click fraud detection
logoMontaz

Ваше місто:

logoMontaz

Ваше місто:

Працюємо 8:00 - 20:00
Прочистка каналізації»Як прочистити каналізаційну трубу

Як прочистити каналізаційну трубу

09/09/2021

Як прочистити каналізаційну трубу

Засмічення в дренажній системі – часте явище. З ним знайомі власники приватних будинків і квартир . З легкими заторами можливо впоратися самостійно за допомогою підручних матеріалів, коли вони великі, то треба викликати сантехнічну бригаду.

Чому виникає засмічення

Є такі причини :

 1. жир – він осідає на стінках трубопроводу, а до нього вже починають прилипати шматочки їжі, дрібні смітинки, шерсть, нитки;
 2. вода з показником жорсткості – сприяє появі нальоту з вапна;
 3. тверді відходи, сторонні предмети – це може бути будівельне сміття, туалетний папір, гігієнічні приналежності, іграшка, наповнювач для туалету домашніх улюбленців, все це забиває прохід;
 4. переповнився сифон;
 5. водостік деформувався через температурні умови;
 6. монтаж без дотримання правил;
 7. знос внутрішньої поверхні колектора;
 8. неправильна експлуатація.

 

blank

Де може бути затор

Закупорювання в водовідведенні може виникнути в різних місцях. Щоб прочистити, необхідно правильно визначити його локалізацію. Для знаходження заповнити раковину і поспостерігати за поведінкою. Є ознаки:

 • якщо вання протікає повільно, тоді забивання сталося не далеко до 1 метра;
 • стікання призупинилося, то це сигналізує про те, що  непрохідність на ділянці між сифоном і першим коліном;
 • коли рідина не стікає зовсім, то це заповнився сифон;
 • коли проблеми з доглядом спостерігається в усьому: в туалеті, раковині, ванні, то це означає, що каналізація забилася глобально.

Народні методи очищення

Щоб усунути не значне засмічення, немає необхідності звернення до фахівеців , досить скористатися тим, що завжди є на кухні під рукою. Всі ці домашні прийоми є не тільки простими, а й безпечними.

Щоб очистити дренаж – засипати сіль в нього і залити окропом, коли труби з ПВХ , то лити гарячий потік, температура, якого не перевищує 70 ° С . Сто грам прального порошку засипати всередину і промити окропом.

Видалити жир і засмічення допоможе реакція нейтралізації між содою і оцтом. Спочатку засипати кілька ложок бікарбонату натрію, а потім на нього вилити склянку оцтової кислоти. Замість соди можна застосувати Алка-Зельтцер . Сіль і соду змішати, висипати в злив, залишити на кілька годин, потім промити.

Коли є вапняний наліт, то позбутися від нього можна за допомогою лимонної кислоти або лимона. Лимонку висипати в стік і залити гарячою водою. Замість неї можна вичавити сік з лимонів і вилити в отвір. Але ці маневри не тільки очищають від забивання, але ще викликають корозію металу , тому їх використовувати тільки для труб з ПВХ.

blank

Побутова хімія швидкої дії

Найбільш часто господині застосовують:

 • « SaniClean » – в складі міститься каустик, розкладає всі органічні сполуки;
 • « Chirton » – не має їдкий запах, випускається в гранульованої формі, за 15 хвилин видаляє пробку;
 • « Санокс » – профілактичний засіб без шкідливих випарів;
 • « Баги Потхан » – видаляє сильні засмічення.

На ряду з цими засобами використовують їдкий натр, відбілювач . Вони доступні по вартісті, але надають відмінну дію.

Але такий спосіб ефективний , коли центр засору знаходиться не далеко від зливу і воно складається з хімічно розчинних речовин. При застосуванні агресивних субстанцій пам’ятати, що вони можуть пошкодити не тільки затор, але ще і покодити пластик. В цьому випадку дивитися на маркування.

При роботі з ними використовувати рукавички, респіратор, відкривати кватирку для припливу свіжого повітря. Ні в якому разі не залишайте їх відкритими, після того як ви покористувалися хімікатом щільно закрийте його. Речовину, що залишилася поставити в місце, де немає вільного доступу до нього маленьких дітей.

blank

Механічний вплив на засмічений ділянку

Вантуз повинен бути в кожному домі. Це пристосування за допомогою вакууму застосовується для усунення забруднення . Його щільно притискають до отвору, проробляють кілька поштовхових різких рухів. Після маніпуляцій добре все змити.

Сантехнічний трос або звичайний металевий дріт допомагають вирішити проблему, коли грудка сміття перебуває неподалік. Коли виникла проблема потрібно відкрутити сифон, просунути його в отвір, коли він упреться в пробку, необхідно прокрутити кілька разів і вийняти. Затор піде далі або вийде з тросом назовні. При взаємодії з цим гаджетом врахувати умови :

 • обертати в одну сторону;
 • засмічену масу видаляти з водостоку повільно;
 • стежити за тим, щоб в процесі не утворювалися витки на пристрої.

Який існує професійний підхід до засмічення дренажу

Щоб ліквідувати закупорку і відновити прохідність застосовують сучасну методику – гідродинамічну промивку. Під великим тиском забирається жир, сольові нарости. Після цього, проблема забивання забудеться на довгий час. Замовити послугу можна в нашій компанії, співробітники приїдуть, визначать місце розташування, проведуть маніпуляції по прочищенні і діагностиці.

Наступні новини

З Новим 2022 роком та Різдвом!

З Новим 2022 роком та Різдвом!

30.12.2021

З Днем захисника України!

З Днем захисника України!

13.10.2020