click fraud detection
logoMontaz

Ваше місто:

logoMontaz

Ваше місто:

Працюємо 8:00 - 20:00

Mонтаж Тех Сервіс

Команда наших фахівців на сторожі чистоти каналізаційних мереж 24/7. Надаємо широкий спектр послуг з прочищення каналізації швидко та якісно. Наші клієнти власники приватних будинків, квартир, а також ресторани, кафе, станції техобслуговування, мийки, заводи і підприємства. Гарантований результат. Оплата після виконаних робіт. ВСЕ ПРОСТІШЕ з "Монтаж Тех Сервіс"

blank

Ми виконуємо комплексне обслуговування абонентів Водоканалу і не тільки. Довіритися Монтаж Тех Сервіс - означає довіритися професіоналам

Mонтаж Тех Сервіс

Комплексне обслуговування абонентів водоканалу

Комплексне обслуговування абонентів водоканалу

Прочищення каналізації

Прочищення каналізації

Відкачування вигрібних ям

Відкачування вигрібних ям

Обслуговування жироприймачів і утилізація жирів

Обслуговування жироприймачів і утилізація жирів

Монтаж і ремонт систем каналізації

Монтаж і ремонт систем каналізації

Проектування і монтаж зовнішніх мереж

Проектування і монтаж зовнішніх мереж

Комплексне обслуговування абонентів водоканалу

Комплексне обслуговування абонентів водоканалу

Надаємо послуги комплексного обслуговування абонентів водоканалу. Компанія «Монтаж Тех Сервіс» є партнером Водоканал Київ, співпрацю підтверджено договором. Також пропонуємо аварійне обслуговування, в будь-який час, працюємо 24/7. Ми працюємо в приватних будинках, офісах, кафе, ресторанах, житлових комплексах, підприємствах, магазинах, квартирах.

Проводимо: – гідродинамічну, профілактичну прочистку каналізації – розширений аналіз після прочищення – обслуговування жировловлювачів і утилізацію жиру – відкачування і злив на підстанції водоканалу РПВ – відео діагностика труб – очищення жировловлювачів – чистку труб зливової каналізації – монтажні роботи будь-якої складності

Прочищення каналізації

Прочищення каналізації

Монтаж Тех Сервіс – професійне прочищення каналізації в Києві та Київській області. Також аварійне обслуговування каналізації, в будь-який час дня і ночі.

Відкачування вигрібних ям

Відкачування вигрібних ям

Монтаж Тех Сервіс проводить відкачування вигрібних ям у всіх районах Києва і київської області. Наші постійні клієнти – власники приватних будинків, котеджних містечок нашого міста, ресторани, кафе, СТО, мийки, підприємства. Ми впораємося з будь-якою ямою і будь-якими відходами. Професійне обладнання і кваліфіковані майстри швидко і чисто зроблять необхідні роботи

Обслуговування жироприймачів і утилізація жирів

Обслуговування жироприймачів і утилізація жирів

Жировловлювачі – надійний захист каналізації від жирів, масел та інших забруднень. Жирові відходи, які накопичуються в жировловлювачах, відносяться до класу небезпечних, їх утилізація повинна відбуватися на спеціалізованих полігонах з наданням звітних документів. Монтаж Тех Сервіс проводить професійну чистку жировловлювачів з утилізацією.

Монтаж і ремонт систем каналізації

Монтаж і ремонт систем каналізації

Монтаж систем каналізації – це комплекс робіт з монтування та ремонту каналізаційних мереж. Майстри Монтаж Тех Сервіс володіють усіма необхідними навичками і великим досвідом для проведення робіт з монтажу систем каналізації  – внутрішньої, зовнішньої, заміни стояка каналізації.

Проектування і монтаж зовнішніх мереж

Проектування і монтаж зовнішніх мереж

Монтаж зовнішнх мереж

Ціни

Вид робіт Од. виміру Ціна Замовити
1 Гідродинамічна прочистка каналізації пог.м 40 грнпог.м
2 Механічна прочистка внутрішньої каналізації ДУ 50-100 пог.м 40 грнпог.м
3 Механічне прочищення зовнішньої каналізації пог.м 40грнпог.м
4 Чистка колодязів (колодязь) шт 50 грншт
5 Прочищення унітаза (квартира) послуга 900 грнпослуга
6 Розмивання і обмивання відстійника колодязя послуга 1500 грнпослуга
7 Аварійна служба каналізації послуга 1500 грнпослуга
8 Аварійний виїзд екіпажа (нічний) послуга 2500 грнпослуга
9 Телеінспекція трубопроводу (до 20 пог.м) послуга 1500 грнпослуга
10 Послуги асенізатора куб.м 800 грнкуб.м
11 Відкачування каналізації куб.м 200 грнкуб.м
12 Відкачування рідини пилососом шт 250 грншт
13 Викачування мулу куб.м 800 грнкуб.м
14 Обслуговування жироприймачів і утилізація жирів куб.м 600 грнкуб.м
15 Відкачування внутрішнього жироприймача ( під мийкою) шт 1000 грншт
16 Аналіз стічних вод (30 інгредієнтів) шт 1500 грншт
17 Аналіз стічних вод (10-12 інгредієнтів) шт 900 грншт
18 Йоршування пог.м 100 грнпог.м
blank

Якість

Видаляємо будь-які каналізаційні засмічення

blank

На ринку з 2005 року

blank

Результативність

Ми вирішуємо 100% поставлених завдань

blank

Гарантії

Ми даємо гарантію на виконані роботи

Технології робіт

Механічний метод прочищення каналізації — застосовується для труб діаметром від 50мм до 200мм, довжина яких не перевищує 50 м. Відкладення всередині каналізаційної системи прибираються механічним впливом, за допомогою електромеханічного апарату ROTHENBERGER R600. Такий метод прочищення каналізації застосовується як для прочищення каналізації всередині квартири так і основного стояка всередині будинку.

Гідродинамічний метод прочищення каналізації – проводиться за рахунок сильного напору тиску води. Вода потрапляючи в труби за допомогою шлангів високого тиску і спеціальних насадок (форсунок) ефективно усуває локальні засмічення або коли необхідно провести повне очищення трубопроводу від відкладень.

Відеодіагностика труб проводиться після їх прочищення і дозволяє упевнитися в якості проведених робіт. За допомогою відеодіагностики трубопроводу можна дізнатися, де і в якому місці треба прочистити каналізацію і труби або водостоків. Із застосуванням високоефективних технологій, здійснюється глибоке і повне прочищення каналізації і усунення засмічень.

Де ми працюємо

Логотип Roshen
Логотип Київміськбуд
Логотип Велика кишеня
Логотип АТБ
Логотип Пузата хата
Логотип Метробуд Київ
Логотип Radisson
Логотип Dreamtown
Логотип Premier palace hotel
Логотип Хачапури и Вино
Логотип Патон
Логотип Форвард Київ сервіс
Логотип Електронприлад
Логотип Атлант
Логотип аэропорт Київ
Логотип Агромат
Логотип Wine Bureau
Логотип Квадрат
Логотип Sport Life
Логотип Руккола
Логотип Руккола

Нам вже довіряють

Видаляємо будь-які каналізаційні засмічення.

Наші клієнти завжди залишаються задоволені результатом. За час існування МТС ми успішно закрили біля 1000 проектів

чистки канализации в Белгороде

Способи чищення каналізації в Бєлгороді

Відсутність збоїв у роботі інженерних комунікацій – запорука комфорту. На жаль, практика показує, що іноді каналізаційні системи все ж забиваються, що приносить чимало дискомфорту. Очищення каналізації в Бєлгороді – послуга, яка допоможе виправити ситуацію.

Якими можуть бути засмічення?

Як вже говорилося вище, система виходить з ладу через наявність в ній засмічень. Так як в труби час від часу потрапляють великі відходи, жири, волосся та інші предмети, вони поступово забиваються. Пропускна здатність погіршується, і, якщо ігнорувати всі ознаки, ситуація може стати аварійною. Фахівці виділяють три види відкладень, які вважаються найнебезпечнішими для каналізаційної системи.

Сольові відкладення. Якщо поверхня труб не така гладка, як потрібно, такі відкладення точно будуть затримуватися на їх стінках. У більшості регіонів, і Київська область не є винятком, з кранів тече жорстка вода. Це призводить до того, що в системі з’являються сольові нарости. Вони негативно впливають на деталі труб, зроблені з металу. Більш того, на сольові відкладення прилипають жири. Якщо вони потрапляють в труби у вигляді рідини, вони остигають, приймають форму грудочок і прикріплюються на липких наростах.
Мильні пробки. Наявність таких відкладень може стати причиною прочищення каналізації в Бєлгороді. Найчастіше проблема виникає у ванній – там, де часто використовується мильна вода. Потрапляючи в каналізацію, рідина змішується з волоссям і іншим сміттям. Так формується щільна маса, яка може прилипати до внутрішніх поверхонь труби. Найважливіше – не ігнорувати її появу, так як мильні пробки можуть збільшуватися в розмірі, ризикуючи стати причиною аварійної ситуації.
Сторонні предмети. Буває і так, що прохід води перекривають великі предмети, які появилися в каналізаційній системі. Наприклад, в злив може впасти іграшка, предмет особистої гігієни, ганчірка і навіть велика кількість туалетного паперу. Як правило, такі забруднення зустрічаються в тих квартирах, де є діти.
Часто очищення каналізації в Бєлгороді стає необхідним з тієї причини, що через раковину в труби потрапила велика кількість волосся. Вони формують грудки, які чіпляються до внутрішніх стінок. Буває і так, що система регулярно забивається через те, що в ході проектування комунікацій були допущені грубі помилки.

Способи прочищення

Очищення труб в Бєлгороді може здійснюватися кількома способами. Як правило, майстри спочатку оглядають труби, оцінюють ступінь їх забруднення, визначають склад відкладень, і тільки потім підбирають максимально ефективний спосіб. Мінімальні забруднення можуть бути видалені механічним способом. Для нього використовують вантуз, який працює за принципом насоса – «витягує» воду з труби, тим самим, руйнуючи пробку бруду. Майстри також можуть прийняти рішення, що для вирішення конкретної проблеми підійдуть хімічні засоби. Послуга відрізняється такими особливостями:

  • великий асортимент хімічних засобів дозволяє підібрати найефективніший препарат;
  • до складу входять кислоти або активний луг;
  • важливо підбирати такий препарат, діюча речовина якого не зіпсує трубу;
  • необхідно дотримуватися всіх правил і рекомендацій, які дає виробник, так як найчастіше речовини є агресивними.
    Прочищення каналізації в Бєлгороді також може здійснюватися за допомогою сантехнічного троса. Пристрої відрізняються діаметром. Після огляду труби майстер може прийняти рішення, який саме трос йому потрібен для чищення. Як правило, чим більша товщина труби, тим більшим має бути трос в діаметрі. Буває, що на кінці троса є наконечник. Найефективнішим вважається той наконечник, форма якого – у вигляді фризи або коронки. Саме вони найкраще руйнують грязьові ущільнення, і дозволяють рідині текти в потрібному напрямку. Трос не можна використовувати тоді, коли є повороти труб. Чистка таким способом може виконуватися тільки під прямим кутом.

Висновок

На закінчення потрібно сказати, що поганий запах, повільний злив води і шум, який чути під час «відходу» рідини – основні ознаки засмічень. Їх не можна ігнорувати, так як в будь-який момент вода може перестати стікати в систему, а труби будуть засмічені повністю. Тоді й виникає аварійна ситуація, яка може легко стати причиною затоплення. Майстри нашої компанії виконують таку процедуру, як прочищення труб в Бєлгороді, яка буде коштувати недорого. Ми обіцяємо, що бригада майстрів приїде в зазначений час і день. Якщо ж виконання потрібно в терміновому порядку, майстри обов’язково виїдуть на об’єкт відразу після вашого дзвінка! Пропозиція дійсна для всіх жителів міста Білгород!

Корисні статті
Як прочистити каналізацію на кухні та в ванній
Як прочистити каналізацію в приватному будинку?
Прочистка каналізації: ефективні методи
Як пробити сильне засмічення в трубі?