click fraud detection
logoMontaz

Ваше місто:

logoMontaz

Ваше місто:

Пробивання каналізації
Пробивання каналізації

Пробивання каналізації

Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

Ціни

Вид робіт Од. виміру Ціна Замовити
1 Пробивання каналізації пог.м 40 грнпог.м
2 Гідродинамічне прочищення каналізації пог.м 40 грнпог.м
3 Механічне прочищення внутрішньої каналізації ДУ 50-100 пог.м 40 грнпог.м
4 Механічне прочищення зовнішньої каналізації пог.м 40 грнпог.м
5 Чистка колодязів шт 50 грншт
6 Чистка стояка каналізації поверх 250 грнповерх
7 Аварійний виїзд екіпажу (нічний, чистка до 10 метрів) послуга 2500 грнпослуга
8 Аналіз стоків після прочищення (30 інгредієнтів) послуга 1500 грнпослуга
9 Аналіз стічних вод (10-12 інгредієнтів) послуга 900 грнпослуга
10 Відкачування мулу куб.м 800 грнкуб.м
11 Комплексне і сервісне обслуговування абонентів водоканалу послуга 2000 грнпослуга
12 Відкачування внутрішнього жировловлювача (під мийкою) куб.м 600 грнкуб.м
13 Відкачування небезпечних відходів (жирів) з утилізацією куб.м 800 грнкуб.м
14 Розмивання і обмивання відстійника колодязя послуга 1500 грнпослуга
15 Відкачування рідини пилесосом шт 200 грншт
16 Відеодіагностика каналізаційної мережі послуга 1500 грнпослуга
17 Йоршування шт 100 грншт

Якісне пробивання каналізації — відновлення працездатності комунікацій

Справна каналізація значно полегшує життя людині. Тому погіршення її роботи викликає стільки негативних емоцій. Утворилися засмічення потрібно якомога швидше прибрати.

Якщо вони з’явилися недавно, то можна впоратися самостійно за допомогою вантуза і спеціальних засобів для чищення. Але в більшості випадків без професіоналів не обійтися. Так для пробивання можуть використовувати такі способи:

 • Механічний. Для цього використовують спеціальний апарат з тросом.
 • Гідродинамічний. Пробивання здійснюється за допомогою потужного напору води.

В будь-якому випадку зверніться в компанію Монтаж Тех Сервіс. Для вашого випадку співробітники виберуть відповідний метод і швидко усунуть засмічення.

Наші об'єкти

Наші відео

Наша команда

Технології робіт

Механічний метод прочищення каналізації — застосовується для труб діаметром від 50мм до 200мм, довжина яких не перевищує 50 м. Відкладення всередині каналізаційної системи прибираються механічним впливом, за допомогою електромеханічного апарату ROTHENBERGER R600. Такий метод прочищення каналізації застосовується як для прочищення каналізації всередині квартири так і основного стояка всередині будинку.

Гідродинамічний метод прочищення каналізації – проводиться за рахунок сильного напору тиску води. Вода потрапляючи в труби за допомогою шлангів високого тиску і спеціальних насадок (форсунок) ефективно усуває локальні засмічення або коли необхідно провести повне очищення трубопроводу від відкладень.

Відеодіагностика труб проводиться після їх прочищення і дозволяє упевнитися в якості проведених робіт. За допомогою відеодіагностики трубопроводу можна дізнатися, де і в якому місці треба прочистити каналізацію і труби або водостоків. Із застосуванням високоефективних технологій, здійснюється глибоке і повне прочищення каналізації і усунення засмічень.

Відгуки(26)

Читати всі

Замовити послуги по Києву

 • Голосіївський район
 • Деснянський район
 • Оболонський район
 • Святошинський район
 • Дарницький район
 • Дніпровський район
 • Печерський район
 • Солом'янський район
 • Подільський район
 • Шевченківський район
Пробивання каналізації

Як можна швидко і ефективно пробити каналізацію

Важко уявити собі сучасний побут, виробництво без водопроводу, вихід його з ладу здатний паралізувати, вибити з колії. Якщо причина поломки — засмічення, необхідно швидко пробити каналізацію. Прочищати систему можна різними методами, самостійно або із залученням фахівців — все залежить від супутніх обставин.

Перед тим як приступити до справи, бажано визначити характер пробки і тільки після цього приступати до пробивання каналізації. Причина засмічення може полягати як в порушеннях правил експлуатації системи, так і через помилки під час прокладки труб або ж в результаті попадання в комунікацію великого стороннього предмета, сміття.

Плюс до всього з часом на стінках налипає жир, мило — це цілком природний процес, що приводить до зниження пропускної спроможності раковини або іншого приладу. Напрошується обгрунтований висновок — з необхідністю пробити засмічення може зіткнутися кожен. Негайна реакція при появі перших ознак засмічення допоможе уникнути додаткових клопотів.

Фахівці радять звертатися за допомогою, якщо з першого разу своїми силами не вийшло пробити засмічення в каналізації. У деяких ситуаціях необхідно провести діагностику за допомогою відеообладнання і тільки після цього усувати перешкоду. Такий підхід дозволяє заощадити час, швидко досягти бажаного.

Домашні методи, використовувані для того щоб пробити каналізацію

Зараз Київ пропонує придбати різні засоби побутової хімії, до складу яких входять речовини, здатні усувати засмічення. Хімічний спосіб досить ефективний, якщо мова йде про незначні труднощі, і за умови що засіб правильно підібраний. За своїм складом вони поділяються на:

 • Лужні;
 • Кислотні.

Перші відмінно підходять, коли необхідно усунути пробки в кухонній мийці. Справа в тому, що під час її експлуатації. У систему потрапляє жир, що осідає на стінках труб, а луги його відмінно розчиняють. Якщо мова йде про ванну, де в злив потрапляє волосся, пробити каналізацію вийде кислотними препаратами.

До домашніх методів відноситься використання вантуза, троса, розчинів з додаванням соди, оцту. Вантуз допоможе усунути перешкоду, коли проблема локалізується недалеко від зливного отвору. Використання троса супроводжується частково розбиранням системи. Його обертальними рухами просовують в труби, поступово руйнуючи, проштовхуючи сміття, що скупчилося.

Прочищення системи окропом вимагає обережності, оскільки можна не тільки пробити засмічення в каналізації, а й завдати шкоди її елементам, наприклад, пластиковим сифонам , що деформуються під впливом гарячої води.

Професійні методи

Для вирішення серйозних проблем використовується спеціалізована техніка. З її допомогою можна пробити засмічення різного характеру, розташовані в глибині комунікацій. Використовувати такі агрегати самостійно недоцільно. По-перше, вартість їх дуже висока, а по-друге, для роботи з нею потрібен досвід, певний рівень кваліфікації.

Устаткування використовується для:

 • Механічної ;
 • Гідродинамічної чистки.

Перший полягає в тому, що трос з певним типом наконечника, приєднаний до апарату, занурюється в систему обертальними рухами. Гнучкість і міцність дозволяють йому проходити крізь перешкоди, руйнуючи їх.

Пробивання каналізації або прочищення унітазу гідродинамічним способом засноване на подачі в систему комунікацій води під високим тиском через шланг, який оснащений спеціальною насадкою. Різновид насадки підбирається в залежності від характеру засмічення. Одні відмінно підходять для ліквідації мулистих нашарувань, інші — пробивають камені, треті ефективні в боротьбі з застарілими твердими відкладеннями.

В яких випадках слід звертатися за допомогою

Якщо самостійно усунути проблему не виходить або ж мова йде про масштабні роботи на підприємствах, комерційних об’єктах, Україна кличе на підмогу професійні бригади. Приїхавши фахівці проводять діагностику, що дозволяє оцінити стан системи в цілому, визначити місце локалізації засмічення, його характер.

Такий підхід допомагає підібрати ідеально відповідний спосіб. Може використовуватися один з перерахованих вище методів або ж їх комбінація — все залежить від обставин. В результаті чистка проходить швидко, без непередбачених ускладнень.

Співробітники компанії «Mонтаж Тех Сервіс» знають, як пробити каналізацію ефективно і без пошкоджень. Ми працюємо цілодобово, охороняючи спокій жителів столиці і Київської області. Кращі умови для співпраці, вдячні відгуки клієнтів, бездоганна репутація — це все про нас!

Корисні статті
Як прочистити каналізацію на кухні та в ванній
Як прочистити каналізацію в приватному будинку?
Прочистка каналізації: ефективні методи
Як пробити сильне засмічення в трубі?