click fraud detection
logoMontaz

Ваше місто:

logoMontaz

Ваше місто:

Працюємо 8:00 - 20:00
Промивання каналізаційних труб
Промивання каналізаційних труб

Промивання каналізаційних труб

Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

Ціни

Вид робіт Од. виміру Ціна Замовити
1 Промивання каналізаційних труб пог.м від 40 грнпог.м
2 Гідродинамічне прочищення каналізації пог.м 40 грнпог.м
3 Механічне прочищення внутрішньої каналізації ДУ 50-100 пог.м 40 грнпог.м
4 Механічне прочищення зовнішньої каналізації пог.м 40 грнпог.м
5 Чищення колодязів шт 50 грншт
6 Чищення стояка каналізації поверх 250 грнповерх
7 Аварійний виїзд екіпажу (нічний) послуга 2500 грнпослуга
8 Аналіз стоків після прочищення (30 інгредієнтів) послуга 1500 грнпослуга
9 Аналіз стічних вод (10-12 інгредієнтів) послуга 900 грнпослуга
10 Відкачування мулу куб.м 800 грнкуб.м
11 Відкачування внутрішнього жировловлювача (під мийкою) куб.м 600 грнкуб.м
12 Відкачування небезпечних відходів (жирів) з утилізацією куб.м 800 грнкуб.м
13 Розмивання і обмивання відстіника колодязя послуга 1500 грнпослуга
14 Відкачування рідини пилесососм шт 200 грншт
15 Відеодіагностика каналізаційної мережі послуга 1500 грнпослуга
16 Йоршування пог.м 100 грнпог.м

Регулярне промивання каналізаційних труб — ефективне видалення всіх засмічень

Гарна робота системи для відведення побутових стоків залежить від проведення профілактичних дій. Зокрема це стосується промивання каналізаційних труб. Адже в процесі користування вода починає гірше йти.

Так можна виділити кілька варіантів процедури:

 • Проливання водою. Для цього варто відкрутити всі крани з гарячою водою. Від тиску і температури невеликі забруднення змиються.
 • Використання хімічних засобів. Речовини засипають в зливи і чекають певний час. Потім промивають водою.
 • Гідродинамічна. За допомогою спеціального обладнання і напору води під тиском позбавляються від найскладніших забруднень.

З усіх перерахованих варіантів гідродинаміка вважається найкращим варіантом. Увага: вона повинна виконуватися виключно фахівцями.

Співробітники Монтаж Тех Сервіс проведуть процедуру з урахуванням всіх тонкощів і труби будуть знову справлятися з навантаженням.

Наші об'єкти

Наші відео

Наша команда

Технології робіт

Механічний метод прочищення каналізації — застосовується для труб діаметром від 50мм до 200мм, довжина яких не перевищує 50 м. Відкладення всередині каналізаційної системи прибираються механічним впливом, за допомогою електромеханічного апарату ROTHENBERGER R600. Такий метод прочищення каналізації застосовується як для прочищення каналізації всередині квартири так і основного стояка всередині будинку.

Гідродинамічний метод прочищення каналізації – проводиться за рахунок сильного напору тиску води. Вода потрапляючи в труби за допомогою шлангів високого тиску і спеціальних насадок (форсунок) ефективно усуває локальні засмічення або коли необхідно провести повне очищення трубопроводу від відкладень.

Відеодіагностика труб проводиться після їх прочищення і дозволяє упевнитися в якості проведених робіт. За допомогою відеодіагностики трубопроводу можна дізнатися, де і в якому місці треба прочистити каналізацію і труби або водостоків. Із застосуванням високоефективних технологій, здійснюється глибоке і повне прочищення каналізації і усунення засмічень.

Відгуки(34)

Читати всі

Замовити послуги по Києву

 • Голосіївський район
 • Деснянський район
 • Оболонський район
 • Святошинський район
 • Дарницький район
 • Дніпровський район
 • Печерський район
 • Солом'янський район
 • Подільський район
 • Шевченківський район
Промивання каналізаційних труб

Промивання каналізації — цілі і основні способи

Вже з назви стає ясно, що промивання каналізації використовується, для того щоб повернути пропускну здатність в трубах, ліквідувати засмічення. Для цього використовуються різноманітні методи, в залежності від конкретних обставин, таких як масштаб проблеми, характер засмічення, місце його розташування та інше.

Правильний вибір способу — важлива умова успіху. В одній ситуації можна без проблем успішно провести промивку каналізаційної мережі самостійно, а в іншій — не обійтися без допомоги професіоналів, в арсеналі яких є спеціальне обладнання. Ще один важливий момент — не можна пускати все не самоплив — це загрожує більш серйозними наслідками, ніж поганий злив.

Відсутність заходів, спрямованих на усунення пробки в результаті може призвести до затоплення, в результаті якого може постраждати побутова техніка, меблі, а також квартира сусідів. В останньому варіанті можна зіткнутися навіть з судовим розглядом. Своєчасна промивка каналізаційних труб захистить вас від подібних неприємностей.

Що стосується методів усунення засмічення, то тут можливі два варіанти розвитку подій. Якщо ситуація не критична, можна впоратися самостійно, вдавшись до так званих домашніх методів. До допомоги фахівців вдаються в тому випадку, коли промивка системи каналізації своїми силами неможлива або не дає результати.

Діємо самостійно

Очищення в цьому випадку має проходити за допомогою розчину, що містить в собі оцет, соду. У деяких випадках достатньо просто влити в систему велику кількість окропу. Але необхідно бути обережними. Гаряча вода не завдасть шкоди конструкціям з чавуну, сучасного пластика, а ось сифон під час такого промивання каналізації може постраждати.

Також часто використовують:

 • Вантуз;
 • Трос ;
 • Спеціальні засоби, придбані в магазині.

Немає нічого складного ні в першому, ні в другому варіанті. Вантуз руйнує пробки за допомогою потужного гідроудару, а за допомогою троса, можна проштовхнути або витягнути назовні сміття, що скупчилося. По закінченню процедур рекомендується промити систему великою кількістю води.

Україна пропонує різноманітний вибір спеціальних засобів, що відрізняються складом. Саме на вхідні компоненти слід звертати увагу при виборі. Прочищати комунікації від волосся, мильних пробок краще препаратами з лужним складом. А ось кислотні відмінно підходять для видалення жирового нальоту.

Механічний спосіб

Тут вже використовується спеціальна техніка, впоратися з якою може тільки професіонал. Промивання труб в цьому випадку не обходиться без особливого агрегату, до якого приєднаний шланг. Спеціаліст, приїхавши в квартиру, приватний будинок або ж на інший об’єкт, для початку визначає, що стало причиною виникнення затору, після чого підбирає насадку яка підійде.

Ця технологія може використовуватися для комунікацій з великою кількістю кутів , поворотів, оскільки трос, незважаючи на свою твердість, досить гнучкий, що не дає йому застрявати. Що стосується насадок, то вони бувають наступних різновидів:

 • Гак — застосовується, коли треба буде позбутися від великої кількості волокон, вовни, волосся, що потрапили в систему;
 • Металевий йоржик, очищающий стінки ;
 • Насадка схожа на спис використовується в тих випадках, коли промивка каналізаційної труби пов’язана з пробиттям твердих пробок.

Акуратно діючи тросом, сантехнік руйнує засмічення, тим самим збільшуючи просвіт, повертає початкову пропускну здатність зливу. Після закінчення процедури, подрібнені залишки змиваються напором води.

Використання гідродинаміки

Переваги гідродинамічного методу, високий рівень його ефективності, швидкість усунення заторів Київ оцінив гідно. Ця відносно нова технологія приходить на допомогу в тих ситуаціях, коли всі інші методи виявляються безсилими. Суть полягає в тому, що в каналізацію під великим тиском подається вода, що змітає на своєму шляху все — починаючи від пробок з органіки, закінчуючи каменями, будівельним сміттям, корінням дерев.

Ціна промивання каналізації не є фіксованою і залежить від складності, характеру проблеми, того, який спосіб усунення використовується, умов, в яких доведеться працювати бригаді. Чим раніше буде здійснено усунення пробки, тим меншими будуть тимчасові, фінансові витрати.

Професійне промивання каналізаційних мереж або відеодіагностика труб від компанії «Mонтаж Тех Сервіс» супроводжується гарантією. Ми виїжджаємо на будь-які об’єкти — приватні, комерційні, промислові та оперативно вирішуємо найскладніші завдання. За нашими плечима — кілометри прочищених труб і сотні задоволених клієнтів. Звернувшись до нас, ви надовго забудете про пробки в каналізації!

Корисні статті
Як прочистити каналізацію на кухні та в ванній
Як прочистити каналізацію в приватному будинку?
Прочистка каналізації: ефективні методи
Як пробити сильне засмічення в трубі?