click fraud detection
logoMontaz
Працюємо 8:00 - 20:00
Послуги асенізатора
Послуги асенізатора

Послуги асенізатора в Миколаєві та області

Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

Ціни

Вид робіт Од. виміру Ціна Замовити
1 Послуги асенізатора куб.м від 800 грнкуб.м

Наші об'єкти

Наші відео

Наша команда

Технології робіт

Механічний метод прочищення каналізації — застосовується для труб діаметром від 50мм до 200мм, довжина яких не перевищує 50 м. Відкладення всередині каналізаційної системи прибираються механічним впливом, за допомогою електромеханічного апарату ROTHENBERGER R600. Такий метод прочищення каналізації застосовується як для прочищення каналізації всередині квартири так і основного стояка всередині будинку.

Гідродинамічний метод прочищення каналізації – проводиться за рахунок сильного напору тиску води. Вода потрапляючи в труби за допомогою шлангів високого тиску і спеціальних насадок (форсунок) ефективно усуває локальні засмічення або коли необхідно провести повне очищення трубопроводу від відкладень.

Відеодіагностика труб проводиться після їх прочищення і дозволяє упевнитися в якості проведених робіт. За допомогою відеодіагностики трубопроводу можна дізнатися, де і в якому місці треба прочистити каналізацію і труби або водостоків. Із застосуванням високоефективних технологій, здійснюється глибоке і повне прочищення каналізації і усунення засмічень.

Відгуки(34)

Читати всі

Замовити послуги у Миколаєві

 • Заводський район
 • Інгульський район
 • Корабельний район
 • Центральний район

Послуги асенізатора

Виклик асенізатора в Миколаєві: переваги та можливості

 • Трохи докладніше про послугу
 • Для чого викликають асенізаторів?
 • Переваги досвідчених асенізаторів Що впливає на ціну послуги?
 • Можливості асенізаторів

Рідкі відходи є неприємною, але і важливою складовою життєдіяльності людини. Щоб мінімізувати дискомфорт, існують спеціальні компанії, які займаються відкачуванням, транспортуванням та утилізацією стічної води. Великим попитом користується асенізатор в Миколаєві. До його послуг варто вдаватися тоді, коли потрібно черговий раз викачати вміст вигрібної ями або очистити каналізаційні системи. Люди часто звертаються за допомогою в тих випадках, коли ситуація вийшла з-під контролю. Буває, що аварії виникають через неправильне користування або зносу магістралі.

Трохи докладніше про послугу

Під послугами асенізатора в Миколаєві на увазі приїзд на об’єкт спеціальної машини. Вона оснащена необхідним обладнанням, яке сприяє відкачці відходів і їх транспортуванні до місця утилізації. Асенізатора можна викликати тоді, коли очевидні ознаки, що вказують на несправність каналізаційної системи.

Процес відкачування вмісту забезпечується вакуумним насосом і спеціальним рукавом. Суть проведення послуги є досить простий: в цистерні, яка знаходиться на вантажному шасі, створюється знижений тиск. Це дозволяє відходам надходити туди по герметичним з’єднанням. Як тільки всі відходи перетечуть в цистерну, всі отвори герметично закриваються, і машина починає рухатися в бік місця утилізації.

Послуги асенізатора в Миколаєві можуть відрізнятися з урахуванням того, яка техніка використовується. Наприклад, викачувати вміст септиків можуть автомобілі з різними шасі і механізмами. Також обладнання може відрізнятися рівнем вантажопідйомності.

Для чого викликають асенізаторів?

Часто асенізаторів викликають з метою:

 • обробити біотуалети , спустошивши резервуари;
 • відкачати відходи з вигрібних ям і септиків;
 • роботи з відходами, що з’явилися в результаті функціонування автомийок;
 • відкачати технічну рідину;
 • вивезти відходи на місце утилізації; .

  Переваги досвідчених асенізаторів

Ні для кого не секрет, що асенізатор в Миколаєві – не безплатна послуга. Але варто додати, що клієнтові простіше викликати досвідчених фахівців, ніж купувати або орендувати обладнання, і намагатися викачати відходи самостійно. До слова, не так важко спустошити зливну яму або біотуалет. Набагато складніше знайти місце, де всі відходи будуть утилізовані. Не останньою завданням є транспортування стічних вод з місця їх зберігання до місця утилізації. Досвідчений асенізатор швидко впорається з усіма завданнями.Крім цього, існують і інші переваги звернення до компанії:

 • буває, що користувачі не стежать за рівнем наповненості вигрібної ями або септика; з цієї причини зручність полягає в тому, що ассенізаторская машина може приїхати в будь-який зручний для вас час і день;
 • часто буває так, що майстри виїжджають відразу після дзвінка клієнта; результативність – вакуумний насос, який встановлений на машині, дозволяє видалити все сміття і жирові відкладення;
 • навіть якщо септик встановлений недалеко від житлових приміщень, процес його чистки не буде гучним або довгим; власнику досить забезпечити машині проїзд до місця, яке потрібно прочистити.

Буває, що зливною ямою користуються не так і часто, і, здавалося б, що самостійне її прочищення цілком реальне. Але не варто забувати, що в стічних водах можуть з’явитися небезпечні мікроорганізми. Будь-яка допущена помилка, неуважність або необережність може привести до того, що води можуть виявитися на грунті і навіть залити двір. Це може привести до жахливих наслідків, і важливо, щоб навіть мінімальний обсяг відходів викачували професіонали.

Що впливає на ціну послуги?

Асенізатор в Миколаєві – послуга, яка має чіткий план виконання, але не має фіксованої ціни.При формуванні остаточної вартості враховується:

 • місце, де знаходиться приватний будинок або дача – як правило, компанії можуть збільшувати ціну в тих випадках, коли об’єкт знаходиться на околиці міста Миколаїв, чи за його межами;
 • складність виконання послуги – на вартість може впливати вид машини, який буде використовуватися асенізатором в ході здійснення прочищення;
 • обсяг рідких відходів – не варто забувати, що завдання асенізатора не тільки в тому, щоб викачати, а й в тому, щоб доставити рідкі відходи до місця утилізації; з цієї причини ціна може варіюватися з урахуванням кількості викачанниМожливості асенізаторів

Послуги асенізатора в Миколаєві досить різноманітні. Звичайно, в першу чергу такі майстри приїжджають для того, щоб викачати накопичилися відходи. Але це далеко не єдині завдання, з якими вони справляються.

Викликати майстрів можна для того, щоб вони виконали наступне:

 • висушили підвал, прибравши всю зайву воду;
 • очистили вміст ємностей, встановлених в пересувних або біотуалетах;
 • відкачали каналізацію, басейн або вигрібну яму;
 • викачали вміст стоку або відстійника;
 • очистили септик, повернувши йому здатність нормально функціонувати; прибрати побутові відходи, які потрапляють в зливну яму.

Варто нагадати, що сантехніки приїжджають на об’єкт з потужним обладнанням, яке здатне швидко відкачувати рідину у великому обсязі. Це дозволяє їм працювати не тільки зі стічними водами.

Наша компанія пропонує клієнтам таку послугу, як асенізатор в Миколаєві. Йдеться про недорогу і дуже результативну послугу, яка дозволить позбутися від неприємних відходів, очистити септик або яму і продовжити термін експлуатації резервуара. Ми обіцяємо, що майстри приїдуть на об’єкт вчасно, а робота буде виконана точно в строк. Для запобігання аварійної ситуації рекомендуємо записуватися на профілактичне викачування.

Корисні статті
Як прочистити каналізацію на кухні та в ванній
Як прочистити каналізацію в приватному будинку?
Прочистка каналізації: ефективні методи
Як пробити сильне засмічення в трубі?