click fraud detection
logoMontaz

Ваше місто:

logoMontaz

Ваше місто:

Працюємо 8:00 - 20:00
Прочистка каналізації»Як прочистити каналізацію?

Як прочистити каналізацію?

14/09/2020

Як прочистити каналізацію?

Це питання хвилює кожного, хто стикається з засміченнями в каналізаційних трубах. Подібна проблема виникає як в приватних будинках, так і в багатоквартирних. І де б вона не виникла, завжди викликає дискомфорт всім членам сім’ї – неможливо користуватися раковиною, душовою кабіною, унітазом. Комфорт сучасної людини багато в чому залежить від справності каналізаційної мережі. Тому необхідно знати, як прочистити каналізацію і коли необхідно звертатися за допомогою до професіоналів. У деяких випадках допомогти може і домашній метод, але в більш серйозних ситуаціях самостійні дії можуть не тільки не дати результат, але і посилити проблему. Найнеприємніше у всьому цьому те, що пробка може утворитися в будь-який час – вдень, вночі, на вихідних. Якщо не виходить своїми руками її усунути, необхідно вжити заходів, для того щоб мінімізувати збиток. В першу чергу потрібно перекрити воду, а також попросити сусідів не користуватися зливом. Наступний крок – викликати бригаду професійних сантехніків. Знайти їх в Києві не складно – досить зв’язатися з диспетчером компанії Монтаж Тех Сервіс і зробити заявку. Фахівці прийдуть на допомогу швидко, повернуть пропускну здатність трубах і спокій власникам квартири.

blank

Причини виникнення пробки в каналізаційних трубах

Найчастіше засмічення виникають в будинках, де система каналізації застаріла, а труби виготовлені з чавуну, стінки яких з часом стають нерівними через нальоту іржі. Крім цього подібні неприємності виникають через:

  • Жирові відкладеньня які, охолоджуючись, осідають на стінках. До них добре прилипає інше дрібне сміття – ворсинки, шерсть, волосся. Все це поступово накопичується і перекриває прохід. Як прочищати каналізацію в цьому випадку? Може допомогти промивання гарячою водою з додаванням соди;
  • Причини механічного характеру, мова йде про потрапляння в труби великих і дрібних твердих предметів, які повністю перекривають слив. Власники приватних будинків можуть зіткнутися з пошкодженням зовнішніх комунікацій корінням дерев;
  • Помилки, допущені під час прокладки труб. Після ліквідації засмічення, необхідно їх усунути. Якщо цього не зробити, пробки будуть виникати постійно.

Дотримання правил експлуатації, установка жировловлювачів, спеціальних сіточок на злив допоможуть рідше стикатися з необхідністю шукати відповідь на питання, як видалити засмічення.

blank

Самостійне усунення засмічень

Оскільки найчастіше пробки виникають через налипання жиру на стінках каналізації, може допомогти окріп. Якщо труби не металеві, а пластикові, окріп може їх пошкодити, тому використовують просто гарячу воду. Для більшої ефективності в воду можна додати соду і / або оцет. Коли сміття скупчилося недалеко від зливного отвору, може допомогти звичайний вантуз. Як прочистити каналізацію, в якій скупчилися волосся, шерсть, ганчірки, папір? Їх можна витягти або проштовхнути, використовуючи сантехнічний трос, але діяти потрібно акуратно, щоб не пошкодити систему. Часто використовуються хімічні засоби. Але і тут є свої нюанси. Під час вибору препарату, слід детально вивчити етикетку – не всі з них безпечні для пластикових комунікацій. Важливий також і склад – лужні використовуються в кухні, оскільки саме вони ефективно усувають жирові нашарування. А ось кислотні підійдуть для ванни, душової кабінки – вони роз’їдають волосся, шерсть. Користуючись такими препаратами, слід дотримуватися обережності, одягати захисні рукавички, маску, не вдихати випари, уникати потрапляння речовини на шкіру, слизові оболонки. Важливо не перевищувати зазначену дозування, не змішувати різні засоби.

blank

Коли слід кликати на допомогу?

Деякі відразу ж викликають спеціальну службу, інші намагаються спочатку обійтися без сторонньої допомоги. Коли самостійні спроби виявляються безрезультатними, необхідно звертатися до професіоналів, які точно знають, як прочищати каналізацію в тій чи іншій ситуації. Для усунення пробок фахівці використовують такі методи:

  • Механічний;
  • Гідродинамічний.

В тому і в іншому випадку використовуються спеціальні пристосування, за допомогою яких руйнуються пробки і повертається пропускна здатність. У деяких випадках додатково проводиться відеодіагностика, що дозволяє визначити характер проблеми, місце розташування засмічення. Фахівці компанії Монтаж Тех Сервіс допоможуть кожному, хто зіткнувся з проблемами в роботі каналізаційної системи. Бригада виїжджає на виклики цілодобово, надаючи свої послуги по Києву та Київській області. Досвід, відповідний рівень кваліфікації, сучасне обладнання допомагають знаходити правильні рішення для найважчих завдань.

Наступні новини

Зі святом, любі жінки!

Зі святом, любі жінки!

08.03.2021

З 8 березня, любі жінки!

З 8 березня, любі жінки!

06.03.2020