click fraud detection
logoMontaz

Ваше місто:

logoMontaz

Ваше місто:

Відкачування септика
Відкачування септика

Відкачування септика

Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

Ціни

Вид робіт Од. виміру Ціна Замовити
1 Відкачування септика куб.м 300 грнкуб.м
2 Прочищення труб пог.м 40 грнпог.м
3 Гідродинамічне прочищення каналізації пог.м 40 грнпог.м
4 Механічне прочищення внутрішньої каналізації ДУ 50-100 пог.м 40 грнпог.м
5 Механічне прочищення зовнішньої каналізації пог.м 40 грнпог.м
6 Чищення колодязів шт 50 грншт
7 Чищення стояка каналізації поверх 250 грнповерх
8 Аварійний виїзд екіпажу нічний послуга 2500 грнпослуга
9 Аналіз стоків після прочищення (30 інгредієнтів) послуга 1500 грнпослуга
10 Аналіз стічних вод (10-12 інгредієнтів) послуга 900 грнпослуга
11 Відкачування вигрібних ям куб.м 300 грнкуб.м
12 Відкачування мулу куб.м 800 грнкуб.м
13 Відкачування жировлювлювача (під мийкою) куб.м 600 грнкуб.м
14 Відкачування рідини пилесососм шт 200 грншт
15 Відеодіагностика каналізаційної мережі послуга 1500 грнпослуга
16 Йоршування шт 100 грншт

Своєчасне відкачування септика — нормальна робота автономної каналізації

Автономна каналізація — ідеальний варіант для приватних будинок і дач. Тільки варто пам’ятати, що вона потребує більш ретельного обслуговування. Одна з таких процедур — відкачка септика. Ця герметична споруда також призначена для збору стічних вод.

У міру заповнення септика важливо подбати про його відкачування. Частота проведення процедури залежить від таких факторів:

 • обсяг резервуара;
 • кількість користувачів;
 • обсяг стічних вод за добу.

За допомогою асенізаторської машини з резервуара відкачають всі відходи.

Ваше завдання полягає лише в тому, щоб повідомити фахівцям Монтаж Тех Сервіс обсяг септика, а далі це клопіт професіоналів.

Наші об'єкти

Наші відео

Наша команда

Технології робіт

Механічний метод прочищення каналізації — застосовується для труб діаметром від 50мм до 200мм, довжина яких не перевищує 50 м. Відкладення всередині каналізаційної системи прибираються механічним впливом, за допомогою електромеханічного апарату ROTHENBERGER R600. Такий метод прочищення каналізації застосовується як для прочищення каналізації всередині квартири так і основного стояка всередині будинку.

Гідродинамічний метод прочищення каналізації – проводиться за рахунок сильного напору тиску води. Вода потрапляючи в труби за допомогою шлангів високого тиску і спеціальних насадок (форсунок) ефективно усуває локальні засмічення або коли необхідно провести повне очищення трубопроводу від відкладень.

Відеодіагностика труб проводиться після їх прочищення і дозволяє упевнитися в якості проведених робіт. За допомогою відеодіагностики трубопроводу можна дізнатися, де і в якому місці треба прочистити каналізацію і труби або водостоків. Із застосуванням високоефективних технологій, здійснюється глибоке і повне прочищення каналізації і усунення засмічень.

Відгуки(26)

Читати всі

Замовити послуги по Києву

 • Голосіївський район
 • Деснянський район
 • Оболонський район
 • Святошинський район
 • Дарницький район
 • Дніпровський район
 • Печерський район
 • Солом'янський район
 • Подільський район
 • Шевченківський район
Відкачування септика

Чи доцільно самостійно відкачувати септик

Облаштувавши на своїй ділянці автономний туалет, потрібно розуміти, що відкачка септиків тепер стане невід’ємною частиною життя. Коли рівень відходів у вигрібній ямі досягає граничного показника, необхідно терміново вживати заходів. В іншому випадку все навколо буде просякнуте жахливим запахом, який проникає навіть в будинок. А вдихання таких парів дуже небезпечно.

Багато приймають рішення не звертатися в спеціалізовані служби, а спробувати самостійно відкачати септик. Цілком реально очистити відстійник самостійно, але важливо розуміти, що робота ця далеко не з приємних. Плюс до всього, такий спосіб підійде лише в тому випадку, коли обсяг відходів невеликий. Іншими словами, він підходить для дачних, рідко використовуваних туалетів.

Можна придбати біопрепарат, до складу якого входять речовини (бактерії) здатні розкласти органіку. Але і тут є свої складності — для закритих резервуарів підходять одні засоби, для відкритих — інші. Повністю очистити резервуар вони не в змозі, а необхідність викачування септика залишається — осаду потрібно позбутися.

З огляду на всі складнощі, нюанси самостійної роботи, Україна, в особі своїх співгромадян, приймає інше рішення — викликати бригаду фахівців, озброєних спеціальним обладнанням, технікою, знаннями, досвідом.

Як часто необхідно проводити відкачування септика

Однозначно відповісти на це питання неможливо, оскільки все індивідуально. Періодичність, з якою проводиться очистка септиків, залежить від наступних факторів:

 • Місткості резервуара;
 • Кількості людей, що користуються сантехнічними приладами;
 • Частоти використання — якщо в будинку проживають постійно. А не просто приїжджають на вихідні, необхідність в проведенні подібної процедури буде виникати частіше.

Якщо на ділянці обладнана вигрібна яма, зрозуміти, що вона заповнена просто. З відкачкою септиків все інакше, оскільки їх не побачити очима. Перша ознака, що вказує на необхідність очищення — характерний неприємний запах. Еще один сигнал — поява калюж, вологих плям на землі. Це може також вказувати на наявність протікання.

На переповнення вказує на зниження зливу у всіх сантехнічних пристроях, підключених до системи. Це дуже тривожний дзвіночок — якщо не вжити заходів, вся дача може виявитися затопленою і аж ніяк не чистою водою.

Варто порадитися з фахівцями, які, відштовхуючись від умови експлуатації, зможуть підказати як часто слід проводити очистку септиків в тому чи іншому випадку. При інтенсивному навантаженні послуга замовляється не рідше разу на рік, при більш низькому — раз в два або три роки.

Спецтехніка швидко усуне проблему

Неприємний запах , затоплення — не всі наслідки переповненої нечистотами ємності. Страждає навколишнє середовище, значно погіршується якість питної води в колодязях. Використання спеціальних сучасних машин істотно полегшує життя, позбавляє від проблем, пов’язаних з автономними каналізаціями, дозволяє насолоджуватися свіжим повітрям і не переживати за своє здоров’я.

У місті Київ використовуються такі різновиди спецтехніки:

 • танкери;
 • мулососи.

Мулососи відносяться до категорії більш досконалого обладнання, за допомогою якого можна відкачати не тільки рідкі відходи, а й більш тверді, мул і подібні відкладення. Плюс до всього, він додатково оснащений насосом, що дає можливість очистити стінки ємності потужним струменем води.

Механічне прочищення каналізації або відкачування септика за допомогою асенізатора — оптимальний варіант, коли мова йде про нечистоти, що знаходяться в рідкому стані. У цьому випадку немає необхідності замовляти більш досконалу техніку і переплачувати за її оренду. Якщо ви самі не можете визначитися з видом необхідного пристрою — порадьтеся зі знаючими людьми

Не ускладнюйте собі життя — звертайтеся до професіоналів

У деяких випадках набагато розумніше, вигідніше вирішувати проблему самостійно. Але викачка септика — не та ситуація, коли можна дозволити собі витратити час не безрезультатні спроби позбутися відходів своїми силами. Тим більше, коли є фахівці, готові простягнути руку допомоги в будь-який час дня і ночі.

Від складності робіт, віддаленості об’єкта, характеру забруднень, часу доби, наявності необхідності в додатковому обладнанні залежить ціна очищення септика. Приблизну вартість завжди можна дізнатися, попередньо зв’язавшись з диспетчером аварійної служби.

Звертайтеся в компанію «Mонтаж Тех Сервіс» —ми визнані експерти в цій галузі. Наші співробітники постійно підвищують рівень кваліфікації, не бояться труднощів, знаходять вихід з будь-яких ситуацій, працюють швидко, якісно, повертаючи клієнтам спокій і комфорт.

Корисні статті
Як прочистити каналізацію на кухні та в ванній
Як прочистити каналізацію в приватному будинку?
Прочистка каналізації: ефективні методи
Як пробити сильне засмічення в трубі?