click fraud detection
logoMontaz

Ваше місто:

logoMontaz

Ваше місто:

Працюємо 8:00 - 20:00
Прочистка каналізації»Як прочистити трубу на кухні

Як прочистити трубу на кухні

21/09/2020

Як прочистити трубу на кухні

Найчастіше зливні труби забиваються на кухні. Причина в першу чергу криється в підвищеній інтенсивності її експлуатації, особливо якщо в будинку часто і багато готують. Тому раковина – найвразливіше місце в будинку. І як тільки вода починає погано йти в слив, необхідно вживати заходів.

Наслідки бездіяльності можуть бути плачевними. Тому важливо знати, як прочистити трубу на кухні. Адже мова йде не тільки про те, що умивальником неможливо користуватися. Пробка найчастіше супроводжується появою неприємного запаху, який проникає в кожен куточок. Дихати такими випарами небезпечно, особливо дітям.

Усувати засмічення самостійно можна різними способами. Але є один нюанс – якщо вжиті заходи не приносять результату, немає сенсу експериментувати далі – треба кликати на допомогу досвідчених майстрів, які знають, як швидко, ефективно усунути проблему.

Дотримання правил експлуатації не є гарантією того, що рано чи пізно пропускна здатність не знизитися. Справа в тому, що жир, так чи інакше, буде осідати на стінках, а до нього  пристає інше сміття – ворсинки, шерсть та інше.

blank

Як можна очистити каналізацію самостійно?

Всіх цікавить питання, як прочищати трубу на кухні, використовуючи підручні засоби. Відразу слід зазначити, що допоможуть вони тільки в тому випадку, коли проблема несерйозна. Для промивання використовують:

 • Окріп або гарячу воду, які допомагають очистити каналізаційні труби від налиплого жиру;
 • Соду – її засипають в слив або ж змішують з гарячою водою.Після цього отвір зливу бажано закрити пробкою і не користуватися раковиною як мінімум годину. Потім систему промивають великою кількістю води;
 • Суміш соди і оцту. Хімічна реакція, яка відбувається в результаті змішування цих компонентів, допомагає очистити труби. Спочатку в злив засипають соду, потім вливають оцет, і закривають отвір. Через дві години каналізацію промивають гарячою рідиною;
 • Розчин соди і солі. Його краще залишити в системі на цілу ніч;
 • Лимонний сік, видавлений в злив у великій кількості, може пошкодити жирові відкладення.

З окропом потрібно бути обережними, особливо якщо мова йде про пластикові труби. Фахівці компанії Монтаж Тех Сервіс не раз спостерігали картину, коли труби були пошкоджені варом. В цьому випадку каналізація вимагає вже не тільки прочищення, а й ремонту.
blank

Що ще можна зробити?

Перераховані вище домашні методи ефективні тільки в тому випадку, коли причиною освіти засмічення став жировий наліт. Але досить часто в трубах накопичується інше сміття, яке неможливо видалити народними засобами. У подібних ситуаціях можна спробувати впливати на пробку механічно, використовуючи трос.

Перед тим як приступати до роботи, необхідно дізнатися, як прочищати трубу на кухні тросом правильно. Якщо комунікації пластикові, використовують трос зі спеціальною гумовою обмоткою. Всі рухи повинні бути плавними, а сам трос добре натягнутий. Трос необхідно періодично витягати для очищення від сміття.

У кожного в будинку є вантуз, за ​​допомогою якого можна зруйнувати засмічення з бруду.Перед тим як приступити до дій, необхідно закрити переливний отвір. Ще одна умова успіху – щільне прилягання чаші вантуза до дну раковини. Далі необхідно провести 20 рухів вгору, вниз, не відриваючи пристосування від зливного отвору.

Іноді може допомогти ще один досить простий спосіб – розбирання і очищення сифона, в якому досить часто накопичується різне сміття, що перешкоджає проходженню води. Ефективними можуть виявитися і хімічні засоби, придбані в магазині, головне – правильно їх використовувати, дотримуватися всіх запобіжних заходів.

blank

Професійна прочистка кухонної каналізації

Коли домашні способи не допомагають, залишається один вихід – викликати фахівців, які знають, як прочистити трубу на кухні швидко, ефективно. Переваги співпраці з професіоналами полягають в наступному:

 • Не доведеться даремно витрачати час;
 • Після самостійних спроб усунути пробку, нерідко доводиться вимивати всю кухню. Фахівці ж діють акуратно, позбавляючи від зайвих клопотів;
 • Викликати майстра можна в будь-який час – вдень, вночі, у святкові дні;
 • Відсутній ризик пошкодження цілісності системи;
 • Засмічення в каналізаційних трубах усувається швидко, завдяки використанню спеціального сучасного обладнання;
 • Не доведеться дихати шкідливими хімічними випарами.

Деяких зупиняє думка про те, що подібні послуги коштують дуже дорого. Звернувшись в компанію Монтаж Тех Сервіс кожен клієнт мооже переконатися в зворотному. Вартість наших послуг приємно здивує кожного, як і якість роботи.

Наступні новини

З 8 березня, любі жінки!

З 8 березня, любі жінки!

06.03.2020

Як прочистити трубу на кухні

Як прочистити трубу на кухні

21.09.2020