click fraud detection
logoMontaz

Ваше місто:

logoMontaz

Ваше місто:

Працюємо 8:00 - 20:00
Прочистка каналізації»Як прочистити унітаз з Монтаж Тех Сервіс

Як прочистити унітаз з Монтаж Тех Сервіс

08/12/2020

Як прочистити унітаз з Монтаж Тех Сервіс

Будні будь-якої людини одного разу порушує така неприємність, як засмічення унітазу. До неї ніколи не підготуєшся, так як ми всі звикли, що каналізаційна система, повинна працювати як належно. Збої в роботі відбуваються через утворення засмічення. Вони бувають різних типів і ступеня забруднення.

Як прочистити унітаз в домашніх умовах? У багатьох випадках, немає необхідності викликати сантехніка, адже проблему можна вирішити самостійно, знаючи кілька методів. Якщо вони не допомагають, необхідно звернутися до професіоналів.

blank

Засмічення утворюється з кількох причин:

  • потрапляння в каналізацію предметів – харчових відходів, котячого наповнювача, засобів особистої гігієни;
  • закупорка в каналізаційній системі;
  • неправильний монтаж трубопроводу;
  • непридатність терміну експлуатації.

    Як визначити тип засмічення

В першу чергу, потрібно визначитися з типом і місцем виникнення проблеми. Це допоможе визначити найбільш підходящий метод і зрозуміти, чи під силу вам впоратися самостійно. Потрібно виконати кілька кроків.

 

Перевірити, чи має рідина прохід в каналізаційну систему. Налийте в унітаз літр води і залиште на півгодини. Якщо хоча б трохи проходить – пробуйте впоратися самі. Якщо ж вона залишилася в такому обсязі, як і була – проблема серйозна.

При ускладненою ситуації, потрібно перевірити в якій каналізаційній системі трапилася закупорка: в локальній або центральної. Відкрийте воду на всіх пристроях і подивіться, як вона сходить. Якщо все як завжди, то усувати проблему необхідно в трубі, що веде з унітазу.

Якщо відходи спливають в раковині і унітазі, можливо проблема по стояку.У такому випадку рекомендуємо звернутися в компанію МонтажТехСервіс, для вирішення аварійної ситуації. Проблему такої складності, неможливо вирішити, не маючи досвіду.

blank

Найбільш популярні методи прочищення унітазу

Проста порада щодо вирішення завдання – спробувати очищення гарячою водою і содою. Вилийте відро гарячої води під прямим кутом. Якщо вода потроху почне сходити, почекайте трохи і влийте ще одне відро. Як допоміжний засіб, використовуйте вантуз.

 

Для більш сильного ефекту, додайте у воду півпачки соди. Якщо унітаз почав забиватися через таке сміття, як котячий наповнювач, сода здатна роз’їдати дані відходи, а також, відкладення на стінках проходів. А сумішшю соди з оцтом можна досить швидко усунути неприємність.

У спеціалізованих магазинах можна знайти багато препаратів для прочищення унітазу, а консультанти підкажуть, як прочищати унітаз цими засобами. Хімічний метод – один із широко використовуваних. Його дія спрямована на розчинення пробки. Правильно підібраний препарат здатний повністю або частково усунути засмічення, що поверне системі повноцінне функціонування.

Використовувати такі препарати необхідно строго по інструкції. До їх складу, як правило, входять агресивні компоненти, які шкідливі для людини при неправильному дозуванні. З плюсів хімпрепаратів – вони надають дезінфікуючий дію, прибирають відкладення зі стінок деталей санвузла і продовжують їх термін придатності.

Усунення засмічень професійними методами

Що робити, якщо вищезазначені способи не діють? Як прочистити унітаз, щоб максимально швидко повернути пристрій в роботу? Механічний метод – ефективний спосіб повернути функціональність унітазу. Його не рекомендується виконувати самостійно, краще звернутися до фахівців.

 

Для цього використовується трос, який проштовхує сміття по каналізаційній системі, а частина – витягує назовні. Залишки на стінках, змиваються водою. Їли ви вирішите робити це самостійно, слід ретельно вивчити технологію процесу і будова каналізаційної системи.

Компанія МонтажТехСервіс здійснює прочищення унітазу електромеханічним тросом, який має знімну головку. Насадка підбирається сантехніком, виходячи з діаметра труби. Після чого, трос опускається всередину. Обертаючись навколо своєї осі, апарат збирає забруднення, а залишки змиваються.

Також, цю процедуру можна виконати ручним тросом. Він має трохи іншу структуру і вимагає навичок управління. Тому, якщо ви новачок чищенні каналізації, краще не ризикувати. blank

Швидке і ефективне усунення проблеми

Як прочищати унітази оперативно і з довгостроковим ефектом, знають фахівці нашої компанії . Звертайтеся до нас. Якщо потрібна допомога в цій непростій справі.

 

Обслуговування буде виконано швидко, а виїзд на точку здійснений протягом декількох хвилин, після оформлення заявки. Ми гарантуємо якість робіт, тому приймаємо оплату після їх виконання. Бережіть свій час, телефонуйте нам!

Наступні новини

Як прочистити каналізацію на кухні та у ванній

Як прочистити каналізацію на кухні та у ванній

27.03.2020

Як прочистити каналізацію?

Як прочистити каналізацію?

14.09.2020