click fraud detection
logoMontaz
Працюємо 8:00 - 20:00
Аварійна служба каналізації
Аварійна прочистка

Аварійна служба каналізації в Миколаєві та області

Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

Ціни

Вид робіт Од. виміру Ціна Замовити
1 Аварійна прочистка послуга від 1550 грнпослуга

Наші об'єкти

Наші відео

Наша команда

Технології робіт

Механічний метод прочищення каналізації — застосовується для труб діаметром від 50мм до 200мм, довжина яких не перевищує 50 м. Відкладення всередині каналізаційної системи прибираються механічним впливом, за допомогою електромеханічного апарату ROTHENBERGER R600. Такий метод прочищення каналізації застосовується як для прочищення каналізації всередині квартири так і основного стояка всередині будинку.

Гідродинамічний метод прочищення каналізації – проводиться за рахунок сильного напору тиску води. Вода потрапляючи в труби за допомогою шлангів високого тиску і спеціальних насадок (форсунок) ефективно усуває локальні засмічення або коли необхідно провести повне очищення трубопроводу від відкладень.

Відеодіагностика труб проводиться після їх прочищення і дозволяє упевнитися в якості проведених робіт. За допомогою відеодіагностики трубопроводу можна дізнатися, де і в якому місці треба прочистити каналізацію і труби або водостоків. Із застосуванням високоефективних технологій, здійснюється глибоке і повне прочищення каналізації і усунення засмічень.

Відгуки(34)

Читати всі

Замовити послуги у Миколаєві

 • Заводський район
 • Інгульський район
 • Корабельний район
 • Центральний район

Аварійна служба каналізації

Аварійна каналізація в Миколаєві: що потрібно знати про послугу?

Навіть якщо користувач буде дотримуватися всіх правил і стежити за правильним використанням каналізації, всередині труб все одно будуть накопичуватися відкладення і засмічення. З плином часу обсяг сміття буде рости, а пропускна здатність магістралі, навпаки, буде падати. Це може привести до підтоплення. Аварійна каналізація в Миколаєві збільшує ризики виникнення серйозних проблем. Саме з цієї причини краще проводити профілактичні чистки, які не тільки сприятимуть економії часу і коштів, але і допоможуть запобігти виникненню форс-мажорів.

Якщо ж ситуація все-таки вийшла з-під контролю, то не варто панікувати. Жителі міста Миколаїв можуть скористатися послугами компанії, спрямованими на вирішення подібних проблем.

Аварійна каналізація: коли актуальна?

Практика показує, що в разі виникнення проблеми мешканці квартир не завжди можуть звернутися в державні служби. Пошук номера телефону, довгий процес виклику сантехніків, а також відсутність можливості вирішити проблему в вихідні або святкові дні – все це негативно позначається на ситуації, так як її потрібно вирішити максимально швидко.

Послуги аварійної каналізації в Миколаєві актуальні в тих випадках, коли:

 • в каналізаційний трубопровід потрапили підгузники, пакети, пляшки та інші великі предмети;
 • профілактичні роботи не проводилися протягом тривалого періоду;
 • внутрішні поверхні вкрилися мулом;
 • в мережу потрапили будівельні відходи;
 • на стінках труб утворилися жирові відкладення;
 • були допущені помилки в процесі монтажу трубопроводу;
 • каналізація неабияк зносилася.

Всі перераховані вище фактори можуть суттєво ускладнити життя всім тим, хто користується каналізацією в побуті. Якщо ж мова йде про функціонування цілого підприємства, проблеми з роботою каналізаційної системи можуть привести до серйозних витрат. Важливо вчасно викликати бригаду майстрів, щоб не допустити підтоплень прилеглих приміщень.

Щоб скоротити ймовірність аварійної каналізації в Миколаєві, сантехніки радять регулярно проводити профілактичні роботи, які будуть спрямовані на комплексну очистку господарсько-побутової каналізації.

Способи

Найчастіше аварійну ситуацію вирішують методом гідродинамічного промивання. Йдеться про найефективніший і популярний метод, який дозволяє видалити навіть самі затверділі або застарілі засмічення в трубах. До слова, саме вони і стають причиною виникнення аварійних ситуацій, так як часто засмічення повністю перекривають трубопровід, не дозволяючи текти воді. Гідродинамічний спосіб має високу продуктивність. Він також підходить абсолютно для всіх систем і труб, незважаючи на матеріал, з якого вони зроблені.

В ході здійснення послуг аварійної каналізації в Миколаєві сантехніки використовують пульти управління, набори насадок для розмивання засмічень, насоси високого тиску, шланги та регулятори тиску. Рідше сантехніки стикаються з ситуаціями, коли усунути засмічення напором води не можна. У таких випадках фахівці вдаються до механічного або хімічного способу.

Особливості гідродинамічного способу

Процедура екстреного прочищення каналізації сильним напором води має такі особливості:

 • на довгий шланг встановлюється розмивочна головка, яка і сприяє видаленню засмічень; вода подається під сильним напором через форсунки, розбиває навіть самі застарілі відкладення і виводить їх в колодязь;
 • процес повторюють знову і знову, поки працездатність системи не буде повністю відновлена;
  якщо ж потрібно усувати засмічення в зовнішній каналізації, сантехніки можуть відкачати осад мулососом або вручну;
 • для того, щоб оцінити якість роботи та перевірити стан труб, можна використовувати телеінспекцію труб.

Як правило, в роботі сантехніки використовують промивальне обладнання, що має різне призначення і потужність. Наприклад, малогабаритні пристрої можуть легко транспортуватися на легкових машинах. Їх призначення – промивання внутрішніх магістралей. Також в арсеналі сантехніків є і великогабаритні пристрої. Їх встановлюють на вантажні автомобілі, і використовують для того, щоб промити зовнішні мережі.

Для кого підійде послуга?

Аварійна каналізація в Миколаєві – послуга, якою користуються досить часто. Нею можуть скористатися представники наступних об’єктів:

 • станції техобслуговування та автомийки;
 • багатоповерхові будинки;
 • комунальні організації;
 • заклади громадського харчування;
 • готелі та гуртожитки;
 • медичні та освітні заклади
 • приватні домоволодіння;
 • торгові підприємства і магазини;
 • промислові виробництва.

  Що робити в разі виникнення аварійної ситуації?

  Звичайно, збої в роботі каналізаційної системи можуть застати зненацька. Часто користувачі не очікують погіршення ситуації, і будь-яка проблема може стати справжнім шоком. Що ж робити, щоб мінімізувати плачевні наслідки?

  1. В першу чергу, не потрібно панікувати. Рекомендується відразу викликати майстра, як тільки стало очевидно, що система перестала функціонувати.
  2. Якщо труби засмітилися в одній з квартир багатоповерхового будинку, власнику рекомендується попросити сусідів, які користуються тим же стояком, не користуватися каналізацією до приїзду сантехніків.
  3.Якщо стічні води почали розтікатися по квартирі, їх потрібно збирати в відро і іншу порожню ємність.

  Наша компанія пропонує свої послуги аварійної каналізації в Миколаєві. У разі надходження виклику бригада екстрено виїжджає на об’єкт, щоб максимально швидко усунути проблему. Ми також пропонуємо вигідні умови співпраці – кінцева ціна послуги порадує своєю доступністю. Помітили, що вода не проходить в злив? Тоді телефонуйте нам, щоб запобігти наслідкам!

Корисні статті
Як прочистити каналізацію на кухні та в ванній
Як прочистити каналізацію в приватному будинку?
Прочистка каналізації: ефективні методи
Як пробити сильне засмічення в трубі?