click fraud detection
logoMontaz

Ваше місто:

logoMontaz

Ваше місто:

Працюємо 8:00 - 20:00
Відкачування септика
Відкачування септика

Відкачування септика

Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

Ціни

Вид робіт Од. виміру Ціна Замовити
1 Відкачування септика куб.м 300 грнкуб.м
2 Прочищення труб пог.м 40 грнпог.м
3 Гідродинамічне прочищення каналізації пог.м 40 грнпог.м
4 Механічне прочищення внутрішньої каналізації ДУ 50-100 пог.м 40 грнпог.м
5 Механічне прочищення зовнішньої каналізації пог.м 40 грнпог.м
6 Чищення колодязів шт 50 грншт
7 Чищення стояка каналізації поверх 250 грнповерх
8 Аварійний виїзд екіпажу нічний послуга 2500 грнпослуга
9 Аналіз стоків після прочищення (30 інгредієнтів) послуга 1500 грнпослуга
10 Аналіз стічних вод (10-12 інгредієнтів) послуга 900 грнпослуга
11 Відкачування вигрібних ям куб.м 300 грнкуб.м
12 Відкачування мулу куб.м 800 грнкуб.м
13 Відкачування жировлювлювача (під мийкою) куб.м 600 грнкуб.м
14 Відкачування рідини пилесососм шт 200 грншт
15 Відеодіагностика каналізаційної мережі послуга 1500 грнпослуга
16 Йоршування шт 100 грншт

Своєчасне відкачування септика — нормальна робота автономної каналізації

Автономна каналізація — ідеальний варіант для приватних будинок і дач. Тільки варто пам’ятати, що вона потребує більш ретельного обслуговування. Одна з таких процедур — відкачка септика. Ця герметична споруда також призначена для збору стічних вод.

У міру заповнення септика важливо подбати про його відкачування. Частота проведення процедури залежить від таких факторів:

 • обсяг резервуара;
 • кількість користувачів;
 • обсяг стічних вод за добу.

За допомогою асенізаторської машини з резервуара відкачають всі відходи.

Ваше завдання полягає лише в тому, щоб повідомити фахівцям Монтаж Тех Сервіс обсяг септика, а далі це клопіт професіоналів.

Наші об'єкти

Наші відео

Наша команда

Технології робіт

Механічний метод прочищення каналізації — застосовується для труб діаметром від 50мм до 200мм, довжина яких не перевищує 50 м. Відкладення всередині каналізаційної системи прибираються механічним впливом, за допомогою електромеханічного апарату ROTHENBERGER R600. Такий метод прочищення каналізації застосовується як для прочищення каналізації всередині квартири так і основного стояка всередині будинку.

Гідродинамічний метод прочищення каналізації – проводиться за рахунок сильного напору тиску води. Вода потрапляючи в труби за допомогою шлангів високого тиску і спеціальних насадок (форсунок) ефективно усуває локальні засмічення або коли необхідно провести повне очищення трубопроводу від відкладень.

Відеодіагностика труб проводиться після їх прочищення і дозволяє упевнитися в якості проведених робіт. За допомогою відеодіагностики трубопроводу можна дізнатися, де і в якому місці треба прочистити каналізацію і труби або водостоків. Із застосуванням високоефективних технологій, здійснюється глибоке і повне прочищення каналізації і усунення засмічень.

Відгуки(34)

Читати всі

Замовити послуги по Києву

 • Голосіївський район
 • Деснянський район
 • Оболонський район
 • Святошинський район
 • Дарницький район
 • Дніпровський район
 • Печерський район
 • Солом'янський район
 • Подільський район
 • Шевченківський район
Відкачування септика

Викачка септиків: різновиди, процес та переваги системи

На сьогодні можливість під’єднатись до централізованої системи водопостачання та водовідведення, у тому числі й до каналізаційної мережі, є не у кожного жителя населеного пункту. У такому випадку виникає нагальна потреба у створенні власної незалежної системи каналізації. Варто зауважити, що її потрібно обслуговувати та періодично проводити викачку септика – спеціальної підземної конструкції, яка встановлюється на території земельної ділянки. Її пряме і найголовніше призначення – це ефективне очищення стоків каналізаційної мережі.

Схема роботи септика надзвичайно проста: стоки потрапляють в септик по каналізаційній трубі. Під впливом сили гравітації рідкі побутові відходи швидко розкладаються й очищаються. Далі вони завдяки дренажній системі потрапляють у ґрунт.

Переваги встановлення септичної системи:

 • септик збирає не лише стічні води, а й безпосередньо продукти людської життєдіяльності;
 • відзначається стійкістю до корозії;
 • зручний у використанні;
 • не залежить від електромережі;
 • можна застосовувати в будь-яких кліматичних умовах.

Різновиди матеріалів систем та рекомендації фахівців по викачці септика

Загалом, будь-які септичні системи працюють за однаковим принципом: усі відходи збираються в одній трубі, далі вони фільтруються або зберігаються у тому ж вигляді, як і були зібрані, потім вже відправляються у ґрунт. Досить часто господарі застосовують відфільтровані стічні води в сільському господарстві та землеробстві. Головним чином це відбувається у вигляді зрошення при вирощуванні культурних рослин та поливу зелених насаджень.

Попри однаковий принцип роботи,відмінність у представлених на українському ринку септичних системах все ж таки є, наприклад, різні методи очищення: фільтрація, біоочистка.

Основні матеріали, з якого виготовляється септична яма:

 • метал – такі системи встановлюють вкрай рідко, адже вони схильні до корозії.
 • пластик – цей матеріал користується популярністю у власників приватних домоволодінь, адже він стійкий до руйнування. Фахівці, що спеціалізується на викачці септика, відзначають, що всупереч безлічі переваг такого матеріалу, зокрема довгий термін експлуатації та легка вага септика;
 • бетон – вважають найкращою сировиною. Бетоновані септики не схильні до появи тріщин та довго зберігають міцність;
 • цегла – найнадійніший і практичний матеріал.

Потрібно зауважити, що вважати, що каналізація не потребує обслуговування – це хибна думка, адже необхідна регулярна викачка септика та очищення його від господарських відходів, продуктів життєдіяльності та, зокрема, мулу. Звісно, чекати доки септик заб’ється – не потрібно. Щойно користувач такої локальної системи біологічного очищення стічних вод відчує неприємний запах рідких побутових відходів, відразу потрібно відкладати всі справи та займатися викачуванням.

На що звертати увагу при виборі септика?

Перш за все потрібно зважати на норми водоспоживання. Наприклад септик, розрахований на одну людину, повинен вміщувати не менше 600 л. Якщо у будинку, чиї власники замислились над встановленням септичної системи, проживає не менше чотирьох осіб, то мінімальна місткість ями повинна бути 2400 л.

Хорошим способом скоротити частоту помпування каналізаційної ями є використання біологічно активних чи хімічних препаратів, які переробляють частину господарських відходів, а також запобігають виникненню неприємних запахів та розмноженню патогенної мікрофлори, що запобігає дискомфорту та знижує ризики захворювання членів сім’ї. Зменшити частоту відкачування відходів та стічних вод та запобігти утворення мулу та жирової плівки на стінках резервуару також можуть допомогти профілактичні заходи.

Основний “плюс” використання септичних систем — це суттєва економія коштів. Встановивши такий септик,господар реально заощаджує гроші на послуги асенізаторів, адже стічні води будуть швидко та безпроблемно перероблятися, ще й слугуватимуть ефективним земельним добривом. Але найголовніше – це їх ціна. Заплативши один раз за встановлення септичної системи, клієнт забуває про очисні споруди щонайменше на 25, а то й 50 років.

Можна підсумувати, чому потрібно обрати септичні системи:

 • екологічність;
 • довговічність;
 • ціна;
 • якість.

Коли справа доходить до викачування септика стає зрозуміло, що зробити це самостійно не під силу нікому, адже справа це не лише неприємна, а й небезпечна, адже вдихання каналізаційних випарів та газів може призвести до отруєння. Щоб викачати септик, не потрібно довго шукати, варто звернутися до справжніх професіоналів у місті Київ. Бригада фахівців в короткі строки зможуть надати таку актуальну та необхідну послугу з урахуванням усіх санітарних норм та правил безпеки.

Корисні статті
Як прочистити каналізацію на кухні та в ванній
Як прочистити каналізацію в приватному будинку?
Прочистка каналізації: ефективні методи
Як пробити сильне засмічення в трубі?