click fraud detection
logoMontaz

Ваше місто:

logoMontaz

Ваше місто:

Працюємо 8:00 - 20:00

Mонтаж Тех Сервіс

Команда наших фахівців на сторожі чистоти каналізаційних мереж 24/7. Надаємо широкий спектр послуг з прочищення каналізації швидко та якісно. Наші клієнти власники приватних будинків, квартир, а також ресторани, кафе, станції техобслуговування, мийки, заводи і підприємства. Гарантований результат. Оплата після виконаних робіт. ВСЕ ПРОСТІШЕ з "Монтаж Тех Сервіс"

blank

Ми виконуємо комплексне обслуговування абонентів Водоканалу і не тільки. Довіритися Монтаж Тех Сервіс - означає довіритися професіоналам

Mонтаж Тех Сервіс

Комплексне обслуговування абонентів водоканалу

Комплексне обслуговування абонентів водоканалу

Прочищення каналізації

Прочищення каналізації

Відкачування вигрібних ям

Відкачування вигрібних ям

Обслуговування жироприймачів і утилізація жирів

Обслуговування жироприймачів і утилізація жирів

Монтаж і ремонт систем каналізації

Монтаж і ремонт систем каналізації

Проектування і монтаж зовнішніх мереж

Проектування і монтаж зовнішніх мереж

Комплексне обслуговування абонентів водоканалу

Комплексне обслуговування абонентів водоканалу

Надаємо послуги комплексного обслуговування абонентів водоканалу. Компанія «Монтаж Тех Сервіс» є партнером Водоканал Київ, співпрацю підтверджено договором. Також пропонуємо аварійне обслуговування, в будь-який час, працюємо 24/7. Ми працюємо в приватних будинках, офісах, кафе, ресторанах, житлових комплексах, підприємствах, магазинах, квартирах.

Проводимо: – гідродинамічну, профілактичну прочистку каналізації – розширений аналіз після прочищення – обслуговування жировловлювачів і утилізацію жиру – відкачування і злив на підстанції водоканалу РПВ – відео діагностика труб – очищення жировловлювачів – чистку труб зливової каналізації – монтажні роботи будь-якої складності

Прочищення каналізації

Прочищення каналізації

Монтаж Тех Сервіс – професійне прочищення каналізації в Києві та Київській області. Також аварійне обслуговування каналізації, в будь-який час дня і ночі.

Відкачування вигрібних ям

Відкачування вигрібних ям

Монтаж Тех Сервіс проводить відкачування вигрібних ям у всіх районах Києва і київської області. Наші постійні клієнти – власники приватних будинків, котеджних містечок нашого міста, ресторани, кафе, СТО, мийки, підприємства. Ми впораємося з будь-якою ямою і будь-якими відходами. Професійне обладнання і кваліфіковані майстри швидко і чисто зроблять необхідні роботи

Обслуговування жироприймачів і утилізація жирів

Обслуговування жироприймачів і утилізація жирів

Жировловлювачі – надійний захист каналізації від жирів, масел та інших забруднень. Жирові відходи, які накопичуються в жировловлювачах, відносяться до класу небезпечних, їх утилізація повинна відбуватися на спеціалізованих полігонах з наданням звітних документів. Монтаж Тех Сервіс проводить професійну чистку жировловлювачів з утилізацією.

Монтаж і ремонт систем каналізації

Монтаж і ремонт систем каналізації

Монтаж систем каналізації – це комплекс робіт з монтування та ремонту каналізаційних мереж. Майстри Монтаж Тех Сервіс володіють усіма необхідними навичками і великим досвідом для проведення робіт з монтажу систем каналізації  – внутрішньої, зовнішньої, заміни стояка каналізації.

Проектування і монтаж зовнішніх мереж

Проектування і монтаж зовнішніх мереж

Монтаж зовнішнх мереж

Ціни

Вид робіт Од. виміру Ціна Замовити
1 Гідродинамічна прочистка каналізації пог.м 40 грнпог.м
2 Механічна прочистка внутрішньої каналізації ДУ 50-100 пог.м 40 грнпог.м
3 Механічне прочищення зовнішньої каналізації пог.м 40грнпог.м
4 Чистка колодязів (колодязь) шт 50 грншт
5 Прочищення унітаза (квартира) послуга 900 грнпослуга
6 Розмивання і обмивання відстійника колодязя послуга 1500 грнпослуга
7 Аварійна служба каналізації послуга 1500 грнпослуга
8 Аварійний виїзд екіпажа (нічний) послуга 2500 грнпослуга
9 Телеінспекція трубопроводу (до 20 пог.м) послуга 1500 грнпослуга
10 Послуги асенізатора куб.м 800 грнкуб.м
11 Відкачування каналізації куб.м 200 грнкуб.м
12 Відкачування рідини пилососом шт 250 грншт
13 Викачування мулу куб.м 800 грнкуб.м
14 Обслуговування жироприймачів і утилізація жирів куб.м 600 грнкуб.м
15 Відкачування внутрішнього жироприймача ( під мийкою) шт 1000 грншт
16 Аналіз стічних вод (30 інгредієнтів) шт 1500 грншт
17 Аналіз стічних вод (10-12 інгредієнтів) шт 900 грншт
18 Йоршування пог.м 100 грнпог.м
blank

Якість

Видаляємо будь-які каналізаційні засмічення

blank

На ринку з 2005 року

blank

Результативність

Ми вирішуємо 100% поставлених завдань

blank

Гарантії

Ми даємо гарантію на виконані роботи

Технології робіт

Механічний метод прочищення каналізації — застосовується для труб діаметром від 50мм до 200мм, довжина яких не перевищує 50 м. Відкладення всередині каналізаційної системи прибираються механічним впливом, за допомогою електромеханічного апарату ROTHENBERGER R600. Такий метод прочищення каналізації застосовується як для прочищення каналізації всередині квартири так і основного стояка всередині будинку.

Гідродинамічний метод прочищення каналізації – проводиться за рахунок сильного напору тиску води. Вода потрапляючи в труби за допомогою шлангів високого тиску і спеціальних насадок (форсунок) ефективно усуває локальні засмічення або коли необхідно провести повне очищення трубопроводу від відкладень.

Відеодіагностика труб проводиться після їх прочищення і дозволяє упевнитися в якості проведених робіт. За допомогою відеодіагностики трубопроводу можна дізнатися, де і в якому місці треба прочистити каналізацію і труби або водостоків. Із застосуванням високоефективних технологій, здійснюється глибоке і повне прочищення каналізації і усунення засмічень.

Де ми працюємо

Логотип Roshen
Логотип Київміськбуд
Логотип Велика кишеня
Логотип АТБ
Логотип Пузата хата
Логотип Метробуд Київ
Логотип Radisson
Логотип Dreamtown
Логотип Premier palace hotel
Логотип Хачапури и Вино
Логотип Патон
Логотип Форвард Київ сервіс
Логотип Електронприлад
Логотип Атлант
Логотип аэропорт Київ
Логотип Агромат
Логотип Wine Bureau
Логотип Квадрат
Логотип Sport Life
Логотип Руккола
Логотип Руккола

Нам вже довіряють

Видаляємо будь-які каналізаційні засмічення.

Наші клієнти завжди залишаються задоволені результатом. За час існування МТС ми успішно закрили біля 1000 проектів

Чистка канализации в Ирпене

Очищення каналізації в Ірпені: причини появи засмічень і способи усунення

У ході експлуатації каналізація може періодично засмічуватись. Це створює певний дискомфорт, тому що крім неприємного запаху і повільного витікання води, користувачі не можуть повноцінно користуватися сантехнічними приладами. У такій ситуації допоможе така процедура, як чистка каналізації в Ірпені. Для досягнення основної мети – відновлення роботи системи та усунення сміття – майстри використовують різні методи.

Ознаки засмічення

Як правило, сантехніки рекомендують регулярно виконувати прочищення труб. Це дозволяє запобігти виникненню аварійних ситуацій, і не дає сміттю, яке потрапило в каналізаційні труби, застоюватися і укріплятися. Якщо ж профілактичні чистки не виконувалися вже довго, швидше за все, на наявність сміття в трубах будуть вказувати такі ознаки:

 • від зливних отворів йде неприємний запах;
 • в умивальник, унітаз або ванну рідина скидається набагато повільніше;
 • брудна вода повністю перестала сходити в каналізацію, залишаючись на поверхні раковини.

Хімічний спосіб

Очищення каналізації в Ірпені, як і в будь-якому іншому місті, може здійснюватися з використанням хімічних речовин. Їх дія спрямована на боротьбу з засміченнями, які тільки почали з’являтися в трубах. Сантехніки вдаються до хімічного способу тоді, коли відкладення ще не встигли утворити пробку, не стали міцними і є пухкими. З цієї причини активні реагенти, які входять до складу препаратів, зможуть проникнути всередину відкладень і зруйнувати їх. В ході виконання процедури сантехніки користуються такими видами хімічних речовин:

 • сухими – випускаються у вигляді порошку і фасуються в невеликих пакетах; для чищення досить висипати вміст пакету в отвір; тривалість обробки визначається виробником або майстром;
 • рідкими – представлені у вигляді рідкої консистенції, до складу входить вода і розчинені хімічні речовини; випускаються в пластикових або скляних тарах; заливаються в горловину, потрапляють всередину і руйнують відкладення.Для того, щоб прочищення труб в Ірпені було максимально ефективним, майстри можуть використовувати гарячу воду для підігріву сифона. Спочатку в трубу заливається гаряча вода, яка невеликим струменем буде текти близько 5 хвилин. Це дозволить прискорити хімічні реакції. Якщо ж необхідно боротися з жировими відкладеннями, можна застосовувати ті речовини, до складу яких входить луг. У тому випадку, якщо в трубах застрягли мильні пробки і волосся, краще використовувати розчини з кислотами.

 

Механічні способи

Механічні способи також можуть використовуватися для прочищення каналізації в Ірпені. Якщо шар забруднень ще відносно невеликий, можна спробувати очистити такими пристроями, як:

 • вантуз -прилад сильно притискають до чаші раковини, і потім різко піднімають його; перепад тиску, який виникає, руйнує засмічення;
 • трос -на кінці даного вироби є віночок, йоржик або гак; його поміщають в трубу і з його допомогою проштовхують сміття далі;
 • обрізок кабелю або шланга – прилад поміщають в трубу, і штовхаючими рухами проштовхують засмічення нижче, руйнуючи їх.
  Якщо ж відкладення занадто сильні і пропускна здатність труб зведена до мінімуму, майстри можуть використовувати промислове обладнання.

Прочищення каналізації в Ірпені буде ефективною завдяки таким способам:

 • гідродинамічне промивання -суть в тому, що вода подається під високим тиском, і всі засмічення руйнуються, опинившись під впливом струменя; найчастіше для досягнення потрібної сили подачі використовують шланги і насадки; перевага такого методу в тому, що є можливість очищати труби різного діаметру без їх пошкодження;
 • продування повітрям – відрізняється високою ефективністю;
 • чистка пневмогідроімпульсним впливом – в рідкому середовищі створюються бульбашки повітря; в той час, коли вони лопаються, виникає ударна хвиля, яка руйнує сміття.
  Варто додати, що, якщо очищення труб в Ірпені буде зроблено несвоєчасно, користувачі можуть зіткнутися з серйозними проблемами. Зокрема, чим більше відкладень накопичилося в трубах, тим вище ризик виникнення аварійної ситуації. Якщо мова йде про квартиру, можуть бути підтоплені нижні поверхи. Майстри нашої компанії пропонують свою допомогу всім, хто проживає в населеному пункті Ірпінь. Ми гарантуємо, що всі роботи будуть виконані якісно, ​​а результат, звичайно ж, порадує клієнтів. Ми також обіцяємо приємні ціни. Більш того, майстри можуть виїжджати не тільки на ті об’єкти, щодо яких домовлялися заздалегідь, а й на термінові виклики. Послуга здійснюється у всіх точках такого регіону, як Київська область.
Корисні статті
Як прочистити каналізацію на кухні та в ванній
Як прочистити каналізацію в приватному будинку?
Прочистка каналізації: ефективні методи
Як пробити сильне засмічення в трубі?