click fraud detection
logoMontaz

Ваше місто:

logoMontaz

Ваше місто:

Працюємо 8:00 - 20:00
Промивання систем опалення

Промивання систем опалення

Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

Ціни

Вид робіт Од. виміру Ціна Замовити
1 Промивання систем опалення послуга Ціна договірнапослуга

Наші об'єкти

Наші відео

Наша команда

Технології робіт

Механічний метод прочищення каналізації — застосовується для труб діаметром від 50мм до 200мм, довжина яких не перевищує 50 м. Відкладення всередині каналізаційної системи прибираються механічним впливом, за допомогою електромеханічного апарату ROTHENBERGER R600. Такий метод прочищення каналізації застосовується як для прочищення каналізації всередині квартири так і основного стояка всередині будинку.

Гідродинамічний метод прочищення каналізації – проводиться за рахунок сильного напору тиску води. Вода потрапляючи в труби за допомогою шлангів високого тиску і спеціальних насадок (форсунок) ефективно усуває локальні засмічення або коли необхідно провести повне очищення трубопроводу від відкладень.

Відеодіагностика труб проводиться після їх прочищення і дозволяє упевнитися в якості проведених робіт. За допомогою відеодіагностики трубопроводу можна дізнатися, де і в якому місці треба прочистити каналізацію і труби або водостоків. Із застосуванням високоефективних технологій, здійснюється глибоке і повне прочищення каналізації і усунення засмічень.

Відгуки(34)

Читати всі

Замовити послуги по Києву

 • Голосіївський район
 • Деснянський район
 • Оболонський район
 • Святошинський район
 • Дарницький район
 • Дніпровський район
 • Печерський район
 • Солом'янський район
 • Подільський район
 • Шевченківський район
Промивання систем опалення

Промивання опалювальної системи — які способи бувають?

Багато домовласників намагаються використовувати найсучасніше і високоякісне інженерне обладнання. Що стосується опалювальних систем, багато хто воліє встановлювати енергоефективні моделі, які є нескладними в обслуговуванні і економно використовують ресурси. Але так як в більшості випадків теплоносієм виступає вода, промивка опалювальної системи все ще є актуальною послугою.

Фахівці говорять про те, що вода, яка знаходиться всередині труб опалення, береться з централізованої системи. Вона має досить високий рівень жорсткості, так як в ній міститься багато солей, вуглекислоти і кисню. В результаті на стінках труб починає утворюватися накип, і з’являються сліди корозії. З такою проблемою стикаються жителі багатьох міст країни – і маленьких населених пунктів, і таких великих міст як Київ.

Очищення системи опалення від іржі і накипу — важлива процедура, яка дозволить усунути всі відкладення, що знаходяться всередині . Не секрет, що бруд і накип з’являється не за один день. Тривале використання системи і відсутність належного обслуговування призводять до того, що опалювальна система функціонує не так, як треба. Більш того, відкладення можуть займати близько половини перерізу труби. Регулярне чищення дозволить підтримувати труби в нормальному стані, і виключить необхідність заміни. За допомогою такої послуги також можна скоротити витрату палива при опаленні приватного будинку, а також збільшити тепловіддачу.

Коли потрібна чистка?

На несправності в роботі опалювальної системи вказують наступні ознаки:

 • поява іржі на радіаторі;
 • від котла став виходити сильний шум;
 • почалися протікання радіатора;
 • частина радіаторів холодна;
 • часті поломки циркуляційного насоса;
 • окремі радіатори розігріваються занадто повільно;
 • холодна нижня частина радіаторів.

Навіть тоді, коли очевидні не всі ознаки, важливо скористатися такою послугою, як промивка труб опалення.

Способи

Якісна промивка батарей опалення полягає з двох етапів — очищення труб від шламу, наростів, іржі зсередини, а також очищення води від мулу і суспензій. Залежно від того, наскільки сильно забруднені труби, і від того, з чого складаються відкладення, фахівці можуть скористатися одним із таких способів:

 • гідрохімічна чистка;
 • пневмогідроудар;
 • промивка гідропневматичним способом;
 • очищення труб і опалювальних приладів в комплексі.

Що стосується першого способу, мова йде про використання спеціальних засобів, до складу яких входять сильні хімічні речовини. Промивання системи опалення в квартирі гідрохімічними методом полягає в тому, що в труби заливають спеціальні препарати. Їх дія спрямована на розчинення твердих відкладень і виведення бруду з системи. Метод є досить ефективним, але не підходить для очищення мулистих відкладень. Для реалізації знадобляться установки, що складаються зі спеціальних фільтрів, ємності, в яких готують розчин, фільтри і шланги.

Якщо говорити про спосіб пневмогідроудара, для проведення такої чистки теж знадобиться обладнання.Проводиться сильний імпульс, який за одну секунду поширюється на 60 метрів. Від такої сили мул розпушується, тому його легко прибрати з внутрішньої сторони радіаторів. Удар ніяк не впливає на стан труб, всю його силу вода бере на себе.

Промивання трубопроводів опалення пневмогідравлічним способом — метод, який здійснюється за допомогою подачі потоку стисненого повітря і проточної води в систему. Це дозволяє очистити труби від суспензій.

Варто додати, що очищення опалювальної системи будинку своїми руками може закінчитися потопом, так як в трубах знаходиться велика кількість води. При очевидних ознаках засмічення все ж краще звернутися за допомогою до кваліфікованих фахівців.

Нюанси

Послуги з промивки та опресування системи опалення можуть мати такі нюанси:

 • в системах, де використовуються алюмінієві радіатори, не можна використовувати розчини, що складаються з лугу або кислот;
 • досягти максимального ефекту при мінімальних фінансових витратах можна за допомогою гідродинамічного способу;
 • гідроудар застосовують для того, щоб точково очистити пристрої; з його допомогою можна повністю очистити радіатор, при цьому агрегат не потрібно знімати.

Промивання системи опалення в Києві — послуга, яку виконує наша компанія. Спочатку майстри візуально оглядають систему, визначають ступінь забруднення, і тільки потім підбирають метод. Початкова ціна промивання системи опалення в нашій компанії дуже адекватна, але підсумкова вартість залежить від ряду факторів. Телефонуйте, і менеджер обов’язково зорієнтує вас.

Корисні статті
Як прочистити каналізацію на кухні та в ванній
Як прочистити каналізацію в приватному будинку?
Прочистка каналізації: ефективні методи
Як пробити сильне засмічення в трубі?