click fraud detection
logoMontaz

Ваше місто:

logoMontaz

Ваше місто:

Працюємо 8:00 - 20:00
Прочистка каналізації»Як почистити вигрібну яму з Монтаж Тех Сервіс

Як почистити вигрібну яму з Монтаж Тех Сервіс

27/11/2020

Як почистити вигрібну яму з Монтаж Тех Сервіс

Приватний будинок або дача, також, як і квартира, потребують каналізаційної системи. Вигрібні ями для вуличних туалетів – найбільш поширене рішення для заміської житлоплощі. Для тих, хто має такий вигляд туалету, питання про очищення ями, завжди актуальне. Як почистити вигрібну яму, коли це потрібно робити, як не завдати шкоди навколишньому середовищу? З цими питаннями розберемося в статті.

Правила очищення ям

Вигрібна яма збирає в собі відходи життєдіяльності людини. Найчастіше, вона виглядає у вигляді викопаного резервуара, великої глибини. Процес очищення повинен відбуватися, коли резервуар ще не переповнений. Так як відходи випаровують шкідливі токсини, які здатні завдати шкоди здоров’ю людини і навколишньому середовищу.

Очищення повинно проводитися з дотриманням чітких правил, щоб  відходи не впливали на флору навколо. Адже на дачних і заміських ділянках висока концентрація культурних рослин, які потрапляють в їжу. Цей процес займає багато часу і коштує серйозних зусиль. Якщо вам дорогий ваше час, довіртеся фахівцям служби МонтажТехСервіс.

blank

У деяких резервуарах є дно і стіни. Така герметичність сприяє більш швидкому наповненню і потреби усувати з неї відходи. Якщо ж, яма без дна, частина відходів йде через дно і стіни, переробляючи в грунті. У народі є кілька методів, як очищати вигрібні ями. Розглянемо найпопулярніші, серед власників приватних домогосподарств, які можуть вам стати в нагоді.

Які бувають способи очищення вигрібних ям

Види очищення вигрібної ями:

 • очищення хімічними засобами;
 • використання біоактиватором;
 • відкачування відходів спеціальним обладнанням.

Хімічний метод мається на увазі агресивна дія, що вбиває всі бактерії і запахи в ємності. Найпопулярніший склад – хлор. Використовуючи цей метод, потрібно пам’ятати, що хімічні речовини випаровують небезпечні гази. Потрібно захистити органи дихання і не допустити потрапляння препаратів на шкіру.

В якості ще одного хімзасоби, застосовується каустична сода. Це досить простий, але такий же небезпечний, метод. Перед її використанням, ви повинні потурбуватися про герметичності ями, її вентиляції, про свою безпеку. Сода попередньо розбавляється у воді, після чого заливається в яму або септик.

Як почистити вигрібну яму біозасобів? Використовувати в очищенні біопрепарат – засіб, одне з найпопулярніших, на сьогоднішній день, методів. Він усуває запахи і зберігає землю навколо придатною для життя рослин і тварин. Біоактиватори характеризуються тривалою, накопичувальною дією.
blank

Спорожнення і відкачування відходів ями

Відкачування відходів спеціальним обладнанням відбувається як самостійно, так і задіявши професійні служби, такі як наша. Спосіб полягає в тому, що відходи з резервуара відкачуються в підготовлену ємність, потім вивозяться в місце для утилізації. Процедура трудомістка і вимагає спеціальної підготовки. Розглянемо цей метод більш детально.

Якщо ви вирішили самі відкачати відходи, подбайте про свою чистоту і безпеку, захистивши себе щільним костюмом. Пар, що виходить із відходів, містить метан. Тому, захистіть свої дихальні шляхи. Ваш одяг повинен складатися з:

 • захисного костюма;
 • респіратора;
 • рукавичок;
 • високих гумових чобіт.

  Ручне очищення – дуже неприємний процес, що вимагає серйозної підготовки, терпіння і знань, як почистити вигрібні ями. Перед початком процесу, задумайтеся, можливо вам зручніше буде звернутися до фахівців? До того ж, вартість на ці послуги не висока.
  blank

Що впливає на частоту очищення ями?

Якщо ви зважитеся звернутися в Монтаж Тех Сервіс, ми надамо оперативну допомогу з відкачування відходів. Відбувається це з використанням насоса, який ефективно відкачує фекалії в спеціальну цистерну. Далі – ми відвозимо відходи в уже підготовлене місце, для їх переробки. Ви не берете участь в процесі, а тільки приймаєте результат.

Як часто необхідно здійснювати процедуру, залежить від показників:

 • кількість відходів в день;
 • знаходження підземних вод;
 • параметрів ями;
 • виду ємності;
 • технічних характеристик резервуара.

Не чекайте повного заповнення ями, це може ускладнити етапи її очищення. А також, призводить до випаровування токсинів і неприємного запаху. Очищення за допомогою техніки і професіоналів, проходить дуже швидко. В результаті ви отримуєте чисту каналізацію в своєму будинку і збережені нерви і час.

Наші фахівці знають, як очищати вигрібну яму і все технологічні тонкощі. Звертайтеся до нас в будь-який час доби і тижня, щоб отримати оперативну допомогу. У нас  найвигідний прайс на послуги і гарантія якості.

Наступні новини

Як прочистити каналізацію в приватному будинку?

Як прочистити каналізацію в приватному будинку?

27.03.2020

З Новим 2022 роком та Різдвом!

З Новим 2022 роком та Різдвом!

30.12.2021