click fraud detection
logoMontaz
Працюємо 8:00 - 20:00
Викачування ям
Викачка вигрібних ям у Львові

Викачка вигрібних ям у Львові та області

Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

Ціни

Вид робіт Од. виміру Ціна Замовити
1 Відкачування вигрібних ям куб.м від 300 грнкуб.м

Наші об'єкти

Наші відео

Наша команда

Технології робіт

Механічний метод прочищення каналізації — застосовується для труб діаметром від 50мм до 200мм, довжина яких не перевищує 50 м. Відкладення всередині каналізаційної системи прибираються механічним впливом, за допомогою електромеханічного апарату ROTHENBERGER R600. Такий метод прочищення каналізації застосовується як для прочищення каналізації всередині квартири так і основного стояка всередині будинку.

Гідродинамічний метод прочищення каналізації – проводиться за рахунок сильного напору тиску води. Вода потрапляючи в труби за допомогою шлангів високого тиску і спеціальних насадок (форсунок) ефективно усуває локальні засмічення або коли необхідно провести повне очищення трубопроводу від відкладень.

Відеодіагностика труб проводиться після їх прочищення і дозволяє упевнитися в якості проведених робіт. За допомогою відеодіагностики трубопроводу можна дізнатися, де і в якому місці треба прочистити каналізацію і труби або водостоків. Із застосуванням високоефективних технологій, здійснюється глибоке і повне прочищення каналізації і усунення засмічень.

Відгуки(34)

Читати всі

Замовити послуги у Львові

 • Личаківський
 • Шевченківський
 • Залізнодорожний
 • Галицький
 • Франківський
 • Сихівський
Викачування ям

Викачка вигрібних ям у Львові

Викачування вигрібних ям у Львові є необхідною і найбільш популярною послугою усіх житлових будинків, які мають та не мають підключення до центральної каналізації. В будинках при встановленні каналізаційної системи передбачено будівництво зливної, або як ще її називають вигрібної чи стічної ями, яка являє собою викопану у землі порожнину із бетонованим дном та стінами, у якій і будуть збиратися рідкі побутові відходи.

Через деякий час виникає потреба процесу викачки вигрібної ями у Львові, який проводиться за допомогою спеціальної техніки – асенізаційної машини, що оснащена цистерною та потужним вакуумним насосом, котрий швидко та ефективно відкачає усі рідкі побутові відходи.

Під час активної експлуатації, вигрібні ями засмічуються різними побутовими відходами, іноді швидко заповнюються стічними водами. Про те, що настав час задуматися над їх викачкою можуть свідчити наступні фактори:

 • у раковині мийки, унітазі чи ванній сповільнився відтік рідких побутових відходів;
 • від стоків помітно відчутний неприємний запах, який може бути й в районі ділянки, де знаходиться каналізаційна яма;
 • іноді стічні відходи починають повертатися та витікати зі стоків що стає причиною антисанітарії житлових приміщень;
 • від системи каналізації можуть бути чутними специфічні звуки булькання.

Отже, щоб уникнути потрапляння хвороботворних бактерій на вашу територію потрібно вчасно проводити роботи по чистці вигрібних ям.

Методи очистки вигрібних яму Львові

Кожне місто має велику кількість вигрібних ям та колекторів, які є досить великою і цілісною системою. Не винятком є і місто Львів, каналізаційна система якого сягає десятки кілометрів та має світове визнання. Для підтримки роботи системи постійно проводяться заходи профілактики та різні способи усунення засмічень як каналізаційних труб, так і очистка вигрібних ям у Львові.

Для того, щоб провести очищування вигрібної ями можна вдатися до кількох методів, основними з яких є наступні:

 1. Видалення нечистот шляхом відкачування за допомогою спеціально оснащених машин.
 2. Використання біопрепаратів для розщеплення побутових відходів.
 3. Використання хімічних засобів для очищення вигрібної ємності.

Процес викачки вигрібних ям потрібно довіряти лише команді спеціалістів, які надають професійні компанії, однією з таких є Львівський водоканал. Оплата здійснюється після виконання робіт за такими принципами:

 • якісно;
 • швидко;
 • ефективно.

Ціна викачки вигрібних ям у Львові залежить від обсягу, обладнання та складності робіт. Клієнти залишаються задоволені запропонованою вартістю та результатом послуг.

Переваги та недоліки способів чистки вигрібних ям

Очищення вигрібних ямє регулярним та важливим процесом забезпечення комфортного та безпечного проживання в місті. Це спокій за здоров’я та безпеку родини й чистоту помешкання. Існує три способи їх очищення.

Перший – це викачка нечистот за допомогою спеціальної техніки. За великим бажанням вигрібну яму можна спробувати очистити навіть власноруч, але це вкрай неприємна робота, яка вимагає спеціальних засобів та інструментів:

 • захисний костюм;
 • протигаз для захисту від отруйних випарів;
 • місткість для відходів і таке інше.

Недолік такого способу в тому, що його можна застосовувати лише для невеликих вигрібних ям, які зазвичай будують лише біля приватних будинків та дачних споруд. Процедура не лише неприємна, а й вкрай небезпечна. Щоб убезпечити себе та значно спростити процес варто скористатися спеціалізованою технікою, яка обслуговує вигрібні споруди різних розмірів та об’ємів. Викачка проводиться потужним насосом через широкий шланг, що забезпечує повну чистку ями для її подальшої експлуатації.

Другий – це очищування вигрібної ями є використання біологічно активних препаратів, які розщеплюють побутові відходи та знищують неприємні запахи. На сьогодні існує ціла лінійка таких засобів які можуть бути у вигляді рідини, гелю, таблеток, гранульовані та інші. Біоактивні мікроорганізми розщеплюють відходи на воду та мул. Швидкість заповнення вигрібних ям значно знижується, але вміст сам по собі нікуди не дінеться, тому рано чи пізно доведеться скористатися послугами асенізаторів та викликати спеціальну техніку.

Третій – передбачає використання хімічних засобів (солі амонію, нітратні окислювачі, формальдегідні препарати) для очищення вигрібної споруди – то це досить небезпечно та становить загрозу для здоров’я та життя людини. Такі препарати містять токсини, які можуть призвести до виникнення важкої хвороби та стати причиною фізичних патологій. І хоч препарати досить ефективні, використовують їх досить не часто. Єдиний плюс такого способу очищування – він досить бюджетний.

Корисні статті
Як прочистити каналізацію на кухні та в ванній
Як прочистити каналізацію в приватному будинку?
Прочистка каналізації: ефективні методи
Як пробити сильне засмічення в трубі?