click fraud detection
logoMontaz

Ваше місто:

logoMontaz

Ваше місто:

Працюємо 8:00 - 20:00
Відкачування каналізації
Відкачування каналізації

Відкачування каналізації

Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

Ціни

Вид робіт Од. виміру Ціна Замовити
1 Відкачування каналізації куб.м 250 грнкуб.м
2 Гідродинамічне прочищення каналізації пог.м 40 грнпог.м
3 Механічне прочищення внутрішньої каналізації ДУ 50-100 пог.м 40 грнпог.м
4 Механічне прочищення зовнішньої каналізації пог.м 40 грнпог.м
5 Чистка колодязів шт 50 грншт
6 Прочищення стояка каналізації поверх 250 грнповерх
7 Аварійний виїзд екіпажа (нічний, чистка до 10 метрів) услуга 2500 грнуслуга
8 Комплексне і сервісне обсуговування абонентів водоканалу послуга 2000 грнпослуга
9 Аналіз стічних вод (30 інгредієнтів) послуга 1500 грнпослуга
10 Аналіз стічних вод (10-12 інгредієнтів) послуга 900 грнпослуга
11 Відкачування мулу куб.м 800 грнкуб.м
12 Відкачування внутрішнього жироприймача (під мийкою) куб.м 600 грнкуб.м
13 Розмивання і обмивання відстійника колодязя послуга 1500 грнпослуга
14 Відкачування рідини пилесосом шт 200 грншт
15 Відеодіагностика каналізаційної мережі послуга 1500 грнпослуга
16 Йоршування пог.м 100 грнпог.м

Відкачування каналізації — обов’язковий процес для роботи комунікацій

Обслуговування каналізації в приватному будинку — важливі турботи будь-якого господаря. Йому потрібно регулярно забезпечити відкачку каналізації, щоб потім спокійно користуватися комунікаціями.

Відкачування нечистот може здійснюватися кількома способами:

 • Вакуумний. Тут використовують спеціальний насос, який закачує всі забруднення.
 • Гідродинамічний. Для початку тут викачують забруднення. Потім потужним напором води заповнюють ємність, щоб очистити стінки і далі викачують залишки забруднень.
 • Застосування мулососа. Один з найпростіших варіантів.

Кожен з цих способів має свої особливості і використання певного обладнання.

Фахівці Монтаж Тех Сервіс знають всі ці тонкощі і зможуть швидко, якісно виконати відкачку каналізації.

Наші об'єкти

Наші відео

Наша команда

Технології робіт

Механічний метод прочищення каналізації — застосовується для труб діаметром від 50мм до 200мм, довжина яких не перевищує 50 м. Відкладення всередині каналізаційної системи прибираються механічним впливом, за допомогою електромеханічного апарату ROTHENBERGER R600. Такий метод прочищення каналізації застосовується як для прочищення каналізації всередині квартири так і основного стояка всередині будинку.

Гідродинамічний метод прочищення каналізації – проводиться за рахунок сильного напору тиску води. Вода потрапляючи в труби за допомогою шлангів високого тиску і спеціальних насадок (форсунок) ефективно усуває локальні засмічення або коли необхідно провести повне очищення трубопроводу від відкладень.

Відеодіагностика труб проводиться після їх прочищення і дозволяє упевнитися в якості проведених робіт. За допомогою відеодіагностики трубопроводу можна дізнатися, де і в якому місці треба прочистити каналізацію і труби або водостоків. Із застосуванням високоефективних технологій, здійснюється глибоке і повне прочищення каналізації і усунення засмічень.

Відгуки(34)

Читати всі

Замовити послуги по Києву

 • Голосіївський район
 • Деснянський район
 • Оболонський район
 • Святошинський район
 • Дарницький район
 • Дніпровський район
 • Печерський район
 • Солом'янський район
 • Подільський район
 • Шевченківський район
Відкачування каналізації

Як і коли проводиться відкачка каналізації?

Власники приватних будинків обізнані про те, що відкачка каналізації – життєво необхідна процедура, про яку не подбає ніхто, крім них. Коли яма заповнюється, виникає питання, як позбавиться від нечистот. Існують кілька варіантів для вирішення цієї проблеми. Можна спробувати самостійно все вичистити або ж звернутися за допомогою. Перший спосіб підходить лише в тому випадку, коли обсяг відходів невеликий. Для очищення знадобиться спеціальне обладнання – насос, але не звичайний, а фекальний. Якщо для відкачування каналізації використовувати водяний – він швидко вийде з ладу. При цьому залишається відкритим питання про утилізацію викачаних мас – викид їх в недозволеному місці загрожує штрафами. Ще один варіант – озброїтися відром, лопатою, респіратором. Цей метод доречний, коли мова йде про дачній ділянці, де септик використовується рідко. Вирішивши таким чином відкачати каналізацію, потрібно бути готовим до неприємних запахів, ризику забруднитися, забруднити територію навколо. Промивання і прочищення каналізації повинно виконуватися вчасно – як тільки резервуар заповнитися на три четвертих. Періодичність залежить від кількості людей, що користуються туалетом і іншими сантехнічними пристроями, частоти їх використання, обсягу самого бака. За процесом наповнення вигрібної ями потрібно стежити – це допоможе уникнути аварійних ситуацій.

Різновиди спецтехніки, що використовується для відкачування каналізацій

Оцінивши обсяг майбутніх робіт, які супроводжують її труднощі, багато хто приймає рішення скористатися професійними послугами з відкачування каналізації.На сьогоднішній момент використовуються два різновиди спеціалізованої техніки:

 • Асенізатор;
 • Мулосос.Відмінності криються не тільки в назві – область використання, технічні характеристики у них також різняться. Якщо асенізатор ідеальний для викачування рідких нечистот, стічних вод, то для утилізації більш щільних відкладень потрібно більш потужна машина, оснащена додатковими пристосуваннями. Коли мова йде про вигрібній ямі невеликої глибини, заповненої рідкими відходами, Україна віддає перевагу асенізаторської машині, яка відмінно справляється з поставленим завданням. Мулосос може виконувати ті ж функції, але на додаток до них ідеально підходить, коли необхідно відкачати мулисті відкладення. Агрегат оснащений шлангом, за допомогою якого осад попередньо розмивається. Саме для цього його резервуар розділений на дві частини – перша для нечистот, а в другій зберігається вода, яка використовується під час розмиття.

  Застосування біопрепаратів – всі за і проти

  Ринок міста Київ пропонує споживачам широкий асортимент спеціальних засобів, які, як стверджують виробники, здатні повністю позбавити від необхідності додаткового очищення септика. Колись для цих цілей використовували хлорку – проте від неї більше шкоди, ніж корист. Зараз можна придбати біопрепарати:

 • Аеробні;
 • Анаеробні. Перед тим як перейти до їх детальних  характеристик, слід зазначити, що використання будь-якого варіанту не позбавляє повністю від необхідності відкачувати каналізацію. Аеробних мікроорганізмів для життєдіяльності необхідний кисень, тому їх доцільно використовувати для ям відкритого типу.Анаеробні в кисні не потребують. Ці бактерії можуть бути задіяні в закритих резервуарах. І ті й інші переробляють органіку, в результаті чого зникає неприємний запах, але при цьому рідина нікуди не дівається. До переваг можна віднести доступну вартість, той факт, що рідше доведеться вживати заходів для очищення. До недоліків – нездатність препаратів очистити резервуар на 100%, потреба в подальшій утилізації осаду.

  Плюси співпраці з професіоналами

  Зростаюча з кожним днем ​​популярність послуги з відкачування каналізації пояснюється тим, що людина, яка вирішила нею скористатися, позбавляє себе від безлічі непотрібних клопотів. Після закінчення всіх робіт можна продовжувати насолоджуватися чистим повітрям, а не бігти в ванну, для того щоб відмити себе і використаний інвентар. Самостійне очищення не завжди дає бажані результати, оскільки без досвіду іноді складно підібрати правильний метод або препарат. Бажання заощадити може привести до додаткових розтрат. Такий підхід себе не виправдовує, оскільки ціна відкачування каналізації цілком доступна і залежить від:

 • Обсягу робіт;
 • Складнощів;
 • Характеру забруднень;
 • Різновиди використовуваної техніки.Компанія «Mонтаж Тех Сервіс» надає подібні послуги в усіх районах столиці і в Київської області. Сучасна спецтехніка, висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом, демократичні розцінки, оперативність, результативність – лише частина того, що чекає на кожного клієнта.
Корисні статті
Як прочистити каналізацію на кухні та в ванній
Як прочистити каналізацію в приватному будинку?
Прочистка каналізації: ефективні методи
Як пробити сильне засмічення в трубі?