click fraud detection
logoMontaz

Ваше місто:

logoMontaz

Ваше місто:

Працюємо 8:00 - 20:00
Прочищення водопровідних труб

Прочищення водопровідних труб

Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

Ціни

Вид робіт Од. виміру Ціна Замовити
1 Промивання водопостачання послуга 900 грнпослуга

Наші об'єкти

Наші відео

Наша команда

Технології робіт

Механічний метод прочищення каналізації — застосовується для труб діаметром від 50мм до 200мм, довжина яких не перевищує 50 м. Відкладення всередині каналізаційної системи прибираються механічним впливом, за допомогою електромеханічного апарату ROTHENBERGER R600. Такий метод прочищення каналізації застосовується як для прочищення каналізації всередині квартири так і основного стояка всередині будинку.

Гідродинамічний метод прочищення каналізації – проводиться за рахунок сильного напору тиску води. Вода потрапляючи в труби за допомогою шлангів високого тиску і спеціальних насадок (форсунок) ефективно усуває локальні засмічення або коли необхідно провести повне очищення трубопроводу від відкладень.

Відеодіагностика труб проводиться після їх прочищення і дозволяє упевнитися в якості проведених робіт. За допомогою відеодіагностики трубопроводу можна дізнатися, де і в якому місці треба прочистити каналізацію і труби або водостоків. Із застосуванням високоефективних технологій, здійснюється глибоке і повне прочищення каналізації і усунення засмічень.

Відгуки(34)

Читати всі

Замовити послуги по Києву

 • Голосіївський район
 • Деснянський район
 • Оболонський район
 • Святошинський район
 • Дарницький район
 • Дніпровський район
 • Печерський район
 • Солом'янський район
 • Подільський район
 • Шевченківський район
Прочищення водопровідних труб

Прочищення водопровідних труб: ознаки і способи

Засмічення труби — одна з основних несправностей, які виникають в системі водопостачання. Перша ознака того, що необхідне промивання труби — ослаблений напір. Для нормального функціонування душу мало тиску, а з крана тече тонкий струмінь води. Найчастіше для видалення відкладень вдаються до двох способів — з використанням хімічних речовин і механічними пристосуваннями. Також для очищення трубопроводу, призначеного для гарячої води, застосовують ультразвук.

Причини засмічення

У багатьох багатоповерхівках системи водопостачання експлуатуються не просто роками, а й цілими десятиліттями. За цей час всередині труб виникають різного роду відкладення. Під шаром нальоту виявляються не тільки внутрішні стінки, а й запірна арматура, а також деталі змішувачів. Промивання трубопроводів мереж водопостачання допомагає прибрати відкладення, що виникли з наступних причин:

 • помилки, допущені під час монтажу трубопроводу;
 • високий відсоток вмісту шлаку, окалин, мінералів і солей у воді;
 • відсутність фільтрів;
 • тривале використання труб, протягом якого не здійснювалися профілактичні заходи.

Хімічний склад води і матеріал, з якого зроблені труби, впливають на кількість відкладень. Наприклад, найбільше нальоту буде в металевих трубах. Усередині них утворюється корозія, магістраль може бути заповнена наростами на 50%. Що стосується пластикового трубопроводу, вони вважаються більш гладкими. У той же самий час в ньому можуть виникнути вапняні відкладення.

Що вказує на необхідність промивання?

Як вже говорилося вище, першою ознакою, що вказує на необхідність прочищення водопровідних труб, є слабкий напір. Також на проблему вказує те, що вода набула іржавого відтінку.

Коли в воді присутні сліди іржі, вона змінює свій смак і колір. Колір стає все більш рудуватим, також з’являється відповідний присмак. Якщо ж в рідині більше осадів, мають мінеральну структуру, тоді потік стане більш каламутним.

Але найголовнішою ознакою залишається ослаблення напору. Якщо ви проживаєте в багатоквартирному будинку, можна запитати в сусідів, зіткнулися вони з такою ж проблемою. У разі нормального функціонування решти системи, промивка водопроводу потрібна тільки в певній ділянці магістралі.

Засмічення труб супроводжуються такими негативними наслідками:

 • скорочується розрахункове споживання води і слабшає напір ;
 • наявність суспензії, що складається з дрібних частинок;
 • псується поверхня трубопроводу;
 • ступінь знезараження води падає;
 • очевидні проблеми в функціонуванні запірної арматури.

Способи

Очищення водопровідних труб — процедура, виконання якої не терпить зволікань. Як правило, для усунення проблеми вдаються до послуг фахівців, що мають досвід і знають всі особливості магістралі. Час від часу чистити потрібно всі труби, призначені для подачі і гарячої, і холодної води.Прочищення труб холодної води включає в себе очищення таких елементів, як:

 • крани — утворення з’являються також всередині змішувачів;
 • фільтри — сіточки, які призначені для виловлювання великих часток; одні засмічуються швидще, інші — повільніше, причина криється в якості води; фільтри можна промити, підставивши під напір води, але у випадку зі слідами іржі або складними відкладеннями, рекомендується використовувати кислотні розчини;
 • стики —іржа забивається в шороховатості;
 • вигнуті частини труб, в які осідає сміття.

Прочищення труб гарячої води необхідне в тих випадках, коли в системі присутній вапняний осад. Він негативно позначається на температурі, збільшуючи витрату енергії на її підтримку. Відкладення такого характеру відрізняються міцністю, прибрати їх вкрай складно. Фахівці, приїжджаючи на об’єкт, використовують хімічні засоби, а також механічні пристосування. Найчастіше високу результативність показують електромагнітні хвилі і ультразвук. До того, як почнеться прочищення водопровідних труб, майстри вибирають максимально ефективний спосіб для кожного конкретного випадку.

Профілактика

Така процедура, як промивання системи водопостачання, допоможе відновити натиск і прибере сміття. Але запобігти проблемі дозволять профілактичні заходи, без яких магістраль швидко зноситься. Крім ослаблення напору, наліт і відкладення також псують метал. Перебуваючи під шкідливим шаром, він починає швидко іржавіти. З цієї причини рекомендується регулярно проводити профілактичні процедури, не запускаючи стан трубопроводу.

Фахівці нашої компанії зможуть переконати вас в тому, що прочищення водопровідних труб в Києві може бути якісним і недорогим.

Корисні статті
Як прочистити каналізацію на кухні та в ванній
Як прочистити каналізацію в приватному будинку?
Прочистка каналізації: ефективні методи
Як пробити сильне засмічення в трубі?