click fraud detection
logoMontaz
Працюємо 8:00 - 20:00
Послуги асенізатора
Асенізатор у Львові

Послуги асенізатора у Львові та області

Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

Ціни

Вид робіт Од. виміру Ціна Замовити
1 Послуги асенізатора куб.м від 800 грнкуб.м

Наші об'єкти

Наші відео

Наша команда

Технології робіт

Механічний метод прочищення каналізації — застосовується для труб діаметром від 50мм до 200мм, довжина яких не перевищує 50 м. Відкладення всередині каналізаційної системи прибираються механічним впливом, за допомогою електромеханічного апарату ROTHENBERGER R600. Такий метод прочищення каналізації застосовується як для прочищення каналізації всередині квартири так і основного стояка всередині будинку.

Гідродинамічний метод прочищення каналізації – проводиться за рахунок сильного напору тиску води. Вода потрапляючи в труби за допомогою шлангів високого тиску і спеціальних насадок (форсунок) ефективно усуває локальні засмічення або коли необхідно провести повне очищення трубопроводу від відкладень.

Відеодіагностика труб проводиться після їх прочищення і дозволяє упевнитися в якості проведених робіт. За допомогою відеодіагностики трубопроводу можна дізнатися, де і в якому місці треба прочистити каналізацію і труби або водостоків. Із застосуванням високоефективних технологій, здійснюється глибоке і повне прочищення каналізації і усунення засмічень.

Відгуки(34)

Читати всі

Замовити послуги у Львові

 • Личаківський
 • Шевченківський
 • Залізнодорожний
 • Галицький
 • Франківський
 • Сихівський
Послуги асенізатора

Кваліфікована послуга асенізатора у Львові

Регулярне викачування нечистот з вигрібної ями будь-якого розміру – постійний “головний біль” мешканців приватних будинків чи дачі. Річ у тім, що більшість заміських будинків не мають підключення до централізованої каналізації, і на їх плечі лягає самостійне розв’язання проблем з очищенням вигрібних ям. Найкраще рішення – це завчасно та заздалегідь потурбуватись про вирішення питання із пошуку кваліфікованого асенізатора у Львові.

Існує перелік ситуацій, коли не потрібно зволікати, а відразу звертатися до профільних асенізаторських компаній, які можуть надати якісну послугу: асенізатор у Львові. Наступний перелік, коли потрібно звертатися до фахівців:

 • переповнення вигрібної ями або септичної системи;
 • затоплення підвалів житлових будинків чи комерційних приміщень, які не підключені до каналізаційної мережі, нечистотами.

Асенізація у дослівному та прямому перекладі з французької означає – «санітарія». Саме спеціалісти, які надають послуги з асенізації займаються збором, подальшим видаленням і утилізацією, чи, іншими словами, знешкодженням нечистот у тих населених пунктах, де виключена можливість під’єднання до єдиної каналізаційної мережі. Наприклад, в заміських будинках, де відсутнє підключення до каналізації,  та користуються спеціальними септичними системами для очищення стічних вод.

На сьогодні асенізація – це найважливіша процедура, яку необхідно вчасно виконувати, оскільки при переповненні септиків або вигрібних ям забруднюється навколишнє середовище, внаслідок чого може виникнути спалах інфекційних хвороб. Тільки спеціаліст та спеціалізована техніка може запобігти, усунути аварійну ситуацію та утилізувати відходи.

Які проблеми виникають внаслідок неправильної утилізації відходів?

Усі, хто хоч раз у житті стикався із питанням правильної утилізації відходів, не з чуток знає, що не кваліфікована утилізація несе за собою низку проблем:

 • поява комах, які можуть бути переносниками інфекційних захворювань, небезпечних для людини, наприклад дизентерія;
 • неприємний запах не лише у туалеті, а й у всьому приміщенні;
 • захист навколишнього середовища – несвоєчасне очищення може призвести до зараження земельних ділянок, що з часом також може спровокувати сплеск захворюваності серед жителів населеного пункту;
 • пошкодження сантехнічного обладнання. Наприклад, не потрібно виключати можливість виводу його з ладу через засмічення стоками.

Варто зазначити, якщо замовник своєчасно звернувся до фахівців із проханням організувати та провести повний комплекс необхідних асенізаторських робіт, то у такому випадку не буде проблеми із виникненням неприємного запаху. Крім розв’язання цієї проблеми, своєчасне звернення до спеціалістів гарантує і безперебійну роботу септичної системи, адже очищення зливної ями буде проводиться виключно тоді, коли є у цьому необхідність.

Таку роботу слід довірити спеціалістам своєї справи. Адже для правильного відкачування потрібно мати не лише необхідні навички й немалий досвід роботи, а й використовувати спеціалізовану техніку. Фахівці оперативно усунуть проблему та не допустять витоку фекалій на земельну ділянку.

До кого звертатися за послугами асенізатора у Львові?

Найчастіше такі вузькопрофільні послуги надають спеціалізовані компанії, фірми чи організації, у розпорядженні яких є необхідна спецтехніка. Такі машини дають можливість за досить короткий час виконати широкий пласт асенізаторської роботи. Варто зазначити, що такі фахівці ще надають додаткові послуги, до яких можна віднести:

 • прочищення каналізаційних труб – така функція не є обов’язковою, а проводиться у разі необхідності;
 • розрідження твердого осаду – після цього і проводиться очищування труб;
 • використання спеціальних препаратів для знезараження місткості септичної системи, знищення мікробів. Такі препарати виробляються на біологічній основі та використовуються у замовників за попередньою домовленістю із бригадою асенізаторів.

Ціна на послуги асенізатора у Львові залежить від багатьох факторів: рівня кваліфікації спеціалістів, типу обладнання та обсягу робіт. Фахівці своєї справи дають гарантію на правильне виконання цілого комплексу асенізаторських робіт. Найголовнішою їх задачею є – виконати асенізаторські послуги ефективно, якісно та оперативно.

Замовляйте послугу асенізаторів лише у перевіреної компанії – тієї фірми, яка несе повну відповідальність за ефективне виконання поставлених завдань, має гарну репутацію та попит серед замовників протягом багатьох років. Не потрібно покладатися у такому важливому питанні на власні сили, а краще довірити вирішення робіт з очищення стоків професіоналам, які проживають у місті Львів.

Корисні статті
Як прочистити каналізацію на кухні та в ванній
Як прочистити каналізацію в приватному будинку?
Прочистка каналізації: ефективні методи
Як пробити сильне засмічення в трубі?