click fraud detection
logoMontaz

Ваше місто:

logoMontaz

Ваше місто:

Працюємо 8:00 - 20:00
Хімічне промивання системи опалення

Хімічне промивання системи опалення

Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

Ціни

Вид робіт Од. виміру Ціна Замовити
1 Хімічне промивання системи опалення послуга 4000 грнпослуга

Наші об'єкти

Наші відео

Наша команда

Технології робіт

Механічний метод прочищення каналізації — застосовується для труб діаметром від 50мм до 200мм, довжина яких не перевищує 50 м. Відкладення всередині каналізаційної системи прибираються механічним впливом, за допомогою електромеханічного апарату ROTHENBERGER R600. Такий метод прочищення каналізації застосовується як для прочищення каналізації всередині квартири так і основного стояка всередині будинку.

Гідродинамічний метод прочищення каналізації – проводиться за рахунок сильного напору тиску води. Вода потрапляючи в труби за допомогою шлангів високого тиску і спеціальних насадок (форсунок) ефективно усуває локальні засмічення або коли необхідно провести повне очищення трубопроводу від відкладень.

Відеодіагностика труб проводиться після їх прочищення і дозволяє упевнитися в якості проведених робіт. За допомогою відеодіагностики трубопроводу можна дізнатися, де і в якому місці треба прочистити каналізацію і труби або водостоків. Із застосуванням високоефективних технологій, здійснюється глибоке і повне прочищення каналізації і усунення засмічень.

Відгуки(34)

Читати всі

Замовити послуги по Києву

 • Голосіївський район
 • Деснянський район
 • Оболонський район
 • Святошинський район
 • Дарницький район
 • Дніпровський район
 • Печерський район
 • Солом'янський район
 • Подільський район
 • Шевченківський район
Хімічне промивання системи опалення

Хімічне промивання опалювальних труб: переваги та особливості

У холодну пору року є необхідність в безперебійному опаленні. Якісна подача тепла залежить від того, наскільки добре працює теплопостачальна компанія. Вона також залежить від технічного стану радіаторів в конкретному будинку або квартирі. Для того, щоб приміщення було добре прогрітим, а тепловіддача високою, необхідно регулярно проводити хімічну промивку системи опалення.

Коли потрібно чистити труби хімічним способом?

Головною причиною засмічень є низькоякісний теплоносій. Чим довше використовується опалювальна система, тим більше в її контурі накопичилося піску. Осідаючи на батареях і в трубах, він створює осад, який може укріпляти і порушувати циркуляцію води. В ході взаємодії трубопроводу і рідини, на внутрішніх поверхнях з’являються сліди корозії. Також на стінках з’являються сліди різних домішок і солі магнію. Все це сприяє утворенню відкладень, які порушують процес роботи системи. Якщо їх не прибирати, вони тверднуть і ще сильніше позначаються на функціонуванні деталей.

Хімічна промивка повинна регулярно здійснюватися для того, щоб опалення було ефективним, а обладнання було придатним до використання протягом наступних опалювальних сезонів. Практика показує, що навіть ті відкладення, товщини шару яких не перевищує 2-3 мм, скорочують тепловіддачу на 20%.

Хімічну промивку систем опалення можна провести тоді, коли опалювальний сезон вже стартував, але в приміщенні ще тримається невисока температура.Також на необхідність проведення послуги вказують наступні ознаки:

 • система почала нагріватися набагато швидше, ніж раніше;
 • верхній сектор батареї холодний, а нижній – теплий (і навпаки);
 • в процесі циркуляції води по трубах чуються дивні звуки;
 • труби, які є підводними, набагато гарячіші, ніж сам радіатор.

Якщо ви хочете, щоб опалення вашого будинку або квартири було максимально ефективним, необхідно проводити хімічну промивку системи опалення раз на рік. Якщо вірити технічним стандартам, саме такий період є критичним – протягом року в трубах утворюються відкладення, які заважають приладам коректно функціонувати.

Особливості

Принцип очищення опалювальних труб хімічним способом полягає в тому, що в систему заливають реагент. Здійснення такої процедури, як хімічне промивання системи опалення, вимагає застосування обладнання. Рідини, до складу яких можуть входити кислоти або луг, вводять в труби насосом.

Для того, щоб нашарування розчинилися і зруйнувалися рівномірно, рідину не просто закачують в магістраль. Її залишають в трубах на кілька годин. У разі сильного забруднення системи хімічні речовини циркулюють в системі кілька діб. Коли відведений час закінчується, реагент зливають. Наступним кроком є заповнення труб розчином, дія якого спрямована на нейтралізацію залишків речовини. В кінці труби промивають проточною водою.

Хімічну промивку систем опалення можна використовувати і в квартирах, і в будинках. Якщо процедура здійснюється в розпал опалювального сезону, необхідно на час відключити подачу тепла.

Переваги та недоліки

Хімічна промивка систем опалення, як і будь-який інший метод, має і переваги, і недоліками . Що стосується слабких сторін, виділяють наступні:

 • необхідність в дотриманні обережності під час утилізації використаних хімічних реагентів;
 • процес чистки пов’язаний із застосуванням токсичних препаратів.

Звичайно, переваг набагато більше, ніж недоліків. Фахівці говорять про такі сильні сторони даного методу:

 • висока ефективність;
 • адекватна ціна послуги;
 • швидкий результат;
 • мінімум часу, яке потрібно для виконання;
 • немає необхідності демонтувати радіатор.

Промивання труб хімічним способом строго не рекомендується здійснювати самостійно. В першу чергу тому, що в ході виконання процедури використовуються токсичні препарати, з якими знайомі фахівці. По-друге, як уже згадувалося, для промивання системи під час опалювального сезону потрібно тимчасово відключати подачу тепла. Самостійне відключення може завершитися потопом. З цих причин краще довірити справу досвідченим майстрам.

Фахівці нашої компанії якісно виконують хімічну промивку опалювальних труб. Ви завжди можете зателефонувати нам, щоб домовитися про приїзд майстра для діагностики, або бригади для виконання послуги. Ціна хімічної промивка системи опалення залежить від степені забруднення, скаладу забруднень та ряду інших факторів. Дзвоніть, і менеджер обов’язково допоможе вам!

Корисні статті
Як прочистити каналізацію на кухні та в ванній
Як прочистити каналізацію в приватному будинку?
Прочистка каналізації: ефективні методи
Як пробити сильне засмічення в трубі?