click fraud detection
logoMontaz

Ваше місто:

logoMontaz

Ваше місто:

Працюємо 8:00 - 20:00
Монтаж і ремонт систем каналізації

Монтаж і ремонт систем каналізації

Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

Ціни

Вид робіт Од. виміру Ціна Замовити
1 Монтаж і ремонт систем каналізації шт Ціна договірнашт

Монтаж і ремонт систем каналізації — запорука тривалої роботи комунікацій

Система каналізації застосовується для відводу, збору і чищення використаних вод. Такі комунікації повинні бути підведені до будь-якого приміщення: будь це будинок або готель.

Система каналізації буває 2 видів:

Централізована. Стічні води відводяться по трубах до загального каналу. Тобто вам потрібно зробити тільки внутрішні роботи, а потім підключення до загальної труби.

Автономна. Це незалежність від централізованих мереж. Тут маються на увазі не тільки внутрішні роботи, але ще спорудження локального трубопроводу і накопичувальної ємності.

Кожен з цих видів має свої особливості, але фахівці МонтажТехСервіс знають про ці тонкощі і зможуть реалізувати проект будь-якої складності з нуля або модернізувати його.

Наші об'єкти

Наші відео

Наша команда

Технології робіт

Механічний метод прочищення каналізації — застосовується для труб діаметром від 50мм до 200мм, довжина яких не перевищує 50 м. Відкладення всередині каналізаційної системи прибираються механічним впливом, за допомогою електромеханічного апарату ROTHENBERGER R600. Такий метод прочищення каналізації застосовується як для прочищення каналізації всередині квартири так і основного стояка всередині будинку.

Гідродинамічний метод прочищення каналізації – проводиться за рахунок сильного напору тиску води. Вода потрапляючи в труби за допомогою шлангів високого тиску і спеціальних насадок (форсунок) ефективно усуває локальні засмічення або коли необхідно провести повне очищення трубопроводу від відкладень.

Відеодіагностика труб проводиться після їх прочищення і дозволяє упевнитися в якості проведених робіт. За допомогою відеодіагностики трубопроводу можна дізнатися, де і в якому місці треба прочистити каналізацію і труби або водостоків. Із застосуванням високоефективних технологій, здійснюється глибоке і повне прочищення каналізації і усунення засмічень.

Відгуки(34)

Читати всі

Замовити послуги по Києву

  • Голосіївський район
  • Деснянський район
  • Оболонський район
  • Святошинський район
  • Дарницький район
  • Дніпровський район
  • Печерський район
  • Солом'янський район
  • Подільський район
  • Шевченківський район
Корисні статті
Як прочистити каналізацію на кухні та в ванній
Як прочистити каналізацію в приватному будинку?
Прочистка каналізації: ефективні методи
Як пробити сильне засмічення в трубі?