click fraud detection
logoMontaz
Працюємо 8:00 - 20:00
Викачування ям
Відкачування ям

Викачування ям в Миколаєві та області

Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

Ціни

Вид робіт Од. виміру Ціна Замовити
1 Відкачування вигрібних ям м. куб від 300 грнм. куб

Наші об'єкти

Наші відео

Наша команда

Технології робіт

Механічний метод прочищення каналізації — застосовується для труб діаметром від 50мм до 200мм, довжина яких не перевищує 50 м. Відкладення всередині каналізаційної системи прибираються механічним впливом, за допомогою електромеханічного апарату ROTHENBERGER R600. Такий метод прочищення каналізації застосовується як для прочищення каналізації всередині квартири так і основного стояка всередині будинку.

Гідродинамічний метод прочищення каналізації – проводиться за рахунок сильного напору тиску води. Вода потрапляючи в труби за допомогою шлангів високого тиску і спеціальних насадок (форсунок) ефективно усуває локальні засмічення або коли необхідно провести повне очищення трубопроводу від відкладень.

Відеодіагностика труб проводиться після їх прочищення і дозволяє упевнитися в якості проведених робіт. За допомогою відеодіагностики трубопроводу можна дізнатися, де і в якому місці треба прочистити каналізацію і труби або водостоків. Із застосуванням високоефективних технологій, здійснюється глибоке і повне прочищення каналізації і усунення засмічень.

Відгуки(34)

Читати всі

Замовити послуги у Миколаєві

 • Заводський район
 • Інгульський район
 • Корабельний район
 • Центральний район

Викачування ям

Відкачування зливних ям в Миколаєві: способи і їх особливості

Часто мешканцям приватних будинків доводиться використовувати вигрібні ями через відсутність можливості підключитися до централізованої системи. Найчастіше перевага віддається каналізаційним криницям, септиків або вигрібних ям. Основна особливість полягає в тому, що мешканцям потрібно самостійно стежити за тим, як наповнюється ємність. Викачка зливних ям в Миколаєві – та послуга, яка повинна виконуватися регулярно.

Варто відзначити, що частота викачування залежить від декількох факторів. Йдеться про частоту використання ями (наприклад, проживають люди в даному приватному будинку завжди або тільки сезонно), а також кількість членів сім’ї.

Чому так важливо своєчасно викликати майстрів?

В першу чергу, відзначимо, що виконувати викачування варто довіряти професіоналам. Брак обладнання та досвіду можуть привести до того, що ситуація тільки погіршиться. Що ж стосується сучасного виконання послуги, її однозначно слід виконувати регулярно. В іншому випадку мешканці можуть зіткнутися з такими наслідками:

 • якщо вчасно монтажу були встановлені спеціальні фільтри, через повного заповнення ями вони можуть вийти з ладу;
 • в каналізаційній магістралі може почати застоюватися брудна вода;
 • якщо рівень заповнення ями буде перевищувати допустиму норму, і відходи почнуть переливатися за її межі, це створить всі умови для екологічної катастрофи;
 • шкідливі стоки потраплять в грунтові води, це означає, що підвищується ризик забруднення води в питних колодязях;
 • на ділянці може бути чути огидний запах, так як переповнена яма – відмінне місце для розмноження і активності хвороботворних бактерій; якщо неприємний аромат буде виходити протягом тривалого часу, мешканці можуть помітити проблеми з дихальними органами;
 • в разі переливу відходів і стічних вод в грунт, на ньому не можна буде висаджувати господарські культури.

Автоматичне відкачування

Очищення вигрібних ям в Миколаєві може виконуватися за допомогою спеціальної техніки. Часто мешканці викликають асенізаторів, які приїжджають на машині, оснащеною цистерною, насосом і шлангом. Важливою перевагою виклику майстрів є той факт, що у них є ліцензія на вивезення вмісту зливних ям в спеціально облаштовані для цього місця. Залежно від того, яким насосом оснащена машина, способи відкачування можуть бути наступними:

Мулосос – ефективна і бюджетна процедура, завдяки якій можна не тільки прибрати все стічні води, що накопичилися в ямі, а й очистити мул, що осів на дні. Дана процедура повноцінно відновить здатність грунту вбирати рідини.Додамо, що якщо стінки ями не посилені, а сама конструкція являє собою звичайну викопану ємність, тоді її можна викачувати тільки Мулосос;
вакуумна відкачка – сантехніки можуть використовувати вакуумний насос з метою швидкої прочистки септика або ями; даний спосіб вважається найдорожчим, але оперативним; більш того, по завершенню робіт на ділянці не буде ні бруду, ні неприємного запаху;
гідродинамічне прочищення – особливостей такого методу полягає в тому, що можна додатково очистити стіни ями від відкладень і мулу, а також повністю викачати її вміст.

Хімічна чистка

Відкачування ям в Миколаєві також можуть здійснювати, використовуючи біологічні або хімічні речовини. Суть полягає в тому, що сантехніки засипають в яму хімічні реагенти, які впливають на зливні води, окислюючи і нейтралізуючи їх. Даний спосіб може служити початковим або завершальним етапом повноцінного прочищення асенізатором.

Що ж стосується біологічної прочищення, мова йде про використання порошку, таблеток або гранул, які впливають на щільність відходів. Бувають випадки, коли досить тільки використовувати хімічні реагенти без подальшого виклику асенізаторів. Така послуга можлива тільки в наступних випадках:

 • яма викопана на дачі, і їй користуються тільки час від часу;
 • конструкція використовується тільки для стічних вод в невеликому обсязі;
 • ємність має чималий обсяг і площа дна.У всіх інших випадках сантехніки очищають води хімічними реагентами, і потім відкачувати їх за допомогою асенізатора.

  Механічне очищення

  Механічна викачка вигрібних ям в Миколаєві може проводитися двома методами:

 • ручним – передбачається, що очищення ями буде здійснюватися відром з мотузкою; дана процедура відноситься до розряду не найприємніших, тому сантехніки крайнє рідко вдаються до нього;
 • також проблема полягає в тому, що викачані стоки потрібно помістити в ємність, і потім – транспортувати в спеціальне місце;
  із застосуванням насоса -зливи можна відкачувати насосом тоді, коли немає можливості проводити чистку самостійно, але в той же час немає необхідності викликати асенізатора.

  Переваги професійної допомоги

  Відкачування ям в Миколаєві проводиться справжніми професіоналами, які виїжджають на різні об’єкти і якісно викачують стічні води. Жителі приватних будинків і квартир, які замовляють послуги компаній, можуть розраховувати на такі переваги: ​​

 • усунення закам’янілих і застарілих грязьових відкладень;
 • оперативність – як правило, процес не віднімає більше 50 60 хвилин;
 • утилізація стічних вод – компанія несе відповідальність за те, що відходи будуть утилізовані відповідно до санітарних норм;
 • викачувати відходи можна при будь-якій погоді.Наша компанія пропонує свої послуги всім жителям міста Миколаїв. У разі екстрених ситуацій майстри швидко приїжджають на об’єкти, привозять з собою необхідне обладнання і якісно очищають ями. Ціна викачування зливних ям в Миколаєві, яку пропонує вам наша компанія, приємно порадує доступністю.
Корисні статті
Як прочистити каналізацію на кухні та в ванній
Як прочистити каналізацію в приватному будинку?
Прочистка каналізації: ефективні методи
Як пробити сильне засмічення в трубі?