізаційної системи прибираються механічним впливом, за допомогою електромеханічного апарату ROTHENBERGER R600. Такий метод прочищення каналізації застосовується як для прочищення каналізації всередині квартири так і основного стояка всередині будинку.

Гідродинамічний метод прочищення каналізації – проводиться за рахунок сильного напору тиску води. Вода потрапляючи в труби за допомогою шлангів високого тиску і спеціальних насадок (форсунок) ефективно усуває локальні засмічення або коли необхідно провести повне очищення трубопроводу від відкладень.

Відеодіагностика труб проводиться після їх прочищення і дозволяє упевнитися в якості проведених робіт. За допомогою відеодіагностики трубопроводу можна дізнатися, де і в якому місці треба прочистити каналізацію і труби або водостоків. Із застосуванням високоефективних технологій, здійснюється глибоке і повне прочищення каналізації і усунення засмічень.

Де ми працюємо

Логотип Roshen
Логотип Київміськбуд
Логотип Велика кишеня
Логотип АТБ
Логотип Пузата хата
Логотип Метробуд Київ
Логотип Radisson
Логотип Dreamtown
Логотип Premier palace hotel
Логотип Хачапури и Вино
Логотип Патон
Логотип Форвард Київ сервіс
Логотип Електронприлад
Логотип Атлант
Логотип аэропорт Київ
Логотип Агромат
Логотип Wine Bureau
Логотип Квадрат
Логотип Sport Life
Логотип Руккола
Логотип Руккола

Нам вже довіряють

Видаляємо будь-які каналізаційні засмічення.

Наші клієнти завжди залишаються задоволені результатом. За час існування МТС ми успішно закрили біля 1000 проектів

Чистка канализации в Боярке

Очищення каналізації в Боярці: докладніше про поширену послугу

Жителі квартир і приватних будинків, а також працівники промислових підприємств і офісів періодично стикаються з такою проблемою, як засмічення каналізації. Звичайно, це створює певний дискомфорт. Через брак досвіду, відсутність потрібного обладнання і часу, найчастіше проблема усувається бригадою майстрів. Очищення каналізації в Боярці є поширеною послугою, яка виконується як в профілактичних цілях, так і в аварійних випадках.

Наслідки виникнення засмічень

Прочищення каналізації в Боярці необхідно виконувати відразу, як тільки з’явилися перші ознаки засмічень. Терміновість важлива тому, що наявність бруду і відкладень можуть привести до ряду неприємних проблем. Наслідки можуть бути наступними:

 • в воді почнуть розмножуватися небезпечні мікроорганізми;
 • поки сантехніка забита, їй не можна користуватися;
 • з забитої каналізації може виходити неприємний запах;
 • якщо ви живете в квартирі, є ризик того, що квартира, розташована під вами, буде підтоплена;
 • чим сильніше буде забиватися система, тим дорожче буде її прочищення;
 • якщо в трубах зібралося багато сміття, комунікації та сантехніка будуть швидше зношуватися.

  Як проходить чистка на різних об’єктах?

Очищення каналізації в Боярці може відрізнятися в залежності від того, який об’єкт обслуговується.
Квартира. У каналізацію не повинні потрапляти дрібні предмети, так як проблема може торкнутися не тільки жителів конкретної квартири, а й сусідів. Як правило, чистка триває близько півгодини. Сантехніки використовують прилади, які дозволяють максимально ефективно очистити систему.
Приватний будинок. В цьому випадку найголовніше правило – не допустити, щоб засмітилася загальна каналізація. Якщо це трапиться, в будинку не будуть функціонувати всі сантехнічні прилади – ванна, раковина, унітаз і т.д. У цій ситуації проблема вирішиться тільки чищенням каналізаційного колодязя.
Офіс. Тут роль грає розмір офісного приміщення, кількість людей, що користуються сантехнічними приладами і кількість сантехніки. Час від часу рекомендується робити профілактичну чистку.

Чому засмічуються труби?

Очищення труб в Боярці може виконуватися різними способами. Але перш, ніж визначитися з методом, потрібно зрозуміти, чому в трубах утворилися засмічення. Причини можуть бути наступними:

 • потрапляння великих предметів в каналізацію – причина відноситься до розряду класичних; на практиці сантехніки стикаються з різними предметами, які дістають з каналізаційних труб – починаючи від іграшок, і закінчуючи грудками довгого волосся;
 • помилка в монтажі – каналізація може часто забиватися, так як вона спочатку була змонтована неправильно;
 • слабкий напір води – залишки їжі і рідкі відходи можуть повільно просуватися по трубах, якщо цьому не сприяє сильний напір води;
 • утворення сольових відкладень на внутрішніх поверхнях – шар буде тільки зростати; його наявність буде негативно впливати на те, з якою швидкістю будуть проходити зливи; це також псує саму трубу.

Способи

Найчастіше майстри користуються трьома способами, що дозволяють ефективно очистити каналізаційну систему. Прочищення труб в Боярці може виконуватися хімічним методом. Він відрізняється такими характеристиками:

 • якщо проблема з ванною, краще використовувати хімічні засоби, до складу яких входять кислоти; вони найкраще впораються з грудками волосся;
 • якщо ж проблема в трубах на кухні, раковину краще прочищати лугом; саме вона розщепить жир;
 • що стосується засмічення унітазу, майстри приймуть рішення самостійно; найчастіше чистка починається з використання «крота».

У ході такої процедури, як прочищення каналізації в Боярці, може застосовуватися механічний спосіб. Труби чистять стрічкою, тросом з насадкою, гнучким валом і дротом. Так як причиною засмічень все-таки бувають ганчірки, іграшки та великі предмети, даний спосіб використовується набагато частіше. Він також показує високу результативність. Третім способом є гідродинамічне промивання. У систему воду подають під високим тиском. Це дозволяє зруйнувати найзастаріліш і тверді відкладення, або ж проштовхнути шматки бруду і дрібного сміття. Київська область – територія, яку обслуговує наша компанія. Якщо ви проживаєте в населеному пункті Боярка, і бачите, що каналізаційна система працює не так, як раніше – телефонуйте, і ми обов’язково допоможемо! Перевага звернення полягає не тільки в адекватних цінах, високій якості виконання робіт і приїзд майстрів з усіма необхідними інструментами. Ви також можете розраховувати на те, що бригада обов’язково приїде до вас в терміновому порядку для усунення аварії.

Корисні статті
Як прочистити каналізацію на кухні та в ванній
Як прочистити каналізацію в приватному будинку?
Прочистка каналізації: ефективні методи
Як пробити сильне засмічення в трубі?